University of Roehampton Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytetu Roehampton w Londynie online

Uniwersytetu Roehampton w Londynie online oferuje szereg studiów magisterskich internetowych mających na celu pomóc zmienić życie, karierę i społeczności przekształcić kształt.

Roehampton ma dumną historię, która sięga ponad 175 lat przez jego czterech uczelniach. Teraz za najlepszą nowoczesny uniwersytet w Londynie, * studentów z ponad 150 krajów wybrali do badania on-line w Roehampton i zarabiania jakości kształcenia akredytowany przez rząd Wielkiej Brytanii.

Dlaczego na Uniwersytecie Roehampton, London online?

 • Studia on-line z Roehampton oznacza, będziesz zarabiać pewny UK QAA tytuł magistra od instytucji za najlepszą nowoczesną uczelnię w Londynie przez niektóre z najbardziej wpływowych brytyjskich przewodników uniwersyteckich. *
 • Podczas badania on-line, uczelnia mieści się wokół twojego życia, a nie na odwrót. W rzeczywistości, dziewięć z 10 uczniów Roehampton Online powiedzieć, elastyczność procesu kształcenia online jest tak dobre lub lepsze niż się spodziewali. **
 • Zbuduj sieć profesjonalistów, jak się uczyć obok pracy specjalistów z całego świata. - 92% studentów powiedzieć, że wspólne możliwości uczenia się z innymi studentami są równie dobre lub lepsze niż oczekiwano **
 • Zapłać all-inclusive czesne ***, co oznacza brak dodatkowych kosztów dla książek, dostęp do biblioteki, opłat technologicznych lub aplikacji.
 • Po przejściu, będziesz miał możliwość wzięcia udziału w naszej ceremonii ukończenia szkoły w Londynie; Otrzymasz również dokładnie ten sam certyfikat stopni w naszych absolwentów na terenie kampusu.
* Uniwersytet Roehampton to nowoczesny uniwersytet - jedna z instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii, który został mu przyznany status uniwersytetu po Dalsze oraz Ustawa o szkolnictwie wyższym 1992 została podjęta. University of Roehampton ma najwyższy ranking wszystkich uczelni po 1992 roku z siedzibą w Londynie, według następujących niezależnych brytyjskich przewodników uczelni: Uniwersytet Strażnik przewodnik 2016, Complete University Guide 2016 i Sunday Times Good University Guide 2016.

** Wyniki obliczone przez University of Roehampton w Londynie internetowy oparty na odpowiedziach 676 obecnych studentów, którzy odpowiedzieli na corocznym badaniu satysfakcji studentów w 2014 r. W czasie badań zostało przeprowadzone, to był odsetek odpowiedzi 33%. *** Opłata ta może ulec zmianie przez cały okres programu.

ROEHC01

Nauka on-line

Jak się nauczę? Nauka z Roehampton Online to proces na żywo. Studenci z całego świata ma wiedzę, którą zdobyli z instrukcją wydziału i dyskusji w klasie, i umieścić go do pracy natychmiast w ich własnym życiu.

Kiedy muszę być online? W Roehampton Online, rozumiemy, że większość naszych uczniów ma intensywny tryb kariery i aktywne życie osobiste poza klasą. Nasz model nauki online została zatem na celu umożliwienie Państwu możliwość wyboru, kiedy i gdzie się uczyć:

 • Brak razy zestaw wykładowe
 • Dostęp szkolna 24 godziny na dobę
 • Kompleksowa obsługa

Czego się nauczę? W Roehampton Online, wierzymy, że nauka może być tylko naprawdę skuteczne, gdy może być stosowana do realizacji lepszą przyszłość. Dlatego projektujemy nasze programy, aby wyposażyć się w praktyczne umiejętności, które mogą być wprowadzone do pracy natychmiast w swojej społeczności i kariery.

Uczenie struktury modelu i programu

Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę.

Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej.

Moduły równoznaczny 20 kredytów akademickich w czasie, gdy projekt badawczy nosi 40 punktów - ale masz 26 tygodni, aby zakończyć tę część programu.

Akredytacja

Termin "akredytacja" jest używany w różny sposób w różnych systemach edukacyjnych na całym świecie. W Wielkiej Brytanii, uniwersytety mają akredytacji z racji stopnia, przyznawania uprawnień (uznane organy) przez ustawy parlamentarnej.

Utrzymanie wysokich standardów akademickich jest kluczem do wizji Roehampton w. Jako instytucji brytyjskiej na Uniwersytet spełnia standardów akademickich ustalonych przez Agencję Zapewnienia Jakości rządu brytyjskiego dla Szkolnictwa Wyższego (QAA). Normy te są takie same dla wszystkich programów - licencjackich, podyplomowych i badań własnych - czy dostarczone online lub na kampusie.

ROEHC02

wsparcie

W Roehampton Online otrzymasz wsparcie od momentu dowiedzenia się poza dzień przejściu od:

 • Twój rejestracji doradca - twój one-stop shop dla porad i informacji w procesie rekrutacji
 • Wydział - mentorzy, instruktorów i animatorów do nauki, wykładowców są tam, aby zapewnić kierunek w klasie
 • Roehampton Zatrudnienie i Kariera Piasta - lub REACH - zapewnia 24/7 dostęp do zasobów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę
 • Ośrodek Student Success - zasób learning pełen linków wideo i usług, zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces
 • Pisarstwo Centrum - otrzymywać spersonalizowane informacje zwrotne od pisania ekspertem wychowawców i lepiej w produkcji pracę naukową
 • Jednostki Zręcznościowe - uderzył w ziemię działa w nauce dzięki tych darmowych krótkich kursów wprowadzających

Czesne

W oferując all-inclusive czesne, * Roehampton online ma na celu zapewnienie, że nie napotkasz ukryte koszty w trakcie studiów. Koszt czesnego obejmuje swoje materiały szkoleniowe, e-książki, uzyskać dostęp do biblioteki, opłat technologii i wsparcia osobistego, jak również dodatkowych usług zwiększających kariery.

Roehampton Online oferuje również szereg planów płatności, aby pomóc zapłacić w tempie, które najbardziej ci odpowiada.

Poproś o informacje aby dowiedzieć się więcej na temat czesnego dla danego programu.

* All inclusive czesne oznacza, że ​​nie istnieją żadne dodatkowe koszty dla książek, dostęp do biblioteki, opłat technologicznych lub aplikacji. Opłata ta może ulec zmianie przez cały okres programu.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Rekrutacja & Wymagania

The online degree programmes at Roehampton Online are designed for professionals looking to further their education and enhance their careers. So work experience is an important factor when choosing the most suitable applicants for a course.

If you already hold a bachelors degree (or equivalent) and have relevant work experience, you may be eligible for full admission into one of our programmes.

Even if you don’t have a suitable bachelors degree, you may still be eligible if you have enough relevant professional experience. If so, you may be conditionally admitted. As long as you pass the first module, you’ll then be granted full admission.

Request information to learn more about the admission requirements for your specific programme.

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts W Dzieciństwie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Wielka Brytania Londyn

W tym internetowym magistra we wczesnym dzieciństwie, będziesz odkrywać aktualnych badań i fascynujące spostrzeżenia związane z rozwojem całego ciała dziecka, umysłu i ducha. [+]

Pierwsze lata życia dziecka są prawdopodobnie najbardziej istotne dla ustanowienia solidnych podstaw dla zdrowia, dobrego samopoczucia i kształcenia ustawicznego. Wraz ze wzrostem świadomości krytycznego znaczenia zdrowego rozwoju i uczenia się w pierwszych latach, tak też potrzebę wczesnych profesjonalistów dzieciństwa, którzy mają wiedzę, umiejętności i wiedzę niezbędne do prowadzenia i wspierania małych dzieci i rodzin. Podczas tej Online Master of Arts we wczesnym dzieciństwie, Będziesz odkrywać aktualnych badań i fascynujące spostrzeżenia związane z rozwojem całej dziecko-ciała, umysłu i ducha. Będziesz zbadania obecnego sposobu myślenia na temat mocnych i wyzwań związanych z małymi dziećmi, jak aktywnie angażować się w teoretycznych dyskusjach na temat rozwoju dziecka i nauczyć się stosować te teorie w kulturowo wrażliwych sposobów. Dzięki krytycznej refleksji, samooceny, wyznaczania celów i innych narzędzi praktycznych, ten program pomoże Ci rozwinąć jako wczesnego dzieciństwa zawodowej i dokonać zmian na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym. Będziesz rozwijać pewność siebie i umiejętności, aby mieć pozytywny wpływ na rozwój i uczenie małych dzieci, ich rodzin, a na polu jako całości, a jednocześnie pomaga rozwijać swój potencjał kariery z głębszego zrozumienia teorii i praktyki wczesnego dzieciństwa. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką... [-]

Master Of Arts W Edukacji Przywództwa

Online W niepełnym wymiarze czasu 29 miesięcy Wielka Brytania Londyn

Podczas tego online, Master of Arts w programie Educational Leadership, będziesz odkrywać zalety i możliwości, które sprawiają, udanej lidera edukacyjnego. Nie chodzi o zarządzanie budżetami i organizacja administracji, ale rozumienie zmian w kontekście edukacyjnym, tworzenie odpowiednich, skutecznych strategii radzenia sobie ze zmianami i nauki jazdy pozytywnych zmian w różnych kulturowo ustawień. [+]

Dziedzinie edukacji ciągle się zmienia. Uczniów, społeczności i organizacje na całym świecie potrzebują liderów edukacyjnych z wiedzy i umiejętności do korzystania z tych zmian jako platforma do sukcesu. Podczas tego w Internecie Master of Arts w programie Leadership edukacyjne, Będziesz odkrywać zalety i możliwości, które sprawiają, że sukces lidera edukacyjnego. Nie chodzi o zarządzanie budżetami i organizacja administracji, ale rozumienie zmian w kontekście edukacyjnym, tworzenie odpowiednich, skutecznych strategii radzenia sobie ze zmianami i nauki jazdy pozytywnych zmian w różnych kulturowo ustawień. Dzięki autorefleksji, ustalanie celów i innych narzędzi praktycznych, program ten ma na celu wyposażyć się z ufnością i know-how, aby stać się rozwiązuje problemy w obrębie różnych placówkach oświatowych, czyni różnicę w życiu uczniów, organizacji i społeczności na całym świecie i biorąc swoje perspektywy kariery do następnego poziomu. Rozwój kariery z programu magisterskiego Roehampton Online Ponieważ wierzymy, że nauka może być tylko zmienia życie, kiedy zastosowanie, czego uczymy się, rozwijamy programy magisterskie mające odzwierciedlać najbardziej współczesne myślenie w dziedzinie badań, co oznacza, nauczysz się umiejętności, które będą istotne dla swojej kariery teraz i w przyszłości. Uczenie struktury modelu i programu Każdy z programów magisterskich Online Roehampton został zaprojektowany, aby pomóc Ci iść do przodu w życiu i ma taką samą podstawową strukturę. Każdy program w Internecie składa się z siedmiu modułów i projektu badawczego. Każdy moduł trwa 12 tygodni. Następnie mają przerwę około dwa tygodnie przed wznowieniem studiów. Twój projekt badawczy jest bardzo podobny do pracy doktorskiej, w której wszystkie poprzednie Krzywa kulminuje w akademickiej pracy badawczej. Moduły równoznaczny... [-]

Filmy

Introducing Roehampton Online

The value of a Roehampton degree

The Roehampton Online learning ethos

Our online faculty

Kontakt
Media społecznościowe