Swansea University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Światowy uniwersytet

Swansea University jest uniwersytetem prowadzonym przez naukowców, który od 1920 roku odmienia. Społeczność uniwersytecka rozwija się w poszukiwaniu i odkrywaniu i oferuje odpowiednią równowagę między doskonałym nauczaniem i badaniami, której towarzyszy godna pozazdroszczenia jakość życia.

Uniwersytet cieszył się ogromnym wzrostem i osiągnęliśmy naszą ambicję, aby stać się czołowym trzydziestoletnim uniwersytetem badawczym, zwiększając ranking 2014 Research Excellence Framework do 26 miejsca w Wielkiej Brytanii z 52. edycji w 2008 roku.

Dodatkowo realizowany jest ambitny program rozwoju Kampusu - jeden z największych projektów gospodarki opartej na wiedzy w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej piątce w Europie.

Polega ona na stworzeniu Bay Campus, nowiutkiego wzrostu w wysokości 450 milionów funtów na wschodnim podejściu do miasta, wraz z transformacją naszego istniejącego kampusu Singleton Park.

Wielokulturowa społeczność wielokulturowa Swansea zapewnia globalną perspektywę i możliwości zdobywania umiejętności, które trwają całe życie.

Zgodnie z wizją założycieli przemysłu w 1920 roku, Uniwersytet Swansea:

 • Zapewnić środowisko doskonałości badawczej w dziedzinie badań, która jest światowym liderem w skali globalnej współpracy i uznanych na szczeblu międzynarodowym;
 • Dostarczając wyjątkowych doświadczenia studentów z badania prowadzone i praktyka nauczania opartych o najwyższej jakości, która daje globalne absolwentów wykształconych i wyposażone za wybitne osiągnięcia osobistego i zawodowego;
 • Użyj swoją siłę badań naukowych, współpracy z przemysłem i globalny zasięg, aby stymulować wzrost gospodarczy, dobrobyt zastępczej, wzbogacają życie kulturalne społeczności i Walii, a przyczyniają się do zdrowia, wypoczynku i dobrobytu jej obywateli.

Latarnia dla pionierskich współpracy

W ramach Research Excellence Framework 2014 Swansea University osiągnął ambicję zostania brytyjską instytucją badawczą.

Nasz ranking REF na 26 miejscu był "największym skokiem wśród instytucji badawczych intensywnie", według Times Higher Education. Teraz, gdy uniwersytet zbliża się do stulecia w roku 2020, mamy nowe cele. Są do:

 • Do 2018 roku stań się brytyjskim uniwersytetem z najwyższą oceną
 • Kontynuuj nasze ambitne plany ekspansji
 • Rozszerz nasz globalny zasięg; i
 • Zbliż się do stania się jednym z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie.

W badaniu REF 2014 jakość badań Swansea została ustalona na równi z sześcioma uniwersytetami Russell Group lub z ich udziałem. Byliśmy również na 22 miejscu w rankingu wpływu tych badań.

Wierzymy w ...

Równość szans

Swansea University ma na celu zapewnienie integracyjnego i wspierającego środowiska pracy i nauki, które jest wolne od nieuczciwej dyskryminacji i umożliwia personelowi i uczniom wykorzystanie ich osobistego potencjału.

Zespół Uczelni Równych Szans aktywnie wspiera pracowników i studentów w rozpoznawaniu i usuwaniu wszelkich potencjalnych barier i zapewnia uniwersytetowi równe szanse dla wszystkich pracowników i studentów, bez względu na rasę, płeć, wiek, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię i przekonania, płeć przeniesienie, ciąża i macierzyństwo lub status małżeństwa i związku partnerskiego.

Aktualne uniwersyteckie projekty dotyczące równouprawnienia obejmują Athena SWAN, Indeks Równości w Miejscu Pracy, Znak Karty Wyścigu oraz Przewodnik po Uniwersytecie Stonewall (AKA Gay By Degree). Dalsze informacje są dostępne na stronach internetowych Równych Szans.

Godność w pracy i nauki

Polityka godności w miejscu pracy i nauki promuje godność wszystkich studentów i pracowników uniwersytetu poprzez eliminację wszelkich form obraźliwego zachowania oraz stworzenie środowiska pracy i nauki wolnego od nękania i agresji. Obywatele Uniwersytetu mają być traktowani godność i szacunek oraz ochronę przed nękaniem i zastraszaniem w pracy i na studiach.

Obsługa języka walijskiego

Dążymy do aktywnego wspierania, promowania i wzbogacania kultury walijskiej i języka walijskiego.

W ramach naszej wizji dążymy do zwiększenia naszego doświadczenia studenckiego poprzez zwiększenie możliwości studiowania za pośrednictwem języka walijskiego i lepszego wykorzystania tego przepisu.

Zwiększymy także możliwości wszystkich członków Uniwersytetu, którzy mogą, używać języka walijskiego i tym samym wzmacniać wizerunek Uniwersytetu w Walii jako instytucji dwujęzycznej.

Wzbogacanie życia innych

Discovery to organizacja charytatywna prowadzona przez wolontariuszy, której celem jest wzbogacenie życia ludzi w Swansea. Organizacja zakłada wspólnotę, w której ludzie są traktowani jak równi i nie są dyskryminowani ani dyskryminowani przez społeczeństwo.

Discovery ma na celu:

 • Wzbogać życie ludzi w Swansea, aby mogli wykorzystać swój potencjał jako jednostki posiadające władzę oraz jako członkowie grup i społeczności.
 • Oferuj nowe doświadczenia i możliwości dzięki szerokiej gamie działań prowadzonych przez uczniów w społeczności, prowadząc do większego wzajemnego zrozumienia i równości.
 • Aktywnie wspieraj uczniów, aby byli świadomi swojego rozwoju osobistego i wpływu na siebie i na życie innych poprzez zaangażowanie w działania społecznościowe.

Zdrowy uniwersytet

Swansea została wyznaczona jako jedna ze Światowych Organizacji Zdrowia "Zdrowe Miasta", dołączając do elitarnego grona miast, które współpracują w celu poprawy zdrowia lokalnych społeczności. Podobnie, Uniwersytet Swansea został uznany za Zdrowy Uniwersytet i ustanowił zdrową sieć na terenie kampusu, mającą na celu poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia społeczności uniwersyteckiej.

Studenci międzynarodowe

Swansea University jest uznawany za Światowy Top 200 Uniwersytetu dla studentów zagranicznych i przyjmujemy zgłoszenia od międzynarodowych studentów z całego świata.

Zachęcamy naszych studentów zagranicznych do składania aplikacji za pośrednictwem naszego systemu aplikacji online. Aby uzyskać więcej informacji na temat podejmowania studiów licencjackich lub podyplomowych do studiowania na Swansea University odwiedź nasze strony aplikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć BScs » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Komunikacji, Praktyki Medialnej I PR

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznościowych, rozwijać swoją kreatywną praktykę i umiejętności pisania na piśmie lub chcą pracować w środowisku przedsiębiorcy. [+]

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznościowych, rozwijać swoją kreatywną praktykę i umiejętności pisania na piśmie lub chcą pracować w środowisku przedsiębiorcy.

Kluczowe cechy

MA oferuje praktykę opartą na sylabusie w zakresie profesjonalnych, współczesnych umiejętności medialnych, prowadzonych przez profesjonalistów z branży akademickiej. Program obejmuje moduły z zakresu pisania profesjonalnego / dziennikarstwa, komunikacji wizualnej i projektowania mediów, tworzenia filmów i dokumentów oraz PR, marki i promocji. Dostępne są również inne moduły komunikacji, teorii, filmu i historii.... [-]


Magister Stosunków Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności. [+]

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności.

Kluczowe cechy

IZ oferuje zaawansowane badania w zakresie stosunków międzynarodowych, zapewniając studentom szczegółową wiedzę na temat systemu międzynarodowego, kluczowych zagadnień, najważniejszych aktorów i alternatywnych sposobów analizowania i interpretowania tematu.

Z uznaniem globalnej dynamiki w pracy, masz wtedy możliwość specjalizacji w badaniu jednego konkretnego obszaru świata: regionu Azji i Pacyfiku.

College of Arts and Humanities ma Centrum Absolwentów. The Graduate Center wspiera i wspiera indywidualne i oparte na współpracy działania badawcze o międzynarodowej doskonałości i oferuje żywe i wspierające środowisko dla studentów realizujących podyplomowe badania i nauczających studiów magisterskich. Centrum prowadzi kształcenie podyplomowe w celu poprawy rozwoju akademickiego i zawodowego oraz ułatwia udział w seminariach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.... [-]


Magister Tłumaczenia Pisemnego I Ustnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

MA w tłumaczeniu i tłumaczeniu ustnym (MATI) jest wyspecjalizowanym wariantem, ze szczególnym naciskiem na umiejętności tłumaczenia ustnego, z naszego uznanego magistra w zakresie tłumaczeń profesjonalnych. Jest to zintegrowany program mający na celu przekształcenie uczestników z udowodnioną doskonałością w językach obcych w odnoszących sukcesy i dostępnych na rynku profesjonalnych lingwistów. [+]

MA w tłumaczeniu i tłumaczeniu ustnym (MATI) jest wyspecjalizowanym wariantem, ze szczególnym naciskiem na umiejętności tłumaczenia ustnego, z naszego uznanego magistra w zakresie tłumaczeń profesjonalnych. Jest to zintegrowany program mający na celu przekształcenie uczestników z udowodnioną doskonałością w językach obcych w odnoszących sukcesy i dostępnych na rynku profesjonalnych lingwistów.

Kluczowe cechy

Istotą MATI jest zaawansowana praca pisemna w zakresie tekstów ogólnych, administracyjnych i technicznych, tłumaczeń ustnych (w jednym lub dwóch następujących środowiskach: samorząd lokalny, służba zdrowia, policja i sąd) oraz szkolenia w zakresie standardowych usług komputerowych Narzędzia do tłumaczenia (CAT). Część pierwsza tego dyplomu obejmuje także możliwości rozwoju dalszych specjalistycznych umiejętności w zakresie tłumaczeń ustnych, tłumaczenia audiowizualnego, tłumaczenia maszynowego (MT) i lokalizacji oprogramowania, zarządzania terminologią, tworzenia wideo lub publikacji cyfrowych, natomiast w module Translation Work Experience studenci tworzą symulowane firmy tłumaczeniowe, współpracując z lokalnymi biurami tłumaczeń i podejmując rzeczywiste zlecenia do profesjonalnych standardów i terminów.... [-]


MSc

Magister Inżynierii Elektronicznej I Elektrycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

Będąc studentem studiów magisterskich z zakresu elektroniki i elektrotechniki, będziesz rozwijać specjalistyczne umiejętności dostosowane do zainteresowań badawczych College of Engineering i odzwierciedlające potrzeby przemysłu elektronicznego. [+]

Będąc studentem studiów magisterskich z zakresu elektroniki i elektrotechniki, będziesz rozwijać specjalistyczne umiejętności dostosowane do zainteresowań badawczych College of Engineering i odzwierciedlające potrzeby przemysłu elektronicznego.

Akredytacja

Mgr Inżynierii Elektronicznej i Elektrycznej na Swansea University jest akredytowany przez Instytucję Inżynierii i Technologii (IET), w celu pełnego spełnienia wymagań akademickich do rejestracji jako inżynier wcielony i częściowo spełnia wymagania akademickie do rejestracji jako dyplomowany inżynier.

Akredytacja jest oznaką pewności, że stopień ten spełnia standardy ustanowione przez Radę Inżynieryjną w brytyjskim standardzie Professional Competence Competence (UK-SPEC). Akredytowany stopień zapewni ci pewną lub całkowitą wiedzę podstawową, zrozumienie i umiejętności jako dyplomowanego inżyniera. Niektórzy pracodawcy rekrutują preferencyjnie z akredytowanych stopni, a akredytowany stopień jest prawdopodobnie uznawany przez inne kraje, które są sygnatariuszami porozumień międzynarodowych.... [-]


Magister Inżynierii Materiałowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

Inżynieria na Swansea University ma kluczowe atuty badawcze w materiałach do zastosowań w lotnictwie i technologii stali. Będąc studentem na kursie magisterskim z inżynierii materiałowej, otrzymasz dogłębną wiedzę i zakres umiejętności, aby sprostać wymaganiom międzynarodowej branży materiałów. [+]

Inżynieria na Swansea University ma kluczowe atuty badawcze w materiałach do zastosowań w lotnictwie i technologii stali. Będąc studentem na kursie magisterskim z inżynierii materiałowej, otrzymasz dogłębną wiedzę i zakres umiejętności, aby sprostać wymaganiom międzynarodowego przemysłu materiałów.

Kluczowe cechy

Dzięki kursowi Mechanika Inżynierii Materiałowej otrzymasz szkolenie i doświadczenie w szerokim zakresie tematów, w tym metalurgii i doboru materiałów, nowoczesnych metod stosowanych w projektowaniu i analizie inżynierskiej, związku między strukturą, przetwarzaniem i właściwościami dla szerokiej gamy materiały, materiały i zaawansowane materiały kompozytowe, czynniki strukturalne, które kontrolują mechaniczne właściwości materiałów oraz nowoczesne problemy i techniki zarządzania przedsiębiorstwem.... [-]


Magister Inżynierskiego Przywództwa I Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Swansea

Ten program MSc, poprzez konsultacje z biznesu i przemysłu (zarówno dużych i małych), ma ustalić kluczowe umiejętności i atrybuty wymagane do osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu i / lub rolę lidera w sektorze inżynierii. [+]

Jest to dobrze znany fakt, że inżynierowie i absolwenci kierunków technicznych mają potencjał, aby osiągnąć szczyt zarządzania i przywództwa w biznesie i przemyśle.

Ten program MSc, poprzez konsultacje z biznesu i przemysłu (zarówno dużych i małych), ma ustalić kluczowe umiejętności i atrybuty wymagane do osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu i / lub rolę lidera w sektorze inżynierii.

Kluczowe cechy

Treść tego multidyscyplinarnego kursu będzie bardzo dobrze poinformowana przez przemysł. Kluczowe moduły zapewnią szerokie wprowadzenie do zarządzania, wraz ze szczegółowymi szczegółowymi modułami inżynieryjnymi dotyczącymi:

Podstawy zarządzaniaStrategiaPrzywództwoZarządzanie projektemZarządzanie operacyjneZarządzanie zasobamiSpełnienieAnaliza środowiskowaPrzedsiębiorczość, innowacje i własność intelektualnaInteligentne wytwarzanieSystemy wirtualneProjekt / dysertacja... [-]

Magister Marketingu Strategicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

Zostań odnoszącym sukcesy marketingowym przywódcą przyszłości. Rozwijaj umiejętności marketingowe i strategiczne na wysokim poziomie, dzięki krytycznemu zrozumieniu bieżących problemów i wyzwań w branży, która stale się rozwija. Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), w tym moduł zwolnień z kwalifikacji zawodowych CIM (CIM Graduate Gateway scheme). [+]

Zostań odnoszącym sukcesy marketingowym przywódcą przyszłości. Rozwijaj umiejętności marketingowe i strategiczne na wysokim poziomie, dzięki krytycznemu zrozumieniu bieżących problemów i wyzwań w branży, która stale się rozwija. Kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), w tym moduł zwolnień z kwalifikacji zawodowych CIM (CIM Graduate Gateway scheme).

Kluczowe cechyWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejWybór dysertacji lub 3-miesięcznego projektu umieszczenia w branżySwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)93% studentów Swansea w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkołyWysoki czas kontaktu - każdy moduł obejmuje 2-godzinny wykład (klasy liczące około 150 studentów), a następnie 1-godzinne seminarium / samouczek (klasy ograniczone do 30) w każdym tygodniu. Chcesz skorzystać z udogodnień? Spójrz na nich tutaj.Stypendia dostępne dla wybitnych studentówOpis... [-]

Magister Międzynarodowej Bankowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Swansea

Master's (MSc) w International Banking and Finance jest skierowany do kandydatów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy w bankowości i finansach międzynarodowych, które wyposaży ich do kariery w bankowości, handlu lub analizy finansowej. Pełne szczegóły można znaleźć poniżej. [+]

Master's (MSc) w International Banking and Finance jest skierowany do kandydatów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy w bankowości i finansach międzynarodowych, które wyposaży ich do kariery w bankowości, handlu lub analizy finansowej. Pełne szczegóły można znaleźć poniżej.

Kluczowe cechyUlepszony program specjalistyczny, który może zostać ukończony w ciągu jednego rokuWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejSwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)Szeroka gama profesjonalnych akredytacji, które przyspieszają Twoją karierę w zależności od opcjonalnych modułów, które podejmujesz93% studentów Swansea zatrudnionych sześć miesięcy po ukończeniu szkołyWysoki czas kontaktu - nasze moduły są dostarczane z wykładem (w rozmiarach klas ograniczonych do około 150 studentów) i seminarium / samouczkiem (w rozmiarach klas ograniczonych do 30) każdego tygodnia. Chcesz skorzystać z udogodnień? Spójrz na nich tutaj.Stypendia dostępne dla wybitnych studentów - kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacjiSwansea zajmuje 1. miejsce w Walii pod względem wpływu na świat - 60% na poziomie 4 gwiazdek (REF 2014)Opis... [-]

Magister Zaawansowanej Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Swansea + 1 więcej

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem informatyki lub jeśli masz doświadczenie w informatyce i programowaniu na innym pierwszym poziomie. Chęć ciężkiej pracy i umiejętność rozwiązywania problemów są równie ważne dla tego mgr. [+]

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem informatyki lub jeśli masz doświadczenie w informatyce i programowaniu na innym pierwszym poziomie. Chęć ciężkiej pracy i umiejętność rozwiązywania problemów są równie ważne dla tego mgr.

Mgr zaawansowanego kursu informatycznego pozwoli rozwinąć umiejętności i wiedzę zdobyte na pierwszym stopniu, poszerzając i pogłębiając swoją wiedzę z zakresu informatyki poprzez różnorodne zaawansowane moduły i materiały.

Kluczowe cechyJesteśmy najlepsi w Wielkiej Brytanii, jeśli chodzi o perspektywy kariery [Guardian University Guide 2018]5. miejsce w Wielkiej Brytanii [Guardian University Guide 2018]7. miejsce w Wielkiej Brytanii dla satysfakcji studentów z 98% [National Student Survey 2016]Jesteśmy w Wielkiej Brytanii Top 10 dla jakości nauczania [Times12 miejsce w Wielkiej Brytanii i Top w Walii [Times91,9% w przypadku zatrudnienia absolwentów lub dalszych studiów w sześć miesięcy po opuszczeniu uniwersytetu [DHLE Survey 2016]UK TOP 20 na badania naukowe [Research Excellence Framework 2014]Nasze targi projektowe pozwalają uczniom zaprezentować swoją pracę lokalnemu przemysłowiSilne powiązania z przemysłem31 milionów funtów obliczeniowych Odlewnia dla komputerów i nauk matematycznych zapewni najbardziej aktualne i wysokiej jakości zaplecze dydaktyczne obejmujące wiodące na świecie konfiguracje eksperymentalne, urządzenia i prototypy w celu przyspieszenia innowacji i zapewnienia uczniom gotowości do ekscytujących i pomyślnych wyników kariery. (Od września 2018 r.)Top University in Wales [TimesOpis... [-]

Filmy

Swansea University - Making Waves