Schumacher College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zarejestruj się na nasz DZIEŃ OTWARTY ONLINE. Będziesz mógł rozmawiać na żywo z wykładowcami i pracownikami, oglądać filmy o Schumacher College , kampusie Dartington i dowiedzieć się więcej o każdym programie.

Dowiedz się więcej i zarejestruj tutaj: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day

Ludzie z całego świata, w różnym wieku i z różnych środowisk, zostali poinformowani, zainspirowani i zachęceni do działania poprzez nasze kursy transformacyjne na rzecz zrównoważonego życia .

Schumacher College ma godną pozazdroszczenia reputację w zakresie nowoczesnej nauki. Naszą pracą jest inspirowanie, kwestionowanie i kwestionowanie siebie jako współmieszkańców świata, zadawanie pytań, na które wszyscy walczymy, aby znaleźć odpowiedzi i znaleźć solidną wiedzę, intuicję i zastanawiać się w poszukiwaniu rozwiązań.

Łączymy czołowych myślicieli, aktywistów i praktyków na arenie międzynarodowej, aby dostarczać wyjątkową markę małych grupowych doświadczeń edukacyjnych. Ta nauka odbywa się w klasie, ogrodach, kuchni - jest częścią wszystkiego, co robimy.

Tutaj odkryjesz coś o sobie, nawiążesz głębokie przyjaźnie z uczniami z całego świata i, podobnie jak wielu absolwentów, rozpoczniesz łączenie przez całe życie z Kolegium.

Koncentrując się na interaktywnym, empirycznym i partycypacyjnym uczeniu się, oferujemy praktyczne umiejętności i strategiczne myślenie niezbędne do stawienia czoła ekologicznym, ekonomicznym i społecznym wyzwaniom XXI wieku.

Właśnie w tym czasie globalnego przewrotu chcemy, abyście przyszli do Kolegium, aby podzielić się z nami sposobami, w jakie jesteście przeniesieni, aby żyć i działać inaczej.

Schumacher College to wyjątkowe miejsce. Kiedy próbujemy ustalić, co na ziemi zrobimy z tą rozplątywaną planetą, staje się ona cienką nadzieją, baterią dla pozytywnej wizji! - Bill McKibben, założyciel 350.org

Dlaczego powinieneś przyjść?

Jeśli przyjedziesz do Schumacher College na studia podyplomowe, krótki kurs lub szkolenie zawodowe, staniesz się częścią naszej międzynarodowej społeczności edukacyjnej w pięknym otoczeniu South Devon, w Dartington Hall Estate (link is external).

Dartington Hall Estate został założony w 1920 roku przez dwóch charyzmatycznych przedsiębiorców, którzy wykorzystali swoje wpływy ze Wschodu i Zachodu, aby przeprowadzić eksperyment w zakresie rewitalizacji obszarów wiejskich. Ich wizja opierała się na progresywnych formach edukacji, sztuki i rolnictwa - dziedzictwo, które kontynuujemy dzisiaj.

Wszystkie nasze kursy są głęboko zakorzenione w ekologicznym i holistycznym spojrzeniu na świat, które raz doświadczone całkowicie zmieni sposób życia i pracy na świecie.

Nadchodzi bogate i różnorodne doświadczenie, które pozwala ci mieszać się z podobnie myślącymi uczniami, nauczycielami i aktywistami, którzy dążą do pozytywnych zmian na świecie. Schumacher College to miejsce, w którym spotkasz przyjaciół i sprzymierzeńców z różnych środowisk i ze wszystkich stron świata, którzy podzielają zainteresowanie i pasję do naszej planety.

Schumacher College to po prostu jedno z najlepszych środowisk nauczania i uczenia się, które można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie. - David Abram, Zaklęcie Zmysłowego i Stającego się Zwierzęcia

19365_photoset-1.jpg

Jak to jest być tutaj

Kursy Schumacher College są najwyższej jakości i oferują naukę i nauczanie, które są obecnie rzadko spotykane na uniwersytetach i kolegiach.

Unikalny charakter kursów jest nie tylko treścią, ale także sposobem, w jaki ty jako uczeń jesteś aktywnie zaangażowany jako współtwórca.

Nie będziesz tutaj pasywnym odbiorcą wiedzy, ale oczekuje się, że będziesz aktywnym uczniem szukającym rozwiązań dla pytań, na które nikt jeszcze nie odpowiedział.

Schumacher College to rygorystyczne i wymagające miejsce, a nasi uczniowie stanowią integralną część procesu uczynienia z nauki wyjątkowego, niezapomnianego i całkowicie zmieniającego życie.

Będziesz częścią bogatego gobelinu, który na co dzień tworzy Szkołę, mieszając się ze studentami, wolontariuszami, praktykantami, odwiedzającymi nauczycieli, praktyków, prelegentów i wykonawców.

W co wierzymy

Społeczność - życie, praca i nauka razem

Najlepsza nauka odbywa się w grupach. Staramy się prowadzić nasze krótkie kursy ze średnią 20 uczestnikami i naszym programem studiów podyplomowych z 15, chociaż może to podlegać zmianom. Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać swoje wzajemne relacje ze swoimi nauczycielami i moderatorami. Stosujemy różne metody nauczania i ułatwione procesy, aby zapewnić maksymalne możliwości grupowego i indywidualnego uczenia się oraz że prawdziwe poczucie współtworzenia i przynależności powstaje niezależnie od długości pobytu w Kolegium.

Dzień rozpoczynamy wspólnym, porannym spotkaniem, aby przejść przez cały dzień i przydzielić grupy robocze i zadania. Wszyscy uczniowie i pracownicy biorą udział w codziennych zajęciach gotowania, sprzątania i prac ogrodowych, które oprócz tego, że są integralną częścią naszej nauki, pomagają budować poczucie wspólnoty i są doskonałą okazją do połączenia się ze wszystkimi członkami Kolegium.

W miarę możliwości zachęcamy studentów do udziału w szerszej społeczności Kolegium. Mamy regularne otwarte wieczory dla publiczności, w których nasi nauczyciele krótkiego kursu udzielają Earth Talks. Jest to świetna okazja dla studentów do obcowania z lokalnymi mieszkańcami. Korzystamy również w pełni z partnerstwa z Transition Town Totnes (link is external) - siedziba międzynarodowego ruchu przejściowego - którzy są regularnie zapraszani do prowadzenia rozmów z naszymi studentami.

Szacunek dla wszystkich żywych systemów - ekologiczny światopogląd

Wszystko, co robimy, to rozważanie jego wpływu na świat. Mamy szczęście, że znajdujemy się w bardzo pięknej części świata, z historyczną spuścizną Dartington Hall Estate za nami i samym College w klimatycznym budynku - The Old Postern. Utrzymanie i prowadzenie Kolegium nie jest pozbawione wyzwań w zakresie zrównoważonego rozwoju, ale naszym celem jest codzienna rozmowa.

Nasza biblioteka jest niezwykle cennym zasobem, zawierającym książki i materiały archiwalne pochodzące z 20 lat naszej egzystencji jako College. Niektóre z największych nazwisk w zakresie zrównoważonego rozwoju i życia ekologicznego odwiedziły nas w tym czasie, a nasza kolekcja to odzwierciedla. Studenci, pisarze i dziennikarze często odwiedzają nas na odosobnieniu, aby skorzystać z tego narzędzia. Jako student będziesz miał nieograniczony dostęp przez siedem dni w tygodniu.

Zdrowe ciało - zdrowy umysł

Niektórzy ludzie wracają do college'u tylko po jedzenie! Nasz zespół wewnętrznych szefów kuchni (przy wsparciu ze strony samych siebie) przygotowuje pyszne wegetariańskie, organiczne i lokalne jedzenie podczas każdego posiłku. Standard jedzenia jest tak dobry, że nasze regularne kursy gotowania sprzedają się bardzo szybko.

Znaczna część żywności jest uprawiana na terenie 3,5-hektarowej Kolegium, zarządzanym przez Kolegium, z pomocą studentów i wolontariuszy. Oprócz uprawy żywności, tereny obejmują obszary przeznaczone specjalnie dla przyrody, kontemplacji i inspiracji w przyrodzie. Ogrody są zarządzane zgodnie z zasadami ekologii i podejściem do projektowania permakultury.

Dbając o zdrowe ciało i umysł, mamy specjalnie zaprojektowane pomieszczenie do medytacji i cichej refleksji, w którym możesz zacząć dzień od ułatwionej sesji mediacji przed śniadaniem. (Nie podoba mi się sugestia, że ​​ogrodnictwo lub gotowanie nie może być spokojnym pościgiem, ale czy dzielę włosy !?)

Beyond the College to farma i piękne tereny należące do Dartington Hall Estate. Wybierz się na spacer przez mieszane lasy otaczające Kolegium, wzdłuż Rzeki Dart, która biegnie przez posiadłość, lub przez ozdobne ogrody Dartington Hall do wydarzeń związanych z sztuką i festiwali oraz do kina, teatru i przestrzeni artystycznych.

Udaj się dalej do miasta Totnes, tylko 20 minut pieszo, aby doświadczyć wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie alternatywnego życia, zielonej społeczności i uzupełniającej opieki zdrowotnej. Lub wybierz się na wycieczkę do dzikiej przyrody w pobliskim Dartmoor - obszarze o ogromnej naturalnej urodzie w naszym sąsiednim krajobrazie. W pobliżu znajduje się przepiękne wybrzeże South Devon z dzikimi skalistymi klifami i piaszczystymi plażami.

19364_photoset-2.jpg

Lokalizacje

Totnes

Schumacher College

Address
The Old Postern, Dartington,

TQ9 6EA Totnes, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1803 865934

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium