University of Leeds, Faculty of Biological Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Leeds Wydziału Nauk Biologicznych jest jednym z wiodących wydziałach nauk przyrodniczych w Wielkiej Brytanii, przyciągając wybitnych studentów magisterskich z całego świata.

Doskonałość badawcza wzmacnia nasze szkolenia i interdyscyplinarność jest bardzo ważne; studenci korzystają z interakcji nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale ze środowisk akademickich na całym świecie. Nasza jest bardzo żywe i dynamiczne środowisko, z nadzorem i nauczania przez najlepszych naukowców, wielu światowej klasy ekspertów, którzy wprowadzają najnowsze nowatorskich badań dla studentów uczących się.

Nasza pozycja wśród elit na badania w Wielkiej Brytanii potwierdzono biologicznym w zeszłym rządowej Research Assessment Exercise (RAE) 2008 roku, kiedy byliśmy na 4 miejscu w naukach biologicznych w Wielkiej Brytanii przez wiodących czasopismo naukowe Nature w oparciu o liczbę pracowników produkcji badania, które było " wiodącą w świecie "lub" międzynarodowym doskonały ".

Nasza wizja

Do osiągnięcia doskonałości w dziedzinie edukacji i badań, i zapewnić sobie pozycję w top 10 wydziałach nauk przyrodniczych w Wielkiej Brytanii, zarówno dla badań i doświadczeń studentów.

Realizować naszą wizję, zidentyfikowaliśmy następujące priorytety:

Wspieranie przyszłej działalności badawczej wyrównany z obszarów "wielkie wyzwanie" w translacji biomedycyny i zrównoważonego rozwoju w celu osiągnięcia doskonałości w badaniach międzynarodowych Osadzanie światowej klasy doświadczenie edukacji uczeń, który podkreśla nauczanie i zatrudnienia badań prowadzonych.

Jesteśmy dumni z naszego nauczania i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia studentom bardzo najlepszych doświadczeń ucznia poprzez nauczanie prowadzonych badań i doskonałe wsparcie akademickich. Konsekwentnie wykonywać dobrze w Krajowym Student Survey i nasze zobowiązanie do kształcenia studentów zostało uznane za nagrody dla studentów za pośrednictwem zewnętrznych programów takich jak inżynieria Nauki i Technologii (SET) Nagrody i personelowi nagród krajowych wykładowca.

Znaczące inwestycje w naszej infrastruktury przyczyni się do naszego dynamicznego i tętniącego życiem środowiska badawczego oferuje doskonałe możliwości dla wiodących badań koncentrowała się wokół krawędzi kluczowych obszarach. Należą do nich rolnictwa, zwierząt i roślin, nauki i rozwoju ekologii, biologii, badania układu krążenia membrany, sport i naukę ćwiczeń, biologii molekularnej, immunologii strukturalną, wirusologii, mikrobiologii, neuronauki i inżynierii tkankowej.

RAE 2008 Feedback zauważył, że "praktycznie wszystkie wyjścia były oceniane jako uznana jest na arenie międzynarodowej, z wielu (60%) jest międzynarodowym doskonałe lub światowym liderem" w jakości.

Nasze portfolio grant badawczy pochodzi z różnych źródeł, w tym organizacje charytatywne, rad badawczych Unii Europejskiej i przemysłu.

Łączymy ludzi z rządu, biznesu, służby zdrowia i akademickich w zakresie dostarczania korzyści całego społeczeństwa; ta pomogła w ponad 20 udanych spin-off spółek handlowych.

Dlaczego warto zdecydować się na studia biochemiczne w Leeds?

Kursy oferują:

ekscytujących współczesnych tematów w obszarach ludzkiej choroby, bioinformatyki, biotechnologii i nauki o roślinach Nauczanie dostarczane przez najlepszych naukowców, wielu światowej klasy ekspertów, którzy wprowadzają najnowsze nowatorskich badań do ich nauczania, a tym samym, do nauki doskonałe możliwości rozwoju zawodowego z absolwentów przeprowadzka do szerokiej gamy ciekawych i trudnych kariery Szkolenie w ogólnych umiejętności badawczych, takich jak piśmie naukowym, grafiki i prezentacji danych, bioetyki, bioenterprise i praw własności intelektualnej możliwości pracy na najnowsze tematy z czołowych badaczy w trakcie projektu badawczego możliwość łączenia dyscyplin teoretycznych z "hands-on" praktycznych umiejętności laboratoryjnych Dostęp do pierwszej klasy nauczania i ośrodków badawczych Szansa na studia w Wydziale 4 miejsce w Wielkiej Brytanii badań w naukach biologicznych przez wiodących czasopiśmie naukowym "Nature" na podstawie liczby pracowników produkujących badań, który był "światowy lider" lub "międzynarodowym doskonały" Dostęp do głośników międzynarodowych z całego świata poprzez udział w seminarium badawcze programów Wydziału możliwości skorzystania z naszych silnych połączeń obsługiwanych przez naszego pracodawcę oficera zaangażowania pracodawców, w tym regularnych głośniki organizacji branżowych, rządowych i naukowych. elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb znakomite możliwości rozwoju osobistego, w tym naszych wyróżniających Leeds do programu życia doskonałe przygotowanie do badań stopnia członków jednego z głównych ośrodków nauczania podyplomowego w kraju, z około 7800 studentów studiów podyplomowych z całej Wielkiej Brytanii oraz kolejne 100 krajach wszystkie urządzenia i możliwości lifestyle poważnej międzynarodowej uczelni
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Biologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Leeds

Nasza szeroko zakrojona Oczywiście mgr biologia zapewnia doskonałą szkolenia dla studentów, którzy chcą rozwijać szeroką bazę naukową z której można budować ich przyszłej kariery zawodowej. Stopień ten pozwala wybrać moduły z zakresu modułów nauczania, w tym te związane z różnymi opcjami specjalistycznych oferowanych. Oznacza to, że można studiować te moduły, które Cię interesują najbardziej i dopasować swoje aspiracje zawodowe. [+]

Struktura kursu Nasza szeroko zakrojona Oczywiście mgr biologia zapewnia doskonałą szkolenia dla studentów, którzy chcą rozwijać szeroką bazę naukową z której można budować ich przyszłej kariery zawodowej. Stopień ten pozwala wybrać moduły z zakresu modułów nauczania, w tym te związane z różnymi opcjami specjalistycznych oferowanych. Oznacza to, że można studiować te moduły, które Cię interesują najbardziej i dopasować swoje aspiracje zawodowe. Program ten składa się z podstawowych modułów szkoleniowych, badawczych, mających na celu przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do pracy na najnowocześniejszych nowoczesnego sektora biologicznym, w tym ćwiczeń planowania badań, metodologii leżących u podstaw współczesnej biologii i przedłużony praktyczny projekt zapewniając praktyczne doświadczenia praktyczne technik biologii molekularnej. Dodano do tego jest niezależny projekt badawczy w dziedzinie związanej z opcji kursu. Specjalistycznych modułów nauczania uzupełnić pozostałą część programu i studenci mogą wybierać z szerokiej gamy modułów (lista poniżej). Oczywiście jest w pełnym wymiarze czasu i trwa 12 miesięcy z działalności dydaktycznej w podziale na 3 części: Wrzesień-grudzień (modułów nauczania w tym projekcie laboratorium inżynierii białka) Styczeń-marzec (modułów nauczania i propozycja projektu badawczego) Kwiecień-wrzesień (niezależne badanie laboratoryjne-based) To oczywiście przede wszystkim praktyczne i teoretyczne? Kurs łączy moduły teoretyczne z praktycznym szkoleniem umiejętności. 100 kredytów z całkowitej 180 punktów, że badania zostaną praktyczne moduły oparte, a więc program będzie dostarczyć znacznej szkoleń praktycznych metod i technologii obecnie wykorzystywanych do postępu nauk biologicznych. To jest przez 15 kredytowej opartej laboratoryjne mini-projektu i niezależnego projektu badawczego laboratorium 85 kredytowej opartej na temat ostrza związane opcjach kursu. Nasze metody nauczania i oceny mają na celu opracowanie naukowców,... [-]

Magister Biotechnologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Leeds

Nasze Magister Biotechnologii ma charakter interdyscyplinarny i wykorzystuje moduły z Wydziału Inżynierii i Centrum Molecular Nanoscience. Program integruje nauki biologiczne z inżynierii biochemicznej na zorganizowanie szkolenia dla nowoczesnego przemysłu biotechnologicznego. [+]

Biotechnologia jest szybko poruszających się sektor, który wymaga wysoko wykwalifikowanych osób, które są w stanie działać innowacyjnie wielu dyscyplin nauk biologicznych, inżynieryjnych i chemii. Nasz Magister Biotechnologii ma charakter interdyscyplinarny i wykorzystuje moduły z Wydziału Inżynierii i Centrum Molecular Nanoscience. Program integruje nauki biologiczne z inżynierii biochemicznej na zorganizowanie szkolenia dla nowoczesnego przemysłu biotechnologicznego. W szczególności koncentruje się na zastosowaniach biotechnologii w medycynie i rolnictwie. Rozpoczyna się wspierając technologii wytwarzania białek leczniczych, struktura sektora farmaceutycznego oraz sposób wytwarzania leki współdziałają z korpusem. W połączeniu z tym jest moduł na diagnostyce molekularnej, Drug Delivery i terapii obejmujących; projekt biosensor, molekularne metody diagnostyczne i następnej generacji farmaceutyki i terapie. Studenci, a następnie przejść do studiowania jeden lub dwa obszary, z trzech następujących obszarach tematycznych: Inżynieria tkankowa z naciskiem na "funkcjonalnej" inżynierii tkanki łącznej, zastawki serca i nabłonków Ludzki toksykologii z możliwości studiowania albo toksykologii środowiskowej lub metod toksykologicznych, w tym korzystania z komputerów do przewidywania biotransformacji chemiczny i toksyczność Biotechnologia roślin, w tym zagadnień takich jak inżynieria roślin do produkcji nowych produktów i rozwoju odmian roślin uprawnych odpornych na stres Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą podjąć pracę w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej, a także tych, którzy chcą, aby przejść do wyższego stopnia (doktoranckich) badań. Struktura kursu Mgr Biotechnologia specjalność składa się z podstawowych modułów szkoleniowych badawczych mających na celu przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do pracy na najnowocześniejszych nowoczesnego sektora biotechnologii, w tym ćwiczeń planowania badań, metodologii, na których opiera współczesnej biotechnologii i rozszerzonym praktycznego projektu przewidującego ręce na praktyczne... [-]

Nauka Msc Roślin I Biotechnologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Wielka Brytania Leeds

Nasze mgr Plant Science i stopień Biotechnologia zapewnia szkolenia w nowoczesnych aspektów molekularnych nauki roślin i nadaje się zarówno dla tych, którzy zrobili więcej Biologii Roślin licencjat organizmu lub oparte na naukach biologicznych, pochodzących z roślin tle nie-którzy chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie w tym obszarze. Nauczanie jest dostarczane przez badawczych działających naukowców z Uniwersytetu w Leeds "Centrum Roślinnych Nauk i często dostosowane do swoich dziedzinach wiedzy. [+]

W ciągu ostatnich 10-15 lat studium nauk roślin został zrewolucjonizował przez rozwój nowych narzędzi i technologii, które pozwoliły bezprecedensowy postęp w badaniach biologii roślin. Wśród nich warte wymienienia są genomiki technologie dające dostęp do tajemnic genomów roślinnych, nowych technik badania regulacji genów i aktywności i lokalizacji białek. Przyjęcie przez społeczność międzynarodową nauki gatunków roślin modelowych, takich jak Arabidopsis thaliana (thale rzeżuchy) i ryżu doprowadziła do ogromnej ekspansji w naszym zrozumieniu rozwoju roślin i jak rośliny interakcji i reagować na środowisko. Wiedza ta jest coraz częściej stosowana do różnorodnych roślin i leczniczych roślin, w których może się przyczynić do rozwoju zrównoważonych rozwiązań do produkcji żywności, surowców, nowych substancji chemicznych i paliw. Nasz Mgr Plant Science i Biotechnologii stopień zapewnia szkolenia w nowoczesnych molekularne aspekty nauki o roślinach i nadaje się zarówno dla tych, którzy zrobili więcej Biologii Roślin licencjat organizmu lub oparte na naukach biologicznych, pochodzących z roślin tle nie-którzy chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Nauczanie jest dostarczane przez badawczych działających naukowców z Uniwersytetu w Leeds "Centrum Roślinnych Nauk i często dostosowane do swoich dziedzinach wiedzy. Absolwenci mają wiele potencjalnych ścieżek kariery otwarte do nich, począwszy od badań naukowych i przemysłu w oparciu, dzięki pracy w dziedzinie polityki, nauki i administracji pracy do nauczania lub organizacji pozarządowych (NGO). Struktura kursu Program mgr Plant Science i Biotechnologii składa się z podstawowych modułów szkoleniowych badawczych mających na celu przekazanie studentom wiedzy niezbędnej do pracy na krawędzi tnącej nowoczesny sektor nauki i biotechnologia roślin, w tym ćwiczeń planowania badań, metodologii leżących... [-]