Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Oferujemy świat możliwości w Londynie

Założony w 1803 roku, St Patrick's stał się uznaną instytucją edukacyjną, przyjmującą studentów z całego świata do naszych kampusów uniwersyteckich w Londynie.

Kwalifikacje, których potrzebujesz

Mamy partnerstwa z jednymi z najbardziej uznanych i innowacyjnych nazwisk w edukacji w Wielkiej Brytanii, oferując ci HND i programy licencjackie w wielu przedmiotach. Dzięki naszym udogodnieniom i doświadczonym opiekunom, programy te dostarczają umiejętności i wiedzy, które przynoszą sukces w karierze.

Doświadczenie, które zmienia życie

Londyn jest idealnym miejscem do rozpoczęcia globalnej kariery i uzyskania naprawdę wyjątkowego doświadczenia studenckiego. Nasze kampusy umieszczają siedzibę międzynarodowego biznesu, kultury, sztuki, wzornictwa, muzyki i świata możliwości na wyciągnięcie ręki. Londyn jest idealnym miejscem do wywarcia pozytywnego wpływu i dożywotnich przyjaciół.

Dlaczego warto wybrać St Patrick's?

Od założenia w 1803 roku, St Patrick's stał się jednym z wiodących alternatywnych dostawców edukacji, przyjmując studentów ze wszystkich środowisk. Jesteśmy dumni z sukcesu studentów i aktywnie zachęcamy do rozwijania umiejętności i świeżej perspektywy potrzebnej do rozwoju w każdej pracy na całym świecie.

Jakość i doskonałość

Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższych standardów nauczania, aby osiągnąć równie wysokie cele zawodowe. Nasz zespół akademicki jest wybierany ręcznie ze względu na podejście studenckie - podobnie jak nasi partnerzy.

Zaspokajanie potrzeb przemysłu i studentów

Wprowadzamy teorię do życia, stosując ją do doświadczeń z "prawdziwego świata". Będziesz mieć dogłębną wiedzę i umiejętność zastosowania tej wiedzy w kontekście krajowym i międzynarodowym.

Od pierwszego dnia zaczniesz przygotowywać się do sukcesu zawodowego, poprawiając swoje CV, aby przekroczyć oczekiwania pracodawcy i wyróżniać się spośród innych kandydatów.

Bądź w sercu tętniącego życiem Londynu

Doświadcz życia w jednym z najważniejszych, najbardziej ekscytujących i zróżnicowanych miast na świecie. Londyn jest idealnym miejscem do zanurzenia się w kulturze, sztuce i muzyce.

Będziesz w dużej stolicy finansów i biznesu, otoczonej jednymi z najważniejszych nazw w wielu branżach. Będziesz także w centrum globalnego projektu, mody i centrum mediów.

Misja i wizja

Misja

Naszym celem jest wzmocnienie pozycji naszych uczniów poprzez edukację i pomoc w zmianie ich życia na lepsze. St Patrick's zobowiązuje się do rozszerzenia uczestnictwa i zapewnienia dostępu do edukacji dla wszystkich studentów. To wielki zaszczyt móc wspierać naszych uczniów, pomagać im odkrywać ich potencjał i widzieć, jak pomyślnie kończą kursy i kończą studia. Zapewniamy najlepszą możliwą edukację tym, którzy jej potrzebują w przystępnej cenie, dając ludziom z różnych środowisk możliwości, które są im potrzebne, aby poprawić ich perspektywy zawodowe.

Nasza wizja

Naszą wizją jest dalsze poszerzanie dostępu do edukacji, pomaganie uczniom w zwiększaniu ich szans na zatrudnienie i zachęcanie do integracji w całym sektorze. Zorganizowaliśmy świetny zespół akademicki i dedykowane usługi studenckie, zapewniające dostarczanie wysokiej jakości edukacji. Chcemy być uznawani na całym świecie jako dostawca doskonałej edukacji zawodowej, pomagając uczniom w osiągnięciu ich ambicji zawodowych.

Dostęp i poszerzenie oświadczenia uczestnictwa

Wprowadzenie

St Patrick's College ma dumną historię promowania dostępu do edukacji. Od momentu założenia w 1803 roku jako szkoły dla dzieci irlandzkich robotników w Londynie, uczelnia ma priorytet w zapewnieniu pełnego dostępu do edukacji, szczególnie osobom przeoczonym przez oficjalny system oraz z ubogich obszarów lub środowisk.

Nasza misja dostępu i poszerzania uczestnictwa

Mocno wierzymy w drugą szansę, a nasz cel, jakim jest zwiększenie szans edukacyjnych dla wszystkich, idzie w parze z naszym oddaniem innowacjom i różnorodności.

Naszym celem jest wzmocnienie pozycji naszych uczniów poprzez możliwie najlepsze kształcenie zawodowe w przystępnej cenie, umożliwiając im zmianę życia na lepsze. Oferujemy ludziom z różnych środowisk możliwości, których potrzebują, aby poprawić swoje perspektywy zawodowe.

To wielki zaszczyt wspierać naszych uczniów, pomagać im odkrywać ich potencjał i widzieć, jak pomyślnie ukończyli swoje kursy.

Dążymy do tego, aby być najlepszym w swojej klasie, jeśli chodzi o szanse na zatrudnienie i sukcesy studentów. Uczelnia uczestniczyła po raz pierwszy w 2016 r. W badaniu dotyczącym miejsca docelowego dla osób opuszczających szkoły (DLHE) wraz z innymi alternatywnymi usługodawcami. Wynik pokazuje, że 54% ankietowanych studentów podjęło pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów. Jest to prawdziwy dowód naszego zaangażowania na rzecz zatrudnienia i tworzenia najlepszych w swojej klasie absolwentów. Zachęcające było przekonanie, że 6% ogółu studentów ankietowanych w populacji DLHE w roku 2016/17 rozpoczęło studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w ciągu 6 miesięcy od ukończenia college'u.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Location address
St Patrick's
15-19 Great Chapel Street

London, England, W1F 8FN GB
Location address
Manchester, England, GB