University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasz Wydział jest największym w Szkocji. Jesteśmy również jednym z największych, najlepiej wyposażonych wydziałów inżynieryjnych w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy domem dla ponad 5000 studentów z 100 krajów. Możesz zdecydować się na studia w każdym z naszych ośmiu wiodących światowych służb.

Nasz imponujący zakres kursów ponad 40 licencjackich, podyplomowych i rozwoju zawodowego oferują wykształcenie inżynierskie dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasi pracownicy i studenci prowadzą badania, które sprawia, że ​​realny wpływ, dostarczając rozwiązania wielu globalnych wyzwań, które stoją dziś społeczeństwo.

Jeśli poważnie myślisz o karierze w inżynierii, Strathclyde jest miejsce.

Dlaczego Strathclyde w inżynierii

Możesz zostać inżynierem

Wszystkie nasze programy studiów licencjackich Inżynieria są w pełni akredytowany przez odpowiednie instytucje zawodowe Inżynierii. Dzięki temu nasi absolwenci, aby kwalifikować się do statusu Chartered Engineer. Wielu naszych podyplomowych stopni są również akredytację.

Mamy szeroki wachlarz kursów inżynierskich

Oferujemy ponad 40 licencjackich, które obejmują szeroki zakres zagadnień. Nasz podyplomowe portfolio Oczywiście ma także ponad 40 kursów i jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii. Możesz uczyć nasze zajęcia dydaktyczne w jednym z naszych ośmiu działów:

architektura inżynieria biomedyczna Inżynieria chemiczna i procesów http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil i inżynieria środowiska i level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Projektowanie, produkcja i zarządzanie Inżynieria Elektroniczne i Elektrotechnika Inżynieria mechaniczna & Aerospace http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval architektury i inżynierii morskiej oceanu i level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Możemy pomóc Ci osiągnąć swoje ambicje zatrudnienia

Nasze silne powiązania przemysłu upewnić się, że prawie 90% naszych absolwentów są w pełnym wymiarze czasu pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia.

Oferujemy szeroką gamę stypendiów

Mamy jeden z największych portfeli stypendia w ofercie każdego Wydziału Inżynierii w Wielkiej Brytanii.

Będziesz korzystać z naszych osiągnięć naukowych

Mamy jeden z największych portfeli badawczych w Wielkiej Brytanii na 85 milionów funtów - i rośnie.

Trzy z naszych działów pierwsze miejsce w Szkocji, na mocy badań. Siedem z ośmiu działów rangi naszych w top 10 w Wielkiej Brytanii na mocy badań (ref 2014).

Spójrz na naszych badań.

Mamy silne powiązania z branży

Nasi uczniowie są często ze względu na możliwość pracy na prawdziwych wyzwań branży. Przyjmują one postać projektów powierzonych przez firmy zewnętrzne.

Nasze licencjackich studenci korzystają z naszej wyjątkowej rocznej rekrutacji i sieci kolację, "Gala". Prawie 50 absolwentów rekrutacji firmy uczestniczyć w kolacji.

Jesteśmy numerem jeden szkocki uniwersytet dla naszego rezultatów działań transferu wiedzy. Jesteśmy w pierwszej trójce w Wielkiej Brytanii.

Strathclyde jest siódme miejsce w lidze uczelni przedsiębiorczości w Wielkiej Brytanii. Wygenerowaliśmy ponad 40 firm typu spin-out na bieżąco. Mamy też ponad 160 patentów i umów licencyjnych. Te wygenerowały ponad € 56 mln przychodów Royalty Free.

Mamy światowej klasy obiektów

Niedawno ukończył 40 mln zł program inwestycyjny w infrastrukturę obiektów inżynieryjnych i wsparcia. Jako student będziesz miał dostęp do state-of-the-art sprzętu i pracy przestrzeniach.

Dowiedz się więcej o naszych obiektach.

Lokalizacje

Glasgow

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Address
Engineering Faculty Office,
University of Strathclyde,
Room 5.25, Royal College Building,
204 George Street

G1 1XW Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0)141 548 2749

Aalborg

Address
Aalborg, Dania

Hamburg

Address
Hamburg, Hamburg, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MSc