University of Roehampton Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Roehampton ma dumną historię, która sięga ponad 175 lat przez jego czterech uczelniach.

Dlaczego na Uniwersytecie Roehampton, London online?

Studia on-line z Roehampton oznacza, będziesz zarabiać pewny UK QAA tytuł magistra od instytucji za najlepszą nowoczesną uczelnię w Londynie przez niektóre z najbardziej wpływowych brytyjskich przewodników uniwersyteckich. * Podczas badania on-line, uczelnia mieści się wokół twojego życia, a nie na odwrót.

Kiedy muszę być online?

Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów.

Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu.

Akredytacja

Termin "akredytacja" jest używany w różny sposób w różnych systemach edukacyjnych na całym świecie. W Wielkiej Brytanii, uniwersytety mają akredytacji z racji stopnia, przyznawania uprawnień (uznane organy) przez ustawy parlamentarnej.

Utrzymanie wysokich standardów akademickich jest kluczem do wizji Roehampton w. Jako instytucji brytyjskiej na Uniwersytet spełnia standardów akademickich ustalonych przez Agencję Zapewnienia Jakości rządu brytyjskiego dla Szkolnictwa Wyższego (QAA). Normy te są takie same dla wszystkich programów - licencjackich, podyplomowych i badań własnych - czy dostarczone online lub na kampusie.

Wsparcie

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Warunki przyjęć

The online degree programmes at Roehampton Online are designed for professionals looking to further their education and enhance their careers. So work experience is an important factor when choosing the most suitable applicants for a course.

If you already hold a bachelors degree (or equivalent) and have relevant work experience, you may be eligible for full admission into one of our programmes.

Even if you don’t have a suitable bachelors degree, you may still be eligible if you have enough relevant professional experience. If so, you may be conditionally admitted. As long as you pass the first module, you’ll then be granted full admission.

Request information to learn more about the admission requirements for your specific programme.

Widzieć MA - Magisterskie » Widzieć MBA » Widzieć MA - OnlineStudies » Widzieć MSc » Widzieć Magisterskie - OnlineStudies » Widzieć Magisterskie - HealthcareStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts W Edukacji Przywództwa

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Podczas tego online, Master of Arts w programie Educational Leadership, będziesz odkrywać zalety i możliwości, które sprawiają, udanej lidera edukacyjnego. Nie chodzi o zarządzanie budżetami i organizacja administracji, ale rozumienie zmian w kontekście edukacyjnym, tworzenie odpowiednich, skutecznych strategii radzenia sobie ze zmianami i nauki jazdy pozytywnych zmian w różnych kulturowo ustawień. [+]

Dziedzinie edukacji ciągle się zmienia. Uczniów, społeczności i organizacje na całym świecie potrzebują liderów edukacyjnych z wiedzy i umiejętności do korzystania z tych zmian jako platforma do sukcesu.

Podczas tego Online Master of Arts w zakresie edukacji Przywództwo, odkryjesz zalety i możliwości, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Nie chodzi o zarządzanie budżetami i organizacja administracji, ale rozumienie zmian w kontekście edukacyjnym, tworzenie odpowiednich, skutecznych strategii radzenia sobie ze zmianami i nauki jazdy pozytywnych zmian w różnych kulturowo ustawień.

Dzięki autorefleksji, ustalanie celów i innych narzędzi praktycznych, program ten ma na celu wyposażyć się z ufnością i know-how, aby stać się rozwiązuje problemy w obrębie różnych placówkach oświatowych, czyni różnicę w życiu uczniów, organizacji i społeczności na całym świecie i biorąc swoje perspektywy kariery do następnego poziomu. ... [-]


Master Of Arts We Wczesnym Dzieciństwie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Wielka Brytania Londyn

W tym internetowym magistra we wczesnym dzieciństwie, będziesz odkrywać aktualnych badań i fascynujące spostrzeżenia związane z rozwojem całego ciała dziecka, umysłu i ducha. [+]

Pierwsze lata życia dziecka są prawdopodobnie najbardziej istotne dla ustanowienia solidnych podstaw dla zdrowia, dobrego samopoczucia i kształcenia ustawicznego. Ze względu na wzrost świadomości o kluczowym znaczeniu zdrowego rozwoju i uczenia się we wczesnych latach, tak samo potrzeba specjalistów z wczesnego dzieciństwa, którzy posiadają wiedzę, umiejętności i zrozumienie niezbędne do prowadzenia i wspierania małych dzieci i rodzin.

Jeśli już posiadają dyplom licencjata (lub równoważny) i posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe, mogą być uprawnione do pełnego przyjęcia do jednego z naszych programów.

[-]

Filmy

The value of a Roehampton degree

Faculty as the facilitators to learning

How we support you

How will I find time to study?