Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Nottingham: Wydział Inżynierii

TheWydział Inżynierii w NottinghamZnany jest z światowej klasy badań, inspirujących nauczania i różnorodnej społeczności akademickiej.

Połącząc się z nami w Nottingham, będziesz częścią społeczności studentów z ponad 150 różnych krajów z całego świata.

 • Trzeci w Wielkiej Brytanii w dziedzinie badań w ramach REF 2014, ramy brytyjskiego rządu w dziedzinie doskonalenia zawodowego
 • Ponad 98% badań inżynierskich ma międzynarodową jakość, a 85% jest uznanych na światowym rynku międzynarodowym (REF 2014)
 • UK Top 10 Wydział Inżynierii: Times Higher Education World University Rankings 2017
 • Nottingham jest w rankingu na 10 najlepszych brytyjskich inżynierów mechaniki i elektrotechniki (QS World Rankings 2017)

Znajdziesz wydział to przyjazne i wspierające środowisko pracy. Będziesz współpracować z kreatywnych i inspirujących ludzi, którzy są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zobowiązujemy się do wspierania utalentowanych osób oraz do rozwijania partnerstwa z przemysłem, organami finansowymi i agencjami rządowymi w celu stworzenia pozytywnego środowiska, w którym rozwijają się odkrycia, stypendia, innowacje, komercyjna eksploatacja i zaangażowanie publiczne. Wydział jest zaangażowany w setki projektów badawczych na żywo i współpracuje ściśle z przemysłem. Nasze praktyczne podejście i podejście może pomóc Ci wyposażyć wiedzę i umiejętności, które musisz przenieść na studia podyplomowe lub kontynuować karierę inżynieryjną na całym świecie.

Poprzez studiowanie w Nottingham będzie:

 • Opracowanie wysokiej jakości umiejętności rynkowych
 • Naucz się przez wybitnych i cenionych pracowników naukowych, często światowych liderów w swojej dziedzinie
 • Bądź częścią globalnej studiów podyplomowych z siecią międzynarodowych kampusów w Wielkiej Brytanii, Chinach i Malezji
 • Absolwent z międzynarodowym uznaniem i cenionym kwalifikacją

Nauczysz się akademików, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach wiedzy i zaangażowani w rozwój przyszłych inżynierów, architektów i badaczy nowej generacji. Jako student podyplomowy na wydziale, będziesz miał dostęp do imponującego zestawu udogodnień i zasobów, aby wspierać działania w różnych specjalnościach.

Wiele z naszych kursów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, a wiele z naszych projektów badawczych ma charakter wielodyscyplinarny, skupiając różnorodnych specjalistów z całej uczelni, instytucji badawczych, partnerów branżowych i departamentów rządowych, aby opracować nowe rozwiązania dla wymagających problemów globalnych.

W 2012 r. Otworzyliśmy Instytut Technologii Przestrzeni Powietrznej (IAT), który prowadzi program doktorancki w zakresie innowacji Marie Curie, którego celem jest dostarczenie planu na przyszły transport lotniczy. Nasze Kreatywne Domy Energetyczne to siedmiu domów, które stanowią miejsce na życie dla wiodących firm współpracujących z Uniwersytetem w celu zbadania integracji energooszczędnych technologii w budynkach.

Nasze mocne strony naukowe obejmują materiały kompozytowe, produkcję dodatków i drukowanie 3D, energię, zrównoważony rozwój i kosmonautykę. Mamy jedną z największych grup badawczych w dziedzinie elektroniki energetycznej i jedną z największych grup zajmujących się produkcją dodatków na świecie.

Uniwersytet w Nottingham

 • Otrzymaliśmy złotą ocenę za wybitne nauczanie w brytyjskim ramy doskonałości na rzecz nauczania (TEF) 2017
 • Jeden z najbardziej ukierunkowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii przez absolwentów pracodawców (najbardziej liczący się uniwersytet numer 1 (rynek absolwenta w 2014 r.) I drugi najbardziej ukierunkowany uniwersytet (rynek absolwentów w 2015 i 2016 r.) - badania High Fliers)
 • Nazwany Uniwersytet Roku Absolwent Wykształcenia w The Times i The Sunday Times Good University Guide 2017

Uniwersytet w Nottingham w Centrum Edukacji Języków Obcych (CELE) zapewnia wysokiej jakości angielski i przygotowanie do nauki i przygotowanie do studiów przed i za studentami.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Zdobądź silne podstawy w nowoczesnej technologii bioinżynieryjnej. ... [+]

Ten 12-miesięczny kurs ma na celu dostarczenie absolwentom nauk ścisłych lub inżynieryjnych z różnych środowisk solidnych podstaw w zakresie nowoczesnych technologii bioinżynierii, wraz z opcjami rozwijania akcentów w biomechanice i biomateriałach, bioobrazowania i biosensowania oraz cyfrowego modelowania różnych systemów ludzkich, które przygotują studentów do kariery w środowisku przemysłowym, klinicznym lub badawczym.

Ten kurs jest jednym z dwóch ściśle powiązanych kursów inżynierskich z zakresu bioinżynierii, które składają się ze wspólnego rdzenia, z możliwością skoncentrowania się na konkretnych aspektach bioinżynierii.

Kurs ma szerszy zakres niż inne powiązane studia, umożliwiając studentom wybór modułów związanych z biomateriałami, biomechaniką i modelowaniem cyfrowym.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Zdobądź silne podstawy w nowoczesnej technologii bioinżynierii, ze szczególnym uwzględnieniem biomateriałów i biomechaniki. ... [+]

Ten dwunastomiesięczny kurs ma na celu dostarczenie absolwentom nauk ścisłych lub inżynieryjnych z różnych środowisk solidnych podstaw w zakresie nowoczesnych technologii bioinżynieryjnych, wraz z silnym naciskiem na biomechaniki i biomateriałów. Ten kurs przygotuje studentów do kariery w środowisku przemysłowym, klinicznym lub badawczym, samodzielnego uczenia się i studiów podyplomowych lub kariery w przemyśle lub szpitalach.

Ten kurs jest jednym z dwóch ściśle powiązanych kursów magisterskich z zakresu bioinżynierii, które składają się ze wspólnego jądra, z możliwością skupienia się na konkretnych aspektach bioinżynierii.

Ten multidyscyplinarny MSc obejmuje praktyczny i teoretyczny aspekt bioinżynierii, w tym:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs obejmuje wiedzę i umiejętności potrzebne do projektowania produktów i środowisk z ludzkiej perspektywy. ... [+]

Mgr in Human Factors and Ergonomics ma na celu wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności wymagane do projektowania produktów, zadań / zadań i środowisk z perspektywy człowieka. Jeśli interesujesz się ludźmi, technologią i designem, to może być dla ciebie odpowiedni kurs.

W tym kursie dowiesz się o wielu cechach ludzkich (fizycznych, poznawczych, społecznych i emocjonalnych), ponieważ odnoszą się one do naszych interakcji z miejscami pracy, środowiskiem, produktami, usługami i innymi ludźmi. Ukończysz studia podyplomowe, które jest coraz bardziej pożądane w branży i zapewnia niezbędną wiedzę i umiejętności do rozwiązywania problemów czynników ludzkich w XXI wieku.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na integracji energii odnawialnej i zrównoważonych technologii w celu poprawy komfortu i klimatu. ... [+]

Magister Energetyki Odnawialnej i Architektury to interdyscyplinarny kurs dotyczący globalnej integracji energii odnawialnej i zrównoważonej energii oraz technologii budowlanych z planem lokalizacji oraz formą budynku, tkaninami i usługami, z naciskiem na klimat i komfort człowieka, z wykorzystaniem technik architektonicznych i inżynieryjnych oraz potężne symulacje komputerowe i laboratoryjne.

Ten międzynarodowy kurs jest starannie skonstruowany, aby uwzględnić interesy i umiejętności osób związanych z projektowaniem budynków i technologią oraz budowaniem energii i działaniami na rzecz ochrony środowiska. Jest on otwarty dla kandydatów z różnych środowisk, w tym architektury, inżynierii (mechanicznej, inżynierii lądowej i wodnej, elektrotechniki i budownictwa) oraz urbanistyki / urbanistyki.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten pełnoetatowy kurs zapewnia specjalistyczną wiedzę techniczną i umiejętności studentom chcącym specjalizować się w inżynierii budowlanej. ... [+]

Ten podyplomowy program pozwala ci rozwinąć szczegółowe teoretyczne zrozumienie inżynierii strukturalnej i jak zastosować to zrozumienie w praktycznych sytuacjach projektowych. Obejmują one reakcję struktur na ekstremalne obciążenia, takie jak wiatry i trzęsienia ziemi.

Kurs integruje teorię, zastosowanie i projektowanie. Teoria zostanie wprowadzona wraz z aplikacją za pomocą zaawansowanego oprogramowania i modelowania komputerowego, w inżynierii strukturalnej i BIM, dzięki czemu można zobaczyć, w jaki sposób odnosi się do problemów w świecie rzeczywistym.

Projektowanie strukturalne jest podstawowym elementem kursu, umożliwiającym poszerzenie wiedzy na temat konstrukcji stalowych i betonowych. Wysokie budynki i mosty zapewniają dalsze możliwości integracji zaawansowanej analizy z projektowaniem w praktycznym kontekście.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Dostępne w dwóch Pathways , zrównoważonych drogach lub zrównoważonych liniach kolejowych, ten roczny kurs w pełnym wymiarze godzin zbliża się do praktyki inżynierskiej. M ... [+]

Ten kurs ma dwa odrębne Pathways ; Zrównoważone autostrady i zrównoważone linie kolejowe.

Inżynieria drogowa zajmuje się planowaniem, projektowaniem, budową, utrzymaniem i eksploatacją autostrad, w tym autostradami samochodowymi, rowerowymi i pieszymi oraz ich efektywnym zarządzaniem. Wszystko to musi zostać osiągnięte w sposób możliwie najbardziej zrównoważony.Inżynieria kolejowa zajmuje się planowaniem, projektowaniem, budową, konserwacją i eksploatacją kolei, rozciągając się na szybkie systemy tranzytowe (tramwajowe) i efektywne zarządzanie nimi. Wszystko to musi zostać osiągnięte w sposób możliwie najbardziej zrównoważony.

Oba Pathways w ramach tego programu magisterskiego przyjmują radykalne, praktyczne podejście, wiążąc tradycyjne nauczanie z problemami związanymi z autostradą zbliżoną do rzeczywistej i problemami inżynierii kolejowej. Zapewnia wiedzę techniczną i umiejętności w zakresie rozwijania zdolności analitycznych, decyzyjnych i krytycznych wymaganych do rozwiązania, w sposób zrównoważony, autentycznych, praktycznych problemów inżynierii drogowej i kolejowej. Pomoże ci to rozwinąć umiejętności, które mogą być przydatne do pracy na autostradzie lub w inżynierii kolejowej.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten akredytowany kurs koncentruje się na zaawansowanej praktyce inżynierskiej; projektowanie, operacje i rozwiązywanie praktycznych problemów. ... [+]

Kurs MSc Inżynierii Chemicznej zapewnia dodatkowe firmy szkoleniowe, które oczekują od nowej generacji inżynierów chemików, produkujących wysoce kompetentnych absolwentów, którzy mogą być przyszłymi liderami przemysłu.

Zdobędziesz umiejętności w zaawansowanej praktyce inżynierskiej, która obejmuje projektowanie, operacje, rozwiązywanie problemów i praktyczne elementy. Zaawansowana praktyka koncentruje się na tematach w zrównoważonej inżynierii procesowej i rozwiązaniach energetycznych.

Zdobędziesz znaczące doświadczenie w obszarach takich jak przetwarzanie chemiczne i ropopochodne, efektywność energetyczna, wychwytywanie dwutlenku węgla i uzdatnianie wody.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs oferuje szereg różnych modułów. Tematy obejmują maszyny elektryczne, energoelektronikę i aplikacje elektryczne. ... [+]

Ten tytuł magistra inżynierii elektrycznej zapewnia możliwość studiowania wielu tematów z dziedziny elektrotechniki. Należą do nich sieci energetyczne, maszyny elektryczne, napędy i sterowanie silnikiem, konwersja energii, konwertery mocy i ich konstrukcja oraz nowoczesne metody sterowania.

Dostępne są również bardziej skoncentrowane na aplikacjach moduły obejmujące takie tematy, jak systemy zasilania dla transportu i energii odnawialnej.

Naszym celem jest pomóc ci rozwinąć pewność siebie, aby pracować jako profesjonalista, swobodnie zgodnie z konwencjami dyscypliny i gotowymi do zajęcia się każdym obszarem badań w elektrotechnice.

Jeśli interesuje Cię dwuletni program elektrotechniczny, powinieneś rozważyć zastosowanie mgr zrównoważonego transportu i elektroenergetyki (Erasmus Mundus).... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs łączy zasady i osiągnięcia w dziedzinie energii odnawialnej i odnawialnej z elektrotechniką. ... [+]

Mgr Inżynierii Elektrycznej na rzecz Zrównoważonej Energii Odnawialnej ma na celu zapewnienie instruktażu w zakresie zrównoważonej energii i technologii odnawialnych. Zasady te są nauczane równolegle ze studiami z elektrotechniki, w tym z energoelektroniką, maszynami elektrycznymi i systemami energetycznymi.

Ten 12-miesięczny kurs zapewni ci zaawansowany zakres specjalistycznych umiejętności inżynieryjnych wymaganych przez inżyniera pracującego w technologii elektrycznej dla odnawialnych i zrównoważonych systemów energetycznych.

Naszym celem jest pomóc ci rozwinąć zaufanie do pracy zawodowej, zgodnie z konwencjami tej dyscypliny.

Kluczowe faktyUniversity of Nottingham został uznany za zapewniający złoty standard w ramach Excellence Excellence (TEF), który ma na celu uznanie i nagradzanie doskonałej nauki i nauczania.Ten kurs jest akredytowany przez TheIET (Institution of Engineering and Technology) w celu spełnienia dalszych wymagań edukacyjnych z Chartered Engineer.... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs jest szerokim programem magisterskim z szeroką gamą opcji od energii elektrycznej po mikroelektronikę. ... [+]

Mgr Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej pozwala na zbadanie różnych tematów, w tym projektowania elektronicznego, komunikacji, inżynierii oprogramowania, wytwarzania i dystrybucji energii, maszyn elektrycznych i systemów energii odnawialnej.

Kurs zapewnia szerokie zrozumienie sztuki inżynierii elektrycznej i elektronicznej oraz dogłębną analizę tematów obejmujących nowoczesne technologie dla inżynierii elektrycznej i elektronicznej.

Naszym celem jest pomóc ci rozwinąć pewność siebie, aby pracować jako profesjonalista, w zgodzie z konwencjami dyscypliny i gotowymi do zajęcia się dowolną dziedziną badań w inżynierii elektrycznej i elektronicznej.

Kluczowe faktyStudenci zdobędą doświadczenie w zakresie problemów napotykanych przez naukowców akademickich i przemysłowych.Ten kurs jest odpowiedni dla absolwentów ściśle powiązanych dyscyplin, którzy chcą przejść na inżynierię elektryczną i elektroniczną.Ten kurs jest akredytowany przez IET (Institution of Engineering and Technology), aby spełnić dalsze wymagania szkoleniowe Chartered Engineer.Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs ten, we współpracy ze Szkołą Biznesu, koncentruje się na komercjalizacji nowych technologii. ... [+]

Ten 12-miesięczny kurs daje możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych do opracowania i komercjalizacji nowych technologii w inżynierii elektrycznej i elektronicznej.

Ten kurs łączy mocne strony i zasoby zarówno Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej, jak i Nottingham University Business School.

Jako że będziesz miał nieocenioną szansę doświadczenia kroków niezbędnych do komercjalizacji idei technicznej, program ten stanowi doskonałą podstawę dla inżynierów, którzy chcą skomercjalizować swoje pomysły lub absolwentów, którzy chcą odkrywać ekscytujący świat komercjalizacji.

Kluczowe faktyTen kurs jest kolaboracją pomiędzy Wydziałem Inżynierii a Nottingham University Business School, wiodącym ośrodkiem edukacji w zakresie zarządzania, zajmuje szóste miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem siły badawczej.Wydział Inżynierii zajmuje 3. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem siły badawczej w ramach REF 2014, brytyjskiego rządu, Research Excellence Framework. Ponad 98% badań inżynieryjnych jest ocenianych na poziomie międzynarodowym, a 85% jest klasyfikowanych jako najlepsze na świecie lub na poziomie międzynarodowym.Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs zapewnia kompleksowy program studiów inżynierii lądowej i wodnej w wielu dziedzinach. ... [+]

Problemy inżynierii lądowej wymagają zastosowania umiejętności analitycznych, decyzyjnych i krytycznego myślenia, kurs ten zapewni studentom wiedzę techniczną i doświadczenie potrzebne do rozwijania tych umiejętności. Będzie również wyposażać uczniów w szereg umiejętności, które można przekazywać; Idealne połączenie dla wiodącej kariery w inżynierii lądowej.

Ten kurs jest również wykładany na kampusie Uniwersytetu w Nottingham w Malezji.

Kluczowe faktyNiedawno zainwestowaliśmy ponad 3 miliony funtów w modernizację naszych obiektów.Dział ma szerokie powiązania ze sponsorami przemysłowymi i innymi organizacjami, lokalnie, w kraju i na arenie międzynarodowej.Nasze badania są wspierane przez Radę ds. Badań Naukowych i Nauk Fizycznych (EPSRC), brytyjskie firmy przemysłowe i handlowe, brytyjskie departamenty rządowe, organizacje charytatywne i Unię Europejską.Ten stopień jest akredytowany przez Wspólną Radę Moderatorów ICE, IStructE, CIHT i IHE.Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs zapewnia zaawansowaną wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej, oferując strumienie dla określonej specjalizacji. ... [+]

Ten kurs mgr oferuje możliwość studiowania zaawansowanych zagadnień z zakresu inżynierii mechanicznej, obejmujących inżynierię, projektowanie i technologię.

Bazując na tej szerokiej bazie danych, oferujemy wiele strumieni, które pozwalają specjalizować się w jednym konkretnym obszarze, w tym w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, bioinżynierii, materiałach i produkcji. Te strumienie bazują na naszych kluczowych badaniach i mocnych stronach naukowych, a także na naszych silnych powiązaniach przemysłowych.

Moduły i projekty są dostarczane przez uznanych na arenie międzynarodowej ekspertów w tej dziedzinie, w tym specjalne wykłady ekspertów z branży.

Kluczowe faktyTen pakiet programów MSc w dziedzinie inżynierii mechanicznej oferuje specjalistyczne strumienie powiązane z naszymi wiodącymi ośrodkami badawczymi i centrami badawczymi na świecie.Ten kurs jest akredytowany przez instytucję Inżynierów mechaników. Ten kurs jest również wykładany na Kampusie Uniwersytetu Nottingham w Malezji.Wydział Inżynierii zajmuje 3. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem siły badawczej w ramach REF 2014, brytyjskiego rządu, Research Excellence Framework. Ponad 98% badań inżynieryjnych uzyskało międzynarodową jakość, przy czym 85% zostało uznanych za najlepsze na świecie lub za granicą.Uniwersytet w Nottingham został uznany jako zapewniający złoty standard w ramach Teaching Excellence Framework (TEF), który ma na celu uznanie i nagradzanie doskonałej nauki i nauczania.Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs partnerstwa wielostronnego zapewni solidne podstawy w zakresie wydajnych technologii wytwarzania energii z paliw kopalnych. ... [+]

Ten kurs mgr jest częścią Midlands Energy Graduate School (MEGS), partnerstwa między Nottingham, Birmingham i Loughborough uniwersytetów. Studenci mają wyjątkową okazję, aby wziąć moduły na każdym z uniwersytetów partnerskich, ucząc się wraz z innymi uczniami MEGS zarejestrowanymi na wszystkich trzech uniwersytetach, korzystając w ten sposób z najlepszych badań, zasobów i wsparcia na wszystkich uniwersytetach. Badane moduły reprezentują specjalizację akademicką oferowaną przez każdą uczelnię, a projekt badawczy, podjęty na uniwersytecie, na którym się rejestrujesz, skupi się na konkretnych aspektach technologii wytwarzania energii z paliw kopalnych.

Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na procesach konwersji energii i praktycznych umiejętnościach związanych z zarządzaniem. ... [+]

MSc Building Performance Engineering zaprojektowano, aby zapewnić wysoki poziom inżynierii i wiedzy technicznej w procesach konwersji energii, w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami w zakresie zagadnień związanych z zarządzaniem.

Kurs jest dostosowany do absolwentów kierunków inżynieryjnych, przyrodniczych i pokrewnych. Silny nacisk na naukę, technologię i inżynierię jest specjalnie ukierunkowany na obszary tematyczne w kontekście odnawialnych i zrównoważonych technologii energetycznych oraz środowiska zbudowanego i w unikalny sposób łączy to ze skutecznymi umiejętnościami zarządzania, oceną gospodarczą i zrozumieniem obecnych polityk i przepisów, które mogą być stosowane w nowoczesnym przemyśle w Wielkiej Brytanii, UE i na arenie międzynarodowej.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs ma na celu umożliwienie absolwentom nauk przyrodniczych i inżynieryjnych ocenę różnych opcji dostaw energii i analizę technologii zrównoważonej energii. ... [+]

Ten 12-miesięczny kurs ma umożliwić absolwentom nauk przyrodniczych i inżynieryjnych ocenę różnych opcji dostaw energii. Studenci zyskają wszechstronne zrozumienie nowoczesnych technologii odnawialnych i konwencjonalnych dla szerokiej gamy zastosowań.

Ze względu na rosnący niedobór umiejętności w sektorze energetycznym, zwłaszcza w wyłaniających się technologiach energetycznych, branża wymaga absolwentów posiadających specjalistyczną wiedzę i umiejętności multidyscyplinarne. W trakcie kursu zapewnione jest szerokie zrozumienie technologii energetycznych i więcej praktycznych umiejętności inżynierskich.

Kluczowe faktyTen kurs jest akredytowany przez Instytucję Inżynierów MechanikówZapewnia zarządzanie projektami w ramach modułu Project Organisation and Design oraz ocenę finansową w ramach modułu Energy Systems Performance and Appraisal.... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na ocenie środowiska, zarządzaniu zasobami, projektowaniu inżynierii procesowej i technologii. ... [+]

Kurs MSc Environmental Engineering zapewnia wysoko wykwalifikowanych absolwentów, którzy będą działać jako liderzy i menedżerowie służący potrzebom środowiskowym w procesach przemysłowych. Program analizuje problemy środowiskowe, takie jak toksyczne odpady, zanieczyszczenie powietrza, usuwanie odpadów, efektywność energetyczną, skażone grunty i wodę oraz wyposaża absolwentów w kompetencje wysokiego poziomu w projektowaniu inżynierii procesowej, ocenie środowiska, zarządzaniu zasobami i innowacjach technologicznych.

Kurs oferuje studentom z tytułami BEng, BSc lub nieakredytowanymi umiejętnościami inżynierskimi umiejętności wymagane do uzyskania statusu Chartered Engineer.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs jest szerokim programem studiów magisterskich z szeroką gamą opcji od Inżynierii oprogramowania do projektowania sprzętu elektronicznego. ... [+]

Ten 12-miesięczny MSc w komunikacji elektronicznej i inżynierii komputerowej pozwala na studiowanie różnych tematów, w tym projektowania elektronicznego, komunikacji i inżynierii oprogramowania.

Kurs zapewnia szerokie zrozumienie sztuki inżynierii elektronicznej i dogłębne badanie zagadnień dotyczących nowoczesnych technologii dla elektroniki i systemów komunikacyjnych.

Naszym celem jest pomóc ci rozwinąć pewność siebie, aby pracować jako profesjonalista, swobodnie zgodnie z konwencjami danej dyscypliny, i gotowymi do zajęcia się każdą dziedziną badań w dziedzinie inżynierii elektronicznej.

Kluczowe fakty

Studenci zdobędą doświadczenie w zakresie problemów napotykanych przez naukowców akademickich i przemysłowychTen kurs jest akredytowany przez IET (Institution of Engineering and Technology), aby spełnić dalsze wymagania szkoleniowe Chartered Engineer.Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Z siedzibą we Wrocławiu w Polsce i Nottingham, kurs ten zapewnia zaawansowane szkolenie z zakresu technologii telekomunikacyjnej. ... [+]

Msc Modern Telecommunications to wspólny kurs pomiędzy Wydziałami Elektrotechniki i Elektroniki na Uniwersytecie w Nottingham w Wielkiej Brytanii i elektroniką na Politechnice Wrocławskiej w Polsce.

Kluczowe faktyKurs zapewni wiedzę techniczną i umiejętności, aby wyposażyć Cię w wiodącą karierę w dziedzinie komunikacji, inżynierii elektronicznej lub fotonicznej oraz inżynierii komputerowej.Uniwersytet w Nottingham został uznany jako zapewniający złoty standard w ramach Teaching Excellence Framework (TEF), który ma na celu uznanie i nagradzanie doskonałej nauki i nauczania.Szczegóły kursu

Kurs podzielony jest na trzy semestry, począwszy od stycznia we Wrocławiu i przeniesienie do Nottingham na drugi semestr we wrześniu. Na trzeci semestr wrócisz do Wrocławia, aby podjąć się swojego projektu badawczego.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs ten zapewnia specjalistyczne wykształcenie w zakresie energoelektroniki i technik napędowych oraz bieżących praktyk. ... [+]

Ten program szkoleniowy został opracowany w celu zapewnienia aktualnego i dynamicznego kursu w zakresie energoelektroniki i napędów oraz ich zastosowań.

Sterowanie i konwersja energii elektrycznej za pomocą technik półprzewodnikowych są obecnie powszechne zarówno w środowisku domowym, jak i przemysłowym. Niedawne szacunki sugerują, że ponad 40% całej wytworzonej energii elektrycznej przechodzi przez krzem, zanim dotrze do miejsca docelowego.

Znajomość i zrozumienie różnych dziedzin obejmowanych przez energoelektronikę - urządzenia, przetworniki, teorię sterowania i systemy napędowe silników - jest zatem niezbędna dla wszystkich inżynierów elektryków.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs zapewnia specjalistyczne szkolenia z zakresu technologii, czynników ludzkich i zarządzania, istotne dla produkcji addytywnej. ... [+]

Ten podyplomowy kurs produkcji dodatków i druku 3D może dostarczyć zaawansowanych umiejętności i wiedzy potrzebnych, aby stać się profesjonalistą w branży lub badaczem w tym ekscytującym i rozwijającym się obszarze.

Będziesz czerpać korzyści z przemysłowych powiązań Nottingham i mocnych stron badań w zaawansowanej produkcji, takich jak te ustanowione w Institute for Advanced Manufacturing (IfAM).

Będziesz miał dostęp do dodatkowych laboratoriów produkcyjnych i obiektów w nowym, zaawansowanym budynku produkcyjnym, a także w laboratorium Lates Coasing Building. Nadzór akademicki będzie dostępny na terenie Kampusu Jubileuszowego oraz na Wydziale Inżynierii na terenie kampusu University Park.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten nowy dwuletni kurs magisterski składa się z dwóch semestrów modułów nauczanych, a następnie rocznego projektu. Tam gdzie to możliwe, projekt będzie realizowany we wsp ... [+]

Program ten ma na celu zapewnienie rozszerzenia do poprzednich badań i możliwość zastosowania w praktyce tego, czego nauczyłeś się w rozszerzonym, przemysłowo istotnym projekcie badawczym, aby umożliwić ci zdobycie zatrudnienia jako profesjonalny inżynier w tej dziedzinie. Aby zapewnić elastyczność, kurs oferuje również szeroką gamę opcjonalnych modułów.

Zyskasz doświadczenie w zakresie problemów napotykanych przez naukowców akademickich i przemysłowych, zarówno poprzez kursy wykładane, jak i prace projektowe. Pisemne prezentacje będą przeprowadzane na różnych etapach kursu.

Rozpocznie się znaczący, rozszerzony indywidualny projekt, rozwijając umiejętności angażowania się w samodzielne uczenie się i przygotowując do studiów podyplomowych lub kariery w przemyśle. Projekt będzie stanowić podstawę twojej pisemnej rozprawy. Rozwiniesz także umiejętność logicznego i krytycznego myślenia, zdobywania umiejętności rozwiązywania problemów, stania się kompetentnymi użytkownikami odpowiedniego sprzętu i oprogramowania oraz skutecznego komunikowania wyników.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs może dostarczyć zaawansowanych umiejętności w zakresie energii odnawialnej, efektywności energetycznej i biznesu. ... [+]

Magister zrównoważonej energii i przedsiębiorczości jest oferowany przez Wydział Architektury i Środowiska w połączeniu z Nottingham University Business School. Kurs ten zapewnia studentom zaawansowane umiejętności w zakresie energii odnawialnej, efektywności energetycznej i biznesu.

Kurs jest przeznaczony dla studentów posiadających wykształcenie inżynierskie (np. Inżynieria mechaniczna, inżynieria chemiczna, energia itp.) Lub naukę (fizyka, chemia, nauka o środowisku) lub ekonomia.

Kurs jest również odpowiedni dla kandydatów z wykształceniem w zakresie architektury, geografii, biznesu, zarządzania lub innych podobnych przedmiotów, z dowodem na ich podstawowe umiejętności matematyczne i ich podstawową wiedzę lub doświadczenie w dziedzinie energii.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs ten omawia, w jaki sposób odnawialne i zrównoważone technologie energetyczne mogą tworzyć budynki przyjazne dla środowiska. ... [+]

MSc Sustainable Building Technology jest specjalnie dostosowany do absolwentów w zakresie usług budowlanych, architektury, inżynierii środowiska, architektury i innych pokrewnych dyscyplin.

Kurs jest starannie skonstruowany, aby uwzględnić zainteresowania i umiejętności osób związanych z projektowaniem budynków i technologią oraz budowaniem energii i działaniami na rzecz ochrony środowiska.

Duży nacisk kładzie się na udaną integrację odnawialnych i zrównoważonych technologii energetycznych w budynkach, co wymaga zrozumienia zarówno projektu, jak i technologii, a tym samym ścisłej współpracy architektury i inżynierii.

Kluczowe faktyW ramach swoich kompetencji Departament Architektury i Zbudowanego Środowiska ma na celu rozwój umiejętności zawodowych i postaw odpowiedzialnych za środowisko, niezbędnych w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.Wydział ma silne powiązania współpracy z zagranicznymi instytucjami.Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Building Services Engineers.Szczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs łączy w sobie wysokiej jakości ankietowanie i pozycjonowanie oraz analizę i zarządzanie informacjami geoprzestrzennymi. ... [+]

Wraz z ciągłymi wymaganiami świata budowlanego i rozwojem infrastruktury wspierającej komunikację, media i transport niezbędna jest specjalistyczna wiedza geodety.

Kompetencje i wiedza specjalisty z zakresu geodezji inżynierskiej są często potrzebne od początkowych etapów planowania, od etapu budowy do zakończenia projektu. Rola inspektora inżynierskiego nie kończy się wtedy, ponieważ monitorowanie w celu krótkotrwałego lub długotrwałego przemieszczania się lub deformacji infrastruktury, budynków lub gruntu może być konieczne dla bezpieczeństwa lub do innych celów

Kurs ten rozwinął się z wcześniej udanych kursów magisterskich oferowanych na University of Nottingham w dziedzinie geodezji, geodezji i ogólnie geomatyki.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs ma na celu wyposażyć umiejętności, wiedzę i zdolność do zostania profesjonalnym inżynierem produkcji żywności. ... [+]

Kurs Master na Inżynierii Procesów Żywności daje wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną w przemyśle spożywczym, która w połączeniu z odpowiednim szkoleniem i doświadczeniem w przemyśle pomoże Ci na drodze do zostania czarterowanym inżynierem.

Szkolenie daje szczegółowe zrozumienie teorii, metod i praktyki inżynierii pokarmowej i jest dostarczane przez zespół specjalistów, w tym wykładowców z branży spożywczej lub z doświadczeniem w branży spożywczej.

Kluczowe fakty Nauka zostanie poinformowana przez wykładowców z branży spożywczej lub z doświadczeniem przemysłu spożywczego. Kurs ten zapewnia wyszkolenie specjalistów, informowane przez przemysł i mocne strony naukowe, w zakresie przetwarzania materiałów żywnościowych, od rolnictwa aż po rozwidlenie. Uniwersytet w Nottingham ma silną renomę w dziedzinie nauk żywnościowych. Nasza szkoła Biosciences jest na liście nie. 1 środowisko badań w Wielkiej Brytanii w dziedzinie nauk rolniczych, weterynaryjnych i żywnościowych (ramy dla doskonałości w dziedzinie badań 2014). ... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Ten kurs zapewnia szerokie i głębokie zrozumienie przetwarzania, charakteru i właściwości materiałów inżynierskich. ... [+]

Zawartość kursu

MSc Advanced Materials oferuje wysoki stopień elastyczności dzięki połączeniu podstawowych modułów z szeregiem modułów elekcyjnych - oznacza to, że możesz stworzyć program studiów odzwierciedlający twoje zainteresowania.

Kurs składa się z 120 punktów podstawowych i opcjonalnych modułów nauczania wraz z 60 indywidualnym, indywidualnym projektem badawczym realizowanym w okresie letnim. Pamiętaj, że moduły mogą ulec zmianie.

Dzięki kombinacji podstawowych i opcjonalnych modułów opracujesz następujące rozwiązania:

Znajomość i zrozumienie podstawowych zasad dotyczących materiałów i niezbędnej wiedzy naukowej.Znajomość i zrozumienie zaawansowanej technologii wytwarzania odpowiedniej dla branży.Zrozumienie zależności między właściwościami mechanicznymi materiałów, ich mikrostrukturą i historią ich przetwarzania.Umiejętność skutecznego przekazywania pomysłów w pisemnych raportach, ustnie i za pomocą prezentacji grupom.Zdolność do ćwiczenia oryginalnej myśli.Umiejętność planowania i realizacji indywidualnego projektu.Umiejętność zrozumienia i zastosowania teorii, metody i praktyki materiałów produkowanych w szerokim zakresie branż.Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i zawodowe.... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na uwzględnieniu aspektów środowiskowych na czele projektowania architektonicznego. ... [+]

Ten kurs ma na celu wyposażenie projektantów w niezbędne umiejętności, aby zintegrować zasady projektowania ekologicznego już na wczesnym etapie procesu projektowania, umożliwiając im dostarczanie prawdziwie zrównoważonych budynków.

12-miesięczny kurs w zakresie architektury i zrównoważonego projektowania to projekt magisterski, który został zaprojektowany w celu zapewnienia zaawansowanych szkoleń w zakresie zintegrowanego projektowania środowiskowego i zrównoważonego rozwoju w architekturze. Przeznaczony jest przede wszystkim dla praktyków w architekturze i budownictwie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zrównoważonego projektowania budynków i stosowania zasad projektowania ekologicznego i praktyki w projektach architektonicznych.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na roli i zastosowaniu materiałów i technologii w tworzeniu współczesnej architektury. ... [+]

Ten 12-miesięczny MArch Architecture Design and Build koncentruje się na związkach między designem a fizycznym tworzeniem przestrzeni. Kurs będzie omawiał charakter tworzenia i produkcji, ponieważ odnoszą się do projektowania architektonicznego i praktyki.

Kurs ma na celu zapewnienie uczniom możliwości zapoznania się z architekturą poprzez tworzenie, rozumienie materiałów poprzez praktyczne badanie ich zastosowań, a ostatecznie rozwijanie krytycznej reakcji na implikacje decyzji projektowych na ludzi i miejsca.

Ważną cechą tego kursu jest rozwijanie pomysłów projektowych w skali 1: 1, a integracja ze studentami architektury z różnych środowisk i poziomów doświadczenia.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na kreatywnym projektowaniu przestrzeni publicznej, obszarów miejskich i miast, łącząc innowacyjny design, kwestie zrównoważonego rozwoju i najnowsze ... [+]

12-miesięczny kurs MArch Sustainable Urban Design koncentruje się na projektowaniu obszarów miejskich i miast i jest programem badawczo-projektowym. Kurs ma na celu podniesienie jakości naszych miast poprzez wprowadzenie nowatorskiego wzornictwa w nowe relacje z najnowszymi badaniami teoretycznymi w odniesieniu do struktury formy urbanistycznej i tworzenia miejsc miejskich w odpowiedzi na główne szanse i wyzwania.

Program opiera się na doświadczeniu badawczym i praktycznym pracowników akademickich w ramach Departamentu. Obejmuje to autorów uznanych na całym świecie książek i artykułów w czasopismach dotyczących projektowania urbanistycznego i obszarów pokrewnych, a także znaczne międzynarodowe doświadczenie praktyczne, które informuje o nauczaniu w programie.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Kurs koncentruje się na specjalistycznej wiedzy architektonicznej oraz zaawansowanych technikach i technologiach projektowania. ... [+]

12-miesięczny kurs MArch Architecture Design koncentruje się na rozwoju i zastosowaniu specjalistycznej wiedzy architektonicznej oraz zaawansowanych technik i technologii projektowania.

Ten kurs został pierwotnie ustanowiony w odpowiedzi na rosnącą konkurencję w profesjonalnym zakupie budynków i rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę i umiejętności w dążeniu do doskonałości architektonicznej. Daje możliwość skoncentrowania się na projektowaniu architektonicznym lub urbanistycznym, naukach humanistycznych, projektowaniu środowiskowym i technologii na wysokim poziomie wyrafinowania bez potrzeby pracy w jednym obszarze specjalistycznym.

Kluczowe faktyW ramach swoich kompetencji Departament Architektury i Architektury Środowiska rozwinie twoje umiejętności zawodowe i postawę odpowiedzialną za środowisko, niezbędne w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.Wydział ma silne powiązania współpracy z zagranicznymi instytucjami.Ten interdyscyplinarny program dzieli moduły z innymi kursami podyplomowymi w ramach tego departamentu.... [-]
Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, Anglia, NG7 2RD GB