Severnvale Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do Severnvale Academy!

Profesjonalizm w połączeniu z osobistą uwagę i elastyczności, które może zaoferować tylko mała szkoła ... fachowe Severnvale zapewnia naukę w przyjaznej, wspierającego środowiska dorosłych

ekspert nauczania ...

jest czymś, co wszyscy doświadczyliśmy w takim czy innym czasie w naszym życiu. To zależy od doświadczonych nauczycieli zrozumienie indywidualnych potrzeb jako ucznia; i potem, elastyczność i umiejętność dostosowania się do nich, pomaga nauczyć się jak najwięcej. Mamy zespół takich nauczycieli - entuzjastów, dobrze wykwalifikowanych i opiekuńczych - i opracowali kursów i metod nauczania, które inspirują, motywują, a przede wszystkim dostarczyć Progres chcesz.

... W środowisku uczenia się dorosłych ...

Minimalny wiek studenta 20; Typowy zakres wieku 22 - 55; Średnia wieku 28-35. W całym roku akademickim wszystkie zajęcia są maksymalnie 6, średnia 4-5 osób; w okresie letnim (lipiec / sierpień) zajęcia są tylko rano max. 8, al. 5-6 osób. Severnvale akceptuje maksymalnie 40 osób dorosłych w każdym czasie - typowe numery są między 22 a 35 w większości porach roku. Wszystkie lekcje są na czas 45 minut. Usługi są bardzo wygodne, a np. 9 sal lekcyjnych, centra komputerowe i słuchania, biblioteka, oddzielne salony dla palących i niepalących, taras słoneczny, itp.

... W wyjątkowym miejscu

Shrewsbury to jeden z najpiękniejszych średniowiecznych miast w Anglii. Stolica regionu o populacji 100 tysięcy - w centrum miasta, bez akcentu regionalnego - jeszcze nie zdominowane przez turystykę i tylko z jednym szkół językowych akredytowanych - Severnvale Academy. To jest miejsce, w którym całkowite zanurzenie naprawdę jest możliwe.

Intensywne kursy letnie dla młodzieży

Dlaczego Severnvale? Oto trzy powody:

 1. Są bezpieczne
  • Studenci są pełni nadzorowane w trakcie - Jesteśmy jedyną szkołą językową akredytowaną w Shrewsbury, więc mamy wybierać z najlepszych rodzin - Używamy tylko rodziny gospodarza wiemy i Zaufanie - linie telefoniczne alarmowe są dostępne 24 godziny na dobę - My dać studentom pełnego wprowadzenia do ich pobytu w Anglii - Wszystkie wycieczki są prowadzone przez pracowników wyższych Severnvale - Shrewsbury nie jest duże, niebezpieczne miasto
 2. Są FUN
  • Idziemy do niektórych z najlepszych parków rozrywki w Wielkiej Brytanii - wycieczki nie znaczy nie tylko widzenie rzeczy - mają na myśli robienie rzeczy też - cały dzień wycieczki zazwyczaj to 2 lub 3 różne rodzaje działalności - Wszystko jest wliczone w cenę kursu - nie ukryte dodatki!
  • Korzystamy z najwyższej jakości miejsca do uprawiania sportu, do pływania, do kina, na mecze piłki nożnej - Mamy wielkie grillowanie - jeść jak-wiele-as-you-want, bez dodatkowych opłat - Mamy doskonałych dyskoteki - Lubimy wszystko też!
 3. Się dowiedzieć
  • Zależy nam, że uczenie się stanie: nie tylko utrzymać naszych uczniów dogodnie zajęte - Nasi nauczyciele są wykwalifikowani i entuzjazmu, i wiedzieć, jak motywować młodych ludzi - Mamy bardzo międzynarodowym środowisku - często 18 do 20 różnych narodowości tutaj w Jednocześnie - Jesteśmy mała szkoła. Nasze centrum młodzieży jest ograniczone do 95 uczniów tak, że możemy wiedzieć, każdy osobiście - Klasy są małe, zbyt: gwarantowana maksymalna 12 w klasie; zazwyczaj jest 9 lub 10 - W naszej konstrukcji programów nauczania, sposób i cieszyć się istotne elementy - nie są one po prostu pozostawione przypadkowi - Personel monitorować postępy każdego ucznia; trzymamy przestrzenie otwarte w wyższych klasach w zakresie promocji - Stawiamy pracę domową i sprawdzić, że to się robi: dajemy nagrody za dobrą pracę i postępu - Nasze centrum młodzieży jest dobrze wyposażony i wygodny

Lokalizacje

Shrewsbury

Severnvale Academy

Address
Severnvale, 25 Claremont Hill
SY1 1RD Shrewsbury, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: