Sparsholt College Hampshire

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie Sparsholt College Hampshire jest jednym z wiodących dostawców kursów na poziomie uczelni wyższych dla ziemi i środowiska, z historią sięgającą ponad 100 lat. Nasze kierunki studiów są zatwierdzane przez University of Portsmouth - w rankingu 2% uniwersytetów na całym świecie (The Times Higher Education Świat University Rankings 2014 roku), a nasi studenci korzystają z bezkonkurencyjny obiektów rozłożonych w kampusie, która obejmuje prawie 400 akrów piękna Brytyjski wsi.

Dzisiejszy student, ekspert Jutro Sparsholt College cieszy się międzynarodową renomą na przyciągnięcie studentów z całego świata. Ci studenci - z 28 krajów i liczenia - przyjść do Sparsholt do udziału w badaniach, a także przygotować się do globalnej kariery w dziedzinie zwierząt, zoo i zarządzania konnej, nauka opieki weterynaryjnej ekologii i ochrony, zarządzania, ogrodnictwie i rybołówstwie.

Kolegium ma bardzo silną tradycję mieszania teoretycznej nauki ze wszystkich praktycznych umiejętności, że współczesne wymagania przemysłu. W rezultacie studenci Sparsholt opuścić College bardzo dobrze przygotowany do pracy; 91% naszych absolwentów, poszli do pracy lub dalszej nauki (Dlhe 2013). Uczelnia zapewnia również wsparcie, przyjazną atmosferę, w której uczniowie są w stanie się rozwijać i osiągnąć swój maksymalny potencjał. Jest to podejście skoncentrowane, że uczący wierzymy znacznie przyczynia się do zadowolenia naszych studentów - Sparsholt College miała najwyższy wskaźnik satysfakcji studentów (94%) wszystkich kolegiów lądowych Wielkiej Brytanii w 2015 roku (NSS danych).

Lokalizacje

Sparsholt

Sparsholt College

Address
Sparsholt College,
Westley Lane

SO21 2NF Sparsholt, Anglia, Wielka Brytania