Przeczytaj oficjalny opis

School of Advanced Study (SAS), University of London, skupia 9 uznanych na świecie instytutów badawczych, tworząc brytyjskie krajowe centrum wsparcia i promocji badań w dziedzinie nauk humanistycznych.

Położony w samym sercu intelektualnego Londynu w Bloomsbury - otoczony uniwersytetami University of London, w tym UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, London School of Hygiene and Tropical Medicine, Instytutem Edukacji, a także British Museum i British Library - oferty SAS wyjątkowa społeczność naukowa dla studentów studiów podyplomowych w dziedzinie nauk humanistycznych. Nasi studenci korzystają z łatwego dostępu do niezwykle bogatych zasobów badawczych, w tym Senate House Library, centralnej biblioteki University of London i jednej z największych brytyjskich kolekcji badań humanistycznych.

Siedem instytutów szkolnych oferuje szereg programów magisterskich i doktoranckich w swoich dziedzinach: historii, historii sztuki, kultury francuskiej / niemieckiej / hiszpańskiej / włoskiej / portugalskiej, literatury angielskiej, prawa, polityki i rozwoju międzynarodowego, Prawa człowieka, badania Commonwealth Studies, studia latynoamerykańskie, badania nad uchodźcami, międzynarodowy ład korporacyjny i regulacje finansowe oraz podatki.


Finansowanie

School of Advanced Study każdego roku oferuje szereg stypendiów i możliwości finansowania. Ponadto instytuty szkolne oferują również szereg własnych możliwości finansowania, w tym stypendia i stypendia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of London, School of Advanced Study

Ten dyplom w Warburg Institute ma na celu wyposażenie studentów w interdyscyplinarne badania w badaniach nad średniowieczem i renesansem oraz w przyjmowaniu tradycji klas ... [+]

O stopniu

MA Warburg Institute w historii kultury, intelektualnej i wizualnej ma na celu wyposażenie studentów w interdyscyplinarne badania w badaniach średniowiecznych i renesansowych oraz w przyjmowaniu tradycji klasycznej. Uczniowie staną się częścią międzynarodowej społeczności uczonych, pracując w światowej sławy bibliotece. Poszerzą zakres wiedzy o historycznie uzasadnioną interpretację obrazów i tekstów, historię sztuki, filozofię, historię nauki, literaturę i wpływ religii na społeczeństwo. Studenci będą doskonalić swoją znajomość języka łacińskiego, francuskiego i włoskiego oraz zdobędą umiejętności biblioteczne i archiwalne niezbędne do badań nad tekstami podstawowymi.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of London, School of Advanced Study

MA w Ogrodzie i Historii Krajobrazowego w Instytucie Badań Historycznych zapewni naukowo rygorystyczne warunki, w których studenci będą rozwijać swoje naukowe badania i p ... [+]

Test Magister historii komunalne w Instytucie Badań Historycznych zapewni naukowo rygorystyczne warunki, w których studenci będą rozwijać swoje naukowe badań i pisania, i uzyskać głębokie zrozumienie ogrodów i krajobrazów całym świecie, a na przestrzeni wieków.

Kurs ten będzie szczególnie przydatny dla absolwentów, którzy ukończyli pierwszego stopnia w pokrewnej dziedziny, jak również dla architektów i ogrodników, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat lub dodaj przewagę do ich życiorysów.

Nauczanie nastąpi w Instytucie Badań Historycznych, z silnym naciskiem na interakcję wychowawca-uczeń w klasie. Nie będzie również nacisk na praktyczne szkolenia, sesje w muzeach i bibliotekach oraz wizyt w ogrodach w Londynie. ... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku