Przeczytaj oficjalny opis

Nasz Wydział jest największym w Szkocji. Jesteśmy również jednym z największych, najlepiej wyposażonych wydziałów inżynieryjnych w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy domem dla ponad 5000 studentów z 100 krajów. Możesz zdecydować się na studia w każdym z naszych ośmiu wiodących światowych służb.

Nasz imponujący zakres kursów ponad 40 licencjackich, podyplomowych i rozwoju zawodowego oferują wykształcenie inżynierskie dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasi pracownicy i studenci prowadzą badania, które sprawia, że ​​realny wpływ, dostarczając rozwiązania wielu globalnych wyzwań, które stoją dziś społeczeństwo.

Jeśli poważnie myślisz o karierze w inżynierii, Strathclyde jest miejsce.

Dlaczego Strathclyde w inżynierii

Możesz zostać inżynierem

Wszystkie nasze programy studiów licencjackich Inżynieria są w pełni akredytowany przez odpowiednie instytucje zawodowe Inżynierii. Dzięki temu nasi absolwenci, aby kwalifikować się do statusu Chartered Engineer. Wielu naszych podyplomowych stopni są również akredytację.

Mamy szeroki wachlarz kursów inżynierskich

Oferujemy ponad 40 licencjackich, które obejmują szeroki zakres zagadnień. Nasz podyplomowe portfolio Oczywiście ma także ponad 40 kursów i jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii. Możesz uczyć nasze zajęcia dydaktyczne w jednym z naszych ośmiu działów:

architektura inżynieria biomedyczna Inżynieria chemiczna i procesów http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil i inżynieria środowiska i level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Projektowanie, produkcja i zarządzanie Inżynieria Elektroniczne i Elektrotechnika Inżynieria mechaniczna & Aerospace http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval architektury i inżynierii morskiej oceanu i level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Możemy pomóc Ci osiągnąć swoje ambicje zatrudnienia

Nasze silne powiązania przemysłu upewnić się, że prawie 90% naszych absolwentów są w pełnym wymiarze czasu pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia.

Oferujemy szeroką gamę stypendiów

Mamy jeden z największych portfeli stypendia w ofercie każdego Wydziału Inżynierii w Wielkiej Brytanii.

Będziesz korzystać z naszych osiągnięć naukowych

Mamy jeden z największych portfeli badawczych w Wielkiej Brytanii na 85 milionów funtów - i rośnie.

Trzy z naszych działów pierwsze miejsce w Szkocji, na mocy badań. Siedem z ośmiu działów rangi naszych w top 10 w Wielkiej Brytanii na mocy badań (ref 2014).

Spójrz na naszych badań.

Mamy silne powiązania z branży

Nasi uczniowie są często ze względu na możliwość pracy na prawdziwych wyzwań branży. Przyjmują one postać projektów powierzonych przez firmy zewnętrzne.

Nasze licencjackich studenci korzystają z naszej wyjątkowej rocznej rekrutacji i sieci kolację, "Gala". Prawie 50 absolwentów rekrutacji firmy uczestniczyć w kolacji.

Jesteśmy numerem jeden szkocki uniwersytet dla naszego rezultatów działań transferu wiedzy. Jesteśmy w pierwszej trójce w Wielkiej Brytanii.

Strathclyde jest siódme miejsce w lidze uczelni przedsiębiorczości w Wielkiej Brytanii. Wygenerowaliśmy ponad 40 firm typu spin-out na bieżąco. Mamy też ponad 160 patentów i umów licencyjnych. Te wygenerowały ponad € 56 mln przychodów Royalty Free.

Mamy światowej klasy obiektów

Niedawno ukończył 40 mln zł program inwestycyjny w infrastrukturę obiektów inżynieryjnych i wsparcia. Jako student będziesz miał dostęp do state-of-the-art sprzętu i pracy przestrzeniach.

Dowiedz się więcej o naszych obiektach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten program koncentruje się na najnowocześniejszych technologiach służących do autonomicznej kontroli i uczenia maszynowego z zastosowaniami w robotyce, sieciach czujnikó ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Ten program koncentruje się na najnowocześniejszych technologiach służących do autonomicznej kontroli i uczenia maszynowego z zastosowaniami w robotyce, sieciach czujników, dużych analizach danych i autonomicznymi agentami./>

Nacisk kładziony jest na tematy, które wspierają nową, wschodzącą generację samowystarczalnych i inteligentnych urządzeń stworzonych dla środowisk Internetu Rzeczy, Wszechobecnych Komputerów i Przemysłu 4.0.

Stopień ten ma na celu zapewnienie szerokiego zakresu autonomicznych technologii, które można zastosować w różnych dziedzinach.

Oprócz tradycyjnych technologii związanych z robotyką, systemami wbudowanymi, projektowaniem i sterowaniem, uczniowie będą narażeni na metody projektowania na poziomie systemu i najnowocześniejszą teorię kryjącą się za najnowszymi i najbardziej obiecującymi dziedzinami sztucznej inteligencji.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Program podzielony jest na cztery semestry, w ciągu dwóch lat. Spędzisz twój pierwszy rok w Strathclyde. Musisz zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy w zespołach rozpro ... [+]

Magister Global Management Innowacji

Magister Global Management Innovation to unikalny program dwuletni. Jest oferowany wspólnie przez:

University of Strathclyde Aalborg University (Dania) Politechnika w Hamburgu (Niemcy)

Będziesz miał możliwość studiowania na dwóch uczelniach. Kurs koncentruje się na nowe wyzwania w innowacyjnej globalnego przedsiębiorstwa i zapewnia:

praktyczne i globalna perspektywa zarządzania innowacjami umiejętności mające zastosowanie do dużych organizacji międzynarodowych i mniejszych przedsiębiorstw

szersze widoki Zarządzanie innowacjami w tym:

zarządzanie technologią badania i rozwój Produkt / usługa rozwoju zwiększone możliwości badawczych Będziesz studiować ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten mgr jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą prowadzić zaawansowane badania w poprzek szerokiego spektrum zagadnień związanych z inżynierią elektronicznego i elek ... [+]

Magister Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej

Ten mgr jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą prowadzić zaawansowane badania w poprzek szerokiego spektrum zagadnień związanych z inżynierią elektronicznego i elektrycznego.

Możesz wybrać zajęcia z szerokiej oferty kursów podyplomowych uczy dostarczonych przez naszego Wydziału Elektroniki i Elektrotechniki. Ten wyjątkowy elastyczna struktura pozwala na zbudowanie indywidualnego programu magistra, który spełnia Twoje zainteresowania naukowe i aspiracje zawodowe.

Oczywiście może prowadzić do wielu możliwości rozwoju zawodowego. Absolwenci zdobyli w dobrze płatne stanowiska:

przemysłowa elektryczne zasilające telekomunikacja i IT Firmy konsultingowe i projektowe opieki zdrowotnej i astronautyka Będziesz studiować ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs ten został zaprojektowany, aby sprostać potrzebom szerokiego zakresu branż inżynieryjnych. Jako student Masters, zyskasz specjalisty i umiejętności niezbędnych do pr ... [+]

Magister Inżynierii Lądowej (z opcjonalnymi strumieni specjalistycznych)

Absolwenci inżynierii są duże zapotrzebowanie ze strony firm rekrutacyjnych na całym świecie.

Kurs ten został zaprojektowany, aby sprostać potrzebom szerokiego zakresu branż inżynieryjnych. Jako student Masters, zyskasz specjalisty i umiejętności niezbędnych do prowadzenia ogólnych przyszłego rozwoju.

Ten jeden rok Magister inżynierii lądowej jest odpowiedni dla absolwentów z doświadczeniem w każdej dyscyplinie inżynierii lądowej. Kandydaci z dyplomem w dziedzinie inżynierii środowiska, nauki o Ziemi, matematyki, fizyki i inżynierii mechanicznej może być również brane pod uwagę.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Zarządzanie techniczne ma kluczowe znaczenie w dostarczaniu technicznych produktów i usług. Ten kurs łączy wydajność procesu ze strategiczną analizą biznesową, aby zapewn ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Zarządzanie techniczne ma kluczowe znaczenie w dostarczaniu technicznych produktów i usług./>

Ten kurs łączy wydajność procesu ze strategiczną analizą biznesową, aby zapewnić dogłębne zrozumienie problemów operacyjnych w odniesieniu do branż inżynieryjnych.

Kurs jest skierowany do absolwentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z poziomu licencjatu technologicznego lub którzy chcą pracować w branży inżynieryjnej w zdolności zarządzania.

Program opiera się na Departamencie Projektowania, Produkcji i Inżynierii Zarządzania, jedynym departamencie w Wielkiej Brytanii łączącym kompleksową wiedzę z kreatywnego projektowania, projektowania technicznego, produkcji i zarządzania całym systemem.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Charakterystyczną cechą tego kursu jest jego bardzo aktualny charakter. Glasgow został wszechstronnie rewitalizację obszarów miejskich. Obejmowało to budynek na lądzie, c ... [+]

Magister Inżynierii Środowiska

Ściśle dostosowane do potrzeb branży, kurs ten spełnia wymagania:

rewitalizacji obszarów miejskich Ochrona środowiska Portfele inwestycyjne infrastruktury w Szkocji i na świecie

Charakterystyczną cechą tego kursu jest jego bardzo aktualny charakter. Glasgow został wszechstronnie rewitalizację obszarów miejskich. Obejmowało to budynek na lądzie, co zostało zanieczyszczonych w przeszłości. Będziesz miał problemy trudne realnego świata i uczyć się w pobliżu Uniwersytetu.

Ten mgr zapewnia wiedzę i umiejętności, aby wyposażyć się do kariery w inżynierii środowiska lub obu nauki.

Będziesz studiować

Będziesz się według programu nauczania z pięciu klas podstawowych i szeroki zakres zajęć fakultatywnych. Każda klasa uczy się od dwóch do trzech godzin tygodniowo w ciągu ośmiu do 12 tygodni.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs w pełnym wymiarze godzin obejmuje teoretyczne i praktyczne aspekty teorii komunikacji i sieci, podstawową technologię sterowania i cyfrowego przetwarzania sygnałów ( ... [+]

Magister komunikacji, sterowania i Digital Signal Processing

Kurs w pełnym wymiarze godzin obejmuje teoretyczne i praktyczne aspekty teorii komunikacji i sieci, podstawową technologię sterowania i cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP). Wszystkie te zagadnienia są niezbędne do życia informacyjnych i komunikacyjnych.

Zyskasz zaawansowanego znajomość zasad domen łączności, kontroli i DSP. Będziesz także rozwijać zrozumienie bieżących i przyszłych procesów i technologii w ramach tych trzech dyscyplin.

Wraz z pełnej akredytacji z Zakładu Inżynierii i Technologii (IET), ten kurs pozwoli Ci wykorzystać możliwości pracy w całym szeregu sektorów, w tym:

kontrola telekomunikacja Przetwarzanie sygnału elektronika Spółki użytkowników IT ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

W trakcie kursu będziesz rozwijać umiejętności, które będzie pozwalają na uruchomienie nowych przedsięwzięć, strategii, produktów i technologii, które dotyczą problemów o ... [+]

Magister Środowiska Przedsiębiorczości

Ten wyjątkowy kurs - pierwszy tego typu w Europie - odpowiada potrzebom studentów, którzy chcą przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego i dowiedzieć się, jak zidentyfikować i ocenić możliwości biznesowych. Jest to współpraca pomiędzy:

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Hunter Centrum Przedsiębiorczości

Oczywiście ma również składki od ośmiu innych działów inżynierskich, Szkoły Biznesu i Szkoły Prawa.

W trakcie kursu będziesz rozwijać umiejętności, które będzie pozwalają na uruchomienie nowych przedsięwzięć, strategii, produktów i technologii, które dotyczą problemów ochrony środowiska i zasobów naturalnych społeczeństwa.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 60 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Program ten jest przeznaczony dla inżynierów, absolwentów w okrętów, inżynierii morskiej, inżynierii mechanicznej i innych pokrewnych dyscyplin, którzy chcą zdobyć zaawan ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Program ten jest przeznaczony dla inżynierów, absolwentów w okrętów, inżynierii morskiej, inżynierii mechanicznej i innych pokrewnych dyscyplin, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę w szerokim zakresie dziedzin i technologii morskich statków.

Ten dwuletni kurs jest oferowany wspólnie z Hamburg University of Technology (TUHH) w Niemczech. Rok 1 jest zakończona w Strathclyde i 2 roku w Hamburgu. Udzielenie zamówienia jest dokonywane w imieniu obu uczelni.

Udogodnienia

Mamy doskonałe zaplecze dydaktyczne na Uniwersytecie Strathclyde w tym:

Catalina - wyścigi jachtów nasz działów Kelvin Hydrodynamiki Lab - największy zbiornik model statku w żaden eksperyment brytyjskiego uniwersytetu Zbiornik / wave Holowanie wyłącznie do celów dydaktycznych Laboratorium silników morskich Laboratorium wodorowych ogniw paliwowych Najnowocześniejsze urządzenia komputerowe Przemysł standardowe oprogramowanie ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten mgr jest dla ambitnych absolwentów inżynierii, którzy chcą wzmocnić, ołowiu i przekształcić wysokiej wzrostu globalnej energetyki wiatrowej. Kurs ten oferuje inżynier ... [+]

Magister systemów energii wiatrowej

Ten mgr jest dla ambitnych absolwentów inżynierii, którzy chcą wzmocnić, ołowiu i przekształcić wysokiej wzrostu globalnej energetyki wiatrowej.

Kurs ten oferuje inżynierii absolwentom możliwość studiowania na jednym z największych i wiodących grup technologicznych mocy i energii w Europie - Uniwersytet Instytutu Energii i Środowiska.

Instytut jest domem dla ponad 200 pracowników i naukowców prowadzących badania strategiczne i stosowane w kluczowych aspektów technicznych i politycznych systemów energetycznych. Mieści również w Wielkiej Brytanii tylko rząd finansowane Centrów szkolenia doktorantów w Wind & Marine Energy Systems i przyszłej potęgi sieci i inteligentnych sieci, z których oba są poświęconej pionierskie badania i zaawansowane szkolenia umiejętności. ... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten stacjonarny kurs obejmie praktyczne, teoretyczne i technologiczne aspekty systemów łączności 5G, które ewoluują w nadchodzących latach. Zdobędziesz ekspercką wiedzę o ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Ten stacjonarny kurs obejmie praktyczne, teoretyczne i technologiczne aspekty systemów łączności 5G, które ewoluują w nadchodzących latach./>

Zdobędziesz ekspercką wiedzę o najnowszych technologiach, które będą napędzać kolejną rewolucję w telefonii komórkowej, komunikacji bezprzewodowej i komunikacji oraz ewoluować nasze obecne środowisko 4G do systemów obsługujących komunikację 5G. Aplikacje będą dotyczyć robotyki

5G zapewni większą przepustowość, większą niezawodność, wsparcie przy wyższych wskaźnikach mobilności i szerszym zasięgu geograficznym, przy jeszcze wyższych prędkościach transmisji danych i przepustowości oraz wielu nowych usługach i obiektach.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten kurs zapewni ci krytyczne zrozumienie związku między architekturą i ekologią. Spojrzysz na obie z teoretycznej perspektywy. Zostanie to wykonane przez moduły instrukt ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Ten kurs zapewni ci krytyczne zrozumienie związku między architekturą i ekologią. Spojrzysz na obie z teoretycznej perspektywy. Zostanie to wykonane przez moduły instruktażowe wykonane w Strathclyde w Glasgow podczas pierwszych trzech miesięcy nauki. Praktyczna demonstracja tego związku nastąpi poprzez prace projektowe w miejskim laboratorium Arcosanti w Arizonie./>

Fundacja Cosanti, założona przez dr. Paolo Soleriego w 1964 roku, jest edukacyjną architekturą i organizacją non-profit z dziedziny projektowania urbanistycznego, zlokalizowaną w Scottsdale w stanie Arizona w USA. Fundacja ustanowiła znany na całym świecie projekt Arcosanti w 1970 r. Jako laboratorium miejskie skupiające się na badaniu alternatyw dla urbanizacji, opartej na pracach Soleriego nad ekologiczną architekturą i jego propozycjach dotyczących projektowania przyszłych miast.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Celem tego programu jest rozwijanie zdolności zarządzania inżynierią systemów poprzez tworzenie absolwentów, którzy rozumieją złożoność sytuacji zarządzania, z którymi si ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Zarządzanie dużymi złożonymi projektami inżynierii systemów wymaga unikalnego zestawu umiejętności, które nie są nauczane w ramach konwencjonalnych programów inżynieryjnych lub zarządzania przedsiębiorstwem./>

Celem tego programu jest rozwijanie zdolności zarządzania inżynierią systemów poprzez tworzenie absolwentów, którzy rozumieją złożoność sytuacji zarządzania, z którymi się mierzą, i którzy mogą stosować podejścia i techniki myślenia systemowego, aby sprostać wyzwaniu zarządzania złożonością między systemem technicznym. opracowane oraz odpowiedzialne osoby i organizacje.

Skoncentrujesz się na systemach inżynierskich, jednak wiele umiejętności i technik, które zdobędziesz, będzie miało również zastosowanie do innych złożonych systemów, takich jak produkcja i organizacje.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs ma na celu dostarczenie absolwentom nie tylko zwiększonych umiejętności w zakresie kreatywnego projektowania produktów, ale także głębszego zrozumienia poznawczych, ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Kurs ma na celu dostarczenie absolwentom nie tylko zwiększonych umiejętności w zakresie kreatywnego projektowania produktów, ale także głębszego zrozumienia poznawczych, kulturowych i fizycznych potrzeb użytkowników, którzy informują o nowym projekcie i rozwoju produktu./>

Zapewni to gruntowne przeszkolenie w zakresie teorii i metod projektowania, w tym estetyki produktu i projektowania skoncentrowanego na człowieku, oraz wykorzystania zaawansowanych technik projektowania w modelowaniu cyfrowym i fizycznym szybkim prototypowaniu rozwiązań projektowych.

Kurs spodoba się absolwentom kursów w zakresie projektowania przemysłowego / produktu lub kursów związanych z innowacją, którzy chcą mieć wpływ na przyszłe myślenie i praktykę projektowania.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten nowo otwarty kurs studiów magisterskich jest pierwszym rocznym kursem nauczania poświęconym mechanice biofluidowej. Obejmuje szeroki zakres multidyscyplinarnych szkol ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Mechanizm Biofluid stosuje fizyczne, matematyczne i fizyczne zasady płynów do rozwiązywania złożonych i wieloaspektowych problemów, głównie w biologii i medycynie, ale także w przemyśle lotniczym i robotyce.

Ten nowo otwarty kurs studiów magisterskich jest pierwszym rocznym kursem nauczania poświęconym mechanice biofluidowej. Obejmuje szeroki zakres multidyscyplinarnych szkoleń dotyczących kinematyki i dynamiki płynów związanych z systemami biologicznymi, naukami medycznymi, urządzeniami sercowo-naczyniowymi, modelowaniem numerycznym i dynamiką płynów obliczeniowych.

Jeden rok studiów stacjonarnych oferuje wyjątkową okazję, aby poprowadzić przyszłych pokoleń wysoko wykwalifikowanych absolwentów, którzy stworzy nowy model na całym świecie dla środowiska akademickiego - z światowej klasy wiedzy naukowej, branży - o wysoce konkurencyjnych umiejętnościach zarówno w dziedzinie biomedycznej Inżynierii i dynamiki płynów oraz dla społeczeństwa - z lepszym wyszkoleniem do pracy z klinicystami.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten kurs jest idealny dla absolwentów, którzy chcą płynnie i skutecznie przejść do kariery w branży cyfrowej, kreatywnej i zorientowanej na usługi biznesowe w branży prod ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Współcześni inżynierowie produkcji nie tylko muszą być ekspertami od najnowszych klasycznych technologii produkcyjnych - muszą wiedzieć, jak wykorzystać moc Digital Manufacturing, aby pozostać konkurencyjnym na coraz bardziej globalnym rynku cyfrowym. Ten kurs pomaga uzyskać głębszy wgląd w niezbędne technologie cyber-fizyczne i nowo rozwijające się modele biznesowe./>

Ten kurs jest idealny dla absolwentów, którzy chcą płynnie i skutecznie przejść do kariery w branży cyfrowej, kreatywnej i zorientowanej na usługi biznesowe w branży produkcyjnej.

Digital Manufacturing to produkcja wykorzystująca technologię, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w celu przekształcenia, wzmocnienia i zwiększenia tradycyjnego wytwarzania dzięki nowym technologiom cyfrowym i myśleniu.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs ten oferuje Państwu szeroki wprowadzenie do zagadnień spotykanych i technik niezbędnych w tworzeniu zaawansowanych produktów i mechatronicznych systemów automatyki. ... [+]

MSc / PgDip / PgCert w Mechatroniki i Automatyki

Kurs ten oferuje Państwu szeroki wprowadzenie do zagadnień spotykanych i technik niezbędnych w tworzeniu zaawansowanych produktów i mechatronicznych systemów automatyki.

Mechatronika i automatyzacja staje się coraz ważniejsze dyscypliny w dzisiejszym społeczeństwie cyfrowym. Nowe produkty zostały zaprojektowane w oparciu o zasady mechatronicznych. Konsumentów i społeczeństwo skorzystało z tych nowych niezwykle inteligentnych produktów, które obejmują:

najnowsze telefony komórkowe z funkcjami mechatronicznych inteligentne odkurzacze roboty inteligentny inwalidzkie

Kurs pociągi do:

ołów rozwój produktów i automatyki mechatroniczne przyczyniają się jako członków zespołu do przyszłego rozwoju produktów mechatronicznych dostarczenie wiedzy jak "specjalistów" mechatronicz- ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten kurs jest przeznaczony dla lekarzy i studentów w celu zwiększenia ich wiedzy na temat miasta, jak złożonym i dynamicznym systemie. W czasie, gdy skupią się na planowa ... [+]

MSc / PgDip / PgCert w Urbanistyki

Najnowsze dane i prognozy dotyczące nadchodzącego tempie urbanizacji uczynienie z miast najczęściej środowisko życia w przyszłości.

Jakie życie będzie dla siedmiu miliardów ludzi, którzy żyją w istniejących lub rozwój miasta? Miasta posiadają ogromny potencjał, ale jednocześnie są źródłem stresu, nierówności i zanieczyszczenia. Pracujemy, aby poprawić miast do lepszego wsparcia i różnych stylów życia pełniącego.

Urban design odgrywa ważną rolę w określaniu zarówno bieżącą i przyszłą formę miastach. Odpowiedzialność za rozwój i zarządzanie miastach staje się coraz bardziej wspólne.

Ten kurs jest przeznaczony dla lekarzy i studentów w celu zwiększenia ich wiedzy na temat miasta, jak złożonym i dynamicznym systemie.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Jest to multidyscyplinarny kurs, którego celem jest rozwijanie wiedzy, umiejętności praktycznych i osobistych absolwentów do pracy w branży Architektura / Inżynieria / Bu ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Potrzeba zaawansowanych technologii stała się niezbędna do realizacji zrównoważonych projektów inżynieryjnych, zwłaszcza w branży budowlanej. Różne zaawansowane technologie budowlane (ACT) pojawiły się w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Wraz z rozwojem modelowania informacji o budynku przyszłość budownictwa zostanie przekształcona w bardziej cyfrowy przemysł./>

Różne zaawansowane technologie budowlane są teraz zgodne z BIM na różnych etapach, takich jak:

przygotowanie briefu klientaprojekt koncepcyjny i szczegółowybudowa i działanie

Wydarzenia te zapewniły wsparcie techniczne i zarządcze w rozwiązywaniu złożonych i multidyscyplinarnych problemów dla wszystkich zainteresowanych stron zaangażowanych w projekt.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs obejmuje dwa strumienie, MSc / PgDip Design Engineering z Sustainability oraz MSc / PgDip Design Engineering z Advanced Product Development. Ma on na celu rozwiązani ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Kurs obejmuje dwa strumienie, MSc / PgDip Design Engineering z Sustainability oraz MSc / PgDip Design Engineering z Advanced Product Development ./>

Ma on na celu rozwiązanie problemów związanych z szybko zmieniającym się rynkiem oraz zapotrzebowanie na lepsze, tańsze i spersonalizowane produkty opracowane w możliwie najkrótszym czasie. Zapewni to gruntowne przeszkolenie w zakresie teorii projektowania i modeli procesów, metod projektowania, technik projektowania, komputerowego modelowania produktu, analizy, oceny oraz cyfrowego i fizycznego szybkiego prototypowania rozwiązania projektowego.

Kurs zwiększa umiejętności zawodowe i kreatywne absolwentów różnych dyscyplin technicznych, od inżynierii mechanicznej, inżynierii lądowej i przemysłowej po naukę, architekturę, informatykę i elektronikę.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Program ten pozwala inżynierom absolwentów lub tych z pokrewnych dyscyplin specjalizować się w, lub przekonwertować do, inżynierii morskiej. Inżynierii morskiej obejmuje ... [+]

MSc / PgDip w Marine Engineering

Program ten pozwala inżynierom absolwentów lub tych z pokrewnych dyscyplin specjalizować się w, lub przekonwertować do, inżynierii morskiej.

Inżynierii morskiej obejmuje maszyny i urządzenia pokładowe pojazdów morskich, w tym:

konstrukcja budowa instalacja wsparcie

Istnieje szczególny nacisk na systemach napędowych i sterujących.

Wysoka wydajność i niski wpływ na środowisko silników okrętowych są kluczowymi czynnikami zapewnienia ekonomicznej pracy i ochrony środowiska w transporcie morskim. Ma to istotne konsekwencje zarówno dla sukcesu gospodarczego i wpływu na środowisko.

Departament of Naval Architecture, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), wiodącą instytucją w Szkocji, oferuje doskonałe zaplecze dydaktyczne i badawcze w okrętów, ocean i inżynierii morskiej, która rozszerza swoje możliwości kariery w okrętów, morskiego, morskich i oleju gazownictwo.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs został opracowany odpowiedź na zapotrzebowanie na inżynierów, którzy mogą projektowania i oceny nowych projektują statki i konstrukcje morskie. Program ten jest prze ... [+]

MSc / PgDip w Ship & Offshore Structures

Kurs został opracowany odpowiedź na zapotrzebowanie na inżynierów, którzy mogą projektowania i oceny nowych projektują statki i konstrukcje morskie.

Program ten jest przeznaczony dla inżynierów, absolwentów w okrętów, inżynierii morskiej, inżynierii mechanicznej i innych pokrewnych dyscyplin.

Zostaniesz wprowadzony do wytrzymałości, zmęczenie i koncepcji projektowych dla elementów konstrukcyjnych statków i morskich systemów pływających. Będziesz także zdobyć wiedzę o zachowania materiału wraz z czynników wpływających na zachowanie dynamiczne instalacji morskich.

Departament of Naval Architecture, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), wiodącą instytucją w Szkocji, oferuje doskonałe zaplecze dydaktyczne i badawcze w Naval Architecture, Ocean i inżynierii morskiej, która rozszerza swoje możliwości kariery w okrętów, morskiego, morskich i oleju gazownictwo.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs jest platformą do współpracy zarówno z praktykami, jak i partnerami naukowymi, krytyką architektoniczną, dyskusją i debatą. Wszyscy studenci studiów stacjonarnych bi ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Konserwacja architektoniczna - działanie polegające na zachowaniu budowanego dziedzictwa przy zachowaniu jego wartości - jest praktykowane odmiennie na całym świecie; czasem wcale nie z powodu ograniczeń kulturowych i ekonomicznych./>

Jest to wschodząca dziedzina pracy, która wymaga specjalnego przeszkolenia i wiedzy, aby poradzić sobie z jej multidyscyplinarnym i interdyscyplinarnym charakterem. Wymaga to również opracowania krytycznego podejścia do analizy i projektowania interwencji, opartego na wspólnych zasadach międzynarodowych oraz specyfice i kontekście historycznego budynku, który ma być zachowany.

Musimy przyciągnąć nowe talenty do dziedziny konserwacji architektury. Praca z budynkami zabytkowymi to wzbogacające doświadczenie, które łączy kreatywne aspekty projektowania nowego budynku z dogłębnymi badaniami niezbędnymi do pełnego zrozumienia budynku i jego kontekstu. Praca z zabytkowymi budynkami to także świetny trening poprawiający projektowanie nowych budynków, ponieważ wiele się nauczysz o znaczeniu pomysłów na projekt, innowacyjności, trwałości i troski. To także bardzo towarzyska praca, interakcja z różnymi ludźmi z różnych środowisk, łączenie sił w pomaganiu obecnym pokoleniom w cieszeniu się z historycznymi budynkami, tworzenie tożsamości społecznej wokół nich oraz przekazywanie budynków i ich wartości w przyszłość.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten program jest dla inżynierów, absolwentów w okrętów, inżynierii morskiej, inżynierii mechanicznej i innych pokrewnych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę w inżyni ... [+]

MSc / PgDip w Offshore Pływające Systems

Ten program jest dla inżynierów, absolwentów w okrętów, inżynierii morskiej, inżynierii mechanicznej i innych pokrewnych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę w inżynierii morskiej.

To oferuje praktyczną wiedzę morskich systemów pływających. Będziesz wyglądać w ich koncepcji, projektowania i montażu. Musisz zdobyć solidne podstawy fundamentów matematycznych i technicznych.

Z poszukiwaniem światowej ropy naftowej i gazu poruszającego się coraz bardziej wrogich obszarach oceanu i głębokim i bardzo głębokiej wody, systemy pływające są coraz bardziej powszechnie stosowane. Systemy panelowe muszą być zaprojektowane i wykonane, aby wytrzymać trudne warunki z innowacyjnych metod i technik jest przyjęte, aby opracować rzetelne oraz ekonomicznie efektywnych i bezpiecznych konstrukcji. Aby sprostać tym wyzwaniom, troska o środowisko naturalne ma coraz większe znaczenie.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kandydaci muszą posiadać CEng akredytowany Beng / licencjata (z wyróżnieniem) studia pierwszego stopnia przestrzegania pełnych wymogów rejestracyjnych CEng. Pierwszy lub ... [+]

Kandydaci muszą posiadać CEng akredytowany Beng / licencjata (z wyróżnieniem) studia pierwszego stopnia przestrzegania pełnych wymogów rejestracyjnych CEng.

Pierwszy lub drugiej klasy dyplom z wyróżnieniem lub równoważne, w odpowiednim zakresie inżynierii, technologii i nauki dyscypliny.

[-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Duże projekty Akredytacja Udogodnienia Konkursy dla studentów ... [+]

Duże projekty Akredytacja Udogodnienia Konkursy dla studentów [-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Kurs uznaje potrzebę wykwalifikowanych absolwentów do rozwiązywania najważniejszych problemów na świecie w systemach energetycznych i elektroenergetycznych. Oferuje on zi ... [+]

Magister Elektroenergetyki z Biznesie

Kurs uznaje potrzebę wykwalifikowanych absolwentów do rozwiązywania najważniejszych problemów na świecie w systemach energetycznych i elektroenergetycznych. Oferuje on zintegrowany program koncentruje się na:

design, obsługa i analiza systemów zasilania elektrownia odnawialne źródła energii i przemysłowe urządzenia elektryczne odnoszące się do sektora dostaw zliberalizowany zasilania zglobalizowane rynki i sterowniki środowiskowe

Oczywiście zapewnia wysoki poziom wiedzy i zrozumienia dla trudnych wymagane, dobrze płatnych i ekscytujących kariery w dynamicznym i szybko rozwijającym się sektorze energii elektrycznej i energii odnawialnej.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Jest to pierwszy w Wielkiej Brytanii dwa lata w pełnym wymiarze czasu MSc in Advanced Elektroenergetyki. Aby być skutecznym energetyk trzeba dobrej znajomości fundamental ... [+]

Magister Zaawansowane Elektroenergetyki

Jest to pierwszy w Wielkiej Brytanii dwa lata w pełnym wymiarze czasu MSc in Advanced Elektroenergetyki.

Aby być skutecznym energetyk trzeba dobrej znajomości fundamentalnych technologii i wymagań użytkowników i aplikacji. Również wymaga zrozumienia firmy branży i krajobrazu regulacyjnego, że krajowe i międzynarodowe firmy energetyczne i gospodarcze muszą pracować wewnątrz.

Kurs łączy zaawansowaną wiedzę we wszystkich aspektach energetycznych i elektroenergetycznych systemów elektrycznych, uzupełnione badań na rynkach energii elektrycznej i systemów energetycznych ekonomii.

Kurs ma na celu zapewnienie zaawansowanego szkolenia potrzebne do kariery w dynamicznych sektorów energetycznych i energii.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten kurs jest akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE) i stanowi drogę, aby osiągnąć status Chartered Engineer. ... [+]

[-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Zarządzanie łańcuchem dostaw jest powszechnie akceptowane jako krytyczny biznesowych kompetencji. Zarządzanie łańcuchem dostaw obejmuje: ... [+]

Dlaczego ten kurs?

Zarządzanie łańcuchem dostaw Powszechnie przyjmuje się jako krytyczną biznesu kompetencji. Zarządzanie łańcuchem dostaw obejmuje:

Pierwotny projekt zakup materiałów i usług przetwarzania i dystrybucji do klienta albo bezpośrednio albo za pośrednictwem sieci dystrybutorów

W wielu firmach, 80% lub więcej ich obroty są wydawane poza organizacją.

Ten kurs pomoże Ci stać się skuteczne w zarządzaniu tego. Jest przeznaczony dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Jest to również odpowiednie dla osób z doświadczeniem w funkcji wspierających, takich jak:

obroty utrzymanie finanse marketing ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Ten dwuletni kurs jest dla studentów, którzy szukają wyzwań programu studiów, który spotyka się z Royal Institute of British Architects (RIBA) CZĘŚĆ 2 Kryteria edukacyjne ... [+]

Marca w Projektowania Architektonicznego (International)

Ten dwuletni kurs jest dla studentów, którzy szukają wyzwań programu studiów, który spotyka się z Royal Institute of British Architects (RIBA) CZĘŚĆ 2 Kryteria edukacyjne.

Oczywiście biegnie równolegle do dyplomu marca / PG w zaawansowany projekt architektoniczny. Dzieli ten sam program, tak dołączysz do uczniów na temat tego kursu w ekscytującym i wymagającym środowisku.

Będziesz rozwijać swoje umiejętności w zaawansowanej konstrukcji, analizy i krytyki architektonicznej budynków w projektowaniu złożonych z różnych kontekstach i rozwiązywania problemów społecznych, kulturowych i środowiskowych.... [-]

Wielka Brytania Glasgow
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Engineering Faculty Office, University of Strathclyde
Address
Engineering Faculty Office, University of Strathclyde, Room 5.25, Royal College Building, 204 George Street
G1 1XW Glasgow, Scotland, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 (0)141 548 2749
Address
Aalborg, Dania
Telefon
false
Address
Hamburg, Hamburg, Niemcy
Telefon
false