The University of Warwick, Department of Physics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy światowym liderem w uniwersyteckim z zachowaniem najwyższych standardów akademickich i badawczych. Ale nie pozwalając historia kończy się tam.

To dlatego, że jesteśmy miejscem możliwości. Zawsze szukamy nowych sposobów na zdziała. Nieważne, czy jesteś oddany student, innowacyjny wykładowcą lub ambitna firma, Warwick zapewnia niestrudzony środowiska sprzyjającego jeszcze, w którym można dokonać wpływ.

A nasi studenci, absolwenci i pracownicy są stale czyni wpływ - rodzaj, który zmienia życie, czy w pobliżu domu lub w skali globalnej.

To dokonań naszych ludzi, które pomagają wyjaśnić, dlaczego nasz poziom doskonałości badawczej i stypendium są uznawane na całym świecie.

To jest główną atrakcją dla niektórych z największych nazwisk w światowym biznesie i przemyśle.

To dlatego jesteśmy wysoko w rankingu na listach wielkich brytyjskich i światowych uniwersytetów.

Wszystko to przyczynia się do wciągającą fabułą, jednego, który jest trochę więcej niż 50 lat. Ale kto powiedział, młodzież powinna trzymać cię z powrotem zmienia świat?

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

mphys w fizyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Wielka Brytania Coventry

Fizyka ma obserwować i wyjaśnić zachowanie fizycznego wszechświata. W szczególności, fizyki szuka podstawowych praw, które stanowią i przewidzieć, co można zaobserwować. Część odwołania, z zastrzeżeniem, że świat fizyczny jest regulowane przez zadziwiająco niewielu takich ustaw i że stosuje się je wszędzie i do wszystkiego. [+]

Fizyka ma obserwować i wyjaśnić zachowanie fizycznego wszechświata. W szczególności, fizyki szuka podstawowych praw, które stanowią i przewidzieć, co można zaobserwować. Część odwołania, z zastrzeżeniem, że świat fizyczny jest regulowane przez zadziwiająco niewielu takich ustaw i że stosuje się je wszędzie i do wszystkiego.

Struktura kursów odzwierciedla strukturę przedmiotu. Wszyscy studenci podejmują podstawowych modułów i wybrać kolejne moduły z listy opcji. Moduły podstawowe wprowadzenie podstawowych zasad, natomiast opcjonalne moduły zbadać ich zastosowań w różnych dziedzinach fizyki, w tym: astrofizyka, właściwości materii, fizyki cząstek elementarnych i fizyki atmosfery. Schemat opcja umożliwia także część modułów, które należy podjąć spoza fizyki. Zachęcamy studentów nie tylko do rozważenia moduły związane z fizyki, na przykład w informatyce, ale także moduły w filozofii i języków nowożytnych.... [-]


Mphys z matematyki i fizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Wielka Brytania Coventry

Matematyka i fizyka są przedmioty uzupełniające i dokonać sensownej kombinacji studiowania na uniwersytecie. Istnieje wiele przykładów niespodziewanych odkryć wynikających z interakcji pomiędzy tymi dwoma dyscyplinami. Koncepcje opracowane w fizyce cząstek doprowadziły do ​​postępu w topologii - jedna z najczystszych gałęzi matematyki. Postępy w zrozumieniu chaosu zapewnić inny przykład. Pomysły z teorii są stosowane coraz częściej w modelowaniu złożonych układów fizycznych, takich jak atmosfera i laserów. [+]

Matematyka i fizyka są przedmioty uzupełniające i dokonać sensownej kombinacji studiowania na uniwersytecie. Istnieje wiele przykładów niespodziewanych odkryć wynikających z interakcji pomiędzy tymi dwoma dyscyplinami. Koncepcje opracowane w fizyce cząstek doprowadziły do ​​postępu w topologii - jedna z najczystszych gałęzi matematyki. Postępy w zrozumieniu chaosu zapewnić inny przykład. Pomysły z teorii są stosowane coraz częściej w modelowaniu złożonych układów fizycznych, takich jak atmosfera i laserów.

Warwick wspólne kursy (BSC i MMathPhys) są obecnie jednymi z najlepiej siedzibę w kraju z około 50 studentów rozpoczęciem każdego roku. Kursy obejmują znaczną część modułów z obu przyczyniających działów przeznaczonych przede wszystkim dla studentów wspólnych stopni. Możliwe jest na koniec pierwszego roku przenieść się do jednego z pojedynczych stopni tematycznych. Lata jeden i dwa są wspólne dla obu kursów.... [-]


Kontakt

University of Warwick

Adres CV4 7AL
Coventry, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www2.warwick.ac.uk/
Telefon +44 24 7652 3523