Ruskin College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować w Ruskin? Osoby takie jak ty, którzy chcą dokonać pozytywnych zmian w ich życiu i mieć determinację do zabezpieczenia posiadanego wykształcenia, kwalifikacji i możliwości, które oferujemy.

Jak Dalsze Wykształcenie wyższe z siedzibą w Oxfordzie, Ruskin oferuje możliwości edukacyjnych, do dorosłych z kilku lub bez formalnych kwalifikacji w nieformalnej atmosferze. Nasz program nauczania zaczyna się od uczniów, ich entuzjazm, potrzeb, ambicji i umiejętności, oferujemy naszym kandydatom potencjalnych tras progresji kursy przygotowawcze, poprzez dostęp do szkolnictwa wyższego, programów studiów do poziomu Masters.

Niezależnie od tego czy o osiągnięcie kwalifikacji, prowadzi zapomniane entuzjazm nauki lub po prostu cieszyć edukacji. Nasz przyjazny uczelni mieszkalnych przyciąga studentów z naszych lokalnych społeczności, w Wielkiej Brytanii i na świecie, aby pomóc sobie nawzajem nauczyć.

Pomożemy Ci znaleźć poziom studiów, który odpowiada Twoim umiejętności i doświadczenia.

Ruskin College ma dumną historię wspierania osób do realizacji ich potencjału. Jesteśmy małą kolegium, z wielkich idei - a programy oferujemy myśli swoją naukę mogą również pozytywnych zmian w życiu innych. Ruskin wita uczniów, którzy nie tylko chcą się rozwijać, ale mają również umieścić coś z powrotem do społeczeństwa.

Wszystkie nasze kursy posiadają ten sam wysoki poziom nauczania i wsparcia i istnieje szereg opcji do odkrywania, od krótkich kursów przez stopni studiów magisterskich.

Co jest specjalnego w Ruskin?

Doskonałości akademickiej - Ruskin oferuje wysoko wykwalifikowaną kadrę, która zapewni dodatkowe i wzbogacające doświadczenie edukacyjne Przyjazne środowisko - z naszą pomocą możesz zrealizować swój potencjał i pokonać swoje osobiste bariery w nauce. Twój nauczyciel pomoże Ci znaleźć umiejętności potrzebne i obsługi wyzwania twarzy Podobnie myślących społeczności - będziesz dołączenie do wspólnoty ludzi o podobnych poglądach, a studiowanie z innymi dorosłymi jak ty, którzy zdecydowali się dokonać pozytywnych zmian w ich życiu Wyczyść progresja - podróż nauki jest dostosowane do swoich możliwości i aspiracji, a to może oznaczać bezpośredni dostęp do programu studiów (zgodnie z wywiadu) Oko w przyszłości - co można osiągnąć, zależy od umiejętności, które rozwinęły się w trakcie studiów. Nasze dłuższe kursy mogą prowadzić bezpośrednio do kariery zawodowej lub w celu dalszego wyższe wykształcenie.

Nasza historia zaczęła się 115 lat temu, zakorzeniona w klasie robotniczej kształcenia dorosłych. Dziś nadal oferować możliwości i wsparcia dla studentów, którzy często borykają trudnych warunkach. Uczniowie przychodzą do nas z różnych środowisk, w różnym wieku, niektóre z zobowiązań rodzinnych i opiekuńczych, wielu, którzy są zaznajomieni z bezrobocia lub w niepełnym wymiarze godzin, nisko płatne prace, i wielu, którzy odmówiono wykształcenie, kwalifikacje i szanse w ich wcześniej mieszka.

Dlaczego nie Ruskin College kolejny rozdział w swojej historii?

Noclegi w Ruskin Ruskin College położony jest na Starym Headington, teren zaledwie trzy mile od centrum Oksfordu i bogatej historii. Ex-mieszkańcy Headington to CS Lewisa, JRR Tolkiena, Sir Isaiah Berlin i Elizabeth Bowen wśród innych.

Od Headington są regularne i częste połączenia autobusowe z centrum miasta, a regularne połączenie autokarowe do Londynu.

Po zaoferowane miejsce, w pełnym wymiarze czasu studenci mogą ubiegać się o jednej sypialni studiów na cały rok akademicki (40 tygodni). Noclegi dla studentów na miejscu jest o wysokim standardzie, niedawno odnowiony i badania oferta / sypialnie w małych bloków na spokojnej, pół-wiejskiej kampusu.

Istnieje wybór standardowych pokoi ze wspólną łazienką lub prysznicem i toaletą, lub pokoje z łazienką po wyższych kosztach, w zależności od dostępności. Wszyscy mają wspólną kuchnię, i są trzy wspólne pokoje dla wykorzystania w godzinach wieczornych.

Szkoła mieści się w pięknym miejscu z obszarów lawned do przodu, wyposażony drzew wzory i alei wiązów, otoczony murem ogród z tyłu z możliwości uczestniczenia, sad, małe drewna i łąki poza nią. Przede wszystkim, zapewnia spokój i spokojnej okolicy, w której się uczyć.

Życie w akademiku Uczelnia przyciąga studentów z całej Wielkiej Brytanii i wielu częściach świata. W ramach swojej wspólnoty mieszkaniowej, studenci towarzysko, badania i pomagać sobie nawzajem uczyć się w przyjaznej, wspierającego środowiska.

Up-to-date urządzeń komputerowych dostępne są przez cały tydzień, także w weekendy, a nowoczesny, wybudowany Callaghan biblioteka jest dobrze zaopatrzony w ponad 40.000 woluminów.

Jest aktywna Students Union, zwany Student Union Ruskin (RCSU), która promuje i wspiera interesy studentów Ruskin, działania koordynuje i finansuje grup i społeczeństw w College.

Studenci mogą również ubiegać się o przyjęcie do Unii Oxford i University of Oxford klubów i stowarzyszeń, które oferują mnóstwo sportowych, teatralnych, muzycznych i działalności politycznej.

Ruskin College jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc na spotkaniach literackich i politycznych w Oksfordzie. Mamy wizytujących głośniki, wieczory muzyczne i poetyckie kreatywnego pisania i czytania, poza gospodarzem różnych wydarzeń platformy w teatrze, prawa, płci i historii.

Życie w Oxford Miasto Oxford oferuje szeroki zakres możliwości kulturalnych i rekreacyjnych.

Ashmolean było pierwsze na świecie muzeum publiczne i domy kolekcje z klasycznej rzeźby do impresjonistyczne obrazy. Muzeum Sztuki Nowoczesnej oferuje najlepsze współczesnej pracy. W ramach kolegiów Oxford, wiele drobnych zbiory sztuki są dostępne do użytku publicznego.

Bodleian Library, biblioteka główna badawczy z University of Oxford, liczy się jednym z najbardziej prestiżowych na świecie, a Blackwells księgarnia Oksfordu jest wizytówką dla jednego z największych brytyjskich księgarniach akademickich.

Oxford Playhouse i Nowy Teatr zaprezentuje najlepsze w wykonaniu turystycznego - od klasycznego dramatu, opery i tańca przez, aby wstać i duże zespoły nazw i śpiewaków. Wiele innych mniejszych skalę przestrzeni wydajności zaspokoić wszystkie gusta, oferując wiele możliwości uczestnictwa.

Żywe sceny muzycznej istnieje także w pubach i klubach Oxford po drugiej stronie miasta, od folku do funku, rocka po reggae.

Istnieją wielkie sportowych i rekreacyjnych w Oksfordzie. Uniwersytet Centrum Sportu znajdują się korty do squasha i siłownię, a jest ich mnóstwo możliwości dla indywidualnej i zespołowej udziału. Samo miasto oferuje również lodowisko i wiele ośrodków sportowych i obiektów.

Uniwersytet Dostęp Wiele z obiektów Uniwersytetu w Oksfordzie, jego bibliotek, życia społecznego i zdarzeń, są otwarte dla studentów poprzez linki Ruskin Kolegium. Studentów studiujących na Foundation Degree in Business Społecznego Przedsiębiorstwa mają dostęp do udogodnień oferowanych przez Oxford Brookes University, w tym biblioteki, Karier i obiektów sportowych.

Ruskin College również ustanowiła powiązania z uniwersytetami w celu zapewnienia postępu w zakresie szkolnictwa wyższego dla tych, ukończenie jednego z kursów o dostępie do szkolnictwa wyższego dyplom bądź pierwszy (CertHE) lub drugi (stopień Foundation) kursy.

Lokalizacje

Oxford

Dunstan Rd

Address
Ruskin College
Ruskin Hall
Dunstan Road
Old Headington

OX3 9BZ Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium