Royal Conservatoire of Scotland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Królewskim Konserwatorium jest SzkocjaJest obywatelem profesjonalnego centrum szkolenia zawodowego w sztuce wydajności. Nasza lokalizacja jest sercem Glasgow; Nasza orientacja jest współczesna scena międzynarodowa. Jesteśmy liderem w jednym z Najlepsze europejskie konserwatoria, Oferując wyjątkową szerokość dyscyplin artystycznych. Wszystko, co robimy, co w naszej RSAMD dni, jest napędzany dążeniem do doskonałości. Studenci rozwijać dzięki niezwykłym połączeniem intensywnej nauki, rygorystyczny harmonogram wykonania, pracy z profesjonalnymi partnerami w branży, a przestrzeń do tworzenia z innymi na całym dyscyplin, jeśli chcą. Zarówno studenci, jak i pracownicy są płodne w tworzeniu prawdziwie innowacyjną pracę.

W Królewskim Konserwatorium, Czesne jest stale wspierany przez naszych partnerskich z firmami wydajności wysoki profil w Szkocji i poza nią, i przez fachowej wiedzy naszych pracowników.

Szkolenie bardzo zawodowe Oferujemy doskonałą naukę specjalistycznej na najwyższym profesjonalnym poziomie i magisterskich i podyplomowych stopni w tańca, teatru, muzyki, produkcji, ekranu i edukacji. Nasze szkolenia są rygorystyczne i nierozerwalnie związane z zawodów. My także pielęgnowanie talentów na wszystkich etapach i wieku z szerokiej gamy kursów z sesji tygodniowych do specjalistycznych szkół letnich.

Nasze obiekty - wśród najlepszych w Europie
Niedawno zainwestował £ 8.5m w rozwoju doskonałych nowych obiektów w Speirs Zamki Studios oraz w modernizacji naszej Campus Renfrew Street. Wierzymy, że nasze zakłady nasz obecnie najlepszy w Europie. Są to sześć profesjonalnych klubów wydajności; wysoki wskaźnik sal prób na ucznia; trzy studia nagrań; studia perkusyjne; profesjonalna technologia etap; cztery zindywidualizowane studio tańca; Nowe studia dla sztuki, designu, zestaw-scenicznego, budynku technicznego i projektowania kostiumów i budownictwa. Wszystkie te są wspierane przez najnowsze technologie IT i cyfrowych.

Nasza lokalizacja w artystycznym sercu Szkocji Szkocja ma dziedzictwo sztuki dynamiczne i Glasgow jest znane jako stolica kultury. To jest domem dla wielu zawodów wydajności - i wiele znajduje się bezpośrednio wokół nas. Miasto jest bardzo "przyjazny dla ucznia" z dużej populacji studentów z 80000. Doskonałe połączenia komunikacyjne sprawia, że ​​łatwo dotrzeć do większości stolic europejskich samolotem lub pociągiem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Muzyki (MMU)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Wielka Brytania Glasgow

Czy dążenie do tworzenia muzyki pracę twojego życia? Masz aspirujące do śpiewak operowy, artysta muzyk orkiestrowy koncert lub; towarzyszyć, komponować lub zorganizować; pracować jako niezależny instrumentalista lub być dyrygent, lider muzyki lub animateur. Możesz być planuje autokarem lub ... [+]

mistrz muzyki (MMU)

Czy dążenie do tworzenia muzyki pracę twojego życia? Masz aspirujące do śpiewak operowy, artysta muzyk orkiestrowy koncert lub; towarzyszyć, komponować lub zorganizować; pracować jako niezależny instrumentalista lub być dyrygent, lider muzyki lub animateur. Możesz być planuje trenować lub uczyć, albo jako jedyny naciskiem swojego życia zawodowego, lub, co bardziej prawdopodobne, w ramach portfela kariery. Możesz mieć swoje zabytki ustawione na studiów doktoranckich, na wniesienie wkładu do tętniącej życiem kultury tradycyjnej szkockiej muzyki i być może chce spełnić jedną z kluczowych ról specjalista muzycznych form sztuki powiązanych, takich jak balet. Bez względu na uzasadnienie stosowania do MMU Królewskim Konserwatorium w, będziesz tutaj, aby ulepszyć i rozszerzyć swoją muzykalność w przygotowaniu do dalszych czynności. ... [-]