The Italian Chamber of Commerce and Industry for the UK

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Włoska Izba Handlu i Przemysłu w Wielkiej Brytanii jest jednym z najstarszych izb zagranicznych i dziś ma ponad 400 członków. Założona w 1886 roku ICCIUK ma na celu promowanie i rozwijanie relacji biznesowych między Włoch i Wielkiej Brytanii. Dzięki współpracy z licznymi instytucjami włoskich i brytyjskich, że często organizują sektora zorientowanych wydarzenia, takie jak warsztaty, przychodzących misji, kursów, seminariów, a także włoskie pawilony na głównych targach w Wielkiej Brytanii. Ponadto pomagamy włoskie firmy wejść na rynek w Wielkiej Brytanii, od wczesnego etapu ustalenia ich działalności, aż do znalezienia odpowiednich partnerów handlowych, a gospodarzem różne działania promocyjne dla nich, takich jak sieci wydarzeń, publikacji na własnej stronie internetowej Izby oraz korespondencji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Zarządzania Gościnność I Hotelarstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 7 miesięcy March 2018 Wielka Brytania Londyn

Włoska Izba Handlowa w Wielkiej Brytanii ma przyjemność przedstawić 20. edycję teraz twierdził Master in Hospitality i Hotelarstwa. Decydującym czynnikiem w branży hotelarskiej / Restorative reprezentuje zasobów ludzkich ... [+]

Włoska Izba Handlowa w Zjednoczonym Królestwie ma przyjemność ogłosić nabór zgłoszeń do 20. edycji Mistrza w Gościnność i Hotelarstwa, która odbyła się w Londynie.

CELE

Master został zaprojektowany, aby pomóc ambitnych młodych talentów, którzy chcą się rozwijać zawodowo w tej dziedzinie i którzy dążą do uruchomienia hotelu w przyszłości. Szkolenie jest zaznaczone na praktykę: studenci uczestniczą cztery-tygodniowy intensywny kurs, w całości w języku angielskim, a następnie staż trzech / sześciu miesięcy w prestiżowym hotelu w Londynie.

 

 

Decydującym czynnikiem w branży hotelarskiej / Restorative reprezentuje zasobów ludzkich. W rzeczywistości, pomimo wielu paventino kryzysu zatrudnienia w sektorze, w rzeczywistości "pokazuje, że istnieje kryzys tylko w przypadku liczb niewykwalifikowanych. Rynek jest "zamiast zawsze szuka pracowników w nową erę gościnności w celu konkurowania z rosnącej konkurencji, że teraz charakteryzuje go.... [-]


Master in Events Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 650 godziny May 2018 Wielka Brytania Londyn

[+]

Celem Master jest szkolenie ambitnych i utalentowanych młodych ludzi, aby móc zarządzać , , , , , , , [-]

Kontakt

Italian Chamber Of Commerce For Uk

Adres Princes Street 1
W1B 2AY United Kingdom
Strona internetowa http://www.italchamind.eu/EN/
Telefon +44 20 7495 8191