University of London, School of Advanced Study

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Advanced Study (SAS), University of London zrzesza 10 światowej sławy instytutów badawczych w celu utworzenia ośrodka krajowego w Wielkiej Brytanii na wsparcie i promocja badań naukowych w naukach humanistycznych. Szkoła organizuje także multidyscyplinarny ośrodek, Konsorcjum Praw Człowieka.

Położony w samym sercu Londynu, w dzielnicy Bloomsbury intelektualnego - otoczony kolegiów Uniwersytetu w Londynie, łącznie z UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, Londyńskiej Szkoły Higieny i Medycyny Tropikalnej, Instytutu Wychowania oraz British Museum i British Library - oferty SAS unikalna społeczność naukowa dla studentów studiów podyplomowych w naukach humanistycznych. Nasi studenci korzystają z łatwego dostępu do niezwykle bogatych zasobów badawczych, w tym Domu Senatu Biblioteka Uniwersytetu w centralnej bibliotece w Londynie i jeden z największych zbiorów badań humanistycznych w Wielkiej Brytanii.

Sześć instytutów Uczelni oferują szereg programów prowadzonych magisterskich oraz nadzór naukowy doktora w swoich dziedzinach wiedzy, w: historia, historia sztuki, kultury i literatury francuskiej / niemiecki / Hiszpanie / włoski / portugalski, filologia angielska, prawo, polityka i rozwój międzynarodowy, prawa człowieka, Commonwealth, Badania Studiów Latynoamerykańskich, Studia uchodźców, Międzynarodowy ładu korporacyjnego oraz rozporządzeniem finansowym i podatkowym.

SAS otrzymuje wyższe niż średnie krajowe stopy satysfakcji. W 2013 krajowych podyplomowych ankiet studenckich, 85% studentów MA stwierdził, że ich doświadczenie nauczania i uczenia przekroczył ich oczekiwania i 88% stopnia studentów badań zgłosiło, że ich ogólne doświadczenie przekroczyła ich oczekiwania.

Finansowanie: SAS stypendiów

Podyplomowy program wsparcia (tylko 2015-16)

Istnieje pięć nagród w wysokości do maksymalnie £ 10,000 na pokrycie czesnego i przyczyniają się do kosztów utrzymania (o ile dotyczy), które są dostępne dla 2015-16 tylko przez HEFCE programu wsparcia finansowanego Podyplomowego. Program ten jeden rok ma na celu wsparcie studentów z grup niedostatecznie reprezentowanych wśród ludności mistrzów nauczył Szkoły, które chcą podjąć program podyplomowe nauczył.

Kwalifikowalność: Nagrody zostaną ograniczone do studentów, którzy są:

Postępująca od studia licencjackie, na które zostały obciążone wyższą czesne stosowania od 2012-13, a którzy nie mają Odpowiednik Dolna Kwalifikacje (ELQ) czyli już magistra lub wyższy stopień; Podjęcie studiów magisterskich w każdy temat, z wyłączeniem MRES, Distance Learning, PgDip i PGCert; Studiowanie w pełnym lub w niepełnym wymiarze godzin, maksymalnie na dwa lata; Z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej; Samofinansowania; Z grupy, która jest evidentially słabo reprezentowane wśród ludności mistrzów nauczył Szkoły.

Uwaga: Kandydaci muszą spełniać wszystkie powyższe kryteria. To jest dla szkoły w celu określenia, które studenci z grup niedostatecznie reprezentowanych wśród ludności mistrzów nauczył Szkoły. Data i przykłady będą dostarczone do centrali.

Zastosowanie: W celu ubiegania się o studentship systemu wsparcia Podyplomowe w Szkole, musisz zastosować się do studiowania tutaj. Zapoznaj się z naszą stronę internetową stopni magisterskich Instytutu, lub stron internetowych, a następnie informacje na temat zastosowania. Konkurs studentship program wsparcia podyplomowe dla 2015-16 zamyka się w poniedziałek 01 czerwiec 2015.

SAS stypendiów (Fundusz Coffin obiecujących studentów)

Szkoła jest w stanie dostarczyć dwa SAS stypendiów za pośrednictwem Funduszu przypadku obiecujących studentów Coffin. W 2015-16, nagrody są £ 12,500 na pokrycie czesnego oraz przyczyniać się do kosztów utrzymania (w stosownych przypadkach) i będą przyznawane dwóch studentów, którzy celowali w ich oczywisty licencjat.

Kwalifikowalność: podstawowym kryterium, na których wnioski są oceniane jest zasługą akademicki. Wybrany kandydat będzie wyjątkowej jakości, świadczy poprzedniego osiągnięcia w nauce na poziomie licencjackim, z wybitnym znakiem osiągniętego w finale lat projektu / pracy dyplomowej. Wybrani kandydaci będą mieli rzeczywisty i wymierny interes w podejmowaniu tytuł magistra w Szkole Studiów Zaawansowanych. Ponadto, nagrody są otwarte dla studentów, którzy są:

Własna finansowane i miejsce zamieszkania w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej (UE) lub za granicą; Studiowanie w pełnym lub w niepełnym wymiarze godzin, maksymalnie na dwa lata; Podjęcie studiów magisterskich na dowolny temat (bez MRES, Odległość
Nauka, PgDip i PGCert).

Zastosowanie: W celu ubiegania się o studentship systemu wsparcia Podyplomowe w Szkole, musisz zastosować się do studiowania tutaj. Zapoznaj się z naszą stronę internetową stopni magisterskich Instytutu, lub stron internetowych, a następnie informacje na temat zastosowania. Konkurs studentship program wsparcia podyplomowe dla 2015-16 zamyka się w poniedziałek 01 czerwiec 2015.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

MA W Historii Ogrodu I Krajobrazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy October 2017 Wielka Brytania City of London + 1 więcej

MA w Ogrodzie i Historii Krajobrazowego w Instytucie Badań Historycznych zapewni naukowo rygorystyczne warunki, w których studenci będą rozwijać swoje naukowe badania i pisania, i uzyskać głębokie zrozumienie ogrodów i krajobrazów całym świecie, a na przestrzeni wieków. [+]

Test Magister historii komunalne w Instytucie Badań Historycznych zapewni naukowo rygorystyczne warunki, w których studenci będą rozwijać swoje naukowe badań i pisania, i uzyskać głębokie zrozumienie ogrodów i krajobrazów całym świecie, a na przestrzeni wieków. Kurs ten będzie szczególnie przydatny dla absolwentów, którzy ukończyli pierwszego stopnia w pokrewnej dziedziny, jak również dla architektów i ogrodników, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat lub dodaj przewagę do ich życiorysów. Nauczanie nastąpi w Instytucie Badań Historycznych, z silnym naciskiem na interakcję wychowawca-uczeń w klasie. Nie będzie również nacisk na praktyczne szkolenia, sesje w muzeach i bibliotekach oraz wizyt w ogrodach w Londynie. Kurs obejmuje opcjonalną wycieczkę do Rzymu i Tivoli na wiosnę, z wizyt w Watykanie, Villa Borghese i Villa Adriana, wśród wielu innych wspaniałych zabytków kultury. struktura kursu Kurs będzie prowadzony w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu jednego roku. Nauczanie odbędzie się w czwartki w godzinach od 10:00 do 17:00 i będzie podzielony między dwie kadencje. Trzeci termin będzie poświęcona pracy doktorskiej przygotowanie i pisanie. Studenci muszą ukończyć moduł podstawowy 1, moduł podstawowy 2 (wybierając trzy opcje z siedmiu przewidzianego) i modułu głównego 3 - 15.000 słów rozprawę w celu przyznania pełnego MA. Jednakże, istnieje wiele opcji dostępnych dla elastycznej pracy: Ci, którzy chcą realizować ten kurs w niepełnym wymiarze czasu pracy może zakończyć Moduły 1 i 2 (nauczanych elementów kształcenia) w pierwszym roku i moduł 3, rozprawa, w drugim roku Moduł 1 może zostać podjęta jako samodzielne jednostki prowadzące do dyplomu, kredyt, dla których może być student powinien niewykorzystanego... [-]

MA W Kulturalnej I Intelektualnej Historii 1300-1650

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy October 2017 Wielka Brytania City of London

Ten stopień w Instytucie Warburga ma na celu wyposażenie studentów do badań interdyscyplinarnych w badaniach średniowiecznych i renesansowych i recepcji tradycji klasycznej. [+]

O stopniu Warburg Institute MA w Historii Kultury i intelektualnej ma na celu wyposażenie studentów do badań interdyscyplinarnych w badaniach średniowiecznej i renesansowej oraz w recepcji tradycji klasycznej. Uczniowie staną się częścią międzynarodowej społeczności uczonych, pracujących w słynnej bibliotece. Będą one poszerzyć zakres wiedzy obejmuje historycznie świadomej interpretacji obrazów i tekstów, historii sztuki, filozofii, historii, literatury, nauki i wpływ religii na społeczeństwo. Studenci będą doskonalić znajomość łaciny, francuskiego i włoskiego oraz nabędą umiejętności bibliotecznych i archiwalnych niezbędne do badań zasadniczych tekstów. Ten dwanaście miesięcy, w pełnym wymiarze czasu kurs jest przeznaczony jako wprowadzenie do podstawowych elementów tradycji klasycznej i interdyscyplinarnych badań w historii kultury i intelektualnej od późnego średniowiecza do wczesnego okresu nowożytnego. Chociaż jest to kwalifikacje w sobie, MA ma również na celu zapewnienie szkoleń dla dalszych badań na poziomie doktoranckim. Uczy się poprzez zajęcia i nadzoru przez członków kadry naukowej Instytutu oraz nauczycieli z zewnątrz. Kadra prowadzą profesorów i pracowników naukowych w swojej dziedzinie, którzy publikowanych szeroko. Mocne badawcze obejmują: przekazywanie nauki i filozofii arabskiej do Europy Zachodniej; później wpływ filozofii klasycznej (arystotelizm, platonizmu, Epikureizm i stoicyzm); i bezkompromisowość religijny sixteenth- i siedemnastowiecznej Europie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zainteresowań badawczych pracowników dydaktycznych patrz tabela modułu w ulotce lub na stronie www.warburg.sas.ac.uk/home/staff-contacts/academic-staff. Przegląd stopnia Program MA ma na celu: "" Ustawa jako wprowadzenie do badań interdyscyplinarnych w kulturalnej i intelektualnej historii Europy Zachodniej od późnego średniowiecza do wczesnej epoce nowożytnej, a to w dużej mierze koncentruje się na dziedzictwo starożytności. Okładka "" aspekty kultury i historii intelektualnej... [-]

Kontakt

University of London, School of Advanced Study

Adres Malet Street
WC1E 7HU United Kingdom
Strona internetowa http://www.london.ac.uk/
Telefon +44 20 7862 8000