St. Patrick's

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w szkole w 1803 r. Kolegium Świętego Patryka stała się instytucją kształcenia na najwyższym poziomie powitania studentów z całego świata do naszych uczelniach w centralny Londyn. Mamy partnerstwo z niektórych z najbardziej uznanych i innowacyjnych marek w edukacji Wielkiej Brytanii, oferując HND, student i Studia podyplomowe w wielu kwestiach. Poprzez naszych urządzeń i doświadczonych nauczycieli, programy te dostarczają wiedzy i umiejętności, które przynoszą udanej kariery.

Życie zmienia doświadczenie Londyn jest idealnym miejscem do rozpoczęcia globalnej karierę i zdobyć wyjątkowe doświadczenia studentów. Nasza centralna międzynarodowej siedziby kampusu stawia biznes, kulturę, sztukę, design, muzyka i świat możliwości na wyciągnięcie ręki. Jest to idealne miejsce, aby wpływ i przyjaciółmi na całe życie.

Skontaktuj się z nami teraz i dołącz do studentów z ponad 80 krajów które są już odczuwają korzyści z edukacji św Patryka.

Oferujemy świat możliwości w sercu Londynu Ponieważ jest założona w 1803 roku, Patryka przekształciła się w International College gościnnych studentów z całego świata. Jesteśmy inspiracją dla osób poszukujących wysokiej jakości kształcenia brytyjskiego, obok umiejętności i postępowych świeżych perspektyw potrzebnych do rozwijać w dowolnym miejscu na świecie.

Jakość i doskonałość Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższych standardów nauczania, więc można osiągnąć równie wysokie cele zawodowe. Nasz zespół akademicki są ręcznie zbierane do ich podejścia studentów koncentruje - jak są naszymi partnerami.

Zaspokajanie potrzeb przemysłu i studentów Wnosimy teorię do życia przez zastosowanie go do "rzeczywistych" doświadczenia. Będziesz absolwentów dogłębnej wiedzy i umiejętności zastosowania go zarówno na scenie krajowej i międzynarodowej. Można rozpocząć przygotowania do sukcesu zawodowego od pierwszego dnia, a zyskają możliwość zwiększenia swojego CV dalej niż standardowe podejście do edukacji.

Się w samym sercu tętniącego życiem Londynu Doświadczenie życia w jednej z najbardziej znanych i ważnych, ciekawych i różnorodnych miast. Londyn jest idealnym miejscem, aby stać zanurzony w kulturze, sztuce i muzyce - i uczynić przyjaciółmi na całe życie.

Będzie można w dużym kapitałem finansowym i biznesowym, w otoczeniu niektórych z najważniejszych nazwisk w całym bogactwem branż. Będzie można również w centrum światowego designu, mody i piasty mediów. Misja i wizja Nasza wizja Naszą wizją jest być uznane jako dostawcy wysokiej jakości edukacji, zwiększenie szans na zatrudnienie naszych uczących się, poszerzenie dostępu do edukacji w społeczeństwie oraz zachęcanie polu integracji społecznej. Mając to na uwadze, zebraliśmy zespół światowej klasy akademickiej i oferujemy wysokiej jakości zapewnione dostawy.

Misja Misja św Patryka College jest umożliwienie studentom poprzez edukację, a tym samym zmienić swoje życie. Dążymy do przekraczania granic kulturowych i innych na całym świecie, aby uzbroić naszych uczniów w kompetencje i zaufanie do programu Excel. St Patrick ma na celu zapewnić naszym uczniom jak najlepszej edukacji w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami teraz i dołącz do studentów z ponad 80 krajów, które skorzystały z edukacji św Patryka.