The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Nottingham: Faculty of Engineering

Wydział Inżynierii w Nottingham jest znany ze swoich światowej klasy badań, inspirującego nauczania i różnorodnej społeczności akademickiej.

Dołączając do nas w Nottingham, będziesz częścią społeczności studentów z ponad 150 różnych krajów z całego świata.

  • Trzecie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem uprawnień badawczych w ramach REF 2014, programu badawczego rządu brytyjskiego
  • Ponad 98% badań inżynieryjnych ma międzynarodową jakość, przy czym 85% zostało ocenione jako wiodące na świecie lub doskonałe w skali międzynarodowej (REF 2014)

Przekonasz się, że wydział jest przyjaznym i wspierającym środowiskiem pracy. Będziesz pracować z kreatywnymi i inspirującymi ludźmi, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Jesteśmy zaangażowani we wspieranie utalentowanych ludzi i rozwijanie partnerstw z przemysłem, instytucjami finansującymi i agencjami rządowymi w celu stworzenia pozytywnego środowiska, w którym kwitną odkrycia, stypendia, innowacje, komercyjne wykorzystanie i zaangażowanie społeczne. Wydział jest zaangażowany w setki projektów badawczych na żywo i ściśle współpracuje z przemysłem. Nasze praktyczne podejście i podejście mogą pomóc Ci w zdobyciu wiedzy i umiejętności potrzebnych do podjęcia studiów podyplomowych lub kariery inżynierskiej w dowolnym miejscu na świecie.

Studiując w Nottingham, będziesz:

  • Rozwijaj zaawansowane umiejętności rynkowe
  • Uczyć się przez wyjątkową i wysoko cytowaną kadrę akademicką, często światowych liderów w swojej dziedzinie
  • Bądź częścią globalnej społeczności podyplomowej z siecią międzynarodowych kampusów w Wielkiej Brytanii, Chinach i Malezji
  • Absolwent z uznanymi i cenionymi na całym świecie kwalifikacjami

Będziesz uczyć się przez naukowców, którzy są pasjonatami swoich dziedzin wiedzy i zaangażowani w rozwój przyszłych inżynierów, architektów i badaczy następnej generacji. Jako student studiów podyplomowych na wydziale będziesz mieć dostęp do imponującego zestawu udogodnień i zasobów wspierających aktywność w różnych specjalizacjach.

Wiele naszych kursów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, a wiele z naszych projektów badawczych ma charakter multidyscyplinarny, gromadząc różnorodnych specjalistów z całego uniwersytetu, instytucji badawczych, partnerów przemysłowych i departamentów rządowych w celu opracowania nowatorskich rozwiązań dla trudnych problemów globalnych.

W 2012 roku otworzyliśmy Institute for Aerospace Technology (IAT), w którym prowadzony jest innowacyjny program doktorancki Marie Curie koncentrujący się na dostarczeniu planu dla transportu lotniczego jutra. Nasze Creative Energy Homes to siedmio-domowa inwestycja, która jest żywym poligonem doświadczalnym dla wiodących firm do współpracy z Uniwersytetem w celu zbadania integracji energooszczędnych technologii w budynkach.

Nasze mocne strony badawcze obejmują materiały kompozytowe, produkcję przyrostową i drukowanie 3D, energię, zrównoważony rozwój i lotnictwo. Mamy jedną z największych grup badawczych w dziedzinie energoelektroniki i jedną z największych grup badawczych zajmujących się wytwarzaniem przyrostowym na świecie.

Uniwersytet w Nottingham

  • Otrzymał złotą ocenę za nasze wybitne nauczanie w brytyjskim Teaching Excellence Framework (TEF) 2017
  • Jeden z najczęściej wybieranych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii przez pracodawców absolwentów (uniwersytet numer 1 (The Graduate Market w 2014 r.) I drugi najczęściej wybierany uniwersytet (The Graduate Market w 2015 i 2016 r.) - High Fliers Research)
  • W The Times i The Sunday Times Good University Guide 2017 otrzymał tytuł Uniwersytetu Roku w kategorii Zatrudnienie Absolwentów

Centrum Edukacji Języka Angielskiego Uniwersytetu w Nottingham (CELE) zapewnia wysokiej jakości akademickie przygotowanie języka angielskiego i umiejętności uczenia się oraz wsparcie przed i w trakcie studiów.

Lokalizacje

Nottingham

Address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Nottingham, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MSc