University of Edinburgh Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W sercu uczelni o dziedzictwie 400 roku, który jest konsekwentnie oceniona jako jedna z najlepszych na świecie, i centralnie położony w jednej z najpiękniejszych stolic biznesowych i kulturalnych Europy University of Edinburgh Business School Oferuje doświadczenia, że ​​niewielu może rywalizować.

Test University of Edinburgh Business School cieszy się długą tradycją nauczania i badań naukowych. Szkoła oferuje studia licencjackie, studia podyplomowe i programy Executive Education w działalności gospodarczej i zarządzania oraz stanowi platformę dla badań, dyskusji i debaty na szeroki zakres zagadnień biznesowych.

Triple akredytowanych

Jesteśmy w top 1% szkół biznesu na świecie, aby utrzymać potrójne akredytacji. Zostały one przyznane przez:

USA Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) Europejski system jakości i poprawa (EQUIS) Association of MBA (AMBA)

Szkoła międzynarodowa

Jako jeden z czołowych szkół biznesu w Europie, Szkoła składa się z międzynarodową studentów reprezentujących ponad 88 krajów, kuszące nowe pomysły z różnych kultur i środowisk. Nasza globalna sieć absolwentów rozciąga ponad 120 krajach dzięki czemu dostęp do licznych kontaktów na całym świecie.

Badania

Staramy się produkować teorii-LED, praktycznie odpowiednich badań, która dotyczy problemów napotykanych przez przedsiębiorstwa, organizacji publicznych, organów regulacyjnych i decydentów. Szkoła ma na celu stworzenie sprzyjającego, współpracy i żywe kultury badawczej poprzez podnoszenie jakości naszych wyników badań i pomocy wykładowców do osiągnięcia naszych celów.

Przegląd programu

Business School oferuje naukowo rygorystyczne i bardzo spreparowane programy studiów licencjackich, podyplomowych i doktorantów. Nauka i badania obejmują sześć głównych obszarów tematycznych, którymi są: Rachunkowość i Finanse, przedsiębiorczości i innowacji, Management Science & Business Economics, marketingu, badań i strategii organizacyjnych i międzynarodowego biznesu.

Sprzęt i środki

To state-of-the-art budynku i oferuje sale wykładowe, wiele pokoi konsorcjantów, executive education apartament, kawiarnia i znaczną przestrzeń dla studentów i pracowników. Studenci mają również dostęp do centrum Hub, który zapewnia kompleksowe wyposażenie studyjne i dostępu do baz danych naukowych, czasopism online i wiodących serwisów informacyjnych finansowych.

Misja

Opracowanie skutecznych i odpowiedzialnych liderów poprzez tworzenie wnikliwą wiedzę i inspirowanie umysły w dialog ze światem wokół nas.

Wizja

Aby być uznane jako stopniowe i podłączony społeczności przywództwa myślowego na arenie międzynarodowej firmy.

Wartości

Business School zidentyfikowała 5 najważniejszych wartości, które pomogą nam osiągnąć nasze widzenie a więc pracownicy są zachęcani do przyjmowania ich w miarę możliwości.

Wizjoner Inspirujący Collaborative impactful Podtrzymywalny

Dlaczego Edynburg?

Edynburg konsekwentnie została uznana za jedną z najlepszych miejsc do życia i pracy w Wielkiej Brytanii. Miasto jest znany z jego pięknej architektury gruzińskiej i wiktoriańskiej, uderzając parki i niezwykłą panoramę.

Położony nad brzegiem zatoki Firth of Forth i ustawić na siedmiu wzgórzach, Edinburgh City zawiera królewski w szczycie klifu zamek i wygasłego wulkanu. Miasto posiada nowoczesną dynamikę zestawione z zabytkowych brukowanych uliczek i jest domem dla czterech uniwersytetów, niesławny Edinburgh Fringe Festival, galerie światowej klasy, teatry, sale koncertowe i ulic handlowych.

Miasto kultury

Edynburg jest miastem międzynarodowym. Ludzie z całego świata, którzy osiedlili się tutaj, dając podstawy do licznych restauracji, kawiarni i barów z silnym smaku etnicznej. Miasto jest kompaktowa i łatwa w nawigacji na piechotę ale ma wszystkie zalety dużego kapitału Europejskiej.

Miasto dla biznesu

Edynburg to miasto dla biznesu. Jest to drugie co do wielkości centrum finansowym w Wielkiej Brytanii z pięknej, zróżnicowanej gospodarce i dobrze wykształconych, zmotywowanych pracowników. Kilka główne globalne instytucje finansowe - banki, firmy ubezpieczeniowe, domy inwestycyjne i brokerzy - mają swoje sztaby w Edynburgu.

Miasto innowatorów

Miasto, a nawet uczelni, są domem dla niektórych instrumentalna myślicieli, wynalazców, naukowców i ludzi biznesu. Owca Dolly, pierwszy na świecie sklonowany ssak urodził się w Edynburgu University, który jest także domem dla najpotężniejszego komputera w Wielkiej Brytanii. Uczelnia oferuje wiele znaczących absolwentów w tym Karola Darwina, Sir Arthur Conan Doyle i Robert Louis Stevenson. Business samej szkole jest również alma mater niektórych znanych przedsiębiorców, w tym John Boyd Dunlop Dunlop Rubber i Arthur Young Ernst & Young.

Szkocja

Poza granicami miasta, Szkocja jest krajem chropowaty piękna, jeden z ostatnich wielkich bezdrożach Europy z gór, jezior i siedem tysięcy mil przepięknego wybrzeża.

W ciągu zaledwie kilku mil Szkoły leży pagórkowatej okolicy East Lothian, z plaż, wiosek i pól golfowych znanym z których wszystkie są warte na wycieczkę lub wizyta w weekend. sąsiednich miast Edynburga oferują mnóstwo atrakcji: Andrzejki pól golfowych, dziedzictwo statku Glasgow i oszałamiające granitu architektury Aberdeen są łatwo dostępne przez częste autobusem lub pociągiem usług. Szkocja jest równie słynie z wielu pięknych wysp rozsianych po całym kraju, które oferują powitanie, relaksującą przerwę od tętniącego życiem miasta.

Krajobraz tego uderzające, zróżnicowany kraj idealnie nadaje się do odkrytego życia sportowego. Narciarstwo, surfing, turystyka, kolarstwo górskie i kajaki to tylko niektóre z ekscytujących działalności w ofercie większość zaledwie kilka minut od wyciągnięcie ręki.

Lokalizacje

Edynburg

Address
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place


EH8 9JS Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje