Przeczytaj oficjalny opis

Od 1914 oferujemy kształcenie inspirowane edukacji istotne dla życia. Wtedy skupiliśmy się na górnictwie i ceramiki. Ale czasy się zmieniły i mamy też. Teraz jesteśmy dostarczanie wszystko od Gry Komputerowe Projektowanie do Medycyna sądowa.

Nasza wizja i wartości są podstawą Staffordshire University; to jak to robimy rzeczy. To nigdy nie zmieni.

Kim jesteśmy

W łamigłówki. W prowokatorzy myśli. Ekspandery umysł.

Jesteśmy przyjazną Uniwersytet z globalnym krawędzi. Jesteśmy dosłownie miejsce w środku wszystko, w samym sercu Wielkiej Brytanii.

Nie tylko wcisnąć granic, my je łamać.

Nie wystarczy otworzyć książki, otwieramy umysły.

Nasze kampusów

Nasza główna działalność skupia się na dwóch kampusach w Stoke-on-Trent i Stafford, z dwóch kolejnych obecności w Shrewsbury i Lichfield.

Staffordshire University

Naszą wizją jest stworzenie żywe i dynamiczne krawędzi kampusu miasta ze wspaniałych obiektów uczenia się i nauczania, dobre połączenia komunikacyjne i działań społecznych.

Wydziały dydaktyczne, które zostały podzielone na dwa wcześniej uczelniach spotkają się w wyniku inwestycji w bardziej stężonego obiektów. Nie będzie znacznych ulepszeń do nauczania i pomieszczeń socjalnych. Mamy już zainwestowała 40 mln zł więcej niż w przekształcaniu kampus i podejmowania dzielnicy uniwersyteckiej naprawdę inspirujące miejsce do życia i nauki. To dalej.

Centra Doskonałości

Nasze kampusy satelitarne w Stafford, Lichfield i Shrewsbury staną się centrami doskonałości w zdrowia, edukacji i pielęgniarstwa i położnictwa, a także będzie korzystać z inwestycji w budynkach i obiektach.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Staffordshire University

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby przewinąć utwór do kariery w Dziennikarstwa. Jest to nagroda bardzo zawodowe i posiada pełną akredytację Krajowej Ra ... [+]

Magister Dziennikarstwa

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby przewinąć utwór do kariery w Dziennikarstwa. Jest to nagroda bardzo zawodowe i posiada pełną akredytację Krajowej Rady szkolenie dziennikarzy (NCTJ).

Konspekt szkolenia

Staffordshire University cieszy silne powiązania z branży dziennikarskiej i Nasza kadra nauczycielska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w gazetach, dziennikarstwa internetowego, radia i telewizji.

Będziesz korzystać z pracy z zespołem najlepszych dziennikarzy i naukowców, i nauczyć się samodzielnie pracować jako dziennikarz multimedialnych. Naszym celem jest połączenie teorii i praktyki w tętniącej życiem i atmosferą, która replikuje wciągające prawdziwy świat dziennikarstwa. Nacisk kładzie się na niezależnych badań, rozwoju i realizacji portfela perspektyw zawodowych. Nagroda następujący program ciągłej oceny i wymaga studentów do podjęcia pełni ocenić staż.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

MSc

Staffordshire University

Mgr Cloud Computing zapewnia specjalistyczne badania Cloud Computing. Jest to obszar uprawy do kwestiami wspólnej pracy z danymi przechowywanymi w centralnej albo domu lu ... [+]

Magister Cloud Computing

Mgr Cloud Computing zapewnia specjalistyczne badania Cloud Computing. Jest to obszar uprawy do kwestiami wspólnej pracy z danymi przechowywanymi w centralnej albo domu lub na zewnątrz. Nagroda jest zbudowany wokół rdzenia sieci na poziomie CCNP, tematy sieciowe wykorzystują urządzeń sieciowych Cisco i materiałów pomocniczych dostarczonych przez Cisco Systems Inc.

Wirtualizacja, technologie mobilne stronie serwera i / technologie bezprzewodowe są badane w kontekście wspieranych pracowników mobilnych w środowisku przedsiębiorstwa.

Wymagania wstępne

Licencjackie z wyróżnieniem stopień licencjata / BEng (2.2 lub nowszy) w pokrewnej Computing temat, czy w Telekomunikacji Elektronicznej Techniki lub z modułami Telekomunikacja / sieci z Uniwersytetu Wielkiej Brytanii, lub równowartość międzynarodowej.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Staffordshire University

Ten 1 rok kurs pomoże Ci rozwinąć doskonałe umiejętności w zakresie modelowania 3D i teorii projektowania gier komputerowych rzeźbienia lub aplikacji i ... ... [+]

Magister projektowania gier komputerowych 3D

Ten 1 rok kurs pomoże Ci rozwinąć doskonałe umiejętności w zakresie modelowania 3D i teorii projektowania gier komputerowych rzeźbienia lub i stosowania.

Konspekt szkolenia

Nagroda została zaprojektowana wraz z naszymi partnerami z branży i dostarcza się na bieżąco zawartości przy użyciu standardowych w branży oprogramowania, która spełnia obecne i przyszłe wymagania w branży gier 3D. To pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności i dalej, opierając się na wiedzy i umiejętności nabytych w pierwszym stopniu i rozwija się w obszarach związanych z projektowaniem gier komputerowych.

Zwiększy swoje możliwości w dziedzinie badań, rozwiązywania problemów i zarządzania, a zastosowaniu wiedzy i umiejętności do rozwiązywania problemów złożonej konstrukcji i projektu 3D podczas rozprawy. Nagroda integruje obecnych paradygmatów przemysłu w obu możliwości oceny i badań naukowych, których celem jest pomóc Ci w każdej branży gier lub środowiska akademickiego.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 - 32 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Staffordshire University

Kurs jest przeznaczony do odwołania się do absolwentów rachunkowości, finansów lub zarządzania przedsiębiorstwem nagród. Pierwsze cztery moduły nagrody tworzą podstawę st ... [+]

Magister rachunkowości i finansów

Kurs jest przeznaczony do odwołania się do absolwentów rachunkowości, finansów lub zarządzania przedsiębiorstwem nagród.

Pierwsze cztery moduły nagrody tworzą podstawę studiów i zapewnić solidną podstawę w kluczowych aspektów rachunkowości i finansów. Następnie będziesz studiować tradycyjne i współczesne aspekty teoretyczne rachunkowości i finansów.

Nagroda obejmuje szereg charakterystycznych modułów np Moduł Teoria adresów zasad rachunkowości podwładnego, które prowadzą do konwencji rachunkowości; Moduł Portfolio patrzy na budowie portfela inwestycyjnego. Opcjonalny moduł daje możliwość poznania obszar rachunkowości i finansów, które szczególnie Cię interesuje, a rozprawa badania oparte pozwala dalej swoją wiedzę w obszarze zainteresowania, które wspiera swoich ambicji zawodowych, lub wybrać obszar, w którym chcesz rozszerzyć swoje badania dalej w poziomie doktora.... [-]

Wielka Brytania Stoke-on-Trent
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Staffordshire University

Opracowanie głębokie zrozumienie technologii i zasad za nowoczesnej produkcji i dystrybucji muzyki. Dowiedz się zaawansowane techniki nagrywania, akustykę, mastering, syn ... [+]

Magister Technologii Muzycznej

Opracowanie głębokie zrozumienie technologii i zasad za nowoczesnej produkcji i dystrybucji muzyki. Dowiedz się zaawansowane techniki nagrywania, akustykę, mastering, syntezy dźwięku cyfrowego, rozwoju oprogramowania muzyki i projektowania dźwięku.

Konspekt szkolenia

Mgr Muzyka studenci korzystają z technologii zasobów, w tym flagowego wspaniałe nagrywania i mieszania studio z SSL AWS 900. Jesteśmy również Learning Partner Avid, więc studenci mają możliwość wzięcia Pro Tools Akredytacja do Avid 210m.

Nauczycielka moduły to:

Nagrywanie audio Opanowanie i przetwarzania sygnału Akustyka Nowoczesne Skład Zaawansowane Techniki Pro Tools elektronika Skład elektroakustyczna Absolwent destynacji ... [-]
Wielka Brytania Stoke-on-Trent
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 - 32 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

International Welcome

Staffordshire University 100 years