Swansea University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Swansea, założona w 1920 roku, jest tętniącym życiem uniwersytetem badawczym.

Swansea University jest uniwersytetem kierowanym przez badania, który robi zmiany od 1920 roku. Nasza różnorodna i przyjazna społeczność rozwija się w poszukiwaniu i odkrywaniu, z zachowaniem równowagi między doskonałym nauczaniem i badaniami, a doskonałą jakością życia.

Nasze zaangażowanie w badania przynoszące rzeczywiste korzyści sprawiło, że osiągnęliśmy ambicję, aby zostać 30 najlepszym uniwersytetem badawczym, awansując do tabeli rankingowej doskonałości badawczej 2014-2021 na 26. miejsce w Wielkiej Brytanii z 52. miejsca w 2008 r.

Swansea University otrzymał tytuł University of the Year w Whatuni Student Choice Awards po raz drugi od pięciu lat. Oprócz tego, że został koronowany na Uniwersytet Roku, Swansea University zajął pierwsze miejsce w kategorii International i umieścił w pierwszej trójce w kategorii Postgraduate oraz Course i Wykładowcy. Teraz, w szóstym roku, nagrody Whatuni Student Choice Awards są w całości wybierane przez studentów, z ponad 41 000 recenzji i komentarzy przesłanych przez ponad 160 brytyjskich instytucji.

W prestiżowym „Times and Sunday Times”, Good University Guide 2019, awansowaliśmy o sześć miejsc w pierwszej 30 w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy drugie miejsce w ogólnym brytyjskim Uniwersytecie Roku i zdobyliśmy tytuł Walijskiego Uniwersytetu Roku za drugi raz w ciągu trzech lat, umacniając naszą pozycję wiodącej uczelni w Walii.

Swansea University zajmuje najwyższe miejsce w Walii w The Guardian University Guide 2020. Odsetek studentów zadowolonych z kursu znacznie wzrósł, a Swansea zajmuje obecnie 4 miejsce w Wielkiej Brytanii. Swansea zajmuje również 5. miejsce wraz z Uniwersytetem Cambridge pod względem odsetka studentów uzyskujących zatrudnienie na poziomie magisterskim lub kontynuujących naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów.

Stawiamy naszych uczniów w centrum wszystkiego. W rezultacie uzyskaliśmy złotą ocenę, najwyższą możliwą ocenę, w krajowych ramach doskonałości nauczania i wyników uczniów (TEF) i jesteśmy w pierwszej dziesiątce Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów w National Student Survey za 2019 r.

Nasze wspaniałe kampusy na nabrzeżu sprawiają, że jesteśmy pożądaną lokalizacją dla studentów i pracowników z całego świata, a nasza społeczność wielokulturowa zapewnia globalną perspektywę, umożliwiając tym, którzy dołączają do nas, rozwijanie umiejętności i wiedzy, które pozwolą im osiągnąć sukces i wzbogacić kariery.

Studenci zagraniczni

Swansea University jest uznawany za 200 najlepszych na świecie uniwersytet dla studentów zagranicznych i przyjmujemy zgłoszenia od studentów z całego świata.

Zachęcamy naszych zagranicznych studentów do składania aplikacji za pośrednictwem naszego internetowego systemu aplikacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat składania aplikacji na studia licencjackie lub podyplomowe na studia na Swansea University w Swansea University odwiedź nasze strony z aplikacjami.

Lokalizacje

Swansea

Address
Swansea University
Singleton Park
Swansea
SA2 8PP
Wales, UK

SA2 8PP Swansea, Walia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc