Royal Veterinary College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako jeden z wiodących na świecie specjalistycznych instytucji weterynaryjnych, Royal Veterinary College zrzesza wiele utalentowanych osób, z których wszystkie posiadają wspólną pasję dla zdrowia ludzi i zwierząt i dobrostanu zwierząt. &nbsp Nasza szeroka oferta programów są z międzynarodowym odwołania i przyciągnąć studentów, którzy udają się stać praktykujących lekarzy weterynarii, naukowcy zwierząt, weterynaria pielęgniarek i liderów w przemyśle i rządu. &nbsp&nbsp Szkoła może się poszczycić dużymi dziedzictwo innowacji w dziedzinie nauk weterynaryjnych, praktyka kliniczna i edukacji. &nbsp Nasz niezależny status oznacza, jesteśmy w stanie wprowadzać innowacje i utrzymać się w czołówce teorii i praktyce Pionierskie podejście do nauczania, badań naukowych i supernowoczesnym świadczenia klinicznego Specjalizacja poza hodowli zwierząt oraz pewną sieć naukowych partnerstwa z renomowanymi ekspertów RVC &nbsp&nbsp Doskonałość w nauczaniu i uczeniu się &nbsp Oferujemy gamę studiów, studia podyplomowe i stałych programach doskonalących. Są one dostarczane zarówno stacjonarnych, w niepełnym wymiarze godzin lub przez konwencjonalną odległości i interaktywnej e-learning. RVC otrzymała maksymalną notę ​​24 z 24 w ocenie standardów nauczania przez Agencję Zapewniania Jakości w lutym 2003 roku. W 1999 r. został również pierwszym UK weterynaryjny szkoła być akredytowane przez American Veterinary Medical Association. &nbsp&nbsp Wspieranie zawodu lekarza weterynarii &nbsp College 's zapewnia wsparcie dla zawodu lekarza weterynarii przez trzech szpitalach skierowań, badań diagnostycznych i doskonalenie zawodowe kursy rozwoju. Królowa Matka Szpital dla zwierząt jest największym tego typu w Europie, otrzymując ponad 8000 pacjentów rocznie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Biologii Zwierząt Dziko

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Wielka Brytania Londyn

Dziki zdrowia zwierząt staje się coraz bardziej popularne wśród nie-lekarzy weterynarii z pierwszego stopnia w zoologii i biologii.Uznając to, RVC, wraz z Londyńskiego Towarzystwa Zoologicznego [+]

Mgr Biologii Zwierząt Dzikich

Dziki zdrowia zwierząt staje się coraz bardziej popularne wśród nie-lekarzy weterynarii z pierwszego stopnia w zoologii i biologii. Uznając to, RVC, wraz z Londyńskiego Towarzystwa Zoologicznego w Londynie opracowali unikalny kurs, którego celem jest nie-weterynaryjnych absolwentów nauk biologicznych i prowadzi do Magister Biologii Zwierząt Dzikich.

 

Ten wyjątkowy kurs zawiera praktyczne narażenia gatunków dzikich zwierząt i zrozumienie ich zdrowia i dobrostanu, jak również prowadzących kształcenie w zakresie metod badawczych odnoszących się do badania przyrody.

 

Uczestnicy korzystają z pracy i nauki wraz weterynaryjnych absolwentów biorąc Magister Dzikiego Zdrowia Zwierząt, a także uczenia się od światowej sławy ekspertów w swojej dziedzinie.... [-]