School of Information Risk Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Zarządzania Ryzykiem Informacji (SIRM) Jest znanym ośrodkiem, który oferuje programy zarówno na Student i Podyplomowy Poziomów w różnych dyscyplinach, w tym Cyber ​​Security, bezpieczeństwa informacji i zapewnienia wiarygodności, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania opieką zdrowotną i komputerów. Programy SIRMZatwierdzone przez różne uniwersytety Do ubiegania się o wyróżnienie u naszych studentów. SIRM Jest pionierem w użyciu ISACA Modelowego programu nauczania dla jego bezpieczeństwa informacyjnego i zapewnienia z CISA I CISM Program w Wielkiej Brytanii. Od 2007 roku rozwijamy wiedzę z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa informacji i zapewnienia informacji; Oraz programów Business Management w partnerstwie z różnymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, w tym Uniwersytet w Greenwich, University of Gloucestershire, Uniwersytet Derby, Uniwersytet w Chester i Anglia Ruskin University.

SIRM Z powodzeniem osiągnął partnerstwo z umową o finansowanie Brooklands College (Które jest uczelniami finansowanymi ze środków publicznych), w celu zapewnienia poziomu 4 i wyższych kwalifikacji w Apprenticehsips w programie Cyber ​​Security.

SIRM jest Zatwierdzona Organizacja Szkolenia dla Agencji Umiejętności i Finansowania I jest publikowany w witrynie Rejestr ROTO (Rejestr organizacji szkoleniowych). SIRM Również udało się zarejestrować się RoATP (Rejestr Stażystów Szkoleniowych). My też jesteśmy Zatwierdzony przez ATHE (Nagrody za Szkolenia i Szkolnictwo Wyższe), ASIC (Usługi akredytacyjne dla uczelni międzynarodowych), AISABE (Stowarzyszenie Audytorów Bezpieczeństwa Informacji i Kierownictwo).

SIRM mieści się w Londyn, Które jest sercem Zjednoczone Królestwo. Nasz kampus znajduje się we Wrocławiu Ilford, Na wschód od Londynu, 1 minutę spacerem od stacji kolejowej i centrum miasta Ilford. Liverpool Street i Central London znajduje się zaledwie 15 minut drogi od naszego kampusu .. SIRM Utworzył a Dział korporacyjny Gdzie odbędą się szkolenia na poziomie korporacyjnym Publiczny i prywatny. Nasi studenci będą mieli okazję dołączyć do naszego działu firmy, aby mieć doświadczenie zawodowe podczas studiów w SIRM. Zapewni to nie tylko doświadczenie zawodowe, ale zapewni Ci drogę do pracy w pełnym wymiarze czasu w SIRM lub inna powiązana organizacja (Zależy od dostępności wakatów). Zadania Cyber ​​Security są dostępne na całym świecie, a jeśli masz stopień UK, który jest globalnie powtórzony, możesz mieć poczucie bezpieczeństwa w przyszłości w swoim polu.

SIRM Wykorzystuje szeroką gamę metod nauczania, uczenia się i oceniania, w tym wykładów, ćwiczeń i seminariów (w zależności od metody studiowania studenta wybranego np. F / t, p / t lub online). Kładziemy duży nacisk na znaczenie samodzielnej nauki ucznia. Zależy nam na zwiększeniu możliwości przenoszenia, zatrudnienia i doskonalenia umiejętności uczenia się w szkole oraz włączania Personal Development Planning do programów studiów. Dążymy do tego poprzez wspieranie i doskonalenie nauki i nauczania w SIRM Dla pracowników i studentów. Personel w SIRM, Współpracuje z wydziałem, studentami i administracją akademicką, aby rozwijać kulturę edukacyjną, która docenia i promuje nauczanie, szanuje i wspiera indywidualne różnice wśród uczniów, a także zachęca do tworzenia środowisk edukacyjnych, w których różnorodni uczeni mogą się uczyć i doskonalić.

Lokalizacje

Londyn

Address
Becketts House, 2-14 Ilford Hill
IG1 2DA Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium