Rose Bruford College of Theatre and Performance

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Rose Bruford College of Theatre and Performance .
Naszym celem jest inspirowanie, ekscytowanie i szkolenie Cię jako kreatywnego artysty i praktyka, który może korzystać z refleksyjnej praktyki i badań, wraz ze światowej klasy nauczaniem, które zapewniamy, jako narzędziami, aby stać się niezależnym myślicielem oraz spełnionym i odnoszącym sukcesy profesjonalistą.

Etos nauczania, uczenia się i szkolenia w Rose Bruford College kładzie nacisk na artyzm, współpracę, społeczność, odkrywanie, różnorodność, zdolność do zatrudnienia, niezależność i profesjonalizm. Uczniowie i pracownicy pracują w zgrabnym środowisku na naszym pięknym kampusie w parku, aby produkować i produkować ponad 75 pokazów rocznie.

Niektóre produkcje są pokazywane w innych miejscach w Londynie, niektóre są na wycieczce po Wielkiej Brytanii i za granicą. Z tej żywej atmosfery przyszła kolejna generacja wykonawców, projektantów, techników i firm, które zmieniają oblicze globalnego teatru i wydarzeń na żywo.

Misja

Naszym celem jest osiągnięcie wpływu społecznego i kulturalnego poprzez zapewnienie najwyższej jakości szkolenia zawodowego i edukacji w szerokim, innowacyjnym spektrum uczenia się i nauczania, które zapewniają proaktywnym absolwentom, którzy są kreatywni, kompetentni, zdolni do zatrudnienia, integracyjni i różnorodni, etyczni i międzykulturowi z perspektywy .

Wizja

Rose Bruford College stworzy osoby dokonujące zmian w przyszłości

118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Nasze kursy

Studenci z ponad 40 różnych krajów studiują z nami na 15 różnych kursach zawodowych i zawodowych.

Produkcje i wydarzenia

Prowadzimy produkcje i wydarzenia przez cały rok, zarówno na terenie kampusu, jak i poza nim.

Nasi absolwenci

Nasi absolwenci nadal kształtują przyszłość branży.

nasza lokalizacja

College znajduje się w Lamorbey Park w południowo-wschodnim Londynie, w pięknej, zielonej okolicy, zaledwie 30 minut pociągiem od Trafalgar Square i serca londyńskiej dzielnicy West End. Kampus skupia się wokół Lamorbey House z II klasą, wyposażonego w nowoczesne, specjalnie zaprojektowane obiekty, w tym 330-miejscowy teatr w kratkę, 100-osobowy elastyczny teatr Barn, dwa czarne teatry studyjne, przestronne sale prób, nagrywanie pracownie, laboratoria techniczne, warsztaty projektowe i produkcyjne, wyjątkowa biblioteka teatralna i dobrze wyposażone obszary badawcze. W 2015 r. Kolegium otworzyło Christopher Court, 168 pokojowy pokój z łazienką w odległości krótkiego spaceru od kampusu.

Nasza kultura innowacji

Dumna ze swojej historii innowacji, w której Rose Bruford wprowadziła pierwszy stopień licencjata w dziedzinie aktorstwa i pierwszy tytuł licencjata w dziedzinie projektowania oświetlenia w latach 70., Rose Bruford College nadal przesuwa granice treningu w teatrze performance i teatrze technicznym. jeden z wiodących konserwatoriów teatralnych na świecie i jeden z największych w Wielkiej Brytanii pod względem liczby studentów i różnorodności opcji szkolenia zawodowego. Przygotowanie absolwentów studiów aktorskich do kariery na scenie i ekranie oraz projektowania. Zarządzanie i absolwenci techniczni w kuluarach szerszego przemysłu rozrywkowego - z sześcioma oddzielnymi opcjami działania i wydajności na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych, największym portfolio teatru technicznego i zarządzania programy licencjackie i dwa licencjackie studia online - szkolimy jedne z najlepszych talentów, które dziś tworzą teatr na całym świecie.

Kolegium i jego kadra dydaktyczna wspierają wyobraźnię, talenty i kreatywność naszych studentów, przygotowując ich do nagradzania i satysfakcjonujących karier w wymagających ekscytujących i dobrze płatnych branżach. Naszym zadaniem jest szkolenie, ale także pomoc w znalezieniu zatrudnienia dla wszystkich naszych absolwentów.

Nasze udogodnienia

Rose Bruford College of Theatre and Performance rozgrywa się w parku Lamorbey, pełnym zieleni parku z XVI wieku, z dojrzałymi drzewami i stawem z rybami i ptactwem wodnym. Wygląd kampusu prawie się nie zmienił od ponad 60 lat.

Posiadamy szereg udogodnień, które zaspokoją Twoje potrzeby na każdą okazję, od spotkań absolwentów po śluby, ceremonie wręczenia nagród, konferencje, spotkania, zajęcia i warsztaty. Często wynajmujemy grupy szkolne i szkoły letnie.

W sierpniu 2015 r . College otworzył Christopher Court Hall of Residence, składający się ze 168 pokoi z łazienkami w pobliżu dworca kolejowego Sidcup, do użytku przez studentów w roku akademickim (wrzesień-koniec czerwca) oraz przez innych w okresie letnim (lipiec i sierpień).

Nasze wypożyczalnie obejmują:

 • Lamorbey House w zabytkowym budynku
 • 330-osobowy Rose Theater
 • 100-osobowy teatr Barn
 • Dwa kina studyjne
 • Sale prób
 • Studio Tańca
 • Sale lekcyjne
 • Studia nagraniowe
 • Pełna produkcja / wsparcie techniczne
 • Możliwość wypożyczenia baru i wyżywienia
 • Placówka kasowa

Lokalizacje

Sidcup

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance
Lamorbey Park
Burnt Oak Lane
Sidcup
, Kent

DA15 9DF

Sidcup, Anglia, Wielka Brytania