Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie Sparsholt College Hampshire jest jednym z wiodących dostawców kursów na poziomie uczelni wyższych dla ziemi i środowiska, z historią sięgającą ponad 100 lat. Nasze kierunki studiów są zatwierdzane przez University of Portsmouth - w rankingu 2% uniwersytetów na całym świecie (The Times Higher Education Świat University Rankings 2014 roku), a nasi studenci korzystają z bezkonkurencyjny obiektów rozłożonych w kampusie, która obejmuje prawie 400 akrów piękna Brytyjski wsi.

Dzisiejszy student, ekspert Jutro Sparsholt College cieszy się międzynarodową renomą na przyciągnięcie studentów z całego świata. Ci studenci - z 28 krajów i liczenia - przyjść do Sparsholt do udziału w badaniach, a także przygotować się do globalnej kariery w dziedzinie zwierząt, zoo i zarządzania konnej, nauka opieki weterynaryjnej ekologii i ochrony, zarządzania, ogrodnictwie i rybołówstwie.

Kolegium ma bardzo silną tradycję mieszania teoretycznej nauki ze wszystkich praktycznych umiejętności, że współczesne wymagania przemysłu. W rezultacie studenci Sparsholt opuścić College bardzo dobrze przygotowany do pracy; 91% naszych absolwentów, poszli do pracy lub dalszej nauki (Dlhe 2013). Uczelnia zapewnia również wsparcie, przyjazną atmosferę, w której uczniowie są w stanie się rozwijać i osiągnąć swój maksymalny potencjał. Jest to podejście skoncentrowane, że uczący wierzymy znacznie przyczynia się do zadowolenia naszych studentów - Sparsholt College miała najwyższy wskaźnik satysfakcji studentów (94%) wszystkich kolegiów lądowych Wielkiej Brytanii w 2015 roku (NSS danych).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Sparsholt College Hampshire

Akwakultura wytwarza ponad połowę dostaw ryb do spożycia przez ludzi, podczas gdy wędkarstwa to największy przemysł singiel wypoczynek w Wielkiej Brytanii o wartości pona ... [+]

Master (MSc) Applied Sport Rybołówstwo i akwakultura Studia - Pełny etat

Akwakultura wytwarza ponad połowę dostaw ryb do spożycia przez ludzi, podczas gdy wędkarstwa to największy przemysł singiel wypoczynek w Wielkiej Brytanii o wartości ponad 4 mld PLN rocznie. Z naciskiem na zrównoważony bezpiecznego zaopatrzenia w żywność dla przyszłości i ludności z dostępnych więcej czasu wolnego, większej wiedzy i szkoleń jest wymagane przez przemysł w tych dwóch obszarach. Rybołówstwo sportowe oferują znaczne nakładanie tematu z akwakultury w zakresie zastosowań technicznych, wpływu na środowisko, ograniczania i drapieżnictwa, prawodawstwa i trwałości.

Czego się nauczę? ... [-]
Wielka Brytania Sparsholt
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sparsholt College Hampshire

Oczywiście tego stopnia Master jest przeznaczony do dalszego rozwijania umiejętności jeździeckich akademickich i wiedzy absolwentów, koncentrując się na dziedzinie zachow ... [+]

Master (MSc) Zachowanie koni, Performance i szkolenia Studia - Pełny etat

Oczywiście tego stopnia Master jest przeznaczony do dalszego rozwijania umiejętności jeździeckich akademickich i wiedzy absolwentów, koncentrując się na dziedzinie zachowania, konny i szkolenia. Należy oczekiwać, że uczniowie mają istniejące udziały w kluczowych obszarach nauki zachowań i koni Koń-rider interakcji, w szczególności ich wpływ na konny wydajności. Potencjalni studenci mogą również pochodzić z tła praktykującego w konny szkolenia i wydajności.

Czego się nauczę?

Urządzenia są dostarczane M Level przez wykładowców kwalifikacje na studiach podyplomowych w odpowiednich przedmiotów, z których wielu również mają silne brytyjski Koń (BHS) Społeczeństwo i tła konia wyniki badań, z których większość miała aktywny. Badania w pełnym wymiarze czasu zapewni intensywne szkolenia w zakresie studiów podyplomowych dla absolwentów z koni, sportowej psychologii i nauk biologicznych tle i dwuletniego szlaku w niepełnym wymiarze czasu jest również dostępna.... [-]

Wielka Brytania Sparsholt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Sparsholt College - Go For It!