University of Strathclyde: Faculty of Science

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z jednym z wiodących brytyjskich wydziałów nauki, University of Strathclyde zapewnia żywe, dynamiczne, wspomagające i przyjazne miejsce do studiowania.

Wydział Nauk bada wyzwania i możliwości świata naturalnego i technologicznego, z nowych leków i ochrony zdrowia publicznego w zakresie ochrony środowiska, walki z cyberprzestępczością i zrozumienie przestrzeni. Dostarczone przez światowej klasy naukowców, stopnie naszego pana zapewnić możliwość zdobycia kwalifikacji podyplomowych bezcenną, że zwiększy swoje perspektywy zawodowe. Studentom oferuje wysokiej jakości nauczania, poinformował o innowacyjnych badań i silne powiązania z przemysłem, NHS i partnerami międzynarodowymi. W 2014 r Badań Excellence Framework, Wydziału Fizyki został oceniony 1 miejsce w Wielkiej Brytanii dla jakości badań.

Na mocy badawczego, Apteka & Biomedical Sciences było 4 miejsce w Wielkiej Brytanii i 1 w Szkocji, i Chemii było 4 miejsce w Wielkiej Brytanii. Wybierając się do studiowania nauk ścisłych w Strathclyde staniesz się częścią międzynarodowej społeczności pracowników i studentów z ponad 40 krajów. Ponad jedna czwarta studentów studiów podyplomowych na Wydziale są z Wielkiej Brytanii i poza nią personel jest populacja podobnie kosmopolityczne. Obiekty są doskonałe, z dobrze wyposażone, nowoczesne laboratoria i sale dydaktyczne, plus 24-godzinny dostęp do zaawansowanej sieci teleinformatycznej i wyrafinowanym wirtualnym środowisku e-learningowym.

Wydział jest zorganizowana w następujących działach:

Chemii Czystej i Stosowanej (łącznie z Centrum Nauk Sądowych)

Wydział Chemii Czystej i Stosowanej ma krajowych i międzynarodowych powiązań przemysłu we wszystkich dziedzinach chemii, w tym programu nagradzanego Strathclyde / GlaxoSmithKline MPhil i doktoranckich. Zakład współpracuje z różnej wielkości firm z wielonarodowym dla MŚP. Współpraca obejmować umowy z USA i przedsiębiorstw koreańskich Drug Discovery, badania diagnostyczne z Renishaw Diagnostics Ltd oraz badania chemiczne nano z brytyjskiego Biocell International. Prowadzone przez studentów service "Chemia Clinic 'zapewnia dostęp do urządzeń chemicznych i usług doradczych, dla dużych i małych projektów, przez dużych i małych firm.

Informatyka Stopień

Wydział Informatyka Stopień ma duże doświadczenie zaangażowania przemysłowego i zawodowego, w tym wyjątkowym i wiodących krajowych badań i nauczania współpracy z Glasgow Life, jeden z największych koncernów w Europie i kulturalnych Glasgow Biblioteki obejmujących, co pozwala nam na zapewnienie uczniom praktyk zawodowych z nadzorowanych do zdobycia praktycznego doświadczenia bibliotekoznawstwo. Profesjonalne zaangażowanie pozwala nam osadzić praktyczne projekty w naszych zajęciach, i zapewnia, że ​​mamy regularne zaproszonych gości z branży do nauczanych przedmiotów ilustrujących nasze w praktyce.

Matematyka i statystyka

Wydział Matematyki i Statystyki ma silną międzynarodową reputację w zakresie korzystania z matematyki stosowanej, analizy i statystyki matematycznej do rozwiązywania problemów w różnych branżach. Współpracujemy z naukowcami z innych uczelni i przemysłu w całej Wielkiej Brytanii, Europie i USA oraz współpracy linki zostały opracowane z naukowców w wielu instytucjach na całym świecie. Należą do nich: joint venture z Uniwersytetu w Glasgow, aby stworzyć centrum, które wygląda na modelowaniu matematycznym stosowany do wszystkich aspektów medycyny i biologii; Marine Sojusz dla Nauki i Technologii (maszty) Szkocji rozwijać rozwój morskiej działalności naukowo-dydaktycznej środowiska przewidywał w dziedzinie akwakultury, rybołówstwa i środowiska.

Fizyka (w tym Instytucie Fotoniki)

Wiodących brytyjskich dział jakości badania ma krajowych i międzynarodowych powiązań z przemysłem, współpracę z MŚP, takich jak TMD, a tym wiele firm typu spin-out, takich jak M2 i Cascade, aż do międzynarodowych firm, takich jak spójna i E2V. Nasze związki z branży pokryć rozwój nowych źródeł promieniowania poprzez nowe do rozwoju kompletnych systemów pomiarowych z takimi firmami jak Horiba. Zakład był pierwszym, który tworzą partnerstwo UK z Fraunhofer Institute.

Strathclyde Instytut Farmacji i Nauk Biomedycznych

Strathclyde Instytut Farmacji i Nauk Biomedycznych w głównym centrum badawczym w centrum Glasgow, który ma w Polsce i ceniony badań i przemysłu linki. Dział mieści się Centrum EPSRC Innowacyjnej Manufacturing w ciągłym wytwarzaniem i krystalizacji, Formułowanie Cancer Research UK Jednostka, szkocki Finansowanie Rada / Scottish Enterprise finansowane Biotechnologia przemysłowa i Centrum Innowacji Centrum Biophotonics. Instytut ma długą historię udanej współpracy z przemysłem i zapewnia możliwość współpracy i doradztwa dla małych i dużych firm.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Informacje I Studia Magisterskie Biblioteki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Wielka Brytania Glasgow

Obejmuje ona tworzenie, przechowywanie, odzyskiwanie i rozpowszechniania informacji w organizacji i społeczeństwa. Obejmuje on zarówno biblioteki sektora prywatnego i publicznego i systemów informatycznych i usług. [+]

Dlaczego ten kurs? Kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of biblioteczno-informacyjnego profesjonalistów (CILIP). Obejmuje ona tworzenie, przechowywanie, odzyskiwanie i rozpowszechniania informacji w organizacji i społeczeństwa. Obejmuje on zarówno biblioteki sektora prywatnego i publicznego i systemów informatycznych i usług. Jest to również związane z tym tematy, takie jak zarządzanie, publikowanie i oceny i wykorzystania informacji. Kurs przeznaczony jest dla absolwentów w każdej dyscyplinie, którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie informacji i bibliotecznych usług. Będziesz studiować Dyplomy i magisterskie studentów według tego samego kursu instruktażowego dla pierwszych dwóch semestrów. Jeśli spełnia normy wymagane, aby przejść do studiów magisterskich, będziesz przeprowadzić rozprawę w ciągu kolejnych trzech miesięcy. Zajęcia obowiązkowe Klasy te są następujące: Organizacja Wiedzy Wyszukiwania informacji i dostęp Prawo informacje Biblioteka Technologia i systemy Zarządzanie usługami informacyjnymi Biblioteki, informacja i społeczeństwo Metody badawcze Rozprawa Jest to indywidualny projekt badawczy do 20.000 słów na temat zatwierdzonych. Pozwala realizować obszar szczególnego zainteresowania, zapewniając pole do oryginalnej myśli, badań i prezentacji. Staz Istnieje opcja umieszczenie na koniec drugiego semestru. Dział pomaga zorganizować. Poprzednie organizacje uczestniczące obejmują: NHS Scotland Szkocki Telewizor IDOX różne krajowe i lokalne biblioteki Agencje rządowe Akredytacja Kurs jest akredytowany przez CILIP. Absolwenci będą uprawnione do zostania członkami stowarzyszonymi CILIP i będą kwalifikowały się do chartership prowadzącej do udzielenia MCLIP, zapewniając bezpośredni wstęp do organizacji zawodowej i spełniające wymagania wielu specjalistycznych pracodawców. Wymagania wstępne Pierwszy albo górny drugiej klasy dyplom z wyróżnieniem lub równoważne za granicą. Wynagrodzenie to może być również podane do osób posiadających kwalifikacje w odpowiednich innych dyscyplin. Wnioskodawcy, których pierwszym... [-]

Msc Finansów Ilościowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry August 2017 Wielka Brytania Glasgow

Magister Quantitative Finance - innowacyjny sojusz cross-wydziału między Strathclyde Business School oraz Wydział Nauk - został opracowany w celu rozwiązania tego potrzebę. [+]

Dlaczego ten kurs? Globalnie, finansowe, produkty i narzędzia oprogramowania stają się coraz bardziej złożone i wyrafinowane. Jest popyt na rynku-aware absolwentów, którzy mogą wykazać zrozumienie modeli matematycznych stosowanych w tych produktach. Test Magister Quantitative Finance - Innowacyjny sojusz cross-wydziału między Strathclyde Business School oraz Wydział Nauk - został opracowany w celu rozwiązania tego potrzebę. Kurs został zaprojektowany tak, że studenci, którzy mają silne zdolności do matematyki, statystyki i informatyki, ale którzy nie studiowali te tematy szczegółowo w pierwszym stopniu może nauczyć się umiejętności niezbędne do poruszania się w branży finansowej. Kurs ten przygotuje Cię do kariery w inżynierii finansowej i zarządzania ryzykiem. Praca obejmuje role jak menedżer funduszu hedgingowego lub analityka finansowego. Zyskujesz: Dobre zrozumienie teorii i analizy finansowej aprecjacja rynkach finansowych praktyczna znajomość metod numerycznych w finansach Wprowadzenie do programowania dla aplikacji finansowych zrozumienie roli komputerów w procesach biznesowych Co będziesz studiować Program zapewnia równowagę między finansów i teorii matematycznej, wdrożeń informatycznych tej teorii i praktycznych umiejętności i wiedzy. Zajęcia prowadzone są podstawowe w pierwszym semestrze i adres tematy, takie jak zasady finansowania i metod ilościowych w finansach, a także klas fundamentowych w matematyki, statystyki i nauk obliczeniowych. Staz Możesz być w stanie podjąć mgr projekt przemysłowy oparty. To odbywa się w trzecim semestrze kursu w okresie od czerwca do września. Staż może być w Wielkiej Brytanii lub w innym kraju i są zazwyczaj płatne staże. W 2014 mieliśmy studentów umieszczone w bankach we Francji i na Malcie. Udogodnienia Wydział Matematyki i Statystyki oferuje pokoje dydaktyczne, które zapewniają Państwu... [-]

Msc Fizyka Stosowana

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Wielka Brytania Glasgow

Jest to kurs fizyki stosowanej zawodowego dla osób z doświadczeniem w dziedzinie nauk fizycznych i inżynieryjnych. [+]

Dlaczego ten kurs? Jest to kurs fizyki stosowanej zawodowego dla osób z doświadczeniem w dziedzinie nauk fizycznych i inżynieryjnych. Możesz wybrać zajęcia odpowiednie do zainteresowań zawodowych z wielu tematów, w tym: technologia mikrofalowa o dużej mocy Aplikacje oparte laserowe i przyspieszania cząstek włączone fizyki i nauk przyrodniczych materiały i fizyka ciała stałego fotonika optyka kwantowa i kwantowa technologia informacyjna Będziesz umieścić wiedzę zdobytą w prowadzonych zajęć do wykorzystania w projekcie badawczym. Można projektować projektu, aby pasowały do ​​Twoich zainteresowań i planów zawodowych. Kurs daje możliwość poznania i opanowania szerokiego zakresu stosowanych umiejętności fizyki ci. Uczy Cię zbywalne, rozwiązywanie problemów, pisania i liczenia, które są powszechnie poszukiwane w całym sektorze komercyjnym. Będziesz studiować Będziesz miał dwa semestry prowadzonych zajęć składa się z modułów obowiązkowych i opcjonalnych. Potem następuje projekcie badawczym trzech miesięcy. Udogodnienia Kurs jest prowadzony przez naszego Wydziału Fizyki. Wyposażenie Departamentu należy: najnowocześniejszy laser o dużej mocy i przyspieszenia z badania cząstek SCAPA, umożliwiając generowanie promieniowania z teraherców do regionu X-ray, i biomedycznej Fizyka Chemiczna Ultrafast laboratorium z state-of-the-art systemów laserowych femtosekundowy dla wielowymiarowej spektroskopii w podczerwieni apartament skaningowej mikroskopii elektronowej do analizy substancji twardych i miękkich dostęp do top-of-the-range wysokiej wydajności i równoległych urządzeń komputerowych state-of-the-art wysokiej mocy ośrodek badawczy kuchenka mikrofalowa w Centrum Innowacji i Technologii Zaawansowane optyka kwantowa i informacja kwantowa laboratoria Urzędy badający kilka spektroskopii optycznej i wykrywanie Wymagania wstępne Mgr: pierwszy lub drugi dyplom z wyróżnieniem klasy fizyki związane z przedmiotem lub PgDip: dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie nauk fizycznych lub podmiotu powiązanego Inne kwalifikacje... [-]

Msc Kryminalistyczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry August 2017 Wielka Brytania Glasgow

Magister Forensic Science jest w Wielkiej Brytanii najdłużej działający kryminalistyczne Oczywiście. To będzie pozwalają zakwalifikować jako naukowiec sądowej sąd dzieje, a także przygotowuje do wielu alternatywnych kariery, które wymagają rozwiązywania problemów i analizy. [+]

Dlaczego ten kurs? Test Magister medycyny sądowej jest w Wielkiej Brytanii najdłużej działający kryminalistyczne Oczywiście. To będzie pozwalają zakwalifikować jako naukowiec sądowej sąd dzieje, a także przygotowuje do wielu alternatywnych kariery, które wymagają rozwiązywania problemów i analizy. Będziesz absolwentów odpowiednich umiejętności praktycznych w połączeniu z analitycznym i śledczego myślenia. Będziesz studiować: śledcza i procesy prawne kryminalistyce (np slady obuwia) chemia sądowa (pożary, materiały wybuchowe, szkło, farby) toksykologii i nadużywania narkotyków (marihuana, heroina kokainy itp) biologia sądowa (analiza płynu ustrojowego, próbka krwi interpretacja) dowodów i przesłuchania włókien prześledzić kwestionowane dokumenty Interpretacja dowodów Musisz stać się skutecznym analityk, rozwijać silne pisemnych i ustnych umiejętności komunikacyjne i rozwijać wiedzę o: Techniki wspólne separacji (cienka warstwa, chromatografia HPLC i gaz) nowoczesne metody spektroskopowe (podczerwień, ultrafiolet, widoczne i fluorescencji) Profilowania DNA Kryminalne Staz Uczniowie mgr podejmie staż trzymiesięczny w operacyjnego organizacji sądowej. Poprzednie studenci Strathclyde zostały umieszczone w Centrum Stosowanych Nauk i Technologii (CAST) i Laboratorium kryminalistyczne wybuchowych na terenie Nauki i Technologii Obronnych Laboratorium (DSTL), części Ministerstwa Obrony. Osiem miesięcy Postgraduate Diploma Oczywiście jest podobna do MSC, ale nie obejmuje położenie. Udogodnienia Nauka odbywa się w Centrum Nauk Sądowych. Jest to nowoczesne laboratorium wybudowany do szkolenia praktycznego sądowej, przystosowanych do pracy ultra-czystą dla uniknięcia zanieczyszczenia krzyżowego. Kadra nauczycielska Pracownicy są doświadczeni badacze w medycynie sądowej, którzy są uznanymi na arenie międzynarodowej. Centrum Nauk Sądowych oferuje unikalne doświadczenie uczenia się, łącząc "Sprawa oparte 'nauki z nauczaniem badań prowadzonych. Akredytacja Chartered Society of Forensic Sciences jest organem zawodowym z członków w ponad 60 krajach i jest... [-]