Ravensbourne University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy innowacyjnym uniwersytetem zorientowanym na przemysł, położonym w sercu Londynu. Jesteśmy mistrzami kreatywności i współpracy, której celem jest zapewnienie naszym uczniom specjalistycznych umiejętności i możliwości, których potrzebują do wybitnej kariery w mediach cyfrowych i projektowaniu.

Posiadamy społeczność liczącą około 2600 studentów i oferujemy praktycznie skoncentrowane media cyfrowe i kursy projektowania od poziomu przygotowawczego, licencjackiego i podyplomowego do profesjonalnego krótkiego kursu.

Kierując się standardami branżowymi i wspartymi najnowszą technologią o wysokiej wydajności, produkujemy wysoce przedsiębiorczych i przedsiębiorczych absolwentów. Mamy duże doświadczenie w zatrudnianiu absolwentów i tworzeniu przedsiębiorstw.

Ravensbourne gości również obok swojej społeczności studentów ponad 100 firm z branży kreatywnych technologii, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie i zasoby medialne oraz współpracują ze swoimi studentami i partnerami branżowymi.

Kim jesteśmy

Specjalistyczny uniwersytet kreatywny, zaprojektowany dla przemysłu.

Misja

Aby rozwijać ludzi, pomysły i innowacje, we współpracy z przemysłem.

Wizja

Będziemy wpływać na świat poprzez kreatywność i technologię w nauce, badaniach i biznesie.

Zainspirujemy bardzo różnorodną grupę ludzi, cennych i cenionych przez świat poza uniwersytetem.

Będziemy wprowadzać innowacje jako prężna, zwinna i przyszłościowa organizacja, aby zwiększyć nasz zasięg i znaczenie.

Dancing, stage, stage lights, thematic project and arts. May 2019.

Wartości

Bądź kreatywny

Zapewniamy prowokujące, dynamiczne środowisko uczenia się, w którym uczniowie stają przed wizjonerskimi profesjonalistami przyszłości. Pracując wspólnie i celowo, podchodzimy do naszych starań z nastawieniem otwartym i otwartym na wyzwania. Umożliwiamy naszym pracownikom i studentom nie tylko wyobrażanie sobie, ale także kreowanie przyszłości.

Bądź zintegrowany z przemysłem

Cenimy sobie bogate i trwałe zaangażowanie z naszymi partnerami branżowymi. To napędza nasze oparte na praktyce podejście do nauki i nauczania, badań i wymiany wiedzy. Wspieramy kreatywne przywództwo i innowacje poprzez partnerstwa, rozmowy i powiązania z przemysłem oraz różnorodność naszego organu zarządzającego. Odzwierciedlają one profesjonalny i oparty na współpracy charakter naszego personelu oraz zdolność do zatrudnienia naszych studentów.

Być włączającym

Jesteśmy dumni z kultury, która przewiduje, wspiera i świętuje równość szans. Odzwierciedlając różnorodność naszej lokalnej społeczności, jesteśmy proaktywni i holistyczni w naszym podejściu do promowania mobilności społecznej, internacjonalizacji i integracji, umożliwiając zmiany poza Ravensbourne, na profil społeczno-gospodarczy i etniczny praktyków w branżach kreatywnych.

Nasza kultura

Droga Ravensbourne

Wspieramy kreatywność i przedsiębiorczość wśród naszych studentów i pracowników oraz wspieramy kreatywne wykorzystanie technologii cyfrowych w projektowaniu i komunikacji.

Jesteśmy liderami - stymulując naszych uczniów do dołączenia do tysięcy naszych absolwentów, którzy przekraczają granice w swoich branżach kreatywnych.

Jesteśmy ekspertami - nasi pracownicy to nie tylko naukowcy. Są wykonawcami, wciąż pracującymi w branży, więc nasi uczniowie przechodzą praktyczne szkolenie praktyczne, aby przygotować ich na przyszłość.

Jesteśmy innowatorami - od naszego nagradzanego budynku po naszą najnowszą, wysokowydajną technologię, jesteśmy stworzeni do inkubacji kreatywności.

Jesteśmy współpracownikami - zainspirowani nowym światem, w którym łączą się tradycyjne dyscypliny projektowania, mediów, innowacji i komunikacji, nasi uczniowie inspirują się nawzajem w swoich różnych dziedzinach.

A nasze renomowane powiązania branżowe dają im szansę doskonalenia umiejętności podczas staży w najbardziej ekscytujących miejscach pracy w Londynie.

Nasi ludzie

Wszyscy nasi pracownicy to nie tylko wysoko cenieni naukowcy. Są wykonawcami, wciąż pracującymi w branży.

Wielu z nich ma ze sobą wieloletnie doświadczenie w branży, od Vogue po Walt Disney Company, BBC i nie tylko. Będziesz uczył się od ekspertów.

Są oddani uczniom podczas studiów i poza nimi, zachęcając ich do uczenia się z przeszłości i eksperymentowania w teraźniejszości, ale zawsze do pytania: co dalej?

Mamy nadzieję, że wybierzesz Ravensbourne i zostaniesz członkiem niezwykle utalentowanej społeczności pracowników, studentów i firm kreatywnych z siedzibą w sercu cyfrowego półwyspu Greenwich w Londynie.

Najwyższe zarobki dla naszych kreatywnych absolwentów

Jeśli chodzi o kreatywne pensje dla absolwentów, Ravensbourne jest uniwersytetem specjalistycznym nr 1 w Wielkiej Brytanii i znajduje się w pierwszej dziesiątce wszystkich instytucji w Anglii *

Rośnie także zapotrzebowanie na talenty twórcze naszych studentów z branży cyfrowej, inżynieryjnej i technicznej, co odzwierciedla ogromny rozwój branż kreatywnych w ostatnich latach (30% w latach 2012–2016).

Wyniki te odzwierciedlają fakt, że na Ravensbourne University London studenci są profesjonalnymi twórcami od dnia, w którym do nas dołączyli. Współpracujemy w ścisłej współpracy z pracodawcami, aby wspierać sposób myślenia i umiejętności, których potrzebują branże kreatywne.

Nasza zwycięska formuła zapewnia również wyjątkowo wysoką stopę zatrudnienia po ukończeniu studiów. W 2017 r. 96,4% studentów pracowało sześć miesięcy po ukończeniu studiów.

* Na podstawie mediany wynagrodzeń po pięciu latach od ukończenia studiów, zaczerpniętych z Departamentu Edukacji podłużnych wyników edukacji w 2018 r.

Nauczanie w Ravensbourne jest nienaganne, od porad CV i pomocy w karierze, po rozmowy indywidualne z twoim nauczycielem. Pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży marketingu mody, fotografii, filmowania, sztuki plastycznej i redakcji oraz niesamowitych powiązań branżowych.
Victoria Simpson, BA (z wyróżnieniem) Promocja mody

Lokalizacje

Greenwicz

Address
Penrose Way,6
SE10 0EW Greenwicz, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: