Przeczytaj oficjalny opis

Od 1914 oferujemy kształcenie inspirowane edukacji istotne dla życia. Wtedy skupiliśmy się na górnictwie i ceramiki. Ale czasy się zmieniły i mamy też. Teraz jesteśmy dostarczanie wszystko od Gry Komputerowe Projektowanie do Medycyna sądowa.

Nasza wizja i wartości są podstawą Staffordshire University; to jak to robimy rzeczy. To nigdy nie zmieni.

Kim jesteśmy

W łamigłówki. W prowokatorzy myśli. Ekspandery umysł.

Jesteśmy przyjazną Uniwersytet z globalnym krawędzi. Jesteśmy dosłownie miejsce w środku wszystko, w samym sercu Wielkiej Brytanii.

Nie tylko wcisnąć granic, my je łamać.

Nie wystarczy otworzyć książki, otwieramy umysły.

Nasze kampusów

Nasza główna działalność skupia się na dwóch kampusach w Stoke-on-Trent i Stafford, z dwóch kolejnych obecności w Shrewsbury i Lichfield.

Staffordshire University

Naszą wizją jest stworzenie żywe i dynamiczne krawędzi kampusu miasta ze wspaniałych obiektów uczenia się i nauczania, dobre połączenia komunikacyjne i działań społecznych.

Wydziały dydaktyczne, które zostały podzielone na dwa wcześniej uczelniach spotkają się w wyniku inwestycji w bardziej stężonego obiektów. Nie będzie znacznych ulepszeń do nauczania i pomieszczeń socjalnych. Mamy już zainwestowała 40 mln zł więcej niż w przekształcaniu kampus i podejmowania dzielnicy uniwersyteckiej naprawdę inspirujące miejsce do życia i nauki. To dalej.

Centra Doskonałości

Nasze kampusy satelitarne w Stafford, Lichfield i Shrewsbury staną się centrami doskonałości w zdrowia, edukacji i pielęgniarstwa i położnictwa, a także będzie korzystać z inwestycji w budynkach i obiektach.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Staffordshire University

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby przewinąć utwór do kariery w Dziennikarstwa. Jest to nagroda bardzo zawodowe i posiada pełną akredytację Krajowej Ra ... [+]

Magister Dziennikarstwa

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby przewinąć utwór do kariery w Dziennikarstwa. Jest to nagroda bardzo zawodowe i posiada pełną akredytację Krajowej Rady szkolenie dziennikarzy (NCTJ).

Konspekt szkolenia

Staffordshire University cieszy silne powiązania z branży dziennikarskiej i Nasza kadra nauczycielska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w gazetach, dziennikarstwa internetowego, radia i telewizji.

Będziesz korzystać z pracy z zespołem najlepszych dziennikarzy i naukowców, i nauczyć się samodzielnie pracować jako dziennikarz multimedialnych. Naszym celem jest połączenie teorii i praktyki w tętniącej życiem i atmosferą, która replikuje wciągające prawdziwy świat dziennikarstwa. Nacisk kładzie się na niezależnych badań, rozwoju i realizacji portfela perspektyw zawodowych. Nagroda następujący program ciągłej oceny i wymaga studentów do podjęcia pełni ocenić staż.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Staffordshire University

Mgr Cloud Computing zapewnia specjalistyczne badania Cloud Computing. Jest to obszar uprawy do kwestiami wspólnej pracy z danymi przechowywanymi w centralnej albo domu lu ... [+]

Magister Cloud Computing

Mgr Cloud Computing zapewnia specjalistyczne badania Cloud Computing. Jest to obszar uprawy do kwestiami wspólnej pracy z danymi przechowywanymi w centralnej albo domu lub na zewnątrz. Nagroda jest zbudowany wokół rdzenia sieci na poziomie CCNP, tematy sieciowe wykorzystują urządzeń sieciowych Cisco i materiałów pomocniczych dostarczonych przez Cisco Systems Inc.

Wirtualizacja, technologie mobilne stronie serwera i / technologie bezprzewodowe są badane w kontekście wspieranych pracowników mobilnych w środowisku przedsiębiorstwa.

Wymagania wstępne

Licencjackie z wyróżnieniem stopień licencjata / BEng (2.2 lub nowszy) w pokrewnej Computing temat, czy w Telekomunikacji Elektronicznej Techniki lub z modułami Telekomunikacja / sieci z Uniwersytetu Wielkiej Brytanii, lub równowartość międzynarodowej.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Staffordshire University

Ten 1 rok kurs pomoże Ci rozwinąć doskonałe umiejętności w zakresie modelowania 3D i teorii projektowania gier komputerowych rzeźbienia lub aplikacji i ... ... [+]

Magister projektowania gier komputerowych 3D

Ten 1 rok kurs pomoże Ci rozwinąć doskonałe umiejętności w zakresie modelowania 3D i teorii projektowania gier komputerowych rzeźbienia lub i stosowania.

Konspekt szkolenia

Nagroda została zaprojektowana wraz z naszymi partnerami z branży i dostarcza się na bieżąco zawartości przy użyciu standardowych w branży oprogramowania, która spełnia obecne i przyszłe wymagania w branży gier 3D. To pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności i dalej, opierając się na wiedzy i umiejętności nabytych w pierwszym stopniu i rozwija się w obszarach związanych z projektowaniem gier komputerowych.

Zwiększy swoje możliwości w dziedzinie badań, rozwiązywania problemów i zarządzania, a zastosowaniu wiedzy i umiejętności do rozwiązywania problemów złożonej konstrukcji i projektu 3D podczas rozprawy. Nagroda integruje obecnych paradygmatów przemysłu w obu możliwości oceny i badań naukowych, których celem jest pomóc Ci w każdej branży gier lub środowiska akademickiego.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 32 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Staffordshire University

Kurs jest przeznaczony do odwołania się do absolwentów rachunkowości, finansów lub zarządzania przedsiębiorstwem nagród. Pierwsze cztery moduły nagrody tworzą podstawę st ... [+]

Magister rachunkowości i finansów

Kurs jest przeznaczony do odwołania się do absolwentów rachunkowości, finansów lub zarządzania przedsiębiorstwem nagród.

Pierwsze cztery moduły nagrody tworzą podstawę studiów i zapewnić solidną podstawę w kluczowych aspektów rachunkowości i finansów. Następnie będziesz studiować tradycyjne i współczesne aspekty teoretyczne rachunkowości i finansów.

Nagroda obejmuje szereg charakterystycznych modułów np Moduł Teoria adresów zasad rachunkowości podwładnego, które prowadzą do konwencji rachunkowości; Moduł Portfolio patrzy na budowie portfela inwestycyjnego. Opcjonalny moduł daje możliwość poznania obszar rachunkowości i finansów, które szczególnie Cię interesuje, a rozprawa badania oparte pozwala dalej swoją wiedzę w obszarze zainteresowania, które wspiera swoich ambicji zawodowych, lub wybrać obszar, w którym chcesz rozszerzyć swoje badania dalej w poziomie doktora.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Staffordshire University

Opracowanie głębokie zrozumienie technologii i zasad za nowoczesnej produkcji i dystrybucji muzyki. Dowiedz się zaawansowane techniki nagrywania, akustykę, mastering, syn ... [+]

Magister Technologii Muzycznej

Opracowanie głębokie zrozumienie technologii i zasad za nowoczesnej produkcji i dystrybucji muzyki. Dowiedz się zaawansowane techniki nagrywania, akustykę, mastering, syntezy dźwięku cyfrowego, rozwoju oprogramowania muzyki i projektowania dźwięku.

Konspekt szkolenia

Mgr Muzyka studenci korzystają z technologii zasobów, w tym flagowego wspaniałe nagrywania i mieszania studio z SSL AWS 900. Jesteśmy również Learning Partner Avid, więc studenci mają możliwość wzięcia Pro Tools Akredytacja do Avid 210m.

Nauczycielka moduły to:

Nagrywanie audio Opanowanie i przetwarzania sygnału Akustyka Nowoczesne Skład Zaawansowane Techniki Pro Tools elektronika Skład elektroakustyczna Absolwent destynacji ... [-]
Wielka Brytania Stoke-on-Trent
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 32 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

International Welcome

Staffordshire University 100 years