Severnvale Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do Severnvale Academy!

Profesjonalizm w połączeniu z osobistą uwagę i elastyczności, które może zaoferować tylko mała szkoła ... fachowe Severnvale zapewnia naukę w przyjaznej, wspierającego środowiska dorosłych

ekspert nauczania ...

jest czymś, co wszyscy doświadczyliśmy w takim czy innym czasie w naszym życiu. To zależy od doświadczonych nauczycieli zrozumienie indywidualnych potrzeb jako ucznia; i potem, elastyczność i umiejętność dostosowania się do nich, pomaga nauczyć się jak najwięcej. Mamy zespół takich nauczycieli - entuzjastów, dobrze wykwalifikowanych i opiekuńczych - i opracowali kursów i metod nauczania, które inspirują, motywują, a przede wszystkim dostarczyć Progres chcesz.

... W środowisku uczenia się dorosłych ...

Minimalny wiek studenta 20; Typowy zakres wieku 22 - 55; Średnia wieku 28-35. W całym roku akademickim wszystkie zajęcia są maksymalnie 6, średnia 4-5 osób; w okresie letnim (lipiec / sierpień) zajęcia są tylko rano max. 8, al. 5-6 osób. Severnvale akceptuje maksymalnie 40 osób dorosłych w każdym czasie - typowe numery są między 22 a 35 w większości porach roku. Wszystkie lekcje są na czas 45 minut. Usługi są bardzo wygodne, a np. 9 sal lekcyjnych, centra komputerowe i słuchania, biblioteka, oddzielne salony dla palących i niepalących, taras słoneczny, itp.

... W wyjątkowym miejscu

Shrewsbury to jeden z najpiękniejszych średniowiecznych miast w Anglii. Stolica regionu o populacji 100 tysięcy - w centrum miasta, bez akcentu regionalnego - jeszcze nie zdominowane przez turystykę i tylko z jednym szkół językowych akredytowanych - Severnvale Academy. To jest miejsce, w którym całkowite zanurzenie naprawdę jest możliwe.

Intensywne kursy letnie dla młodzieży

Dlaczego Severnvale? Oto trzy powody:

 1. Są bezpieczne
  • Studenci są pełni nadzorowane w trakcie - Jesteśmy jedyną szkołą językową akredytowaną w Shrewsbury, więc mamy wybierać z najlepszych rodzin - Używamy tylko rodziny gospodarza wiemy i Zaufanie - linie telefoniczne alarmowe są dostępne 24 godziny na dobę - My dać studentom pełnego wprowadzenia do ich pobytu w Anglii - Wszystkie wycieczki są prowadzone przez pracowników wyższych Severnvale - Shrewsbury nie jest duże, niebezpieczne miasto
 2. Są FUN
  • Idziemy do niektórych z najlepszych parków rozrywki w Wielkiej Brytanii - wycieczki nie znaczy nie tylko widzenie rzeczy - mają na myśli robienie rzeczy też - cały dzień wycieczki zazwyczaj to 2 lub 3 różne rodzaje działalności - Wszystko jest wliczone w cenę kursu - nie ukryte dodatki!
  • Korzystamy z najwyższej jakości miejsca do uprawiania sportu, do pływania, do kina, na mecze piłki nożnej - Mamy wielkie grillowanie - jeść jak-wiele-as-you-want, bez dodatkowych opłat - Mamy doskonałych dyskoteki - Lubimy wszystko też!
 3. Się dowiedzieć
  • Zależy nam, że uczenie się stanie: nie tylko utrzymać naszych uczniów dogodnie zajęte - Nasi nauczyciele są wykwalifikowani i entuzjazmu, i wiedzieć, jak motywować młodych ludzi - Mamy bardzo międzynarodowym środowisku - często 18 do 20 różnych narodowości tutaj w Jednocześnie - Jesteśmy mała szkoła. Nasze centrum młodzieży jest ograniczone do 95 uczniów tak, że możemy wiedzieć, każdy osobiście - Klasy są małe, zbyt: gwarantowana maksymalna 12 w klasie; zazwyczaj jest 9 lub 10 - W naszej konstrukcji programów nauczania, sposób i cieszyć się istotne elementy - nie są one po prostu pozostawione przypadkowi - Personel monitorować postępy każdego ucznia; trzymamy przestrzenie otwarte w wyższych klasach w zakresie promocji - Stawiamy pracę domową i sprawdzić, że to się robi: dajemy nagrody za dobrą pracę i postępu - Nasze centrum młodzieży jest dobrze wyposażony i wygodny

Lokalizacje

Shrewsbury

Severnvale Academy

Address
Severnvale, 25 Claremont Hill
SY1 1RD Shrewsbury, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Ta szkoła oferuje również: