Stafford

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Stafford powstał w 1993 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a jego jedynym celem jest udzielanie pomocy w kształceniu na odległość profesjonalistom biznesowym na Bliskim Wschodzie w celu osiągnięcia dobrej jakości kwalifikacji uznawanych na arenie międzynarodowej, które oznaczałyby ich jako poważnych menedżerów i rozwijali ich karierę.

Począwszy od 7 uczniów w 1993 roku, ponad dekadę później, jesteśmy zaangażowani w średnio 1000 studentów rocznie korzystających z kształcenia na odległość. Wszyscy są poważnie zajętymi menedżerami udowadniającymi światu, że chcą odnieść sukces.

Stafford jest całkowicie skoncentrowany na pomocy profesjonalistom w pełnym wymiarze czasu pracy w biznesie poprzez wysokiej jakości kształcenie na odległość w celu przyspieszenia kariery poprzez niezależne studia.

Stafford działa w całym regionie Bliskiego Wschodu i Lewantu, oferując kształcenie na odległość Executive MBA, doktoraty, licencjackie, dyplomy i wiele innych.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w sukcesy akademickie i biznesowe naszych studentów, doskonałych relacji z naszymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, naszej uczciwości i wysokiej jakości personelu akademickiego i administracyjnego.

Przez lata obserwowaliśmy, jak wielu naszych studentów wspina się po drabinie korporacyjnej i osiąga szczyt dzięki swojej dodatkowej wiedzy poprzez kształcenie na odległość MBA i inne kursy, takie jak doktorat i magisterskie. W wyniku kształcenia na odległość MBA studenci z powodzeniem otworzyli własne firmy lub zostali dyrektorami międzynarodowych firm. Niektórzy całkowicie zmienili ścieżki kariery i czerpali satysfakcję, wiedząc, że są w swoim prawdziwym żywiole po latach mniej opłacalnej pracy.

A teraz, mając ponad 2000 dyplomowanych specjalistów jako przyjaciół, dążymy do kontynuowania naszej misji uczenia się na odległość do następnego pokolenia studentów. Nasza duma z naszych studentów podwaja się za każdym razem, gdy uczestniczymy w ceremonii ukończenia szkoły na samym uniwersytecie.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

Lokalizacje

Northampton

Address
University Drive
NN1 5PH Northampton, Anglia, Wielka Brytania

Leicester

Address
University Road
LE1 7RH Leicester, Anglia, Wielka Brytania

Nottingham

Address
NG7 2RD Nottingham, Anglia, Wielka Brytania

Northampton

Address
University Drive
NN1 5PH Northampton, Anglia, Wielka Brytania

Dundee

Address
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Szkocja, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium