The Italian Chamber of Commerce and Industry for the UK

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ICCIUK jest jednym z najstarszych włoskich izb handlowych za granicą, a dziś ma ponad 450 członków. Założona w 1886 roku ICCIUK ma na celu promowanie i rozwijanie stosunków handlowych między Włoch i Wielkiej Brytanii. Dzięki współpracy z licznymi instytucjami włoskich i brytyjskich, organizujemy imprezy promocyjne, szkolenia i informacje, w tym warsztaty, misjach gospodarczych, kursy, seminaria, imprezy i włoskiej sieci pawilonów na najważniejszych targach w Wielkiej Brytanii. Ponadto pomagamy włoskich firm zainteresowanych wejściem na rynek brytyjski, pomagając im w początkowej fazie rozruchu działalności oraz w znalezieniu odpowiednich partnerów. ICCIUK następnie oferuje szeroki wachlarz zindywidualizowanych usług: od analizy rynku do reklamy. ICCIUK końcu udaje kilka publikacji i szkoleń.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Magisterskie

Master in Events Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 650 godziny May 2017 Wielka Brytania Londyn

[+]

Celem Master jest szkolenie ambitnych i utalentowanych młodych ludzi, aby móc zarządzać , , , , , , , [-]

Mistrzem W Gościnność I Hotelarstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 7 miesięcy March 2018 Wielka Brytania Londyn

Włoska Izba Gospodarcza ma przyjemność zaprezentować 19. edycji Master in Hospitality i Hotelarstwa. Master in Hospitality i Hotelarstwa ma na celu nauczenie studentów różnych umiejętności, takie jak profesjonalny ... [+]

Włoska Izba Handlowa w Wielkiej Brytanii ma przyjemność ogłosić otwarcie procesu aplikacyjnego w ramach 19. edycji Mistrza w Gościnność i Hotelarstwa. która odbyła się w centrum Londynu.

 

Master in Hospitality i Hotelarstwa jest idealny dla młodych, utalentowanych ludzi, którzy chcą się rozwijać zawodowo w tym sektorze i pewnego dnia zarządzać ich własny hotel.

 

Mistrz jest kurs zawodowy, skupiając się na praktyce. Nasi uczniowie uczestniczą cztery tygodnie intensywnych wykładów (zajęcia są w języku angielskim), a następnie przez umieszczenie trzech miesięcy do sześciu w prestiżowym hotelu w Londynie.

 

 ... [-]


Kontakt

Italian Chamber Of Commerce For Uk

Adres Princes Street 1
W1B 2AY United Kingdom
Strona internetowa http://www.italchamind.eu/EN/
Telefon +44 20 7495 8191