University Centre Grimsby

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witając świat, aby dowiedzieć się i odnieść sukces

Uniwersyteckie Centrum Grimsby oraz Grimsby Institute należą do Grimsby Institute Group, jednego z największych dostawców w Wielkiej Brytanii dalszych i Szkolnictwa Wyższego, który znajduje się w zabytkowym mieście Grimsby, Lincolnshire.

Grimsby ma długą historię jako kwitnącego portu rybackiego, z kawiarni, barów, pubów i restauracji oraz, w ciągu kilku mil, znajdziesz krajobrazy i piaszczyste plaże oraz tradycyjne nadmorskiej zabawy Cleethorpes, w pobliżu ruchliwych miastach; Lincoln, York i Hull, które są idealne do sklepów i atrakcji kulturalnych, takich jak muzea i teatry.

Jak również jest bardzo przyjazne i niedrogie miejsce do życia i nauki, będziesz mieć mnóstwo do zrobienia i zobaczenia w Grimsby. Kilka minut spacerem od kampusu znajdą Państwo nasze wysokiej jakości budynki mieszkalne. Nasza doskonała oferta pomaturalnych i wyższych kursów dostarczane są dobrze wyposażone zaplecze dydaktyczne.

Pomożemy Ci osiągnąć swoje sukcesy i cele i zapewniają dużo wsparcia - zarówno w jak i poza szkołą.

Kursy

Mamy szeroką gamę programów studiów licencjackich i magisterskich dla studentów międzynarodowych. Ważne jest, że pomożemy Ci wybrać kurs, który jest właśnie dla Ciebie tak, że możemy zapewnić Państwu doskonały i przyjemny zagranicznych studiów doświadczenie. Aby kwalifikować się do kategorii 4 Student Visa kurs ubiegania musi być w pełnym wymiarze czasu i być na minimalnym poziomie 3 na krajowych ramach kwalifikacji.

Jak aplikować

Jeśli jesteś studentem zagranicznym, którzy chcą ubiegać się o kurs w Instytucie Grimsby lub University Centre Grimsby trzeba będzie przestrzegać ścisłej zestaw instrukcji, szczególnie jeśli jesteś obywatelem spoza UE i potrzebują wizy na studia w Wielkiej Brytanii ,

Od dnia, w którym stosuje się będziemy w stałym kontakcie za pośrednictwem poczty e-mail, aby poinformować o przebiegu procesu naboru. Gdy wniosek został przyjęty i otrzymałeś swoje oficjalne dokumenty, będziemy wspierać Państwu radą w całym procesie Visa.

Po otrzymaniu wizy studenckiej ważne będzie następnie dokonać uzgodnień dotyczących podróżowania i trzymać nas poinformował. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w dowolnym momencie jesteśmy tutaj, aby pomóc w każdej chwili, w każdy możliwy sposób. Jest to czas, kiedy możemy zorganizować zakwaterowanie w naszych domów studenckich.

Obowiązki Grimsby Institute i University Centre Grimsby jako licencjonowanego sponsora

Mamy pozwolenie na sponsorowanie studentów nakłada obowiązki, które na nas. W celu spełnienia tych warunków musimy: - Zachowaj kopię paszportu (ów), Visa (-ów) i / lub kartę (y) Biometria - Miej rekord up-to-date swoich danych kontaktowych i adresu w Wielkiej Brytanii. To jest monitorowany przez Międzynarodowe Biuro i zgłaszane do UKBA, gdy wymagane

Będziemy zgłaszać do UK Border Agency (UKBA), jeżeli:

Nie uda się zapisać na czas Jesteś nieobecny bez zezwolenia przez określony czas Nie jesteśmy już licencjonowanych sponsorem Twoja sytuacja ulegnie zmianie, jeśli, na przykład, swój przebieg zmian studyjnych lub staje się krótszy lub dłuższy Mamy dowody, że łamiesz warunki karty Visa

Życie w Grimsby

Grimsby położony jest na wschodnim wybrzeżu Zjednoczonego Królestwa i liczy około 160 tysięcy ludzi. Grimsby został założony w sektorze rybołówstwa oraz w dawnych czasach, był jednym z największych portów rybackich na świecie. Dziś Grimsby obsługuje główne przetwórstwa spożywczego, chemicznego i naftowego przedsiębiorstwa korzystają z naszych rozległych portów jako bramka eksportu do Europy i Świata. Okolica prezentuje wiele możliwości do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piękny i spokojny Lincolnshire Wolds Ciekawy wybrzeża i długie, piaszczyste plaże oferują wiele do zwiedzania na rowerze lub pieszo.

Pierwszej wizyty w okolicy są często zaskoczeni liczbą udogodnień dla rozrywkowych, sportowych i rekreacyjnych w okolicach Grimsby. Jeśli jesteś zainteresowany w sporcie, będziesz korzystać z udogodnień oferowanych w dwóch nowoczesnych ośrodków wypoczynkowych, w których pływanie, jazda na łyżwach, squash, badminton i fitness apartamenty wśród wielu innych działań mogą być bardzo zadowoleni.

Jest też stadion lekkoatletyczny i up-to-date pływanie kompleks blisko Instytutu. Jeśli lubisz oglądania sportu, Blundell Park jest domem dla Grimsby Town Football Club i okolicy znajduje się wiele klubów krykieta, a także dostęp do wszystkich głównych dyscyplin sportowych.

Sąsiednia nadmorskiej miejscowości Cleethorpes posiada również dziesięć pin kręgielnia, kinowy i niezwykle udaną park rozrywki Pleasure Island.

Grimsby Auditorium oferuje wszystko z muzyką na żywo, koncerty i Royal Shakespeare Company, z mniejszych obiektów, takich jak Caxton Theatre i Parkway Cinema oferuje szereg teatralnych, musicali i innych form teatru i sztuki.

Zarówno Grimsby i Cleethorpes, oferują wspaniałe zakupy z wielu dużych detalistów nazwy i butików. Dobre życie nocne jest również w ofercie z szerokim wyborem pubów, klubów, restauracji i oferujących jedzenie na wynos.

Ta szkoła oferuje programy w:

Angielski

Programy

Licencjat w Zarządzaniu Bachelor in Business Management z marketingu Bachelor in Film and Television Production Bachelor in Games Design & Development MBus strategiczne Środowisko biznesowe Dyplom Inżynieria Fundacja Międzynarodowy Rok w biznesie

Lokalizacje

Grimsby

University Centre Grimsby International Office

Address
University Centre Grimsby - International Office
Nuns Corner,

DN34 5BQ Grimsby, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1472 311222

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium