University of Leeds, School of Chemistry

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Klucz siła Uniwersytetu w Leeds, Szkoła Chemii jest dostarczanie wyjątkowej szkolenia podyplomowego. Nasi uczniowie są istotną i integralną częścią naszej społeczności. Nasza wielkość i struktura inclusive zrobić dla wybitnego, wsparcia i przyjaznej atmosferze z naszych doktorantów w centrum wszystkiego, co robimy. Naszym celem jest, aby ci pomóc, jako student, aby stać się jedną z osób, które sprawia, że ​​kolejny wielki postęp w dziedzinie chemii. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych doktorantów, którzy przejść na stanowisko w akademickich, przemysłowych i handlowych organizacji na całym świecie. Nasze zobowiązanie, które pomogą Ci zrealizować swoje ambicje i aspiracje zawodowe opiera się na silnej osiągnięciami badań. Znajdziesz tu szczyty doskonałości w chemii atmosfery, chemii medycznej, spektroskopii laserowej, syntezie organicznej i chemii polimerów i kolorów. Jako wybitny centrum doskonałości w zakresie chemii, będzie się uczyć z jednymi z najlepszych umysłów w swojej dziedzinie. Gwarantujemy również, że będziesz miał szerokie wsparcie i zaplecze pozwalające na pełne wykorzystanie swojego czasu tutaj w Leeds.

Rozwijać swój potencjał Masters jest wielokrotnie jeden poziom wyżej niż tytuł licencjata i może być zakończona w ciągu jednego roku pełnego badania czasu (12 miesięcy). Nasze kursy są organizowane w Masters nauczanych modułów, w których można poddać ocenie, a ponadto będzie również wymagane do napisania pracy dyplomowej lub projekcie badawczym. Gdy zdecydujesz się na studia Masters w Leeds School of Chemistry będziesz korzystać z korzystania z naszych doskonałych udogodnień, naszej wyjątkowej pomocy dla studentów i przyjaznej atmosferze, z których każdy służy do pielęgnować swój potencjał uczenia się.

Stypendia Zakres stypendiów są dostępne, proszę zapytać o więcej informacji. Jeśli jesteś byłym studentem Uniwersytetu w Leeds mogą być uprawnieni do 10% absolwentów czesnego stypendium.

Nauczanie i badania na najwyższym poziomie Uniwersytet w Leeds jest dobrze znany na całym świecie za jakość swojej edukacji i badań, a nasze dyplomy są uznawane przez pracodawców i uniwersytetów na całym świecie. W najnowszych badaniach Excellence Framework, nasza Szkoła Chemii został potwierdzony jako jeden z najlepszych wydziałów, jest na 4 miejscu w Wielkiej Brytanii wpływ na badania. Wszystkie nasze kursy Masters są silnie powiązane z naszych grup badawczych, co oznacza, że ​​będzie prowadzone przez pracowników, którzy są aktywnie zaangażowane w światowej klasy badań i nowatorskie praktyki zawodowej.

Szeroki zakres możliwości kariery Nasze silne powiązania z przemysłem, aby nasze kursy są up-to-date i zgodne z potrzebami pracodawców, co oznacza, że ​​na studiach będziesz doskonale przygotowana do kontynuowania kariery naukowej związana z wybranym w przemyśle lub w stopniu postępu badań.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Polimery Msc, Barwniki I Chemikalia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Leeds

Program ten ma na celu zaspokojenie potrzeb tych chemikaliów, kosmetyków, biomateriałów, polimerów, powłok i przemysłu barwiących dla dobrze wyszkolonych, entuzjastycznych pracowników o szerokości akademickie i praktyczne umiejętności na poziomie zaawansowanym, dostarczając wiedzy i badań z wyprzedzeniem umiejętności w nauce kolorów i w teorii, stosowanie i analizy polimerów, chemikaliów i barwników. [+]

Program ten ma na celu zaspokojenie potrzeb tych chemikaliów, kosmetyków, biomateriałów, polimerów, powłok i przemysłu barwiących dla dobrze wyszkolonych, entuzjastycznych pracowników o szerokości akademickie i praktyczne umiejętności na poziomie zaawansowanym, dostarczając wiedzy i badań z wyprzedzeniem umiejętności w nauce kolorów i w teorii, stosowanie i analizy polimerów, chemikaliów i barwników.

Mgr dadzą Ci umiejętności w tym planowania eksperymentów i procesów, syntezy, opisu i aspektów aplikacji, obok szerokiego zakresu umiejętności ogólnych, takich jak rozwiązywanie problemów i komunikacji.

Opis przedmiotu

Kurs ten ma na celu zaspokojenie potrzeb polimeru, barwniki i chemikalia przemysłu, produkując absolwentów z zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie badań naukowych i koloru w teorii, stosowanie i analizy polimerów, chemikaliów i barwników.... [-]