Ravensbourne

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołączyłam Ravensbourne jako Dyrektor w dniu 5 stycznia 2015 roku i od tego, jak wielu z was jest teraz, byłem w trybie wykrywania. Od kiedy dołączył Byłem spotkanie naszych studentów i zostały tak zainspirowało, aby zobaczyć zakres talent i usłyszeć o środowisk ludzi i tego, co pobudza ich o studiowanie tutaj w Ravensbourne.

Dostałem następujący cytat zanim dołączyłem Ravensbourne i wydawało mi się, aby dopasować nasze etos tutaj w Ravensbourne dostarczania narzędzi, aby wybrać się na własnych trasach twórczych.

"Jeśli chcesz zbudować statek, nie zjednać ludzi do zbierania drewna, podział pracy i wydawać rozkazy. Zamiast uczyć ich tęsknić za zdecydowaną i bezkresne morze. "- Antoine de Saint-Exupéry.

Mamy nadzieję, że wybierzesz Ravensbourne i stać się członkiem tej społeczności niezwykle utalentowanych pracowników, studentów i kreatywnych przedsiębiorców z siedzibą w samym sercu Półwyspu cyfrowej Greenwich w Londynie.

Profesor Linda Drew dyrektora i dyrektor Jesteśmy innowacyjnym, przemysł koncentruje University College sektor znajduje się w samym sercu Londynu. Jesteśmy mistrzami kreatywności i współpracy, poświęcony dając naszym uczniom umiejętności specjalistycznych i możliwości, których potrzebują dla wybitnych kariery w mediach cyfrowych i projektowania.

Mamy wspólnotę około 2.400 studentów i oferują praktycznie skupia mediów cyfrowych i kursy projektowania z pre-stopnia, magisterskich i podyplomowych do profesjonalnej krótkim poziomu kursu.

Kierując standardami branżowymi i wspierane przez najnowsze technologie wysokiej wydajności, produkujemy absolwentów wysoko szanse na rynku pracy i przedsiębiorczych. Mamy duże doświadczenie w zatrudnienia absolwentów i tworzenia przedsiębiorstw.

Ravensbourne odbywają się także u boku swojej społeczności studenckiej ponad 100 kreatywnych firm technologicznych, które wykorzystują swoje wiodące technologie i zasoby multimedialne, i współpracować z jego studentów i partnerów branżowych.

Zawsze wyglądał na silnego związku z uczelni, którzy mogą dostarczyć nam wspaniałe kandydatów na praktyki zawodowej, które Ravensbourne spełnia ręce w dół.

Poziom kompetencji uczniów jest bardzo imponujący, zarówno twórczego myślenia i sprawności technicznej.

Matt Morgan, Moonshine mediów

Sześć powodów, aby wybrać Ravensbourne

Istnieje wiele powodów, aby studiować na Ravensbourne, ale tutaj są nasze góry sześć:

Przemysł koncentruje

Mamy duże doświadczenie w uzyskaniu dobrej pracy dla naszych absolwentów, ponieważ wyposażenie ich w praktyczne umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w pracy. Nasz obecny kurs absolwent zatrudnienia, przedstawione przez Higher Education Statistics Agency, jest imponujący 97,2% stawiają nas w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii.

Mamy ścisłą współpracę z lokalnymi i krajowymi przemysłu, upewniając się, że jako ucznia Ravensbourne będziesz mieć dostęp do bogactwa możliwości stażu pracy.

Mieliśmy więcej studentów uczestniczących w transmisji igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich, niż jakiejkolwiek innej instytucji edukacyjnej w Londynie, a także prowadził na żywo projektów z prestiżowych firm, takich jak Barclays, Marks and Spencer i Ogilvy.

Personel

Nasi pracownicy są nie tylko cenionych nauczycieli akademickich - wiele z nich również przynieść ze sobą doświadczenie z wielkich przemysłowych, z Vogue z Walt Disney Studios, BBC i innych. Więc będziesz uczyć się od ekspertów.

Twórcze zaangażowanie

Innowacyjność jest w centrum wszystkiego, co robimy, więc nic dziwnego, że jesteśmy w czołówce sektorów kreatywnych i technologicznych.

Regularnie organizujemy imprezy przynieść twórcze umysły razem i stymulowanie debaty, przyciąga niektóre z największych nazwisk w sztuce cyfrowej. W przeszłości nawiązaliśmy współpracę z Mozilli na Mozfest, wydarzenia o przyszłości sieci, a także zawieszonego Muzyka Tech Fest i konferencji 3D Storytelling, odkrywania twórczego korzystania z 3D.

Chcemy dać naszym studentom najlepszy dostęp do nowatorskich technologii cyfrowej. Więc mamy system laptop stypendium, oferując 300 zł zniżki dla studentów, którzy zapisują się na kursy licencjackich. I można znaleźć uprawnienia na temat kreatywnych pakietów oprogramowania, z których niektóre są bezpłatne, w naszym sklepie studentów.

Reputacja

W ciągu 50 lat, od kiedy powstały, zbudowaliśmy nazwę dla siebie, produkując jedne z najlepszych w Wielkiej Brytanii - i najbardziej zróżnicowanym - talent twórczy. Jesteśmy obecnie w rankingu 27 na świecie i 6 w Wielkiej Brytanii przez Art & Design * rankingi uczelni QS Światowy Projektant mody Stella McCartney, 2.012 Olympic projektanta latarka Jay Osgerby, legenda muzyki Davida Bowie i królem producenta Mowa Simon Egan zostali przeszkoleni tutaj , I tysiące więcej z naszych absolwentów robią fale w całej ich zawodów, z wieloma zbierając nagrody branżowe.

Nasza reputacja jest międzynarodowy - niedawno nazwano jeden z 100 najlepszych europejskich szkół projektowych przez włoski magazyn projektowania architektury i Domus.

Lokalizacja

W najnowocześniejszych twórczej instytucji, Ravensbourne nie mogła być w lepszej sytuacji. Jesteśmy tuż obok drzwi do światowej sławy arenie muzycznej O2 i jako ucznia tutaj będziesz mieć prawo do zniżki do wielu restauracji, barów i sklepów.

Jesteśmy na półwyspie Greenwich, cyfrowej londyńskim Najnowszy cyfrowy społeczności, blisko Tech City, szybko rozwijającym mediów i technologii koncentratora stolicy.

Budynek

Nasz otwarty budynek plan został zaprojektowany do współpracy i twórczej pracy - zdobywając prestiżową nagrodę dla najbardziej innowacyjnego RIBA szkolnictwa wyższego budynku w Londynie w 2011 roku.

Nie tylko będziesz mieć dostęp do naszych nowoczesnych apartamentów i doubleheight kreatywnych studio HDTV, ale będziesz dzielić przestrzeń z przedsiębiorcami z branży.

Mamy gościł kilka głośnych użytkownikom komercyjnym, Google i YouTube do The Walt Disney Company. I jesteśmy w domu do kilku startu-up kreatywnych przedsiębiorców w ramach programu Ravensbourne Inkubatora.

Nasza kultura

Zachęcamy kreatywności i przedsiębiorczości na naszych studentów i pracowników, a mistrz twórczego wykorzystywania technologii cyfrowych w dziedzinie projektowania i komunikacji.

Jesteśmy liderami - Stymulowanie naszych uczniów, aby dołączyć do tysięcy naszych absolwentów, którzy przesuwa granice w swoich przemysłów kreatywnych.

Jesteśmy ekspertami - Nasi pracownicy są nie tylko naukowcy. Są niesprawiedliwych, nadal pracuje w branży, więc nasi uczniowie uzyskać praktyczne, szkolenie praktyczne w celu przygotowania ich na przyszłość.

Jesteśmy innowatorów - Z naszego nagradzanego budynku naszej najnowszej technologii, wysokiej jakości, mamy się do inkubacji kreatywność.

Jesteśmy współpracowników - Zainspirowany nowym świecie, gdzie tradycyjne dyscypliny projektowania, mediów, innowacji i komunikacji scalenia, nasi uczniowie wzajemnie się inspirują poprzek ich różnych dziedzin.

A nasze renomowane linki przemysłu dać im szansę, aby wyostrzyć swoje umiejętności na staże w kilku londyńskich najbardziej ekscytujących miejsc pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

MA / MSc Noszenia Futures

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Poręczny Futures jest interdyscyplinarną Program parasol dla projektantów, którzy są zainteresowani w klastrze technologii i doświadczeń, które mają ludzkie ciało i jego pokrycie, jak ich centrum ostrości. [+]

Poręczny Futures jest interdyscyplinarny program, parasol dla projektantów, którzy są zainteresowani w klastrze technologii i doświadczeń, które mają ludzkie ciało i jego pokrycie, jak ich centrum ostrości. Kurs oferuje całościowe środowisko oparte na integracji cyfrowej twórczej informatyki, rzemiosła i kultur materialnych, a także włączenie technologie i funkcje sprzętu, które mają wpływ na technikach produkcyjnych i związanych z nimi aplikacji. Poręczny futures doszło w części bieżącej zobowiązania Ravensbourne, aby stać się kreatywny lider w dziedzinie aplikacji i Wearable ciała-centric design. Badania Ravensbourne kultura cyfrowa jest znacznie przyczyniając się w tym kontekście. Główny ramy koncepcyjne na kurs będą dostarczane przez teorie rzemiosła, technologii cyfrowej ciała i fenomenologicznej-centric i filozofii spekulatywnej odczytów. Będą one stanowić ważną podstawę badania na krytyczną zasięg Ravensbourne i pomogą w pomaga przesiać i priorytety aktualne trendy i myśli związane z modą i dyskusji wokół ciała w obrębie danych poinformowanych obowiązuje. Interdyscyplinarny kierunek studiów będzie obejmował projektowanie interakcji i doświadczenie (UX), "podejmowania" i kulturę open source, innowacyjność projektu i stosować filozofię. Zostaniesz wprowadzony do filozoficznych trendów, a te będą wiązać się z praktyki i pomóc rozwijać krytyczne spojrzenie zawierający projekt fikcji i inne teorie wschodzących. Będziesz współpracować z metod badawczych, takich jak uczestniczącej, badania użytkownika i user-centered design. Oczywiście to platforma do badań, upowszechniania i analizy wokół współczesnej teorii i praktyki w poręczny branż. Zasadniczym zadaniem kursu będzie wspierać zrozumienie tego rynku oraz określenie ukryty popyt w sferze handlowej i aby wyróżnić przyszłych zastosowań i kierunki. Celem będzie pomóc wpłynąć na decydentów, aby dostępne dla rozwiązania zostaną przyjęte i... [-]

MSc

Master (MA / MSc) Futures Broadcast

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

MA / MSc nadawane Futures ma na celu zapewnić Państwu zaawansowanej wiedzy i umiejętności do pracy na wysokim poziomie i innowacji w nowych i rozwijających się dziedzin branży nadawczej. Transmisja cyfrowa [+]

MA / MSc nadawane Futures ma na celu zapewnić Państwu zaawansowanej wiedzy i umiejętności do pracy na wysokim poziomie i innowacji w nowych i rozwijających się dziedzin branży nadawczej. Cyfrowe nadawanie mediów znajdują się w centrum kursu, którego celem jest zbadanie, zrozumieć i przetestować współczesnej teorii i praktyki w dziedzinie mediów. Droga Ravensbourne MA / MSc nadawane Futures jest unikalny kurs, który szuka technologii transmisji nowatorskie i innowacji - współpracuje z czołowymi firmami technologicznymi mediów i nadawców - i określa nadawanie w najszerszym sensie, twórczego, kulturalnym i handlowym przemysłowej. Oczywiście zbada stosowanie nowych technologii, nowych platform, nowych metod i nowych modeli biznesowych i możliwości, które oferują profesjonalny transmisji. Będzie rozwijać i wyzwanie zrozumienie kluczowych procesów i będzie poszerzyć i naciskać na skrajnych krawędziach aktualnej wiedzy w analogowych i cyfrowych mediów, transmisji liniowych i nieliniowych, treści multimedialnych, produkcji i własności intelektualnej. Będziesz także zbadać wpływ nowych technologii, takich jak: S3D; Ultra High Definition (UHD) 4K; bardzo wysokiej rozdzielczości (SHD) 8K; pre-produkcji; przepływy pracy produkcji i post-produkcji; globalnej dystrybucji; Przejęcie mediów; przechowywania i archiwizacji; meta-danych i zmiana paradygmatów broadcast. Będziesz w stanie zindywidualizować swoją naukę i rozwój, zarządzanie i zrealizować indywidualny projekt, który będzie miał profesjonalnych i przemysłowych uzasadnienie, opracowany we wybranego kierunku studiów. Będzie rozwijać, poprzez praktykę, silnych umiejętności zarządzania Zarządzanie / projektu, w zakresie kluczowych umiejętności biznesowych (Business Planning, wysoki poziom budżetowania, rozwoju harmonogram, marketingu, rozwoju widowni, itp) i jak je wdrożyć, i zrozumienie kwestie przedsiębiorczości. [-]

Msc Zastosowane Technologie: Szybkie Prototypowanie I Technologii Cyfrowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Zastosowane technologie: Rapid Prototyping i Digital Technologies to program interdyscyplinarne dla kreatywnych praktyków zainteresowanych badań w tworzeniu cyfrowych i produkcji. [+]

Zastosowane technologie: Rapid Prototyping i Digital Technologies Program jest interdyscyplinarne dla kreatywnych praktyków zainteresowanych badań w tworzeniu cyfrowych i produkcji. Celem kursu jest umożliwienie dokonania oceny i zaangażować się w jaki sposób nowe technologie, takie jak szybkie prototypowanie, projektowania generatywnego, 3d skanowanie i obróbka wielu osi zmieniają przemysłów kreatywnych i może pomóc rozwijać swoje osobiste praktyki. Będziesz korzystać z dostępu do stanu Ravensbourne na sztuki cyfrowych urządzeń prototypowych, a także komputerowego wspomagania nauczania w projektowaniu i produkcji oraz w jaki sposób te umiejętności mogą być zintegrowane z tradycyjnych metod przygotowywania. Jak również praktycznych technik, studenci będą mieli możliwość poznania: Skutki społeczne coraz bardziej zdecentralizowane i zautomatyzowanej produkcji Nowa forma i estetyka Materiał innowacje i zrównoważony rozwój Własność intelektualna i Autorstwo Potencjał dla nowych gałęzi przemysłu lub przedsiębiorstw Automatyzacja projektowania i wytwarzania Rozwój nowych platform produkcyjnych Przyszłe scenariusze technologiczne Kurs oferuje możliwość rozwoju i zarządzania indywidualny obszar dociekań i twórczego rozwoju w formie produkcji, z kulminacją w realizacji dużego projektu końcowego pełni poinformowany przez profesjonalnych i przemysłowych konteksty i perspektywy interdyscyplinarnych. Będziesz otrzymywać regularne wsparcie nauczycieli, rówieśników i grupowych ćwiczeń przedmiotowych w ramach stałego dialogu, aby pomóc stworzyć profesjonalny i krytyczne zrozumienie swojego indywidualnego procesu twórczego. Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy z różnych dziedzin, którzy chcą zdywersyfikować i pogłębić relacje z ich praktyki w technologii, w tym, lecz nie ograniczając się do, projektanci produktów, inżynierów, modelarze, artyści i architekci. Będziesz korzystać z bycia integralną częścią intelektualnego i twórczego wspomagające podyplomowego społeczności, z którymi można kontaktować się i współpracować w wielu... [-]

Magisterskie

MA / Msc Projekt Obliczeniowy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

MA / MSc obliczeniowa Projekt otwiera się na możliwości programowania w kontekście prowadzić badania dla przemysłów kreatywnych. [+]

Test MA / MSc obliczeniowa Projekt otwiera się na możliwości programowania w kontekście prowadzić badania dla przemysłów kreatywnych. Ten studiów podyplomowych jest umiejscowiony i ma na celu pomóc zaangażować się z ogromną falą zainteresowania otwartych społeczności źródłowych otaczających zmiany kodowania takie jak openFrameworks, Arduino, Przetwarzanie i żużlowym. Te swobodnie dostępnych bibliotek kodu i sprzętu dostarczać computing i interakcji w znacznie szerszej bazy kreatywnych użytkowników i będziesz natychmiast zobaczyć pomysłowe możliwości, które oferują. Instrukcja w języku programowania wizualnego z Max / MSP, Czystej danych i VVV mogą być również oferowane. Wyświetlone zostaną przykłady projektów, które korzystają z takich urządzeń, takich jak Kinect, Leap Motion i motion capture. Prace projektowe oferuje możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy w praktyce, w celu zaproponowania rozwiązań wynalazczych, które reagują na ruch ludzkiej. Połączenie danych zaczerpniętych z położenia rysunku i trójwymiarowym środowisku wirtualnym otworzyła fascynującą dyskusję na temat natury ludzkiego gestu choreograficznej i sposób może mieć jednocześnie wpływ zarówno w cyfrowych i rzeczywistych domen światowych. Quadrocopters, robotyka i kontrola przepływu kinetycznych przyjdzie w centrum uwagi badawczej oczywiście oferując szeroką gamę możliwych wyników. Ravensbourne posiada bardzo dobrze finansowanej szybkiego prototypowania i studentów obiektu na MA / MSC obliczeniowa Projekt będą mieli możliwość połączenia programowania, projektowania trójwymiarowego i elektroniki jako podstawa do zaproponowania innowacyjnych, elastycznych i ekscytujące projekty. Zaczniesz pracować z odpowiedzi użytkownika i informacje zwrotne i złożyć prace projektowe w tętniących życiem klubów, takich jak Art Fair Kinetica i Level39 Canary Wharf. To daje wielkie możliwości, aby udowodnić swoje koncepcje w odpowiedzi na testy i opinie użytkowników. Kurs obejmie... [-]

Master (MA) Communication Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Droga Ravensbourne MA Komunikacja Projekt bada umiejętności strategicznego myślenia biznesowego, badania rynku, kreatywności i rozwiązywania problemów i oferowanie innowacyjnych technologii komunikacji [+]

MA Projektowanie komunikacji

Droga Ravensbourne MA Komunikacja Projekt bada umiejętności strategicznego myślenia biznesowego, badania rynku, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów i technologii oferowanie innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych.

Droga Ravensbourne MA Komunikacja Projekt bada zaawansowanych praktyk w nowoczesnym stylu komunikacji, od identyfikacji wizualnej, publikacji i projektowania autorstwa, komunikacji marketingowej i zaangażowania społecznego.

Ta dyscyplina szerokim zakresie zajmuje się nie tylko z rozwojem wiadomość i jej walory estetyczne, ale także tworzenie nowych kanałów medialnych, aby zapewnić wiadomość dotrze do grupy docelowej skutecznie.... [-]


Master (MA) Efekty Wizualne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Krajobraz efektów wizualnych zmienia się w błyskawicznym tempie. Postęp technologiczny w ciągu ostatniej dekady przyniosły nam szybkie połączenia komunikacyjne ... [+]

Krajobraz efektów wizualnych zmienia się w błyskawicznym tempie. Postęp technologiczny w ciągu ostatniej dekady przyniosły nam szybkie połączenia komunikacyjne, które są umożliwiające globalną, w chmurze i zdalne workflow, otwierając możliwości luźniejszej i bardziej elastycznej sieci opartych artystów twórczo w różnych krajach współpracujących przy projektach efekty wizualne. To, w połączeniu z ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na obu zawartości filmowej i wideo oznacza, że ​​istnieje coraz większa potrzeba nie tylko dla artystów, ale również producentów VFX, VFX poprodukcyjnych koordynatorów i kierowników projektów, które mają głębokie zrozumienie całego przepływu pracy w tworzeniu efektów wizualnych i post-produkcji w ogóle. Oczywiście Ravensbourne odzwierciedla te zmiany i następujące wytyczne skillset na umiejętności wprowadzania niezbędnych do zaspokojenia potrzeb VFX przemysłu w które obejmują nie tylko specjalistyczne umiejętności w branży, ale także miękkie umiejętności niezbędnych do udanej kariery w branży efektów wizualnych i post-produkcji, czy to w kreatywny lub projektu Widmo zarządzania. Ponadto sześć modułów w formie ćwiczeń grupowych podane są na cały proces w tworzeniu efektów specjalnych, w tym spotkań pre-produkcji, nabycia VFX, planowanie, budżetowanie, organizacji i strzelać nadzoru. Moduły te również umieścić VFX w szerszym kontekście post-produkcji i dać przegląd workflow poprodukcyjnych z krótka do dostawy, który zawiera transkodowania, edycji i dostarczanych towarów. Ravensbourne daje studentom dostęp do wszystkich niezbędnych urządzeń, takich jak aparaty fotograficzne, stosowania zielonych studiach ekranu z kompletnych zestawów oświetlenia i odpowiedniego oprogramowania. Uczniowie będą mieli okazję odwiedzić główną usługi post-produkcji przez wiele partnerstw branżowych Ravensbourne jest. Uczestnicy mogą mieć wcześniej studiował sztuki, mediów, public relations, marketingu, edycji, postprodukcji, animacji lub animacji 3D na... [-]

Master (MA) Fashion

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Ravensbourne na MA Fashion ma innowacji w jego sercu, kwestionując granice tradycyjnego projektowania mody, praktyki i produkcji; i został opracowany w odpowiedzi na siły rynkowe [+]

MA Fashion

Ravensbourne na MA Fashion ma innowacji w jego sercu, kwestionując granice tradycyjnego projektowania mody, praktyki i produkcji; i został opracowany w odpowiedzi na siłach rynkowych kształtujących branżę mody dzisiaj, gdzie praktyki projektowania najnowocześniejsze jest zrównoważone z wyrafinowanej strategii handlowej.

Jest oszczędny, oczywiście na projekt skupia się na dynamice pomiędzy kreatywnością, technologii i świadomości biznesowej. Kurs rozwija krytyczne i twórcze, techniczne i zawodowe oraz umiejętności niezbędne do góry praktyki oraz stymulowanie innowacji w branży mody.

Jako student MA Fashion, będzie badać granice kreatywnego projektowania mody i rozwijać swoje umiejętności cyfrowe wykorzystujące szereg technologii prototypowania. Oczywiście będzie kwestionować was do ponownego zbadania, która jest podstawą metody i sposoby pracy, które charakteryzują twórczej praktyki w modzie. Będziesz zachęcać do podważenia granice tradycyjnego projektowania mody i produkcji, praktyki, i odkrywania twórczych możliwości oferowanych przez technologię i nowe metody pracy.... [-]


Master (MA) Projektowanie środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Środowisko Projekt Ravensbourne MA bada projekt przestrzennego w jego rzeczywistych wirtualnych i makro-mikro skali. [+]

Ravensbourne MA Design Environment bada projektowania przestrzennego w jego rzeczywistych wirtualnych i makro-mikro skali. Obejmujący wnętrz, architektury, miast i środowisk naturalnych Program analizuje szereg różnych perspektyw teorii i praktyki od sztuki, nauki i technologii w kierunku zrozumienia z równowagi kulturowej. Systemy - Każdego roku kurs ma produkować nowe badania, które ma pytania do przodu nieodłącznie związane nowoczesności. Obecnie koncentruje się na naturalnych systemów ekologicznych (trzęsienia ziemi, płyt tektonicznych, delt i linii brzegowej), (re) kratownicowa i wojnę, cosmographies i kultur kosmosu i materiałów bio-tech; Oczywiście zachęca do odkrywania własnego pola badań i praktyki. Technologie - Projekt Środowisko działa z wielodyscyplinarny zespół, gdzie wymiana wiedzy jest jednym z punktów bazowych do koncentrują. Od: zastosowane technologie, efektów specjalnych, interaktywnych mediów cyfrowych, ruchomego obrazu, projektowania komunikacji i mody, program ma na celu wdrożenie studentów z metodami i technikami z różnych perspektyw obejmowanie nowych możliwości oferowanych przez nowe technologie i procesy twórcze zaangażowanych w projektowanie. Modelowanie i symulacja - Z rąk na szkolenia w zakresie korzystania z instrumentów i narzędzi obliczeniowych naukowych, Ravensbourne oferuje Ci pełnego dostępu do obiektów cyfrowych fotografii cyfrowej i prototypów; gdzie będzie można eksperymentować i innowacji za pośrednictwem technicznych, użytkowników i interakcji opartych na strategii warsztatów rozmieszczonych przez czołowych praktyków w tej dziedzinie. Będziesz zachęcać do współpracy z zaawansowanej praktyki w kontekście globalnym i odkrywać podobieństwa i różnice i kluczy w różnych ośrodkach akcenty na całym świecie i umieścić swoje rozwiązania w nauce i projektowe w kontekście. Tutaj poszerzyć własne badania i praktykę, poprzez rozwijanie i zarządzanie indywidualny program dochodzenia i... [-]

Master (MA) Ruchomego Obrazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

MA Moving Image jest przeznaczony do rozwijania twórczych myślicieli, którzy koncepcyjnych może zapewnić pomysły na całym mediów przy użyciu różnych metod. Prace projektowe podejmowane opiera się [+]

MA Moving Image

MA Moving Image jest przeznaczony do rozwijania twórczych myślicieli, którzy koncepcyjnych może zapewnić pomysły na całym mediów przy użyciu różnych metod. Prace projektowe podejmowane opiera się na badania, analizy i dowód myślenia strategicznego, jak i autorefleksji.

Na tym kursie będzie można do opracowania nowych sposobów na przyciągnięcie publiczności, czy to w zakresie promocji i reklamy lub w sektorze przedsiębiorstw i wystawy, ruchomy obraz dla urządzeń mobilnych, w internecie, w każdej dziedzinie projektowania ruchu i na świecie przenoszenia obrazu.

Kurs został zaprojektowany, jeśli szukasz innowacyjnego, twórczego i krytycznego uczenia się, jak można zaangażować wideo, ochrony środowiska, cyfrowej edycji, dźwięku i animacji, aby rozwijać swoje twórcze pomysły i zbudować silną podstawę koncepcyjną i techniczną dla swojego rozwoju.... [-]


Master (MA / Msc) Interaktywne Futures Produktów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Jest oszczędny, oczywiście na projekt skupia się na praktycznym i teoretycznym studium projektowania produktu i jego stosunek do interakcji. Jako projektant produktów zaawansowanych to kurs, wsporniki [+]

MA / MSc Interaktywne Futures produktu

Jest oszczędny, oczywiście na projekt skupia się na praktycznym i teoretycznym studium projektowania produktu i jego stosunek do interakcji. Jako zaawansowany projektant produktu, to oczywiście wspiera swój dalszy rozwój i udoskonalenie swojej praktyki w interakcji i user-centered design produktu.

Kurs bada teorie naukowe, jak i praktykę w branży mediów interaktywnych, w obrębie sztuki cyfrowej, rozrywki i projektowania produktu; i jest połączeniem dwóch odrębnych dziedzin: projektowania produktów i interaktywnych mediów.

Futures interaktywna produktu będzie koncentrować się na projektowaniu procesów na użytkownika oraz badania i analizy "interakcji użytkownika" jako podstawowej ostrości. Nacisk kładziony jest na technologii komunikacji pośredniczy między ludzi i obiektów lub pomieszczeń, co pozwala na zastosowanie konstrukcji i zastosowania rozwiązań technologicznych do nieskończonych potrzeb ludzi. Będziesz także zbadać, w jaki sposób technologia daje osobowość do obiektów, a tym samym, jak zapewnić technologia i projekt są bardziej empatyczne do ludzi i ich zachowań.... [-]


Master (MA / Msc) Media Interaktywne Cyfrowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

MA / MSc Interactive Digital Media jest żywy, interdyscyplinarny, współpracy i wymagające ścieżki podyplomowe koncentrując się na praktycznych i teoretycznych badań interaktywności w mediach cyfrowych [+]

MA / MSc Interactive Digital Media

MA / MSc Interactive Digital Media jest żywy, interdyscyplinarne, podyplomowe współpracy i wyzwanie szlak koncentrując się na praktycznych i teoretycznych badań interaktywności w produkcji mediów cyfrowych; i stara się stworzyć projektantów z potencjałem do innowacji i projektowania interakcji Wpływ praktyki, która może realizować istotne i eleganckie propozycje projektowe z potencjałem komercyjnym.

Ten MA / MSc Interactive Digital Media jest szczególnie istotne dla Ciebie jako lekarza lub projektanta, który chce się rozwijać i udoskonalać swoją praktykę w projektowaniu interakcji, instalacji, projekcji, gier mapowanie cyfrowych i user-centered design produktu.... [-]


Master (MA / Msc) Media Stereoskopowe 3D

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs korzysta z zaawansowanych środków technicznych i silnych Ravensbourne przemysłu do połączeń pozwalają na wspólną pracę wielu dyscyplin stereoskopowym 3D zastosowana w [+]

MA / MSc media stereoskopowe 3D

Kurs korzysta z zaawansowanych środków technicznych i silnych Ravensbourne przemysłu do połączeń pozwalają na wspólną pracę wielu dyscyplin w stereoskopowy 3D badania stosowane i pracować z technologii medialnych najnowocześniejszych w opracowywaniu i realizacji wciągające materiały 3D na nowe platformy.

MA / MSc 3D Stereoscopic Mediów przecina wiele hype i mediów związanych z glamour stereoskopowym 3D, aby zapewnić Państwu z uziemieniem i głębokiej eksploracji terenu. Współpraca z profesjonalistami z branży i specjalistów S3D dostawców technologii i platform, oczywiście zachęca do zbadania wszystkich stronach historii Stereoscopic 3D. Obejmuje badanie percepcyjnego nauki i teorii widzenia ludzkiego oraz technologii wychwytywania i wyświetlania spojrzenie na biologii, psychologii i technologii za obecnej fali innowacji.... [-]


Master (mdes) Innowacje Projektowe Usługi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Mistrz programu Wzornictwa okazją, aby rozwijać twórcze myślenie i innowacyjnych strategii poprzez zaawansowaną zrozumienia praktycznego zastosowania projektu [+]

Service Design Innovation MDes

Mistrz programu Wzornictwa okazją, aby rozwijać twórcze myślenie i innowacyjnych strategii poprzez zaawansowaną zrozumienia praktycznego zastosowania strategii myślenia i projektowania konstrukcji, które mogą być stosowane w kontekście globalnym.

"W konkurencyjnym świecie biznesu, co oddziela gracze branży jest często usługa, która pochodzi z oferty produktowej -. Doświadczeń klientów"

Strażnik (2010) Usługi projektowe Suplement. Opublikowane w dniu 12 marca 2010 r.

Projekt usługa jest stosunkowo nową dyscypliną, która pojawiła się w Wielkiej Brytanii, jednocześnie ze wzrostem sektora usług w gospodarce i rozwój usług, które wymagają innowacyjnego podejścia do projektowania, rozwoju i świadczenia w publicznych, prywatnych i organizacji społeczeństwa obywatelskiego. Dzięki wykorzystaniu określonego zestawu metod i procesów w oparciu o design thinking, Service Design ma na celu rozwój usług, które są użyteczne i pożądane przez klientów / interesariuszy i opłacalne i efektywne dla dostawcy.... [-]


Master (mdes) Innowacje Zarządzanie Projektowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn

Mistrz oczywiście projekt daje okazję do rozwijania twórczego myślenia i innowacyjnych strategii poprzez zaawansowaną zrozumienia praktycznego zastosowania projektu [+]

Zarządzanie Innowacji MDes Projektowanie

Mistrz oczywiście projekt daje okazję do rozwijania twórczego myślenia i innowacyjnych strategii poprzez zaawansowaną zrozumienia praktycznego zastosowania strategii myślenia i projektowania konstrukcji, które mogą być stosowane w kontekście globalnym.

W świecie biznesu menedżerowie projektu nadzoruje rozwój produktów i usług oraz zarządzania przepływem pracy procesu innowacji. Jednak mają one również istotną rolę w zarządzaniu strategicznym artykulację strategii biznesowych, produktów i usług wartości, wymagające ciągłego doskonalenia obsługi klienta i często z udziałem zarządzania specjalistów zewnętrznych. Dodatkowo mogą być zaangażowane w szerszych zagadnień rozwoju organizacyjnego.... [-]


Mdes Innowacje Społeczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Master of Design w Innowacji Społecznej dotyczy obiektywu projektowania myślenia w rozwiązywaniu niektórych najtrudniejszych wyzwań społecznych, środowiskowych i ekonomicznych społeczeństwa. [+]

Test Mistrz Designu Innowacji Społecznej Dotyczy obiektyw projektowania myślenia w rozwiązywaniu niektórych najtrudniejszych wyzwań społecznych, środowiskowych i ekonomicznych społeczeństwa. Skupia się na organizacyjnych modeli, metod i podejść potrzebne do kształtowania pozytywnych zmian społecznych, trwałego wzrostu gospodarczego i tworzenia nowych modeli biznesowych. W obliczu obietnicy niewypowiedziane wzrostu jesteśmy teraz w obliczu twardej rzeczywistości: że w drugiej dekadzie 21 wieku tradycyjny model "biznes jak zwykle" nie jest już opłacalne. Stosując rozmaite podejścia do projektowania i prototypowania przedsięwzięć społecznych i modele organizacji, że MDes w Innowacji Społecznej dadzą Ci podejścia opartego na praktyce osadzania innowacji w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, społecznej odporności, społecznej odpowiedzialności biznesu, filantropii przedsiębiorczej i sprawność organizacyjną. Praca z poprzecznym zespołu dyscyplinarnego specjalistów, oczywiście będzie można dowiedzieć się o radykalnych pomysłów, rozwijać te pomysły i przetestować je w "mieszkał" środowisku organizacyjnym. Test MDes Społecznej Innowacji wykaże, że wiele z najbardziej udanych wzorów, innowacji i innowatorów nauczyli się działać poza granice między dyscyplinami, sektorami, organizacjami i tradycyjnych usług. W jego sercu leżą trzy zasady projektowania: Holistyczne podejście - trzeba podejść do innowacji z "holistycznego" punktu widzenia, w oparciu o jego potencjalnego wpływu w kategoriach ludzi, technologii, ochrony środowiska, psychologiczne i emocjonalne znaczenie i długoterminowej stabilności Rdzeń intencyjny - potencjał rozwoju "podstawowego intencji" i propozycji wartości dla modeli organizacyjnych w celu stymulowania wartość handlową i marki poprzez interakcję, wartości społecznej, współpracy i generowania pomysłów uczestnictwo i włączenie - Znaczenie rozwoju rozwiązań społecznych i środowiskowych "z" i "o" kluczowych interesariuszy, klientów / rynków itp a nie po prostu "do" i "dla" ludzi. Oczywiście będzie... [-]

Mdes Innowacje Społeczne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Master of Design w Innowacji Społecznej dotyczy obiektywu projektowania myślenia w rozwiązywaniu niektórych najtrudniejszych wyzwań społecznych, środowiskowych i ekonomicznych społeczeństwa. [+]

Test Mistrz Designu Innowacji Społecznej Dotyczy obiektyw projektowania myślenia w rozwiązywaniu niektórych najtrudniejszych wyzwań społecznych, środowiskowych i ekonomicznych społeczeństwa. Skupia się na organizacyjnych modeli, metod i podejść potrzebne do kształtowania pozytywnych zmian społecznych, trwałego wzrostu gospodarczego i tworzenia nowych modeli biznesowych. W obliczu obietnicy niewypowiedziane wzrostu jesteśmy teraz w obliczu twardej rzeczywistości: że w drugiej dekadzie 21 wieku tradycyjny model "biznes jak zwykle" nie jest już opłacalne. Stosując rozmaite podejścia do projektowania i prototypowania przedsięwzięć społecznych i modele organizacji, że MDes w Innowacji Społecznej dadzą Ci podejścia opartego na praktyce osadzania innowacji w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, społecznej odporności, społecznej odpowiedzialności biznesu, filantropii przedsiębiorczej i sprawność organizacyjną. Praca z poprzecznym zespołu dyscyplinarnego specjalistów, oczywiście będzie można dowiedzieć się o radykalnych pomysłów, rozwijać te pomysły i przetestować je w "mieszkał" środowisku organizacyjnym. Test Social Innovation MDes wykaże, że wiele z najbardziej udanych wzorów, innowacji i innowatorów nauczyli się działać poza granice między dyscyplinami, sektorami, organizacjami i tradycyjnych usług. W jego sercu leżą trzy zasady projektowania: Holistyczne podejście - trzeba podejść do innowacji z "holistycznego" punktu widzenia, w oparciu o jego potencjalnego wpływu w kategoriach ludzi, technologii, ochrony środowiska, psychologiczne i emocjonalne znaczenie i długoterminowej stabilności Rdzeń intencyjny - potencjał do opracowania podstawowych intencji '' i propozycja wartości do modeli organizacyjnych w celu stymulowania wartość handlową i marki poprzez interakcję, wartości społecznej, współpracy i generowania pomysłów uczestnictwo i włączenie - Znaczenie rozwoju rozwiązań społecznych i środowiskowych "z" i "o" kluczowych interesariuszy, klientów / rynków itp a nie po prostu "do" i "dla" ludzi.... [-]

Projekt Master (mdes) Innowacje Zarządzania Marką Luksusowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Mistrz programu projektu stanowi okazję do rozwijania twórczego myślenia i innowacyjnych strategii poprzez zaawansowaną zrozumienia praktycznego zastosowania projektu [+]

Mistrz programu projektu stanowi okazję do rozwijania twórczego myślenia i innowacyjnych strategii poprzez zaawansowaną zrozumienia praktycznego zastosowania strategii myślenia i projektowania konstrukcji, które mogą być stosowane w kontekście globalnym.

Luxury Brand Management Innovation koncentruje się na zarządzaniu relacji między marek luksusowych, usług o wysokiej wartości i zachowań konsumenckich. Aby zrozumieć te złożone relacje, będzie gromadzić i analizować dane klientów i rynku, zrozumieć, kim są klienci, dlatego kupują i doceniać wartość marek i strategii marki.

Oczywiście będzie zatem wyposażyć można analizować nowe, sub-marki i uznanych marek; i na poziomie bardziej strategicznego, analizy problemów wokół lojalność wobec marki, sprawiedliwości i wartości.... [-]


Filmy

Ravensbourne Open Day 2014 HD

Kontakt

Ravensbourne

Adres 6 Penrose Way, Greenwich Peninsula
SE10 0EW Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.ravensbourne.ac.uk/
Telefon +44 20 3040 3500