Sarum College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sarum College to ekumeniczne centrum chrześcijańskich studiów i badań, gdzie naszą pasją jest uczenie się, które karmi ludzkiego ducha. Przyjmując ludzi wszystkich wyznań i żadnej, oferujemy przestrzeń i czas dla dociekliwych umysłów, aby wzrastały w mądrości i odwadze.

Nasze programy podyplomowe są zatwierdzane przez University of Winchester i mogą prowadzić do uzyskania dyplomu ukończenia studiów podyplomowych lub tytułu magistra. Niektóre miejsca są zarezerwowane dla tych, którzy chcą uczestniczyć w modułach podyplomowych bez szukania kwalifikacji.

Krótkie kursy obejmują od krótkich wykładów wieczornych do czterodniowych zajęć stacjonarnych i wiele pomiędzy nimi. Treści są również zróżnicowane, od akademickich, przez eksperymentalne, po spokojne.

Oferujemy również szereg programów szkoleniowych w służbie, a studenci mogą wybierać studia i szkolenia stacjonarne, niestacjonarne lub praktyczne. Kursy te stwarzają wszystkim możliwości uczenia się, myślenia, mówienia i działania z większą pewnością teologiczną.

Lokalizacje

Salisbury

Address
SP1 2EE Salisbury, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium