Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd:

University of Law (ULaw) jest jednym z najdłużej działających w Wielkiej Brytanii specjalistycznych dostawców edukacji prawnej. W rzeczywistości przeszkoliliśmy więcej praktykujących prawników w Wielkiej Brytanii niż ktokolwiek inny.

Dzięki tak bliskim powiązaniom między prawem a biznesem ma sens, że specjalista w dziedzinie edukacji prawnej jest dobrze przygotowany do stworzenia doskonałej szkoły biznesowej, The University of Law Business School .

Skupiając się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynić uczniów zatrudnionymi i gotowymi do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu.

University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że zapewniamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższa edukacja.

Lokalizacje:

Nasza Szkoła Biznesu działa na kampusach University of Law w Londynie Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchesterze i Nottingham na studiach licencjackich. Kursy podyplomowe są prowadzone w naszym kampusie London Moorgate lub w Berlinie dzięki współpracy z GISMA Business School. Każdy z nich jest dobrze prosperującym centrum handlowym, idealnie usytuowanym, aby zapewnić doskonały dostęp do miejsc muzycznych, teatrów, kin, barów i restauracji. Niektóre z naszych kursów podyplomowych są również dostępne w 100% online.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Projekt kursu:

Skupiając się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynić uczniów zatrudnionymi i gotowymi do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu. Wszyscy nasi nauczyciele Business School mają prawdziwe doświadczenie biznesowe.

Bezpłatna oferta dla mistrzów (tylko dla studentów studiów licencjackich)

The University of Law Business School zobowiązuje się wspierać Cię na każdym kroku w drodze do celu Twojej kariery. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że jesteś w pełni wyposażony pod względem kwalifikacji, umiejętności i kontaktów branżowych, aby przejść bezpośrednio do wybranej kariery. Dlatego z radością oferujemy wszystkim studentom rozpoczynającym studia licencjackie w Business School u nas we wrześniu 2019 r. Lub 2020 r. Możliwość przejścia na kurs Business Masters po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich bez dodatkowych kosztów. Więcej informacji na temat dostępnych kursów i kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć na stronie www.law.ac.uk/business/freemasters

Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Zatrudnialność jest sercem wszystkiego, co robimy w Business School. Nasz zespół ds. Zatrudnialności udzieli Ci indywidualnej porady na temat tego, jak skutecznie nawiązać kontakty biznesowe z największymi brytyjskimi rekruterami, takimi jak IBM, Lloyds of London i Price Waterhouse Coopers (PwC), których spotkasz podczas wydarzeń, warsztatów i wizyt do organizacji, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działa biznes w prawdziwym świecie. Prowadzimy również imprezy z zakresu przedsiębiorczości z udziałem zaproszonych prelegentów i ekspertów ds. Innowacji, aby wspierać naszych studentów w zakładaniu własnych firm i rozwijaniu ducha przedsiębiorczości. Wsparcie, które otrzymasz, kierowane i informowane przez praktykę pracodawcy, zmaksymalizuje twoją zdolność do składania udanych aplikacji o pracę, zabezpieczania staży i doskonalenia umiejętności rozmowy w naszym udawanym centrum testowym.

International Leadership Summer School (dla studentów studiów licencjackich):

W ramach naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie twoich ambicji, oferujemy naszym studentom w 2019 roku możliwość wzięcia udziału w naszej Międzynarodowej Letniej Szkole Liderów w Berlinie, gdzie możesz rozwijać kluczowe umiejętności miękkie i odkrywać to ekscytujące miasto wraz z innymi uczniami ULaw. Więcej informacji na stronie University of Law pod adresem: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

Ponieważ niektóre kursy w Business School są akredytowane przez Chartered Management Institute (CMI), studenci tych kursów mogą uzyskać automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po jego ukończeniu.

Korzyści obejmują dostęp do ManagementDirect; największa brytyjska biblioteka zarządzania wraz z dostępem do internetowego portalu zasobów, w tym e-czasopism, raportów firmowych i branżowych, a także porady od ponad 300 menedżerów ds. zatrudnienia w Centrum rozwoju kariery.

Otrzymasz dostęp do aktualnych ofert pracy za pośrednictwem bazy danych JobSearch oraz bogactwa filmów, samouczków i artykułów rozwijających umiejętności zawodowe i biznesowe. Internetowa społeczność mentorska CMI składa się z ponad 120 000 członków, w których można dopasować umiejętności, doświadczenie i branżę, a także dowiedzieć się o wydarzeniach w sieci CMI, w których możesz wziąć udział.

Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów akredytowanych przez CMI, oprócz dyplomu otrzymasz również kwalifikację z CMI.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć swoje ambicje zawodowe, dlatego oferujemy stypendia i stypendia.

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług. Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Obiekty sportowe:

Istnieje wiele możliwości, aby wstać i dopasować się do wszystkich naszych kampusów, jeśli chcesz ćwiczyć swoje ciało i umysł. Popularne atrakcje to Zumba, piłka nożna, netball, rugby i tenis.

Kluby i stowarzyszenia:

Dzięki szerokiej gamie towarzystw, drużynom sportowym i imprezom towarzyskim dostępnym w każdym z naszych kampusów, z pewnością znajdziesz mnóstwo atrakcji, dzięki którym będziesz zajęty i dobrze się bawił między wykładami. A na początku kursu możesz dołączyć do wybranego przez siebie towarzystwa, klubu lub wydarzenia, lub stworzyć własną poprzez Stowarzyszenie Studentów.

Kursy:

The University of Law Business School oferuje szereg programów licencjackich i podyplomowych w całej Wielkiej Brytanii. Niektóre z naszych kursów podyplomowych są również dostępne w 100% online.

Ponieważ Business School jest akredytowana przez Chartered Management Institute (CMI), studenci uzyskują automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po ukończeniu.

Wiele z naszych kursów zostało akredytowanych przez Chartered Management Institute (CMI), jedyny w Wielkiej Brytanii dyplomowany organ zawodowy oferujący bardzo pożądany status Chartered Manager (CMgr). Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów otrzymasz dodatkowo kwalifikację od CMI oprócz swojego stopnia.

Kursy biznesowe online:

Zapewniamy światowej klasy naukę online dla naszych kursów podyplomowych:

• Metody nauki dla wszystkich typów uczenia się: istnieje metoda badania odpowiadająca Twojemu stylowi, z e-bookami, samouczkami, seminariami internetowymi, studiami przypadków, fiszkami, plikami audio, grafiką ruchu, czatami studentów w czasie rzeczywistym, ocenami online, i więcej.

• Dedykowane wsparcie dla nauczyciela: Otrzymasz bieżące wsparcie i informacje zwrotne na temat swojej pracy od dedykowanego opiekuna programu w trakcie trwania kursu.

Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymagań wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej University of Law.

Studenci zagraniczni:

Dołączyłbyś do uczniów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej we wszystkich kampusach ULaw.

Mamy zespół pomocy technicznej dla studentów, który udziela porad i wskazówek dotyczących opieki społecznej.

Informacje o wymaganiach wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Praw.

Nocleg:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Dla studentów studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako wybór firmy i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wejścia * (* T

Dla studentów studiów podyplomowych, jeśli wybierzesz kampus z dala od domu, nasza baza danych zakwaterowania pomoże Ci znaleźć miejsce do zamieszkania, z opcją znalezienia prywatnie wynajmowanej nieruchomości lub wspólnego zakwaterowania z innymi studentami ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach biznesowych, sprawdzić nasze obiekty i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Jeśli nie możesz dotrzeć do jednego z naszych dni otwartych na kampusie, od czasu do czasu oferujemy również Dni Otwarte Online na nasze kursy - więc nadal masz okazję dowiedzieć się, jak to jest uczyć się w The University of Law Business School i zadawaj pytania online.

W przypadku studentów zagranicznych możesz dowiedzieć się więcej na temat studiowania u nas, odwiedzając nas za granicą.

Lokalizacje The University of Law Business School :

Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji. Więcej informacji na temat naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

The University of Law Business School

Magister marketingu międzynarodowego jest przeznaczony dla współczesnych specjalistów ds. Marketingu i jest zgodny z uznanymi standardami Chartered Institute of Marketing ... [+]

Mgr International Marketing

Dzięki naszej współpracy z GISMA Business School kurs ten jest dostępny do nauki w Berlinie. Dla tych, którzy szukają większej elastyczności, ten kurs jest również dostępny do nauki w 100% online. Magister marketingu międzynarodowego jest przeznaczony dla dzisiejszych specjalistów od marketingu i zgodny z uznanymi standardami Chartered Institute of Marketing.

Program oferuje gruntowne podejście do biznesu oraz bardziej specjalistyczne koncepcje i zastosowania zarządzania marketingowego. Będziesz narażony na relacyjny charakter marketingu oraz na to, jak strategiczne planowanie marketingowe i komunikacja mogą pomóc w powodzeniu organizacji międzynarodowej. Możesz zdecydować się na naukę kursu online lub osobiście.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

MSc Digital Marketing skierowany jest do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w marketingu cyfrowym. Studenci będą w pełni przygotowani do opracowania skutecznych stra ... [+]

Mgr marketingu cyfrowego

MSc Digital Marketing skierowany jest do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w marketingu cyfrowym. Studenci będą w pełni przygotowani do opracowania skutecznych strategii marketingu cyfrowego poprzez zrozumienie cyfrowych technik marketingowych, w tym platform społecznościowych.

Kurs ten jest idealny dla osób o silnym pochodzeniu liczbowym, zainteresowanych zarządzaniem danymi, marketingiem opartym na danych i bezpieczeństwem cybernetycznym. Ten kurs zapewnia optymalne połączenie teorii i praktycznego zastosowania wiedzy w rzeczywistych studiach przypadków.

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu absolwenci będą posiadać wysoce pożądane umiejętności reagowania na postęp technologiczny i cyfryzację w świecie biznesu.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Magister Global Accounting zapewnia nagrodę podyplomową z silnym naciskiem na zdolność do zatrudnienia. Jest idealny dla studentów ze środowiskami numerycznymi, którzy są ... [+]

Magister rachunkowości globalnej

Magister Global Accounting zapewnia nagrodę podyplomową z silnym naciskiem na zdolność do zatrudnienia. Jest idealny dla studentów ze środowiskami numerycznymi, którzy są zainteresowani rozwijaniem dogłębnej wiedzy specjalistycznej i krytycznym zrozumieniem kluczowych aspektów globalnej rachunkowości, a w szczególności, którzy chcą realizować, awansować lub przejść do kariery w globalnej rachunkowości .

Program mistrza został zaprojektowany tak, abyś mógł ukończyć kurs w okresie 12 miesięcy. Rozwiniesz szerokie zrozumienie najważniejszych koncepcji globalnej rachunkowości z perspektywy strategicznej w kontekście globalnym. Business School szczyci się głębią i praktycznym znaczeniem przekazanej jej wiedzy przez akademików z praktycznym doświadczeniem, aby zapewnić, że badania są połączone z odpowiednią aplikacją w prawdziwym życiu. Zastosujesz teoretyczne koncepcje oraz modele rachunkowości i finansów do rzeczywistych studiów przypadków w środowisku online. Program zapewnia intelektualne podstawy niezbędne do kariery w szybko zmieniającym się środowisku pracy, rygorystyczne podejście do samoświadomości i rozwoju osobistego oraz znaczną ekspozycję na świat pracy i jego bieżące potrzeby.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Magister zarządzania strategicznego jest akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI) i jest skierowany do absolwentów, którzy mają interes w rozwijaniu dogłęb ... [+]

Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem

Magister zarządzania strategicznego jest akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI) i jest skierowany do absolwentów, którzy mają interes w rozwijaniu dogłębnej wiedzy i krytycznego zrozumienia kluczowych aspektów strategicznego biznesu i zarządzania. W szczególności, z tego kursu skorzystają ci, którzy chcą kontynuować, awansować lub przejść do kariery w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Rozwiniesz szeroką wiedzę na temat najważniejszych koncepcji zarządzania z perspektywy strategicznej. The University of Law Business School szczyci się głębią i praktycznym znaczeniem wiedzy dostarczanej w jej programach przez pracowników akademickich z praktycznym doświadczeniem. Zastosujesz teoretyczne koncepcje i modele biznesowe do rzeczywistych studiów przypadków w środowisku opartym na praktyce. Kurs można studiować online lub w kampusie. Ten stopień jest idealny dla osób zainteresowanych przyszłą karierą w biznesie i zarządzaniu, w tym rolami takimi jak menedżer, konsultant, analityk lub przedsiębiorca.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Kurs mgr zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego koncentruje się na połączeniu technologii, biznesu i polityki. Jest idealny dla studentów, którzy interesują ... [+]

Magister zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego

Kurs mgr zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego koncentruje się na połączeniu technologii, biznesu i polityki. Jest idealny dla studentów, którzy interesują się pogłębioną specjalistyczną wiedzą i krytycznym zrozumieniem kluczowych aspektów zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego.

Kurs ten pozwoli uczniom zdobyć umiejętności zarządzania i analizowania zasobów danych organizacji i środków bezpieczeństwa oraz zrozumienia zasad, praktyk i technologii zarządzania danymi.

Wymagania dotyczące kursu2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalif... [-]
Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

MSC Financial Risk Compliance zapewnia wszechstronne, globalne zrozumienie narzędzi zarządzania ryzykiem, od praktyk zarządzania ryzykiem w skali całego przedsiębiorstwa ... [+]

Mgr Zarządzania Ryzykiem Finansowym

MSC Financial Risk Compliance zapewnia wszechstronne, globalne zrozumienie narzędzi zarządzania ryzykiem, od praktyk zarządzania ryzykiem w skali całego przedsiębiorstwa do konkretnych technik i wymagań w sektorze branży finansowej.

Program zapewnia kompleksowe wprowadzenie do branży usług finansowych, eksplorację szerszego środowiska gospodarczego i jego wpływu na rynki finansowe. Zapewnia dogłębną wiedzę na temat produktów finansowych, w tym akcji, obligacji, instrumentów pochodnych i funduszy inwestycyjnych. Bada także rodzaje ryzyka, na jakie narażone są przedsiębiorstwa, oraz praktyki zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych, a mianowicie ryzyko rynkowe, kredytowe i kontrahenta.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

MSc Digital Sales and Management nauczy Cię analizować rolę cyfrowych modeli biznesowych opartych na przełomowych technologiach, marketingu w mediach cyfrowych i społeczn ... [+]

Magister zarządzania sprzedażą cyfrową

MSc Digital Sales and Management nauczy Cię analizować rolę cyfrowych modeli biznesowych opartych na przełomowych technologiach, marketingu w mediach cyfrowych i społecznościowych, transformacji cyfrowej, zarządzaniu cyfrowym, zarządzaniu projektami i systemach informacyjnych. Studenci zdobędą wyraźne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości cyfrowej, dając im możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej lub uzyskania zatrudnienia w różnych branżach.

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu absolwenci będą posiadać wysoce pożądane umiejętności reagowania na postęp technologiczny i cyfryzację w świecie biznesu.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Kurs MSc Business Intelligence Analytics jest idealny dla studentów ze środowiskami liczbowymi, którzy interesują się pogłębioną specjalistyczną wiedzą i krytycznym zrozu ... [+]

MSc Business Intelligence and Analytics

Kurs MSc Business Intelligence Analytics jest idealny dla studentów ze środowiskami liczbowymi, którzy interesują się pogłębioną specjalistyczną wiedzą i krytycznym zrozumieniem kluczowych aspektów zarządzania danymi i bezpieczeństwa cybernetycznego.

Studenci będą rozwijać zrozumienie nowych narzędzi dostępnych do stosowania poprawnych technik statystycznych do podejmowania decyzji. Będziesz rozwijać wymagane umiejętności, aby przekazać swoje wyniki w sposób zrozumiały dla naukowców, którzy nie są danymi.

Dzięki naszemu partnerstwu z GISMA Business School kurs ten jest również dostępny do nauki w Berlinie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gisma.com.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Stopień ten jest idealny dla osób zainteresowanych przyszłą karierą w bankowości, finansach osobistych i finansach korporacyjnych lub jako księgowy, oferując doskonałą po ... [+]

MSc Corporate Financial Management

Dzięki naszemu partnerstwu z GISMA Business School kurs ten jest dostępny do studiowania w kampusie w Berlinie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.gisma.com. Dla tych, którzy szukają większej elastyczności, ten kurs jest również dostępny do nauki w 100% online. Stopień ten jest idealny dla osób zainteresowanych przyszłą karierą w bankowości, finansach osobistych i finansach korporacyjnych lub jako księgowy, oferując doskonałą podstawę swojej kariery lub dalszych studiów. Oprócz zdobycia formalnych kwalifikacji zbudujesz portfolio umiejętności, które możesz pokazać przyszłym pracodawcom.

Koncentrujemy się na doświadczeniu zdobywanym przez uczniów i chcemy zapewnić, że nasi absolwenci są gotowi na karierę, z wiedzą, umiejętnościami i atrybutami, których wymagają pracodawcy. Możesz studiować program online lub na kampusie. Nasi nauczyciele mają duże doświadczenie praktyczne, a uczniowie uczą się w małych grupach, które zachęcają do dobrych relacji z wykładowcami.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

MSc Financial Compliance jest skierowany do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w globalnej zgodności finansowej. Studenci będą w pełni przygotowani do przyjrzenia si ... [+]

MSc Financial Compliance

MSc Financial Compliance jest skierowany do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w globalnej zgodności finansowej. Studenci będą w pełni przygotowani do przyjrzenia się nie tylko regulacjom i funkcjom zgodności, ale także innym zagrożeniom, na które narażone są instytucje finansowe, w tym rynkowi, kredytowi i płynności.

Kurs zapewnia dogłębne zrozumienie rynków finansowych i zmieniające się miejsce instytucji finansowych w gospodarce światowej. Głównym celem jest zbadanie różnych zagrożeń i zagrożeń dla instytucji finansowych oraz roli funkcji zgodności w pomaganiu w ich identyfikacji i zwalczaniu. Ten kurs zapewnia optymalne połączenie teorii i praktycznego zastosowania wiedzy w rzeczywistych studiach przypadków.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi zapewnia wiedzę niezbędną do skutecznego zarządzania personelem i prowadzenia w globalnych systemach HR. Nasz stopień ... [+]

MSc Leadership and Human Resource Management

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi zapewnia wiedzę niezbędną do skutecznego zarządzania personelem i prowadzenia w globalnych systemach HR. Nasz stopień jest zgodny ze standardami Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Wymagania dotyczące kursu2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji.Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji.Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny... [-]
Niemcy Berlin
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Zarządzanie projektem mgr jest skierowane do absolwentów, którzy interesują się pogłębioną specjalistyczną wiedzą i krytycznym zrozumieniem kluczowych aspektów zarządzani ... [+]

MSc Project Management

Zarządzanie projektem mgr jest skierowane do absolwentów, którzy interesują się pogłębioną specjalistyczną wiedzą i krytycznym zrozumieniem kluczowych aspektów zarządzania projektami. Magister zarządzania projektami jest poszukiwany przez wiele organizacji w sektorze publicznym, prywatnym i nienastawionym na zysk.

Studenci rozwiną szerokie zrozumienie najważniejszych pojęć w zarządzaniu projektami, stosując koncepcje teoretyczne i modele zarządzania projektami do rzeczywistych studiów przypadków.

Dzięki naszemu partnerstwu z GISMA Business School kurs ten jest również dostępny do nauki w Berlinie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gisma.com.... [-]

Niemcy Berlin Wielka Brytania Londyn
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, Anglia, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, Anglia, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, Anglia, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, Anglia, GB