The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Nottingham: Wydział Inżynierii

TheWydział Inżynierii w NottinghamZnany jest z światowej klasy badań, inspirujących nauczania i różnorodnej społeczności akademickiej.

Połącząc się z nami w Nottingham, będziesz częścią społeczności studentów z ponad 150 różnych krajów z całego świata.

 • Trzeci w Wielkiej Brytanii w dziedzinie badań w ramach REF 2014, ramy brytyjskiego rządu w dziedzinie doskonalenia zawodowego
 • Ponad 98% badań inżynierskich ma międzynarodową jakość, a 85% jest uznanych na światowym rynku międzynarodowym (REF 2014)
 • UK Top 10 Wydział Inżynierii: Times Higher Education World University Rankings 2017
 • Nottingham jest w rankingu na 10 najlepszych brytyjskich inżynierów mechaniki i elektrotechniki (QS World Rankings 2017)

Znajdziesz wydział to przyjazne i wspierające środowisko pracy. Będziesz współpracować z kreatywnych i inspirujących ludzi, którzy są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Zobowiązujemy się do wspierania utalentowanych osób oraz do rozwijania partnerstwa z przemysłem, organami finansowymi i agencjami rządowymi w celu stworzenia pozytywnego środowiska, w którym rozwijają się odkrycia, stypendia, innowacje, komercyjna eksploatacja i zaangażowanie publiczne. Wydział jest zaangażowany w setki projektów badawczych na żywo i współpracuje ściśle z przemysłem. Nasze praktyczne podejście i podejście może pomóc Ci wyposażyć wiedzę i umiejętności, które musisz przenieść na studia podyplomowe lub kontynuować karierę inżynieryjną na całym świecie.

Poprzez studiowanie w Nottingham będzie:

 • Opracowanie wysokiej jakości umiejętności rynkowych
 • Naucz się przez wybitnych i cenionych pracowników naukowych, często światowych liderów w swojej dziedzinie
 • Bądź częścią globalnej studiów podyplomowych z siecią międzynarodowych kampusów w Wielkiej Brytanii, Chinach i Malezji
 • Absolwent z międzynarodowym uznaniem i cenionym kwalifikacją

Nauczysz się akademików, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach wiedzy i zaangażowani w rozwój przyszłych inżynierów, architektów i badaczy nowej generacji. Jako student podyplomowy na wydziale, będziesz miał dostęp do imponującego zestawu udogodnień i zasobów, aby wspierać działania w różnych specjalnościach.

Wiele z naszych kursów jest akredytowanych przez organizacje zawodowe, a wiele z naszych projektów badawczych ma charakter wielodyscyplinarny, skupiając różnorodnych specjalistów z całej uczelni, instytucji badawczych, partnerów branżowych i departamentów rządowych, aby opracować nowe rozwiązania dla wymagających problemów globalnych.

W 2012 r. Otworzyliśmy Instytut Technologii Przestrzeni Powietrznej (IAT), który prowadzi program doktorancki w zakresie innowacji Marie Curie, którego celem jest dostarczenie planu na przyszły transport lotniczy. Nasze Kreatywne Domy Energetyczne to siedmiu domów, które stanowią miejsce na życie dla wiodących firm współpracujących z Uniwersytetem w celu zbadania integracji energooszczędnych technologii w budynkach.

Nasze mocne strony naukowe obejmują materiały kompozytowe, produkcję dodatków i drukowanie 3D, energię, zrównoważony rozwój i kosmonautykę. Mamy jedną z największych grup badawczych w dziedzinie elektroniki energetycznej i jedną z największych grup zajmujących się produkcją dodatków na świecie.

Uniwersytet w Nottingham

 • Otrzymaliśmy złotą ocenę za wybitne nauczanie w brytyjskim ramy doskonałości na rzecz nauczania (TEF) 2017
 • Jeden z najbardziej ukierunkowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii przez absolwentów pracodawców (najbardziej liczący się uniwersytet numer 1 (rynek absolwenta w 2014 r.) I drugi najbardziej ukierunkowany uniwersytet (rynek absolwentów w 2015 i 2016 r.) - badania High Fliers)
 • Nazwany Uniwersytet Roku Absolwent Wykształcenia w The Times i The Sunday Times Good University Guide 2017

Uniwersytet w Nottingham w Centrum Edukacji Języków Obcych (CELE) zapewnia wysokiej jakości angielski i przygotowanie do nauki i przygotowanie do studiów przed i za studentami.

Lokalizacje

Nottingham

Address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Nottingham, Anglia, Wielka Brytania

Programy

MSc
Ta szkoła oferuje również: