Przeczytaj oficjalny opis

Aga Khan University Jest to unikalna hybryda: instytucja doskonałości akademickiej, który jest również środkiem do rozwoju społecznego. Głównym źródłem mnie dical, pielęgniarstwo i nauczyciel edukacji, badań i usług publicznych w krajach rozwijających się, Uniwersytet przygotowuje mężczyzn i kobiet, aby doprowadzić do zmiany ich społeczeństw oraz rozwijać się w gospodarce światowej. AKU's wykładowców, studentów i absolwentów iść tam, gdzie są najbardziej potrzebne, pracując w nieformalnych osiedlach miejskich, w odległych wioskach i regionach, gdzie konflikt lub zaniedbania zdziesiątkowały podstawowych usług. Rzeczywiście, w wielu przypadkach, takich społeczności są ich domy. W oparciu o zasady oddziaływania, jakości, przydatności i dostępu, UNIWERSYTET posiada kampusy i programów Afganistan, Afryka Wschodnia, PakistanOraz Zjednoczone Królestwo, Dysponuje szpitale dydaktyczne, Szkoły pielęgniarskie, Uczelnie medyczne, Instytuty dla Rozwoju Edukacji, Komisja egzaminacyjna, Oraz Instytut Badań nad Cywilizacjami muzułmańskich. W AKUStudenci rozwijać się w przyjaznej, wspierającego środowiska, która obejmuje pluralizmu, wymaga doskonałości i zachęca przywództwa, pracy zespołowej, ciekawość intelektualną, debaty i bezpośredniego zaangażowania w problemy świata rzeczywistego. Wstęp na University opiera się na zasługi, bez względu na potrzeby finansowe.Instytut Badań nad Cywilizacjami muzułmańskich

Z siedzibą w Londynie, Instytut Badań nad Cywilizacjami muzułmańskich Aga Chan University ma na celu wzmocnienie badań i nauczania o dziedzictwie społeczeństwach muzułmańskich, ze szczególnym naciskiem na te wyzwania stoją we współczesnych społeczeństwach ustawień.

Mandat ISMC jest do oświetlania aspektów historycznych i współczesnych społeczeństw muzułmańskich i stworzyć platformę dla świeżego myślenia o swojej przyszłości poprzez badania, publikacje, wydarzenia publiczne i stopnia interdyscyplinarnego magisterskiej, która przyciąga studentów z całego świata do swojego kampusu w Londynie.

Instytut dąży do zapewnienia wieloaspektowego podejścia do badań nad muzułmańskimi narodami poprzez ramy kultur świata, nauk humanistycznych i społecznych. Takie podejście znajduje odzwierciedlenie w programie studiów magisterskich, jak również szereg krótkich kursów i poprzez badania i publikacje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

The Aga Khan University: ​​Institute for the Study of Muslim Civilisations

Dwuletni program studiów magisterskich Aga Khan University Institute for Study of Muslim Civilizations (ISMC) z siedzibą w centrum Londynu oferuje wyraźny sposób rozumien ... [+]

Dwuletni program magisterski Aga Khan University Institute for Study of Muslim Civilizations (ISMC) z siedzibą w centrum Londynu oferuje:

Charakterystyczny sposób rozumienia cywilizacji muzułmańskich, które ewoluowały z czasem.Podkreśla różnorodność i złożoność przeszłych i obecnych kultur muzułmańskich, badając je jako część kultur światowych.Wykorzystuje narzędzia nauk społecznych i humanistycznych jako ramy uczenia się.

W ramach nauk społecznych i humanistycznych nasi studenci studiują wiele przedmiotów, w tym studia rozwojowe, ekonomię, nauki polityczne, sztukę, architekturę, historię, literaturę, religię porównawczą i prawo.

Program MA składa się z wielu podstawowych i fakultatywnych kursów, które obejmują program immersji językowej (arabski, perski), program komunikacji i przywództwa, a także prace terenowe, które przyczyniają się do rozprawy.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
The Aga Khan University (International) UK
210 Euston Road

London, Anglia, NW1 2DA GB