Przeczytaj oficjalny opis

Światowy uniwersytet

Swansea University jest uniwersytetem prowadzonym przez naukowców, który od 1920 roku odmienia. Społeczność uniwersytecka rozwija się w poszukiwaniu i odkrywaniu i oferuje odpowiednią równowagę między doskonałym nauczaniem i badaniami, której towarzyszy godna pozazdroszczenia jakość życia.

Uniwersytet cieszył się ogromnym wzrostem i osiągnęliśmy naszą ambicję, aby stać się czołowym trzydziestoletnim uniwersytetem badawczym, zwiększając ranking 2014 Research Excellence Framework do 26 miejsca w Wielkiej Brytanii z 52. edycji w 2008 roku.

Dodatkowo realizowany jest ambitny program rozwoju Kampusu - jeden z największych projektów gospodarki opartej na wiedzy w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej piątce w Europie.

Polega ona na stworzeniu Bay Campus, nowiutkiego wzrostu w wysokości 450 milionów funtów na wschodnim podejściu do miasta, wraz z transformacją naszego istniejącego kampusu Singleton Park.

Wielokulturowa społeczność wielokulturowa Swansea zapewnia globalną perspektywę i możliwości zdobywania umiejętności, które trwają całe życie.

Zgodnie z wizją założycieli przemysłu w 1920 roku, Uniwersytet Swansea:

 • Zapewnić środowisko doskonałości badawczej w dziedzinie badań, która jest światowym liderem w skali globalnej współpracy i uznanych na szczeblu międzynarodowym;
 • Dostarczając wyjątkowych doświadczenia studentów z badania prowadzone i praktyka nauczania opartych o najwyższej jakości, która daje globalne absolwentów wykształconych i wyposażone za wybitne osiągnięcia osobistego i zawodowego;
 • Użyj swoją siłę badań naukowych, współpracy z przemysłem i globalny zasięg, aby stymulować wzrost gospodarczy, dobrobyt zastępczej, wzbogacają życie kulturalne społeczności i Walii, a przyczyniają się do zdrowia, wypoczynku i dobrobytu jej obywateli.

Latarnia dla pionierskich współpracy

W ramach Research Excellence Framework 2014 Swansea University osiągnął ambicję zostania brytyjską instytucją badawczą.

Nasz ranking REF na 26 miejscu był "największym skokiem wśród instytucji badawczych intensywnie", według Times Higher Education. Teraz, gdy uniwersytet zbliża się do stulecia w roku 2020, mamy nowe cele. Są do:

 • Do 2018 roku stań się brytyjskim uniwersytetem z najwyższą oceną
 • Kontynuuj nasze ambitne plany ekspansji
 • Rozszerz nasz globalny zasięg; i
 • Zbliż się do stania się jednym z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie.

W badaniu REF 2014 jakość badań Swansea została ustalona na równi z sześcioma uniwersytetami Russell Group lub z ich udziałem. Byliśmy również na 22 miejscu w rankingu wpływu tych badań.

Wierzymy w ...

Równość szans

Swansea University ma na celu zapewnienie integracyjnego i wspierającego środowiska pracy i nauki, które jest wolne od nieuczciwej dyskryminacji i umożliwia personelowi i uczniom wykorzystanie ich osobistego potencjału.

Zespół Uczelni Równych Szans aktywnie wspiera pracowników i studentów w rozpoznawaniu i usuwaniu wszelkich potencjalnych barier i zapewnia uniwersytetowi równe szanse dla wszystkich pracowników i studentów, bez względu na rasę, płeć, wiek, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię i przekonania, płeć przeniesienie, ciąża i macierzyństwo lub status małżeństwa i związku partnerskiego.

Aktualne uniwersyteckie projekty dotyczące równouprawnienia obejmują Athena SWAN, Indeks Równości w Miejscu Pracy, Znak Karty Wyścigu oraz Przewodnik po Uniwersytecie Stonewall (AKA Gay By Degree). Dalsze informacje są dostępne na stronach internetowych Równych Szans.

Godność w pracy i nauki

Polityka godności w miejscu pracy i nauki promuje godność wszystkich studentów i pracowników uniwersytetu poprzez eliminację wszelkich form obraźliwego zachowania oraz stworzenie środowiska pracy i nauki wolnego od nękania i agresji. Obywatele Uniwersytetu mają być traktowani godność i szacunek oraz ochronę przed nękaniem i zastraszaniem w pracy i na studiach.

Obsługa języka walijskiego

Dążymy do aktywnego wspierania, promowania i wzbogacania kultury walijskiej i języka walijskiego.

W ramach naszej wizji dążymy do zwiększenia naszego doświadczenia studenckiego poprzez zwiększenie możliwości studiowania za pośrednictwem języka walijskiego i lepszego wykorzystania tego przepisu.

Zwiększymy także możliwości wszystkich członków Uniwersytetu, którzy mogą, używać języka walijskiego i tym samym wzmacniać wizerunek Uniwersytetu w Walii jako instytucji dwujęzycznej.

Wzbogacanie życia innych

Discovery to organizacja charytatywna prowadzona przez wolontariuszy, której celem jest wzbogacenie życia ludzi w Swansea. Organizacja zakłada wspólnotę, w której ludzie są traktowani jak równi i nie są dyskryminowani ani dyskryminowani przez społeczeństwo.

Discovery ma na celu:

 • Wzbogać życie ludzi w Swansea, aby mogli wykorzystać swój potencjał jako jednostki posiadające władzę oraz jako członkowie grup i społeczności.
 • Oferuj nowe doświadczenia i możliwości dzięki szerokiej gamie działań prowadzonych przez uczniów w społeczności, prowadząc do większego wzajemnego zrozumienia i równości.
 • Aktywnie wspieraj uczniów, aby byli świadomi swojego rozwoju osobistego i wpływu na siebie i na życie innych poprzez zaangażowanie w działania społecznościowe.

Zdrowy uniwersytet

Swansea została wyznaczona jako jedna ze Światowych Organizacji Zdrowia "Zdrowe Miasta", dołączając do elitarnego grona miast, które współpracują w celu poprawy zdrowia lokalnych społeczności. Podobnie, Uniwersytet Swansea został uznany za Zdrowy Uniwersytet i ustanowił zdrową sieć na terenie kampusu, mającą na celu poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia społeczności uniwersyteckiej.

Studenci międzynarodowe

Swansea University jest uznawany za Światowy Top 200 Uniwersytetu dla studentów zagranicznych i przyjmujemy zgłoszenia od międzynarodowych studentów z całego świata.

Zachęcamy naszych studentów zagranicznych do składania aplikacji za pośrednictwem naszego systemu aplikacji online. Aby uzyskać więcej informacji na temat podejmowania studiów licencjackich lub podyplomowych do studiowania na Swansea University odwiedź nasze strony aplikacji.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Swansea University

Magister bezpieczeństwa międzynarodowego i rozwoju zapoznaje Cię z głównymi problemami i krytycznymi debatami w głęboko poważnej dziedzinie. ... [+]

Przegląd kursu

Magister bezpieczeństwa międzynarodowego i rozwoju zapoznaje Cię z głównymi problemami i krytycznymi debatami w głęboko poważnej dziedzinie.

Bezpieczeństwo, przemoc i konflikty mają obecnie kluczowe znaczenie w dyskursie na temat polityki międzynarodowej i polityki rozwoju. Zrozumienie współczesnego świata wymaga pełnego zrozumienia konfliktu i przemocy.

W tym kursie omawiasz zasięg „tradycyjnych” kwestii bezpieczeństwa, takich jak wojna i konflikty, a także „nietradycyjnych” kwestii, takich jak bezpieczeństwo ekonomiczne, bezpieczeństwo środowiska, zdrowie i migracja.

Wykorzystując specjalistyczną wiedzę departamentów w zakresie bezpieczeństwa, otrzymasz zaawansowane wprowadzenie do głównych podejść w badaniu bezpieczeństwa.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister chińsko-angielskiego tłumaczenia i języka jest dostępny, jeśli jesteś językiem ojczystym posługującym się pierwszym językiem mandaryńskim z Chin, zainteresowany ... [+]

Przegląd kursu

Magister chińsko-angielskiego tłumaczenia i języka jest dostępny, jeśli jesteś językiem ojczystym posługującym się pierwszym językiem mandaryńskim z Chin, zainteresowany karierą językową stosowaną, taką jak tłumaczenie i nauczanie języka angielskiego lub chińskiego jako języka obcego.

Kurs daje umiejętności językowe w badaniach nad przekładem i językoznawstwem stosowanym. Ma na celu zablokowanie szerokiego zakresu tłumaczeń w określonym kontekście, tłumacząc między angielskim i chińskim.

Zajmiesz się kwestią osób, które nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego jako nauczyciele języka angielskiego, stosują nauki języka oraz tłumaczą i uczą angielskiego lub chińskiego jako drugiego języka.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasza agencja Cyberprzestępczość i terroryzm ujawni ci stale zmieniający się charakter przestępstw internetowych i przestępczych zachowań, aby zrozumieć zagrożenia, trend ... [+]

Nasza agencja Cyberprzestępczość i terroryzm ujawni ci stale zmieniający się charakter przestępstw internetowych i przestępczych zachowań, aby zrozumieć zagrożenia, trendy, problemy i reakcje w zakresie terroryzmu i cyberbezpieczeństwa, a także kluczowe kwestie etyczne.

Kluczowe cechy

Nasza organizacja MA Cyber ​​Crime and Terrorism oferuje uczniom możliwość:

Analizuj kwestie związane z cyber-sferą z perspektywy interdyscyplinarnej i wielowymiarowej, która oferuje unikalne spojrzenie na problemy.Zaangażuj się bezpośrednio w pracę nad projektem i z zainteresowanymi stronami, które mogą zapewnić wgląd i aktualną wiedzę na dany temat.Wybierz z szerokiej gamy modułów dostępnych w Hillary Rodham School of Law.Możliwość specjalizacji w poszczególnych obszarach cyberprzestępczości i / lub terroryzmu internetowego poprzez pracę magisterską.Opis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister dziennikarstwa międzynarodowego zapewnia dynamiczne i solidne podejście do nauczania współczesnego dziennikarstwa poprzez pryzmat globalizacji i digitalizacji. ... [+]

Przegląd kursu

Magister dziennikarstwa międzynarodowego zapewnia dynamiczne i solidne podejście do nauczania współczesnego dziennikarstwa poprzez pryzmat globalizacji i digitalizacji.

Nasze interdyscyplinarne i międzykulturowe metody opierają się na wiedzy specjalistycznej w dziedzinie badań mediów i komunikacji.

Udoskonalisz swoją wiedzę i zrozumienie dziennikarstwa w społeczeństwie XXI wieku poprzez praktyczne umiejętności i dziennikarskie techniki produkcji, badając konkretne praktyki z teoretycznych i analitycznych perspektyw.

Absolwenci tego kursu przechodzą do udanych i satysfakcjonujących karier w dziennikarstwie, mediach, komunikacji i PR, nadawaniu i publikowaniu.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznośc ... [+]

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznościowych, rozwijać swoją kreatywną praktykę i umiejętności pisania na piśmie lub chcą pracować w środowisku przedsiębiorcy.

Kluczowe cechy

MA oferuje praktykę opartą na sylabusie w zakresie profesjonalnych, współczesnych umiejętności medialnych, prowadzonych przez profesjonalistów z branży akademickiej. Program obejmuje moduły z zakresu pisania profesjonalnego / dziennikarstwa, komunikacji wizualnej i projektowania mediów, tworzenia filmów i dokumentów oraz PR, marki i promocji. Dostępne są również inne moduły komunikacji, teorii, filmu i historii.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strategicznego zrozumienia mediów społecznościowych, wyrafinowanych umiejętności twórczych poprzez profesjonalne pisanie, czy wrażli ... [+]

Przegląd kursu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strategicznego zrozumienia mediów społecznościowych, wyrafinowanych umiejętności twórczych poprzez profesjonalne pisanie, czy wrażliwości komunikacji, aby wywrzeć wpływ na przedsiębiorczość, magister komunikacji, praktyki medialnej i public relations (PR) jest idealny.

Podejmujesz ustrukturyzowaną praktykę w zakresie nowoczesnych umiejętności medialnych, nauczaną przez zmotywowanych specjalistów z branży z imponującymi kwalifikacjami akademickimi.

Zdobycie cennych profesjonalnych umiejętności medialnych poprawia szanse na pomyślną karierę w dziennikarstwie, public relations, nadawaniu, przedsiębiorczości, reklamie lub marketingu.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister kreatywnego pisania to wyjątkowo inspirujący program, który zapewnia zintegrowane szkolenie w zakresie pisania tekstów literackich i medialnych. ... [+]

Przegląd kursu

Magister kreatywnego pisania to wyjątkowo inspirujący program, który zapewnia zintegrowane szkolenie w zakresie pisania tekstów literackich i medialnych.

Ten kurs, prowadzony przez doświadczonych pisarzy o dużym profilu, oferuje nauczanie różnych gatunków, w tym fikcji, opowiadań, poezji, dramatu, pisania scenariuszy i twórczości non-fiction.

Twoje studia połączą się z wyjątkową kulturą literacką Walii, domem dla jednej z najstarszych tradycji bardów w Europie.

Dlaczego twórcze pisanie w Swansea?

W ramach tętniącej życiem społeczności pisarzy i artystów w Swansea będziesz miał okazję nawiązać osobiste kontakty z National Theatre Wales i imprezy na otwartym mikrofonie w miejscach takich jak Dylan Thomas Center i Howl. Istnieje również możliwość pracy z lokalnymi wydawcami.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister mediów cyfrowych bada barwną przeszłość, teraźniejszość i przyszłość mediów cyfrowych. ... [+]

Przegląd kursu

Magister mediów cyfrowych bada barwną przeszłość, teraźniejszość i przyszłość mediów cyfrowych.

Idealny dla niedawnych absolwentów lub aktualnych specjalistów, ten kurs oferuje świeży współczesny punkt widzenia na największe współczesne problemy społeczne, korzystając z naszej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie mediów i badań komunikacyjnych.

Poznasz biznes i politykę mediów cyfrowych z wiodącymi naukowcami, łącząc teoretyczne i stosowane perspektywy, aby stworzyć solidne ramy dla zrozumienia współczesnych debat.

Uwzględniono również trendy akademickie w zakresie badań mediów cyfrowych i technologii oraz wspólne metodologie badawcze odpowiednie w tej dziedzinie i bardzo pożądane przez pracodawców.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasza magister w zakresie prawa karnego karnego i kryminologii pomoże ci poznać przyczyny przestępstw, system sprawiedliwości w sprawach karnych oraz najnowsze tematy z d ... [+]

Nasza magister w zakresie prawa karnego karnego i kryminologii pomoże ci poznać przyczyny przestępstw, system sprawiedliwości w sprawach karnych oraz najnowsze tematy z debat kryminologicznych prowadzonych przez czołowych ekspertów w tej dziedzinie. Istnieje ekscytująca gama różnorodnych modułów, które są oferowane, koncentrują się na stosowaniu wiedzy kryminalistycznej w działaniu systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Kluczowe cechy

MA w stosowanej wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kryminologii oferuje:

Dogłębne zrozumienie kryminalistycznych teorii przestępczości i funkcjonowania systemu sądownictwa karnegoZnajomość międzynarodowego rozwoju badań kryminologicznych i sądownictwa karnegoMożliwość zbadania wpływu czynników społecznych, politycznych i ekonomicznych na przestępczość i politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnychZwiększona szansa na zatrudnienie do kariery w sądownictwie kryminalnym, na uczelniach wyższych lub w badaniach naukowychOpis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Przestępczość, jej przyczyny i sposób, w jaki powinniśmy sobie z nią poradzić, nigdy nie są daleko od nagłówków, a wiedza fachowa w tej dziedzinie jest coraz bardziej doc ... [+]

Przegląd kursu

Przestępczość, jej przyczyny i sposób, w jaki powinniśmy sobie z nią poradzić, nigdy nie są daleko od nagłówków, a wiedza fachowa w tej dziedzinie jest coraz bardziej doceniana przez pracodawców w sektorze rządowym i innych sektorach.

Przestudiuj nasz tytuł magistra stosowanej sprawiedliwości w sprawach karnych i kryminologii, a uzyskasz dogłębną wiedzę na temat przyczyn przestępczości, systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i aktualnych tematów w debatach kryminalistycznych.

Ucząc się od ekspertów z bogatym doświadczeniem akademickim i praktycznym, zdobędziesz poziom wiedzy, który otworzy szereg ekscytujących możliwości kariery.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA in Professional Translation (MAPT) przekształci cię z doskonałego mówcy w obcym języku w odnoszącego sukcesy profesjonalnego językoznawcę. ... [+]

Przegląd kursu

MA in Professional Translation (MAPT) przekształci cię z doskonałego mówcy w obcym języku w odnoszącego sukcesy profesjonalnego językoznawcę.

MAPT (wcześniej Translation with Language Technology) jest częścią European Master in Translation Network, która obecnie ma 64 członków w całej Europie. Swansea University jest jedynym członkiem Walii.

Podejmujesz zaawansowane prace tłumaczeniowe dotyczące tekstu ogólnego, administracyjnego i technicznego oraz szkolenia w zakresie standardowych narzędzi do tłumaczenia komputerowego.

Pierwsza część stopnia obejmuje możliwości rozwijania specjalistycznych umiejętności w zakresie tłumaczenia publicznego, tłumaczenia audiowizualnego, tłumaczenia maszynowego i lokalizacji oprogramowania, zarządzania terminologią, tworzenia wideo lub publikacji cyfrowych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

IZ ds. Rozwoju i praw człowieka bada stosunkowo nowy interfejs między prawami człowieka a rozwojem międzynarodowym. ... [+]

IZ ds. Rozwoju i praw człowieka bada stosunkowo nowy interfejs między prawami człowieka a rozwojem międzynarodowym.

Kluczowe cechy

MA jest multidyscyplinarnym programem łączącym wgląd w dziedziny studiów nad rozwojem, polityki, teorii politycznej i prawa międzynarodowego. Przeanalizowano niektóre kluczowe problemy stojące przed światowymi społeczeństwami XXI wieku za pomocą dynamicznego programu, który łączy perspektywy teoretyczne i stosowane i jest nauczany przez zespół czołowych naukowców w swoich dziedzinach.

Uczniowie będą zachęcani do stosowania teorii prawa, teorii społecznej i politycznej oraz narzędzi badawczych do analizowania i rozumienia rozwoju i praw człowieka, a także do nauczania kluczowych wymiarów i koncepcji historycznych i politycznych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności. ... [+]

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności.

Kluczowe cechy

IZ oferuje zaawansowane badania w zakresie stosunków międzynarodowych, zapewniając studentom szczegółową wiedzę na temat systemu międzynarodowego, kluczowych zagadnień, najważniejszych aktorów i alternatywnych sposobów analizowania i interpretowania tematu.

Z uznaniem globalnej dynamiki w pracy, masz wtedy możliwość specjalizacji w badaniu jednego konkretnego obszaru świata: regionu Azji i Pacyfiku.

College of Arts and Humanities ma Centrum Absolwentów. The Graduate Center wspiera i wspiera indywidualne i oparte na współpracy działania badawcze o międzynarodowej doskonałości i oferuje żywe i wspierające środowisko dla studentów realizujących podyplomowe badania i nauczających studiów magisterskich. Centrum prowadzi kształcenie podyplomowe w celu poprawy rozwoju akademickiego i zawodowego oraz ułatwia udział w seminariach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA w tłumaczeniu i tłumaczeniu ustnym (MATI) jest wyspecjalizowanym wariantem, ze szczególnym naciskiem na umiejętności tłumaczenia ustnego, z naszego uznanego magistra w ... [+]

MA w tłumaczeniu i tłumaczeniu ustnym (MATI) jest wyspecjalizowanym wariantem, ze szczególnym naciskiem na umiejętności tłumaczenia ustnego, z naszego uznanego magistra w zakresie tłumaczeń profesjonalnych. Jest to zintegrowany program mający na celu przekształcenie uczestników z udowodnioną doskonałością w językach obcych w odnoszących sukcesy i dostępnych na rynku profesjonalnych lingwistów.

Kluczowe cechy

Istotą MATI jest zaawansowana praca translatorska nad tekstami o charakterze ogólnym, administracyjnym i technicznym, interpretacja (w jednym lub dwóch następujących środowiskach: samorząd, zdrowie, policja i sąd) oraz szkolenie w zakresie standardowego tłumaczenia komputerowego (CAT) narzędzia. Część pierwsza tego dyplomu obejmuje także możliwości rozwoju dalszych specjalistycznych umiejętności w zakresie tłumaczenia ustnego, tłumaczenia audiowizualnego, tłumaczenia maszynowego (MT) i lokalizacji oprogramowania, zarządzania terminologią, tworzenia wideo lub publikacji cyfrowych, natomiast w module Translation Work Experience studenci tworzą symulowane firmy tłumaczeniowe, współpracując z lokalnymi biurami tłumaczeń i podejmując rzeczywiste zlecenia do profesjonalnych standardów i terminów.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Swansea University

Magister Cyber Security obejmuje krytyczne problemy współczesnej technologii, od bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych po cyberterroryzm, cyberprzestępczość i bez ... [+]

Przegląd kursu

Magister Cyber Security obejmuje krytyczne problemy współczesnej technologii, od bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych po cyberterroryzm, cyberprzestępczość i bezpieczeństwo mobilne.

W tej dziedzinie informatyki w Swansea holistyczne i interdyscyplinarne podejście łączy moduły dotyczące testów penetracyjnych, formalnego modelowania, zarządzania bezpieczeństwem informacji, kryptografii i sztucznej inteligencji.

W centrum tego kursu znajduje się nasza nowa odlewnia obliczeniowa o wartości 32,5 miliona funtów. Zaawansowane wyposażenie dydaktyczne i badawcze obejmuje Vision and Biometric Lab, Maker Lab, TechHealth Lab, Theory Lab, Cyber Security / Networking Lab, User Lab oraz Visualization Suite.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Na studiach magisterskich z Cyberbezpieczeństwa na Swansea University twoje studia będą obejmowały takie tematy, jak kryptografia, blockchain, kryptowaluty, bezpieczeństw ... [+]

Na studiach magisterskich z Cyberbezpieczeństwa na Swansea University twoje studia będą obejmowały takie tematy, jak kryptografia, blockchain, kryptowaluty, bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych, cyberterroryzm, cyberprzestępczość i zabezpieczenia mobilne, aby wymienić tylko kilka. W tym kursie Swansea Computer Science stosuje podejście holistyczne i interdyscyplinarne, łącząc moduły dotyczące różnych tematów, takich jak testowanie penetracyjne, modelowanie formalne, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, kryptografia i sztuczna inteligencja, aby wyposażyć naszych uczniów w odpowiedni sposób do kariery w cyberbezpieczeństwie .

Laboratorium cyberbezpieczeństwa wydziału stanowi idealne tło do odkrywania krajobrazu bezpieczeństwa, umożliwiając studentom i pracownikom przeprowadzanie eksperymentów w zakresie bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa mobilnego oraz eksploracji zagrożeń i mechanizmów obronnych w kontekście Internetu przedmiotów.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Zostaniesz przeszkolony w dziedzinie przygód i ekscytujących nauk obliczeniowych, pracując nad rzeczywistymi wyzwaniami, które przekształcą społeczeństwo i gospodarkę. ... [+]

Przegląd kursu

Zostaniesz przeszkolony w dziedzinie przygód i ekscytujących nauk obliczeniowych, pracując nad rzeczywistymi wyzwaniami, które przekształcą społeczeństwo i gospodarkę. Chociaż istnieją obawy dotyczące wpływu, jaki duże zbiory danych i sztuczna inteligencja mogą mieć na osoby, społeczności, miejsca pracy i społeczeństwo, program ten koncentruje się na potencjale ludzkim, potrzebach, pragnieniach i troskach oraz na tym, jak można wykorzystać te motywacje do stymulowania innowacji.

Podejmiesz swój duży projekt we współpracy z jednym z naszych światowej klasy partnerów (w tym Google, Facebook, NHS, Tata Steel, Ford, Microsoft i wiele innych), a także weźmiesz udział w szeregu dodatkowych działań podnoszących umiejętności, takich jak piaskownice, rekolekcje i ukierunkowane szkolenia. W ramach zwartej kohorty uczniowie poznają metody skoncentrowane na człowieku, oparte na szerokim zakresie teoretycznych, eksperymentalnych, domenowych i metodologicznych perspektyw, aby zrozumieć, w jaki sposób mogą one wzmocnić i wzmocnić potencjał ludzki w zakresie dużych zbiorów danych i sztucznej inteligencji.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Zaprojektowany dla absolwentów kierunków związanych z ekonomią, poszukujących zaawansowanego programu poprawy kariery i / lub dalszych możliwości badawczych. Rozwijaj umi ... [+]

Zaprojektowany dla absolwentów kierunków związanych z ekonomią, poszukujących zaawansowanego programu poprawy kariery i / lub dalszych możliwości badawczych. Rozwijaj umiejętności i wiedzę wymaganą przez profesjonalnego ekonomistę, rozwijając umiejętność rozumienia i prowadzenia innowacyjnych badań zarówno w sytuacjach teoretycznych, jak i stosowanych.

Kluczowe cechyWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejSwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)93% studentów Swansea w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkołyWysoki czas kontaktu - każdy moduł obejmuje 2-godzinny wykład (klasy liczące około 150 studentów), a następnie 1-godzinne seminarium / samouczek (klasy ograniczone do 30) w każdym tygodniu.Opis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister energetyki i zrównoważonej energii zapewnia solidną wiedzę na temat urządzeń i technologii półprzewodnikowych, zaawansowanej elektroniki energetycznej i zaawanso ... [+]

Przegląd kursu

Magister energetyki i zrównoważonej energii zapewnia solidną wiedzę na temat urządzeń i technologii półprzewodnikowych, zaawansowanej elektroniki energetycznej i zaawansowanych systemów zasilania.

Dowiesz się także o technologiach wytwarzania energii odnawialnej, szerokopasmowej elektronice, pozyskiwaniu energii, ogniwach słonecznych i biopaliwach.

Rosnące obawy dotyczące emisji gazów cieplarnianych i globalnego ocieplenia oznaczają, że temat energetyki i zrównoważonej energii nigdy nie był tak istotny.

Dlaczego energetyka i zrównoważona energia w Swansea?

College of Engineering ma ugruntowaną globalną reputację pionierskich badań i nauczania w zakresie energii elektrycznej i elektronicznej oraz zaawansowanych materiałów półprzewodnikowych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister Informacji Geograficznej i Zmian Klimatu zapewnia interdyscyplinarne szkolenie w zakresie podstaw naukowych GIS, satelitarnego teledetekcji i modelowania systemu ... [+]

Przegląd kursu

Magister Informacji Geograficznej i Zmian Klimatu zapewnia interdyscyplinarne szkolenie w zakresie podstaw naukowych GIS, satelitarnego teledetekcji i modelowania systemu Ziemi, a także aspektów zmian klimatu.

Skoncentrujesz się na technicznych aspektach GIS i obserwacji Ziemi, a także na przeszłości, teraźniejszości i przyszłości globalnych i regionalnych zmian środowiskowych i klimatycznych.

Po ukończeniu studiów będziesz mieć praktyczne doświadczenie i wiedzę techniczną w zakresie GIS i teledetekcji, popartą szeroką wiedzą na temat zagadnień naukowych leżących u podstaw zmian klimatu.

Twoja nauka korzysta z połączonej wiedzy naukowej naszych pracowników z zakresu geografii i biologii w zakresie informacji geograficznej, dynamiki środowiska i klimatu, biologii morskiej i ekosystemu oraz zrównoważonego rozwoju.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Studenci na studiach magisterskich z inżynierii strukturalnej otrzymają dogłębną wiedzę i ekspozycję na konwencjonalne i innowacyjne pomysły i techniki, aby umożliwić im ... [+]

Przegląd kursu

Studenci na studiach magisterskich z inżynierii strukturalnej otrzymają dogłębną wiedzę i ekspozycję na konwencjonalne i innowacyjne pomysły i techniki, aby umożliwić im opracowanie rozsądnych rozwiązań problemów konstrukcyjnych.

Obejmie on zróżnicowany charakter inżynierii strukturalnej poprzez integrację wiedzy z mechaniki, materiałów, analizy strukturalnej i projektowania strukturalnego. Program obejmie również najnowszy trend techniczny w inżynierii lądowej i budowlanej, w tym zaawansowane umiejętności modelowania obliczeniowego, i będzie w szerokim zakresie obejmował wyzwania techniczne i rozwiązania, z którymi borykają się prace na dużą skalę.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Studenci na kursie inżynierii budowlanej mgr otrzymają dogłębną wiedzę i ekspozycję na ustalone i innowacyjne pomysły i techniki, aby umożliwić im opracowanie solidnych r ... [+]

Przegląd kursu

Rola inżyniera strukturalnego ma coraz większe znaczenie dla społeczeństwa w miarę wzrostu liczby ludności i coraz ściślejszego powiązania świata. Drapacze chmur stają się coraz wyższe, a mosty coraz dłuższe. Rewolucja w zakresie zielonej energii wymaga, aby infrastruktura wytwarzająca energię została zaprojektowana w sposób zapewniający odporność w trudnych warunkach, np. Przy silnym wietrze lub głębokich lokalizacjach morskich. Jako główny czynnik przyczyniający się do produkcji CO2 (10% globalnych emisji) przemysł budowlany polega na inżynierii budowlanej w projektowaniu energooszczędnych budynków przy użyciu odpowiednich materiałów w celu zminimalizowania wpływu sektora na środowisko.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasz kurs magisterski Inżynieria elektroniczna i elektryczna z przemysłem jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych. ... [+]

Przegląd kursu

Nasz kurs magisterski Inżynieria elektroniczna i elektryczna z przemysłem jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych.

Istnieje kurs selekcji tego kursu - patrz sekcja „jak złożyć podanie” na tej stronie.

Zdobądź dwuletnie doświadczenie w Wielkiej Brytanii i możliwość współpracy z przemysłem nad prawdziwym wyzwaniem.

Ten nowy tytuł magistra jest rozszerzeniem naszej magisterskiej inżynierii elektronicznej i elektrycznej i obejmuje drugi rok umożliwiający podjęcie stażu w branży lub ukierunkowanego na przemysł projektu z partnerem przemysłowym.

Dlaczego elektronika i elektrotechnika w przemyśle w Swansea?

Inżynieria elektroniczna i elektryczna w Swansea to siedziba światowej sławy ekspertów badawczych w dziedzinie elektroniki energetycznej, telekomunikacji, nanotechnologii i biometrii... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasz kurs magisterski Inżynieria materiałowa z przemysłem jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych. ... [+]

Przegląd kursu

Nasz kurs magisterski Inżynieria materiałowa z przemysłem jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych.

Istnieje kurs selekcji tego kursu - patrz sekcja „jak złożyć podanie” na tej stronie.

Zdobądź dwuletnie doświadczenie w Wielkiej Brytanii i możliwość współpracy z przemysłem nad prawdziwym wyzwaniem.

Ten nowy tytuł magistra stanowi rozszerzenie naszej inżynierii materiałowej i obejmuje drugi rok, umożliwiając podjęcie stażu w branży lub ukierunkowanego na przemysł projektu z partnerem przemysłowym.

Dlaczego inżynieria materiałowa w przemyśle w Swansea?

Czy wiedziałeś?

Swansea jest jednym z wiodących brytyjskich ośrodków nauczania materiałów i badań. Wiodące na świecie badania materiałów przeprowadzone w Swansea są finansowane przez prestiżowe organizacje, w tym Rolls-Royce, Airbus, Europejską Agencję Kosmiczną i Tata Steel.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasz kurs magisterski Inżynieria mechaniczna z przemysłem jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych. ... [+]

Przegląd kursu

Nasz kurs magisterski Inżynieria mechaniczna z przemysłem jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych.

Istnieje kurs selekcji tego kursu - patrz sekcja „jak złożyć podanie” na tej stronie.

Zdobądź dwuletnie doświadczenie w Wielkiej Brytanii i możliwość współpracy z przemysłem nad prawdziwym wyzwaniem.

Ten nowy tytuł magistra jest rozszerzeniem naszej magisterskiej inżynierii mechanicznej i obejmuje drugi rok umożliwiający podjęcie stażu w branży lub ukierunkowanego na przemysł projektu z partnerem przemysłowym.

Dlaczego inżynieria mechaniczna z przemysłem w Swansea?

Czy wiedziałeś?

Inżynieria mechaniczna zajmuje 9 miejsce w Wielkiej Brytanii według The Times Good University Guide 2019... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Inżynierowie i absolwenci techniczni mogą osiągnąć szczyt zarządzania i przywództwa. ... [+]

Przegląd kursu

Inżynierowie i absolwenci techniczni mogą osiągnąć szczyt zarządzania i przywództwa.

Dzięki zewnętrznym konsultacjom z biznesem i przemysłem, ten magister inżynierii i zarządzania został zaprojektowany, aby wyposażyć cię w niezbędne umiejętności absolwenta potrzebne do odniesienia sukcesu w roli inżyniera lub kierownika.

Program ten został opracowany wspólnie przez School of Management i College of Engineering. Studenci biorący udział w programie odniosą korzyści z nauki przez nauczycieli akademickich z zakresu zarządzania i inżynierii i będą mogli korzystać z udogodnień na obu wydziałach.

Dlaczego inżynieria i zarządzanie przywództwem w Swansea?... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Ten program MSc, poprzez konsultacje z biznesu i przemysłu (zarówno dużych i małych), ma ustalić kluczowe umiejętności i atrybuty wymagane do osiągnięcia sukcesu w zarząd ... [+]

Jest to dobrze znany fakt, że inżynierowie i absolwenci kierunków technicznych mają potencjał, aby osiągnąć szczyt zarządzania i przywództwa w biznesie i przemyśle.

Ten program MSc, poprzez konsultacje z biznesu i przemysłu (zarówno dużych i małych), ma ustalić kluczowe umiejętności i atrybuty wymagane do osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu i / lub rolę lidera w sektorze inżynierii.

Kluczowe cechy

Treść tego multidyscyplinarnego kursu będzie bardzo dobrze poinformowana przez branżę. Kluczowe moduły zapewnią szerokie wprowadzenie do zarządzania wraz ze szczegółowymi szczegółowymi modułami inżynieryjnymi dotyczącymi:

Podstawy zarządzaniaStrategiaPrzywództwoZarządzanie projektemZarządzanie operacyjneZarządzanie zasobamiSpełnienieAnaliza środowiskowaPrzedsiębiorczość, innowacje i własność intelektualnaInteligentne wytwarzanieSystemy wirtualneProjekt / dysertacja... [-]
Wielka Brytania Swansea
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Zostań odnoszącym sukcesy marketingowym przywódcą przyszłości. Rozwijaj umiejętności marketingowe i strategiczne na wysokim poziomie, dzięki krytycznemu zrozumieniu bieżą ... [+]

Zostań odnoszącym sukcesy marketingowym przywódcą przyszłości. Rozwijaj umiejętności marketingowe i strategiczne na wysokim poziomie, dzięki krytycznemu zrozumieniu bieżących problemów i wyzwań w branży, która stale się rozwija. Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), w tym moduł zwolnień z kwalifikacji zawodowych CIM (CIM Graduate Gateway scheme).

Kluczowe cechyWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejWybór dysertacji lub 3-miesięcznego projektu umieszczenia w branżySwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)93% studentów Swansea w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkołyWysoki czas kontaktu - każdy moduł obejmuje 2-godzinny wykład (klasy liczące około 150 studentów), a następnie 1-godzinne seminarium / samouczek (klasy ograniczone do 30) w każdym tygodniu.Stypendia dostępne dla wybitnych studentówOpis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister matematyki i informatyki dla finansów został zaprojektowany, aby zaspokoić zapotrzebowanie na specjalnie przeszkolonych matematyków na światowych rynkach finansó ... [+]

Przegląd kursu

Magister matematyki i informatyki dla finansów został zaprojektowany, aby zaspokoić zapotrzebowanie na specjalnie przeszkolonych matematyków na światowych rynkach finansów i ubezpieczeń.

Banki pilnie potrzebują pracowników o zaawansowanych umiejętnościach matematycznych i zdolności do rozwijania w całej firmie zrozumienia burzliwych rynków finansowych.

Będziesz uczyć się różnych elementów matematyki i informatyki oraz rozwijać swoje badania, zarządzanie projektami i umiejętności komunikacji pisemnej.

Nasze szerokie wsparcie ekspertów pomaga przekształcić Twoją rozprawę w doskonałą podstawę przyszłej kariery.

Po ukończeniu studiów będziesz kompetentnym matematykiem posiadającym sprawdzone umiejętności samodzielnego wykonywania znacznego projektu i potencjalnie poważną różnicę w każdej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Zdobądź szkolenie ekspertów w zakresie zaawansowanych metod badań psychologicznych i realizuj podstawowe i stosowane projekty badawcze w szerokim zakresie dziedzin dzięki ... [+]

Przegląd kursu

Zdobądź szkolenie ekspertów w zakresie zaawansowanych metod badań psychologicznych i realizuj podstawowe i stosowane projekty badawcze w szerokim zakresie dziedzin dzięki temu kursowi magisterskiemu.

Nauczysz się korzystać z szeregu narzędzi badawczych, takich jak bazy danych, oprogramowanie statystyczne i programy komputerowe, a także rozwiniesz szerokie praktyczne umiejętności badawcze do zastosowania w każdym kontekście, w którym zachowanie człowieka jest ważne.

Rozwiniesz głębokie zrozumienie natury i ograniczeń metody naukowej oraz głównych alternatyw, a także znajomość zagadnień historycznych, teoretycznych i filozoficznych leżących u podstaw nauk psychologicznych i behawioralnych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Master's (MSc) w International Banking and Finance jest skierowany do kandydatów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy w bankowości i finansach międzynarodowych, które wyp ... [+]

Master's (MSc) w International Banking and Finance jest skierowany do kandydatów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy w bankowości i finansach międzynarodowych, które wyposaży ich do kariery w bankowości, handlu lub analizy finansowej.

Kluczowe cechyUlepszony program specjalistyczny, który może zostać ukończony w ciągu jednego rokuWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejSwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)Szeroka gama profesjonalnych akredytacji, które przyspieszają Twoją karierę w zależności od opcjonalnych modułów, które podejmujesz93% studentów Swansea zatrudnionych sześć miesięcy po ukończeniu szkołyWysoki czas kontaktu - nasze moduły są dostarczane z wykładem (w rozmiarach klas ograniczonych do około 150 studentów) i seminarium / samouczkiem (w rozmiarach klas ograniczonych do 30) każdego tygodnia. Chcesz skorzystać z udogodnień? Spójrz na nich tutaj.Stypendia dostępne dla wybitnych studentów - kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacjiSwansea zajmuje 1. miejsce w Walii pod względem wpływu na świat - 60% na poziomie 4 gwiazdek (REF 2014)Opis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister nauki o danych zapewnia solidne podstawy w koncepcjach i technologiach związanych z nauką danych w celu wydobywania informacji i konstruowania wiedzy z danych. ... [+]

Przegląd kursu

Magister nauki o danych zapewnia solidne podstawy w koncepcjach i technologiach związanych z nauką danych w celu wydobywania informacji i konstruowania wiedzy z danych.

Kurs koncentruje się na trzech podstawowych tematach technicznych eksploracji danych, uczenia maszynowego i wizualizacji.

Studiujesz zasady obliczeniowe, metody i systemy dla różnych rzeczywistych aplikacji, które wymagają podstaw matematycznych, umiejętności programowania, krytycznego myślenia i pomysłowości.

W centrum tego kursu znajduje się nasza nowa odlewnia obliczeniowa o wartości 32,5 miliona funtów. Zaawansowane wyposażenie dydaktyczne i badawcze obejmuje Vision and Biometric Lab, Maker Lab, TechHealth Lab, Theory Lab, Cyber Security / Networking Lab, User Lab oraz Visualization Suite.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Ten stopień magistra został zaprojektowany w celu wypełnienia luki między studiami licencjackimi i doktoranckimi w dziedzinie neuronauki poznawczej, psychologii eksperyme ... [+]

Przegląd kursu

Ten stopień magistra został zaprojektowany w celu wypełnienia luki między studiami licencjackimi i doktoranckimi w dziedzinie neuronauki poznawczej, psychologii eksperymentalnej i metod obrazowania.

Dowiesz się, jak projektować, analizować i oceniać eksperymenty neuroobrazowania, które przyczyniają się do naszego zrozumienia mechanizmów mózgu leżących u podstaw aspektów poznania i zachowania, takich jak pamięć, uwaga, rozpoznawanie obiektów, neurodegeneracja i uraz mózgu.

Otrzymasz dogłębne szkolenie z badań neuronauki poznawczej, wprowadzając zasady neuroobrazowania i zdobywając praktyczne doświadczenie w strukturalnym i funkcjonalnym obrazowaniu rezonansu magnetycznego (sMRI i fMRI), elektroencefalografii (EEG) oraz przezczaszkowej stymulacji prądem stałym (tDCS).... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasz tytuł magistra psychologii anormalnej i klinicznej zapewni ci wysoki poziom zrozumienia teorii i praktyki psychologii klinicznej w ramach opieki zdrowotnej, przygoto ... [+]

Przegląd kursu

Nasz tytuł magistra psychologii anormalnej i klinicznej zapewni ci wysoki poziom zrozumienia teorii i praktyki psychologii klinicznej w ramach opieki zdrowotnej, przygotowując cię do profesjonalnego szkolenia klinicznego na poziomie doktoranckim.

Będziesz uczyć się podstawowych tematów, w tym zaburzeń odżywiania, psychopatii i przestępstw seksualnych, neuropsychologii i psychoterapii, a także kluczowych metod statystycznych i badawczych.

W trakcie studiów udoskonalisz krytyczne badania i umiejętności analityczne w odniesieniu do praktyki psychologii klinicznej.

Dlaczego psychologia nienormalna i kliniczna w Swansea?

Nasz dział psychologii ma znakomitą reputację zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej. Według Research Excellence Framework 2014 jesteśmy jednym z czterech wydziałów psychologii w Wielkiej Brytanii, który uzyskał ocenę 100% 4 * (możliwy maksymalny wynik) za zasięg i znaczenie naszej pracy.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem inf ... [+]

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem informatyki lub jeśli zdobyłeś doświadczenie w informatyce i programowaniu na innym pierwszym stopniu. Chęć ciężkiej pracy i umiejętność rozwiązywania problemów są równie ważne dla tego mgr.

Mgr zaawansowanego kursu informatycznego pozwoli rozwinąć umiejętności i wiedzę zdobyte na pierwszym stopniu, poszerzając i pogłębiając swoją wiedzę z zakresu informatyki poprzez różnorodne zaawansowane moduły i materiały.

Opis

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem informatyki lub jeśli zdobyłeś doświadczenie w informatyce i programowaniu na innym pierwszym stopniu. Chęć ciężkiej pracy i umiejętność rozwiązywania problemów są równie ważne dla tego mgr.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasz mgr Advanced Computer Science with Industry jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych. Istnieje kurs selekcji tego kursu - patrz sekcja „jak złożyć podanie” na ... [+]

Przegląd kursu

Nasz mgr Advanced Computer Science with Industry jest otwarty tylko dla studentów zagranicznych. Istnieje kurs selekcji tego kursu - patrz sekcja „jak złożyć podanie” na tej stronie.

Zdobądź dwuletnie doświadczenie w Wielkiej Brytanii i możliwość współpracy z przemysłem nad prawdziwym wyzwaniem. Ten nowy tytuł magistra jest rozszerzeniem naszej magisterskiej Zaawansowanej Informatyki i obejmuje drugi rok umożliwiający podjęcie stażu w branży lub ukierunkowanego na przemysł projektu z partnerem przemysłowym.

Dlaczego zaawansowana informatyka z przemysłem w Swansea?

Informatyka na Swansea University jest powszechnie uznawana za wiodący dział w Wielkiej Brytanii z szeregiem imponujących rankingów odzwierciedlających doskonałość nauczania i badań. Kolegium jest w rankingu:... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Jeśli obecnie pracujesz na stanowisku kierowniczym związanym ze zdrowiem i chcesz wykorzystać swoje doświadczenie lub chcesz rozwijać swoją karierę w tym obszarze, nasz t ... [+]

Przegląd kursu

Jeśli obecnie pracujesz na stanowisku kierowniczym związanym ze zdrowiem i chcesz wykorzystać swoje doświadczenie lub chcesz rozwijać swoją karierę w tym obszarze, nasz tytuł magistra zarządzania opieką zdrowotną zapewni ci doskonałe podstawy.

Dowiesz się, jak planować i dostarczać ulepszenia usług, zarządzać zmianami, współpracować z innymi, aby osiągnąć cele organizacyjne, skutecznie komunikować się i jak najlepiej wykorzystywać zasoby.

W trakcie studiów zdobędziesz narzędzia przywódcze, które można zastosować w wielu różnych funkcjach opieki zdrowotnej i pokrewnych rolach zarządczych.

Dlaczego zarządzanie opieką zdrowotną w Swansea?... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister zarządzania zrównoważonym inżynierią na rzecz rozwoju międzynarodowego jest wysoce stosowanym kursem z nauczanymi elementami i znacznym osiągnięciem projektu. Na ... [+]

Przegląd kursu

Magister zarządzania zrównoważonym inżynierią na rzecz rozwoju międzynarodowego jest wysoce stosowanym kursem z nauczanymi elementami i znacznym osiągnięciem projektu.

Nauczysz się myśleć szybko i elastycznie, działając zdecydowanie przy braku kompletnych informacji w celu poprawy jakości życia dzięki rozwiązaniom inżynieryjnym.

Większość budowli na świecie znajduje się w „krajach rozwijających się, głównie na półkuli południowej” (UNDP). Środowiska te stoją przed wyzwaniami, od skrajnego ubóstwa i niedoborów żywności po zmiany klimatu wywołane przez człowieka i nieodwracalną utratę różnorodności biologicznej.

Ten kurs ma na celu uczynienie Cię częścią nowego pokolenia praktyków, którzy mogą sprostać takim wyzwaniom poprzez praktyczne rozwiązania inżynieryjne, budowanie odporności lokalnych społeczności w obliczu szybkiej urbanizacji.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister zarządzania zrównoważonym inżynierią na rzecz rozwoju międzynarodowego jest wysoce stosowanym kursem z nauczanymi elementami i znacznym osiągnięciem projektu. ... [+]

Przegląd kursu

Magister zarządzania zrównoważonym inżynierią na rzecz rozwoju międzynarodowego jest wysoce stosowanym kursem z nauczanymi elementami i znacznym osiągnięciem projektu.

Nauczysz się myśleć szybko i elastycznie, działając zdecydowanie przy braku kompletnych informacji w celu poprawy jakości życia dzięki rozwiązaniom inżynieryjnym.

Większość budowli na świecie znajduje się w „krajach rozwijających się, głównie na półkuli południowej” (UNDP). Środowiska te stoją przed wyzwaniami, od skrajnego ubóstwa i niedoborów żywności po zmiany klimatu wywołane przez człowieka i nieodwracalną utratę różnorodności biologicznej.

Ten kurs ma na celu uczynienie Cię częścią nowego pokolenia praktyków, którzy mogą sprostać takim wyzwaniom poprzez praktyczne rozwiązania inżynieryjne, budowanie odporności lokalnych społeczności w obliczu szybkiej urbanizacji.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Swansea University

MRes in Biosciences zapewnia eksperckie szkolenie badawcze osadzone w naszych światowej klasy grupach badawczych osadzonych w ramach jednego lub więcej naszych tematów ba ... [+]

Przegląd kursu

MRes in Biosciences zapewnia eksperckie szkolenie badawcze osadzone w naszych światowej klasy grupach badawczych osadzonych w ramach jednego lub więcej naszych tematów badawczych w Biosciences. Skorzystasz z naszych specjalistycznych udogodnień na drodze do uzyskania kwalifikacji badawczej z prawdziwym wyróżnieniem.

Nasze specjalistyczne obiekty obejmują:

specjalnie zaprojektowany przybrzeżny statek badawczy o wartości 12,5 miliona funtówunikalne Centrum Zrównoważonych Badań Wodnychzaawansowane urządzenia obliczeniowe z wysokiej klasy stacjami roboczymi z grafikądostosowane do potrzeb zachowania i urządzenia ekologicznededykowane urządzenia i laboratoria ekologii molekularnej i endokrynologii... [-]
Wielka Brytania Swansea
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Wielka Brytania