Royal Conservatoire of Scotland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Królewskim Konserwatorium jest SzkocjaJest obywatelem profesjonalnego centrum szkolenia zawodowego w sztuce wydajności. Nasza lokalizacja jest sercem Glasgow; Nasza orientacja jest współczesna scena międzynarodowa. Jesteśmy liderem w jednym z Najlepsze europejskie konserwatoria, Oferując wyjątkową szerokość dyscyplin artystycznych. Wszystko, co robimy, co w naszej RSAMD dni, jest napędzany dążeniem do doskonałości. Studenci rozwijać dzięki niezwykłym połączeniem intensywnej nauki, rygorystyczny harmonogram wykonania, pracy z profesjonalnymi partnerami w branży, a przestrzeń do tworzenia z innymi na całym dyscyplin, jeśli chcą. Zarówno studenci, jak i pracownicy są płodne w tworzeniu prawdziwie innowacyjną pracę.

W Królewskim Konserwatorium, Czesne jest stale wspierany przez naszych partnerskich z firmami wydajności wysoki profil w Szkocji i poza nią, i przez fachowej wiedzy naszych pracowników.

Szkolenie bardzo zawodowe Oferujemy doskonałą naukę specjalistycznej na najwyższym profesjonalnym poziomie i magisterskich i podyplomowych stopni w tańca, teatru, muzyki, produkcji, ekranu i edukacji. Nasze szkolenia są rygorystyczne i nierozerwalnie związane z zawodów. My także pielęgnowanie talentów na wszystkich etapach i wieku z szerokiej gamy kursów z sesji tygodniowych do specjalistycznych szkół letnich.

Nasze obiekty - wśród najlepszych w Europie
Niedawno zainwestował £ 8.5m w rozwoju doskonałych nowych obiektów w Speirs Zamki Studios oraz w modernizacji naszej Campus Renfrew Street. Wierzymy, że nasze zakłady nasz obecnie najlepszy w Europie. Są to sześć profesjonalnych klubów wydajności; wysoki wskaźnik sal prób na ucznia; trzy studia nagrań; studia perkusyjne; profesjonalna technologia etap; cztery zindywidualizowane studio tańca; Nowe studia dla sztuki, designu, zestaw-scenicznego, budynku technicznego i projektowania kostiumów i budownictwa. Wszystkie te są wspierane przez najnowsze technologie IT i cyfrowych.

Nasza lokalizacja w artystycznym sercu Szkocji Szkocja ma dziedzictwo sztuki dynamiczne i Glasgow jest znane jako stolica kultury. To jest domem dla wielu zawodów wydajności - i wiele znajduje się bezpośrednio wokół nas. Miasto jest bardzo "przyjazny dla ucznia" z dużej populacji studentów z 80000. Doskonałe połączenia komunikacyjne sprawia, że ​​łatwo dotrzeć do większości stolic europejskich samolotem lub pociągiem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Muzyki (MMU)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2017 Wielka Brytania Glasgow

Czy dążenie do tworzenia muzyki pracę twojego życia? Masz aspirujące do śpiewak operowy, artysta muzyk orkiestrowy koncert lub; towarzyszyć, komponować lub zorganizować; pracować jako niezależny instrumentalista lub być dyrygent, lider muzyki lub animateur. Możesz być planuje autokarem lub ... [+]

mistrz muzyki (MMU) Czy dążenie do tworzenia muzyki pracę twojego życia? Masz aspirujące do śpiewak operowy, artysta muzyk orkiestrowy koncert lub; towarzyszyć, komponować lub zorganizować; pracować jako niezależny instrumentalista lub być dyrygent, lider muzyki lub animateur. Możesz być planuje trenować lub uczyć, albo jako jedyny naciskiem swojego życia zawodowego, lub, co bardziej prawdopodobne, w ramach portfela kariery. Możesz mieć swoje zabytki ustawione na studiów doktoranckich, na wniesienie wkładu do tętniącej życiem kultury tradycyjnej szkockiej muzyki i być może chce spełnić jedną z kluczowych ról specjalista muzycznych form sztuki powiązanych, takich jak balet. Bez względu na uzasadnienie stosowania do MMU Królewskim Konserwatorium w, będziesz tutaj, aby ulepszyć i rozszerzyć swoją muzykalność w przygotowaniu do dalszych czynności. Z tego zakresu poszczególnych aspiracji na uwadze, opracowaliśmy ram Masters zaoferować Państwu wiele możliwości wyboru i elastyczność wokół badania głównego rdzenia, jednak, że jest określony. Poziom wyboru i elastyczność odzwierciedla rzeczywistość, że prawdopodobnie będzie realizować portfel kariery, albo z konieczności lub przez choice.Whatever Twój indywidualny Uzasadnieniem badania, mistrzowie ramy Królewskim Konserwatorium w bierze za punkt wyjścia tezę, że już masz szeroka baza umiejętności, wiedzy i zrozumienia, i realistyczny i dobrze koncentruje sensie to, czego potrzebujesz, aby zbudować na tej podstawie, aby osiągnąć wyższy poziom spełnienia i zrozumienia. Nauczane Studia podyplomowe skierowane są do absolwentów konserwatoriów i uczelni lub osób, które osiągnęły równoważny poziom poprzez doświadczenie. Programy prowadzić do Postgraduate Certificate (PgCert), Dyplom studiów podyplomowych (PgDip), Master of Music (MMU) lub Master of Opera (MOpera). Możesz przejść przez wybór opcji określonych przez Państwa indywidualnych potrzeb, możliwości... [-]