Sussex Coast College Hastings

English in Hastings

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wykonujemy nauki w Wielkiej Brytanii łatwe

Dział Międzynarodowy w Sussex Coast College Hastings został powitanie zagranicznych studentów na 30 lat z ponad 80 krajów z całego świata.

Naszym celem jest, aby swoje doświadczenia z nami przyjaznej, miłej i troskliwego i powrót do domu nie tylko z nowych umiejętności i wiedzy, ale najcenniejsze wspomnienia i trwałe przyjaźnie też.

Możemy zaoferować Państwu wyjątkową nauczania i uczenia się w wielomilionowych kampusach funt, wyposażonych obiektów uczenia się światowej klasy.

Jak również poprawę znajomości języka angielskiego z angielskiego w Hastings, proponujemy A-levels zawodowa Dyplomy Dostęp do kursów szkolnictwa wyższego i programów studiów do wyboru.

Jesteśmy również akredytowanym UK Visa i Imigracji (UKVI) Agencja - Poziom 4 Student Visa, a także może wydawać studentów odwiedzających dokumentację wizowego dla krótkich kursach.

Uczelnia posiada szereg urządzeń na miejscu, w tym nowoczesną siłownię, restaurację handlowej restauracji Subway i wysokim kawiarni ulicznej.

Hastings jest żywą mieszanką biznesu, turystyki, rekreacji i edukacji. Ma Sztuka społeczna rozwija się i jest domem dla brytyjskiej stromego klifu kolej linowa, która zapewnia wspaniałe widoki na miasto, Hastings Parku Narodowego, a po drugiej stronie kanału La Manche.

Pier hasting został ponownie otwarty latem ubiegłego roku i oddaje urok i elegancję oryginału; oferuje pokazy kino na wolnym powietrzu, joga i Star-Gazing. The Rolling Stones, The Sex Pistols, The Who i Jimi Hendrix grał tu w ogóle ich rozkwitu i od ponownego otwarcia, Pier orzekł wyprzedane koncerty w Dizzy Rascal, szaleństwo, lewellerów i odczucia DJ MK i Hannah chce.

Przez cały rok, trudno nie dać się ponieść wszystkie strony i festiwale dzieje się w mieście.

The Seafood and Wine Festival, Jack in the Green, Piraci Day, a jego własna wersja Mardi Gras - Tłusty Czwartek są jednymi z najlepszych.

Więc przyjdź i odwiedzić i zobaczyć, co Hastings ma do zaoferowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

International Students

Shoreditch-on-Sea

Sussex Coast College Hastings International

Kontakt