Royal Holloway University of London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Royal Holloway, University of London, znajduje się w pierwszej 30 wszystkich brytyjskich uniwersytetów. Dzięki poświęceniu naszych nauczycieli, odkryciom, które zmieniają świat i atmosferę Royal Holloway, nasza społeczność zainspiruje Cię do odniesienia sukcesu w nauce, życiu społecznym i osobistym.

Nasz uniwersytet został założony przez dwóch reformatorów społecznych, którzy byli pionierami idei edukacji i wiedzy dla wszystkich, którzy mogliby skorzystać. Ich wizja trwa do dziś. Jako jeden z wiodących brytyjskich uniwersytetów intensywnie prowadzących badania , jesteśmy domem dla jednych z czołowych światowych autorytetów w dziedzinie nauki , sztuki , biznesu , ekonomii i prawa . Jako nauczyciele i badacze zmieniają życie, poszerzają umysły i pomagają obecnym i przyszłym liderom zrozumieć siłę i odpowiedzialność. Wzmacnia nas różnorodność i witamy studentów i nauczycieli akademickich, którzy podróżują z całego świata, aby studiować i pracować tutaj, zapewniając międzynarodową i wielokulturową perspektywę w zwartym i historycznym kampusie.

Lokalizacja

Mamy wyjątkową lokalizację najlepszych z obu światów; bezpieczny, zielony kampus w Egham, Surrey - mniej niż 40 minut pociągiem od centrum Londynu i zaledwie siedem mil od lotniska Heathrow, tworząc środowisko, w którym rozwija się zwarta społeczność.

r

Lokalizacje

Egham

Royal Holloway University of london

Address
Egham Hill
TW20 0EX Egham, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium