Przeczytaj oficjalny opis

Światowy uniwersytet

Swansea University jest uniwersytetem prowadzonym przez naukowców, który od 1920 roku odmienia. Społeczność uniwersytecka rozwija się w poszukiwaniu i odkrywaniu i oferuje odpowiednią równowagę między doskonałym nauczaniem i badaniami, której towarzyszy godna pozazdroszczenia jakość życia.

Uniwersytet cieszył się ogromnym wzrostem i osiągnęliśmy naszą ambicję, aby stać się czołowym trzydziestoletnim uniwersytetem badawczym, zwiększając ranking 2014 Research Excellence Framework do 26 miejsca w Wielkiej Brytanii z 52. edycji w 2008 roku.

Dodatkowo realizowany jest ambitny program rozwoju Kampusu - jeden z największych projektów gospodarki opartej na wiedzy w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej piątce w Europie.

Polega ona na stworzeniu Bay Campus, nowiutkiego wzrostu w wysokości 450 milionów funtów na wschodnim podejściu do miasta, wraz z transformacją naszego istniejącego kampusu Singleton Park.

Wielokulturowa społeczność wielokulturowa Swansea zapewnia globalną perspektywę i możliwości zdobywania umiejętności, które trwają całe życie.

Zgodnie z wizją założycieli przemysłu w 1920 roku, Uniwersytet Swansea:

  • Zapewnić środowisko doskonałości badawczej w dziedzinie badań, która jest światowym liderem w skali globalnej współpracy i uznanych na szczeblu międzynarodowym;
  • Dostarczając wyjątkowych doświadczenia studentów z badania prowadzone i praktyka nauczania opartych o najwyższej jakości, która daje globalne absolwentów wykształconych i wyposażone za wybitne osiągnięcia osobistego i zawodowego;
  • Użyj swoją siłę badań naukowych, współpracy z przemysłem i globalny zasięg, aby stymulować wzrost gospodarczy, dobrobyt zastępczej, wzbogacają życie kulturalne społeczności i Walii, a przyczyniają się do zdrowia, wypoczynku i dobrobytu jej obywateli.

Latarnia dla pionierskich współpracy

W ramach Research Excellence Framework 2014 Swansea University osiągnął ambicję zostania brytyjską instytucją badawczą.

Nasz ranking REF na 26 miejscu był "największym skokiem wśród instytucji badawczych intensywnie", według Times Higher Education. Teraz, gdy uniwersytet zbliża się do stulecia w roku 2020, mamy nowe cele. Są do:

  • Do 2018 roku stań się brytyjskim uniwersytetem z najwyższą oceną
  • Kontynuuj nasze ambitne plany ekspansji
  • Rozszerz nasz globalny zasięg; i
  • Zbliż się do stania się jednym z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie.

W badaniu REF 2014 jakość badań Swansea została ustalona na równi z sześcioma uniwersytetami Russell Group lub z ich udziałem. Byliśmy również na 22 miejscu w rankingu wpływu tych badań.

Wierzymy w ...

Równość szans

Swansea University ma na celu zapewnienie integracyjnego i wspierającego środowiska pracy i nauki, które jest wolne od nieuczciwej dyskryminacji i umożliwia personelowi i uczniom wykorzystanie ich osobistego potencjału.

Zespół Uczelni Równych Szans aktywnie wspiera pracowników i studentów w rozpoznawaniu i usuwaniu wszelkich potencjalnych barier i zapewnia uniwersytetowi równe szanse dla wszystkich pracowników i studentów, bez względu na rasę, płeć, wiek, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię i przekonania, płeć przeniesienie, ciąża i macierzyństwo lub status małżeństwa i związku partnerskiego.

Aktualne uniwersyteckie projekty dotyczące równouprawnienia obejmują Athena SWAN, Indeks Równości w Miejscu Pracy, Znak Karty Wyścigu oraz Przewodnik po Uniwersytecie Stonewall (AKA Gay By Degree). Dalsze informacje są dostępne na stronach internetowych Równych Szans.

Godność w pracy i nauki

Polityka godności w miejscu pracy i nauki promuje godność wszystkich studentów i pracowników uniwersytetu poprzez eliminację wszelkich form obraźliwego zachowania oraz stworzenie środowiska pracy i nauki wolnego od nękania i agresji. Obywatele Uniwersytetu mają być traktowani godność i szacunek oraz ochronę przed nękaniem i zastraszaniem w pracy i na studiach.

Obsługa języka walijskiego

Dążymy do aktywnego wspierania, promowania i wzbogacania kultury walijskiej i języka walijskiego.

W ramach naszej wizji dążymy do zwiększenia naszego doświadczenia studenckiego poprzez zwiększenie możliwości studiowania za pośrednictwem języka walijskiego i lepszego wykorzystania tego przepisu.

Zwiększymy także możliwości wszystkich członków Uniwersytetu, którzy mogą, używać języka walijskiego i tym samym wzmacniać wizerunek Uniwersytetu w Walii jako instytucji dwujęzycznej.

Wzbogacanie życia innych

Discovery to organizacja charytatywna prowadzona przez wolontariuszy, której celem jest wzbogacenie życia ludzi w Swansea. Organizacja zakłada wspólnotę, w której ludzie są traktowani jak równi i nie są dyskryminowani ani dyskryminowani przez społeczeństwo.

Discovery ma na celu:

  • Wzbogać życie ludzi w Swansea, aby mogli wykorzystać swój potencjał jako jednostki posiadające władzę oraz jako członkowie grup i społeczności.
  • Oferuj nowe doświadczenia i możliwości dzięki szerokiej gamie działań prowadzonych przez uczniów w społeczności, prowadząc do większego wzajemnego zrozumienia i równości.
  • Aktywnie wspieraj uczniów, aby byli świadomi swojego rozwoju osobistego i wpływu na siebie i na życie innych poprzez zaangażowanie w działania społecznościowe.

Zdrowy uniwersytet

Swansea została wyznaczona jako jedna ze Światowych Organizacji Zdrowia "Zdrowe Miasta", dołączając do elitarnego grona miast, które współpracują w celu poprawy zdrowia lokalnych społeczności. Podobnie, Uniwersytet Swansea został uznany za Zdrowy Uniwersytet i ustanowił zdrową sieć na terenie kampusu, mającą na celu poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia społeczności uniwersyteckiej.

Studenci międzynarodowe

Swansea University jest uznawany za Światowy Top 200 Uniwersytetu dla studentów zagranicznych i przyjmujemy zgłoszenia od międzynarodowych studentów z całego świata.

Zachęcamy naszych studentów zagranicznych do składania aplikacji za pośrednictwem naszego systemu aplikacji online. Aby uzyskać więcej informacji na temat podejmowania studiów licencjackich lub podyplomowych do studiowania na Swansea University odwiedź nasze strony aplikacji.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Swansea University

Nasza agencja Cyberprzestępczość i terroryzm ujawni ci stale zmieniający się charakter przestępstw internetowych i przestępczych zachowań, aby zrozumieć zagrożenia, trend ... [+]

Nasza agencja Cyberprzestępczość i terroryzm ujawni ci stale zmieniający się charakter przestępstw internetowych i przestępczych zachowań, aby zrozumieć zagrożenia, trendy, problemy i reakcje w zakresie terroryzmu i cyberbezpieczeństwa, a także kluczowe kwestie etyczne.

Kluczowe cechy

Nasza organizacja MA Cyber ​​Crime and Terrorism oferuje uczniom możliwość:

Analizuj kwestie związane z cyber-sferą z perspektywy interdyscyplinarnej i wielowymiarowej, która oferuje unikalne spojrzenie na problemy.Zaangażuj się bezpośrednio w pracę nad projektem i z zainteresowanymi stronami, które mogą zapewnić wgląd i aktualną wiedzę na dany temat.Wybierz z szerokiej gamy modułów dostępnych w Hillary Rodham School of Law.Możliwość specjalizacji w poszczególnych obszarach cyberprzestępczości i / lub terroryzmu internetowego poprzez pracę magisterską.Opis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznośc ... [+]

MA ds. Komunikacji, praktyk medialnych i public relations (PR) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą skupić swoją energię na dynamicznym świecie mediów społecznościowych, rozwijać swoją kreatywną praktykę i umiejętności pisania na piśmie lub chcą pracować w środowisku przedsiębiorcy.

Kluczowe cechy

MA oferuje praktykę opartą na sylabusie w zakresie profesjonalnych, współczesnych umiejętności medialnych, prowadzonych przez profesjonalistów z branży akademickiej. Program obejmuje moduły z zakresu pisania profesjonalnego / dziennikarstwa, komunikacji wizualnej i projektowania mediów, tworzenia filmów i dokumentów oraz PR, marki i promocji. Dostępne są również inne moduły komunikacji, teorii, filmu i historii.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Nasza magister w zakresie prawa karnego karnego i kryminologii pomoże ci poznać przyczyny przestępstw, system sprawiedliwości w sprawach karnych oraz najnowsze tematy z d ... [+]

Nasza magister w zakresie prawa karnego karnego i kryminologii pomoże ci poznać przyczyny przestępstw, system sprawiedliwości w sprawach karnych oraz najnowsze tematy z debat kryminologicznych prowadzonych przez czołowych ekspertów w tej dziedzinie. Istnieje ekscytująca gama różnorodnych modułów, które są oferowane, koncentrują się na stosowaniu wiedzy kryminalistycznej w działaniu systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Kluczowe cechy

MA w stosowanej wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kryminologii oferuje:

Dogłębne zrozumienie kryminalistycznych teorii przestępczości i funkcjonowania systemu sądownictwa karnegoZnajomość międzynarodowego rozwoju badań kryminologicznych i sądownictwa karnegoMożliwość zbadania wpływu czynników społecznych, politycznych i ekonomicznych na przestępczość i politykę wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnychZwiększona szansa na zatrudnienie do kariery w sądownictwie kryminalnym, na uczelniach wyższych lub w badaniach naukowychOpis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

IZ ds. Rozwoju i praw człowieka bada stosunkowo nowy interfejs między prawami człowieka a rozwojem międzynarodowym. ... [+]

IZ ds. Rozwoju i praw człowieka bada stosunkowo nowy interfejs między prawami człowieka a rozwojem międzynarodowym.

Kluczowe cechy

MA jest multidyscyplinarnym programem łączącym wgląd w dziedziny studiów nad rozwojem, polityki, teorii politycznej i prawa międzynarodowego. Przeanalizowano niektóre kluczowe problemy stojące przed światowymi społeczeństwami XXI wieku za pomocą dynamicznego programu, który łączy perspektywy teoretyczne i stosowane i jest nauczany przez zespół czołowych naukowców w swoich dziedzinach.

Uczniowie będą zachęcani do stosowania teorii prawa, teorii społecznej i politycznej oraz narzędzi badawczych do analizowania i rozumienia rozwoju i praw człowieka, a także do nauczania kluczowych wymiarów i koncepcji historycznych i politycznych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności. ... [+]

MA w stosunkach międzynarodowych ma na celu otworzyć umysł i poszerzyć swoje umiejętności.

Kluczowe cechy

IZ oferuje zaawansowane badania w zakresie stosunków międzynarodowych, zapewniając studentom szczegółową wiedzę na temat systemu międzynarodowego, kluczowych zagadnień, najważniejszych aktorów i alternatywnych sposobów analizowania i interpretowania tematu.

Z uznaniem globalnej dynamiki w pracy, masz wtedy możliwość specjalizacji w badaniu jednego konkretnego obszaru świata: regionu Azji i Pacyfiku.

College of Arts and Humanities ma Centrum Absolwentów. The Graduate Center wspiera i wspiera indywidualne i oparte na współpracy działania badawcze o międzynarodowej doskonałości i oferuje żywe i wspierające środowisko dla studentów realizujących podyplomowe badania i nauczających studiów magisterskich. Centrum prowadzi kształcenie podyplomowe w celu poprawy rozwoju akademickiego i zawodowego oraz ułatwia udział w seminariach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

MA w tłumaczeniu i tłumaczeniu ustnym (MATI) jest wyspecjalizowanym wariantem, ze szczególnym naciskiem na umiejętności tłumaczenia ustnego, z naszego uznanego magistra w ... [+]

MA w tłumaczeniu i tłumaczeniu ustnym (MATI) jest wyspecjalizowanym wariantem, ze szczególnym naciskiem na umiejętności tłumaczenia ustnego, z naszego uznanego magistra w zakresie tłumaczeń profesjonalnych. Jest to zintegrowany program mający na celu przekształcenie uczestników z udowodnioną doskonałością w językach obcych w odnoszących sukcesy i dostępnych na rynku profesjonalnych lingwistów.

Kluczowe cechy

Istotą MATI jest zaawansowana praca translatorska nad tekstami o charakterze ogólnym, administracyjnym i technicznym, interpretacja (w jednym lub dwóch następujących środowiskach: samorząd, zdrowie, policja i sąd) oraz szkolenie w zakresie standardowego tłumaczenia komputerowego (CAT) narzędzia. Część pierwsza tego dyplomu obejmuje także możliwości rozwoju dalszych specjalistycznych umiejętności w zakresie tłumaczenia ustnego, tłumaczenia audiowizualnego, tłumaczenia maszynowego (MT) i lokalizacji oprogramowania, zarządzania terminologią, tworzenia wideo lub publikacji cyfrowych, natomiast w module Translation Work Experience studenci tworzą symulowane firmy tłumaczeniowe, współpracując z lokalnymi biurami tłumaczeń i podejmując rzeczywiste zlecenia do profesjonalnych standardów i terminów.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Swansea University

Na studiach magisterskich z Cyberbezpieczeństwa na Swansea University twoje studia będą obejmowały takie tematy, jak kryptografia, blockchain, kryptowaluty, bezpieczeństw ... [+]

Na studiach magisterskich z Cyberbezpieczeństwa na Swansea University twoje studia będą obejmowały takie tematy, jak kryptografia, blockchain, kryptowaluty, bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych, cyberterroryzm, cyberprzestępczość i zabezpieczenia mobilne, aby wymienić tylko kilka. W tym kursie Swansea Computer Science stosuje podejście holistyczne i interdyscyplinarne, łącząc moduły dotyczące różnych tematów, takich jak testowanie penetracyjne, modelowanie formalne, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, kryptografia i sztuczna inteligencja, aby wyposażyć naszych uczniów w odpowiedni sposób do kariery w cyberbezpieczeństwie .

Laboratorium cyberbezpieczeństwa wydziału stanowi idealne tło do odkrywania krajobrazu bezpieczeństwa, umożliwiając studentom i pracownikom przeprowadzanie eksperymentów w zakresie bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa mobilnego oraz eksploracji zagrożeń i mechanizmów obronnych w kontekście Internetu przedmiotów.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Zaprojektowany dla absolwentów kierunków związanych z ekonomią, poszukujących zaawansowanego programu poprawy kariery i / lub dalszych możliwości badawczych. Rozwijaj umi ... [+]

Zaprojektowany dla absolwentów kierunków związanych z ekonomią, poszukujących zaawansowanego programu poprawy kariery i / lub dalszych możliwości badawczych. Rozwijaj umiejętności i wiedzę wymaganą przez profesjonalnego ekonomistę, rozwijając umiejętność rozumienia i prowadzenia innowacyjnych badań zarówno w sytuacjach teoretycznych, jak i stosowanych.

Kluczowe cechyWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejSwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)93% studentów Swansea w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkołyWysoki czas kontaktu - każdy moduł obejmuje 2-godzinny wykład (klasy liczące około 150 studentów), a następnie 1-godzinne seminarium / samouczek (klasy ograniczone do 30) w każdym tygodniu.Opis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Studenci na studiach magisterskich z inżynierii strukturalnej otrzymają dogłębną wiedzę i ekspozycję na konwencjonalne i innowacyjne pomysły i techniki, aby umożliwić im ... [+]

Przegląd kursu

Studenci na studiach magisterskich z inżynierii strukturalnej otrzymają dogłębną wiedzę i ekspozycję na konwencjonalne i innowacyjne pomysły i techniki, aby umożliwić im opracowanie rozsądnych rozwiązań problemów konstrukcyjnych.

Obejmie on zróżnicowany charakter inżynierii strukturalnej poprzez integrację wiedzy z mechaniki, materiałów, analizy strukturalnej i projektowania strukturalnego. Program obejmie również najnowszy trend techniczny w inżynierii lądowej i budowlanej, w tym zaawansowane umiejętności modelowania obliczeniowego, i będzie w szerokim zakresie obejmował wyzwania techniczne i rozwiązania, z którymi borykają się prace na dużą skalę.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Ten program MSc, poprzez konsultacje z biznesu i przemysłu (zarówno dużych i małych), ma ustalić kluczowe umiejętności i atrybuty wymagane do osiągnięcia sukcesu w zarząd ... [+]

Jest to dobrze znany fakt, że inżynierowie i absolwenci kierunków technicznych mają potencjał, aby osiągnąć szczyt zarządzania i przywództwa w biznesie i przemyśle.

Ten program MSc, poprzez konsultacje z biznesu i przemysłu (zarówno dużych i małych), ma ustalić kluczowe umiejętności i atrybuty wymagane do osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu i / lub rolę lidera w sektorze inżynierii.

Kluczowe cechy

Treść tego multidyscyplinarnego kursu będzie bardzo dobrze poinformowana przez branżę. Kluczowe moduły zapewnią szerokie wprowadzenie do zarządzania wraz ze szczegółowymi szczegółowymi modułami inżynieryjnymi dotyczącymi:

Podstawy zarządzaniaStrategiaPrzywództwoZarządzanie projektemZarządzanie operacyjneZarządzanie zasobamiSpełnienieAnaliza środowiskowaPrzedsiębiorczość, innowacje i własność intelektualnaInteligentne wytwarzanieSystemy wirtualneProjekt / dysertacja... [-]
Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Zostań odnoszącym sukcesy marketingowym przywódcą przyszłości. Rozwijaj umiejętności marketingowe i strategiczne na wysokim poziomie, dzięki krytycznemu zrozumieniu bieżą ... [+]

Zostań odnoszącym sukcesy marketingowym przywódcą przyszłości. Rozwijaj umiejętności marketingowe i strategiczne na wysokim poziomie, dzięki krytycznemu zrozumieniu bieżących problemów i wyzwań w branży, która stale się rozwija. Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), w tym moduł zwolnień z kwalifikacji zawodowych CIM (CIM Graduate Gateway scheme).

Kluczowe cechyWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejWybór dysertacji lub 3-miesięcznego projektu umieszczenia w branżySwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)93% studentów Swansea w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkołyWysoki czas kontaktu - każdy moduł obejmuje 2-godzinny wykład (klasy liczące około 150 studentów), a następnie 1-godzinne seminarium / samouczek (klasy ograniczone do 30) w każdym tygodniu.Stypendia dostępne dla wybitnych studentówOpis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Master's (MSc) w International Banking and Finance jest skierowany do kandydatów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy w bankowości i finansach międzynarodowych, które wyp ... [+]

Master's (MSc) w International Banking and Finance jest skierowany do kandydatów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy w bankowości i finansach międzynarodowych, które wyposaży ich do kariery w bankowości, handlu lub analizy finansowej.

Kluczowe cechyUlepszony program specjalistyczny, który może zostać ukończony w ciągu jednego rokuWszystkie moduły są prowadzone przez naszych światowej klasy wykładowców, którzy mają szeroki zakres wiedzy przemysłowej i akademickiejSwansea jest na pierwszym miejscu w Walii w rankingu międzynarodowym (REF 2014)Szeroka gama profesjonalnych akredytacji, które przyspieszają Twoją karierę w zależności od opcjonalnych modułów, które podejmujesz93% studentów Swansea zatrudnionych sześć miesięcy po ukończeniu szkołyWysoki czas kontaktu - nasze moduły są dostarczane z wykładem (w rozmiarach klas ograniczonych do około 150 studentów) i seminarium / samouczkiem (w rozmiarach klas ograniczonych do 30) każdego tygodnia. Chcesz skorzystać z udogodnień? Spójrz na nich tutaj.Stypendia dostępne dla wybitnych studentów - kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacjiSwansea zajmuje 1. miejsce w Walii pod względem wpływu na świat - 60% na poziomie 4 gwiazdek (REF 2014)Opis... [-]
Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem inf ... [+]

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem informatyki lub jeśli zdobyłeś doświadczenie w informatyce i programowaniu na innym pierwszym stopniu. Chęć ciężkiej pracy i umiejętność rozwiązywania problemów są równie ważne dla tego mgr.

Mgr zaawansowanego kursu informatycznego pozwoli rozwinąć umiejętności i wiedzę zdobyte na pierwszym stopniu, poszerzając i pogłębiając swoją wiedzę z zakresu informatyki poprzez różnorodne zaawansowane moduły i materiały.

Opis

Na kursie magisterskim Advanced Computer Science będziesz dokładnie przygotowany do kariery w branży IT lub pokrewnych. Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś absolwentem informatyki lub jeśli zdobyłeś doświadczenie w informatyce i programowaniu na innym pierwszym stopniu. Chęć ciężkiej pracy i umiejętność rozwiązywania problemów są równie ważne dla tego mgr.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Swansea University

Magister zarządzania zrównoważonym inżynierią na rzecz rozwoju międzynarodowego jest wysoce stosowanym kursem z nauczanymi elementami i znacznym osiągnięciem projektu. Na ... [+]

Przegląd kursu

Magister zarządzania zrównoważonym inżynierią na rzecz rozwoju międzynarodowego jest wysoce stosowanym kursem z nauczanymi elementami i znacznym osiągnięciem projektu.

Nauczysz się myśleć szybko i elastycznie, działając zdecydowanie przy braku kompletnych informacji w celu poprawy jakości życia dzięki rozwiązaniom inżynieryjnym.

Większość budowli na świecie znajduje się w „krajach rozwijających się, głównie na półkuli południowej” (UNDP). Środowiska te stoją przed wyzwaniami, od skrajnego ubóstwa i niedoborów żywności po zmiany klimatu wywołane przez człowieka i nieodwracalną utratę różnorodności biologicznej.

Ten kurs ma na celu uczynienie Cię częścią nowego pokolenia praktyków, którzy mogą sprostać takim wyzwaniom poprzez praktyczne rozwiązania inżynieryjne, budowanie odporności lokalnych społeczności w obliczu szybkiej urbanizacji.... [-]

Wielka Brytania Swansea
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Wielka Brytania