Staffordshire University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1914 oferujemy kształcenie inspirowane edukacji istotne dla życia. Wtedy skupiliśmy się na górnictwie i ceramiki. Ale czasy się zmieniły i mamy też. Teraz jesteśmy dostarczanie wszystko od Gry Komputerowe Projektowanie do Medycyna sądowa.

Nasza wizja i wartości są podstawą Staffordshire University; to jak to robimy rzeczy. To nigdy nie zmieni.

Kim jesteśmy

W łamigłówki. W prowokatorzy myśli. Ekspandery umysł.

Jesteśmy przyjazną Uniwersytet z globalnym krawędzi. Jesteśmy dosłownie miejsce w środku wszystko, w samym sercu Wielkiej Brytanii.

Nie tylko wcisnąć granic, my je łamać.

Nie wystarczy otworzyć książki, otwieramy umysły.

Nasze kampusów

Nasza główna działalność skupia się na dwóch kampusach w Stoke-on-Trent i Stafford, z dwóch kolejnych obecności w Shrewsbury i Lichfield.

Staffordshire University

Naszą wizją jest stworzenie żywe i dynamiczne krawędzi kampusu miasta ze wspaniałych obiektów uczenia się i nauczania, dobre połączenia komunikacyjne i działań społecznych.

Wydziały dydaktyczne, które zostały podzielone na dwa wcześniej uczelniach spotkają się w wyniku inwestycji w bardziej stężonego obiektów. Nie będzie znacznych ulepszeń do nauczania i pomieszczeń socjalnych. Mamy już zainwestowała 40 mln zł więcej niż w przekształcaniu kampus i podejmowania dzielnicy uniwersyteckiej naprawdę inspirujące miejsce do życia i nauki. To dalej.

Centra Doskonałości

Nasze kampusy satelitarne w Stafford, Lichfield i Shrewsbury staną się centrami doskonałości w zdrowia, edukacji i pielęgniarstwa i położnictwa, a także będzie korzystać z inwestycji w budynkach i obiektach.

Lokalizacje

Stoke on Trent

Address
Staffordshire University,
College Road

ST4 2DE Stoke on Trent, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium