Royal Holloway, School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasze korzenie: Royal Holloway College otworzył Królowej Wiktorii w 1886 roku. W 1900 roku zarówno Royal Holloway i Bedford Szkoły zostały dopuszczone jako Szkół Uniwersytetu Londyńskiego. Rok 1985 widzi połączenie Bedford i Royal Holloway College. W 1990 roku na Centrum Zarządzania został stworzony w ramach Wydziału Nauk Społecznych. Dzięki naszych założycieli, historycy Charles Harvey i Bob Fitzerald, 1993 rok stan Centre zysk szkoły.

Pojedyncze Sukcesy były oferowane od 1994 roku, a do roku 2000 zostały opracowane programy kilku mistrzów. Doświadczenie uczy MBA w domu globalnie dla Flamandów (później JP Morgan) pomógł Szkoła wygrać kontrakt na dostawę Uniwersytet londyńskiego MBA poprzez kształcenie na odległość, który rozpoczął się w 2000 roku. Do roku 2005 zarówno naszych, jak i na terenie kampusu kursy MBA nauczania na odległość zostały akredytowane przez AMBA. W latach 2010-11 ruch Szkoła pod patronatem nowego Wydziału Zarządzania i Ekonomii, obok dwóch innych wydziałach: Wydziale Sztuki i Nauk Społecznych oraz Wydziału Nauk o każdy zarządzany przez dziekana.

Gdzie jesteśmy teraz: Rośnie w siłę, teraz mamy ponad 85 nauczycieli akademickich, obejmujące główne obszary zarządzania, z ponad 1000 studentów i około 400 absolwentów w całej naszej pakiet kursów magisterskich. Ponadto mamy około. 80 doktorantów.

Udogodnienia

Nasze nowoczesne obiekty odzwierciedlają nasze zaangażowanie w budowanie środowiska, które zaliczek krytycznego myślenia i zwiększa zastosowanie nowej wiedzy

Nasza Szkoła posiada własne pracownie komputerowe dla studentów studiów doktoranckich i magisterskich, a także stanu techniki (w tym wideokonferencje) w kilku salach wykładowych na terenie kompleksu Moore. Ponadto, jesteśmy dogodnie położony obok centrum komputerze, który jest otwarty 24/7.

Szkoła 3 mln zł rozbudowy Zarządu Moore został oficjalnie otwarty 26 października 2011 roku przez Sir Alex Reed CBE, który jest zwolennikiem dawna Kolegium i Szkoły Zarządzania i Mecenasa założyciel Royal Holloway Przedsiębiorców. Impreza obchodziła także 21. rocznicę szkoły.

Nowe rozszerzenie zapewnia wysoką jakość, nowoczesne zaplecze zarówno dla pracowników i studentów. Obejmuje osiem dedykowany seminaryjne / break-out pokoje, trzy innowacyjne elastyczne strąków pracy i stworzenie centralnej części atrium zapewniając elastyczne funkcja przestrzeni społecznej i pracy. Jawna wykorzystano zrównoważonych funkcji, aby zmaksymalizować redukcję budynku emisji dwutlenku węgla.

Test Biblioteka w Bedford posiada bogaty zbiór książek o zarządzaniu. Książki wahają się od bardziej tradycyjnych dziedzinach finansów i rachunkowości, aż do systemów informacyjnych marketingu i zarządzania, zarówno w odniesieniu do społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju środowiska.

Biblioteka udostępnia szereg środków elektronicznych, w tym raportów i biznesowych Mintel Źródło Kompletna, zbiór głównych czasopismach branżowych, jak i przemysłu i państw raporty. Studenci mają również dostęp do baz danych finansowych, takich jak Datastream i Mergent online, które dostarczają informacji o firmie i branży.

Światowe rankingi uczelni

Royal Holloway zajęła 102-te w latach 2013-14 Times Higher Education Świat University Rankings opublikowany we wrześniu 2013 roku 12 miejsce w klasyfikacji generalnej, w Wielkiej Brytanii, Przewodnik opisuje Royal Holloway jako "naprawdę światowej klasy."


Royal Holloway jest w rankingu na piątym miejscu na świecie (pierwszy w Wielkiej Brytanii) w kategorii "Międzynarodowy Outlook": Uznając naszą szerszą perspektywę jako globalnego uniwersytetu. Rankingi trzy oddzielne wskaźniki do oceny "perspektywy międzynarodowej" - część międzynarodowej pracowników i studentów i badań w zakresie dokumentów, które są wspólnie z co najmniej jednym międzynarodowym partnerem.

Uczelnia jest także szczególnie wysoko oceniono na szerokim idące skutki jego badań, zdobywając 97,5 procent do cytatów: umacniając stan Royal Holloway jako jednego z największych na świecie instytucji badawczych premier.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Rachunkowości Międzynarodowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Egham

Ta teoretyczna Masters ma szczególne znaczenie dla tych, którzy pragną wzmocnić zrozumienie rachunkowości, lub tych, którzy już pracują jako księgowi, którzy chcą nabyć bardziej zaawansowaną wiedzę. [+]

To jest sukces i innowacyjny kurs, oparty na wiedzy badawczej rachunkowości, finansów i ekonomii Research Group. Powstał w odpowiedzi na rosnące uznanie konieczności ustalenia teorii i praktyki rachunkowości w kontekście jego środowisk społecznych, politycznych, przyrodniczych i kulturowych. Oczywiście zawiera refleksję nad szerszym otoczeniu i skutków rachunkowości, oprócz wiedzy i zrozumienia współczesnej rachunkowości finansowej i zarządczej. Ta teoretyczna Masters ma szczególne znaczenie dla tych, którzy pragną wzmocnić zrozumienie rachunkowości, lub tych, którzy już pracują jako księgowi, którzy chcą nabyć bardziej zaawansowaną wiedzę. Dlaczego warto wybrać ten kurs? - Będziesz korzystać z wyspecjalizowanych nauczania przez nauczycieli akademickich w rachunkowości, finansów i ekonomii Research Group w Royal Holloway, które opublikowane w szerokim zakresie najlepszych czasopismach rangi. - Będzie rozwijać zaawansowaną wiedzę księgową i dalej badać bardziej wyspecjalizowane dziedziny rachunkowości, które nie zawsze są dostępne na poziomie licencjackim - Dostaniesz podyplomowe kwalifikacje uznawane na całym świecie, który zwiększy swoje zrozumienie zagadnień księgowych w organizacjach. - Będziesz miał możliwość studiowania szeroki wachlarz ciekawych i innowacyjnych jednostek kursu umożliwiając coraz międzynarodowy lekarz specjalista rachunkowości. - Będziesz stale kwestionowane poprawić księgowości, koncepcyjne, jakościowe i umiejętności ludzi. Zdolności do zatrudnienia i możliwości rozwoju kariery Nasi absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy, a w ostatnich latach wprowadzono wiele różnych międzynarodowych obszarów związanych z rachunkowości, w tym: - Osobiste Doradcą HSBC - audytor w Deloitte - Analityk Danych w Newedge - Starszy Analityk Ryzyka w Banku Azerbejdżanu - Projektu Księgowego w Building Design Partnership [-]

Magister Systemów Informatycznych Przedsiębiorstw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Egham

Innowacyjny kurs Business Information Systems zapewnia dźwięk, teoretycznie poinformowany i odpowiedniej wiedzy, nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz ich wykorzystania w kluczowych zagadnieniach biznesowych i organizacyjnych. [+]

Innowacyjny Systemy informacyjne biznesu Oczywiście zapewnia dźwięk, teoretycznie poinformowany i odpowiedniej wiedzy, nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz ich wykorzystania w kluczowych zagadnieniach biznesowych i organizacyjnych. Kurs otwarty dla tych, którzy nie studiowali kwalifikacji opartych na technologii zarządzania lub wcześniej. Kurs został zaprojektowany, aby: - Skontaktuj się z rosnącą potrzebą większego zrozumienia roli zaawansowanych technologii informacyjnych i komunikacyjnych odgrywa w miejscu pracy i w domu. - Adresy potrzebę menedżerów zrozumieć i docenić wartość strategiczną technologii i procesów jako źródło przewagi konkurencyjnej, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. - Zwiększenie nauki, zatrudnienia i refleksyjności zgodnie z międzynarodowymi standardami edukacyjnymi. Wspólnie prowadzone przez Szkołę Zarządzania oraz Wydziału Informatyki, będziesz miał możliwość studiowania szereg jednostek do wyboru, w tym z naszej światowej sławy Information Security Group. Obecnie jest to jedyny program zarządzania w University of London wspierane przez SAP University Alliance Zdolności do zatrudnienia i możliwości rozwoju kariery Nasi absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy, a w ostatnich latach wprowadzono wiele różnych obszarów biznesowych systemów informacyjnych, w tym związanych z: - Business Analyst w Ford Motor Company - Information Security Consultant w Barclays - Functional Consultant SAP HR w Satyam Computer Services - analityk biznesowy w Oracle - konsultant w firmie Hewlett Packard - Microsoft Dynamics CRM Applications analityk Whitbread [-]

Magister W Międzynarodowym Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Egham

Kurs przyjmuje rygorystyczne intelektualnie i krytycznego podejścia do międzynarodowych strategii i praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, oceniając je z różnych perspektyw teoretycznych i analitycznych, tłumacząc je pod względem ich sytuacji społecznej i ekonomicznej, a biorąc pod uwagę ich konsekwencje i wpływ na zakres zainteresowanych stron i grup interesu. [+]

Kurs przyjmuje rygorystyczne intelektualnie i krytycznego podejścia do międzynarodowych strategii i praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, oceniając je z różnych perspektyw teoretycznych i analitycznych, tłumacząc je pod względem ich sytuacji społecznej i ekonomicznej, a biorąc pod uwagę ich konsekwencje i wpływ na zakres zainteresowanych stron i grup interesu. Ten mgr ma merytorycznej zawartości międzynarodowej (skoncentrowany na analizie strategii i praktyk MNC), w połączeniu ze znacznym wymiarze porównawczym, z uwzględnieniem warunków krajowych, regionalnych i globalnych. Dlaczego warto wybrać ten kurs? - Przyjmuje rygorystyczne podejście analityczne do międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi. - Będziesz uczył przez profesorów i naukowców, którzy pracują nad jakością nowatorskich badań, dotyczących kursu. - Będziesz zaangażowany w ekscytującej nauczania, przyczyniając się w klasie regularnie dyskusji i seminariów. - Będzie rozwijać solidne podstawy wiedzy wyposażenie do pracy w dziedzinie międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi z ufnością. Zdolności do zatrudnienia i możliwości rozwoju kariery Nasi absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy, a w ostatnich latach wprowadzono wiele różnych związanych z nimi obszarów. Będzie dobrze przygotowany do kariery w międzynarodowym zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwo w dziedzinie zarządzania, badań polityki publicznej, doradztwa rządowej i ról badawczych, administracji publicznej, ośrodków analitycznych, organizacji pracodawców i związków zawodowych. Kurs wyposaża Cię również solidne podstawy do kontynuowania studiów doktoranckich. Profile Przykład pracy obejmują: - Pracownik naukowy w Hays Specialist Recruitment - MiÄ ™ dzynarodowy Case Manager w IBM [-]

Magister W Przedsiębiorczości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Egham

Nasz kurs MSc przedsiębiorczości ma na celu wyposażyć się ze specjalistą i dogłębne zrozumienie przedsiębiorczości. [+]

Nasz Magister Przedsiębiorczość Kurs ma na celu wyposażyć się ze specjalistą i dogłębne zrozumienie przedsiębiorczości. Oczywiście czerpie najwyższym poziomie teorii i praktyki w tej dziedzinie i opiera się na szeroko zakrojonych badań i nauczania wiedzy naukowców w Szkole. Nasze jednostki w wyspecjalizowanych podmiotów przedsiębiorczości są zaprojektowane specjalnie do ich znaczenia dla współczesnej przedsiębiorczości, badań naukowych, polityki i praktyki. Staramy się zapewnić Państwu niektóre z kluczowych umiejętności i wiedzy wymaganych do opracowania własnych projektów, czy to zaczynając nową organizację lub opracowanie projektu przedsiębiorczości w ramach istniejącej organizacji, w sektorach publicznych, prywatnych lub dobrowolnych. Wszystkie kursy na Magister Przedsiębiorczość składają się zarówno z wykładów i warsztatów. Warsztaty mogą zawierać indywidualne lub grupowe prace odnoszące się do pomysłu i oceny miejsc biznesowych, prezentacji, krytycznej dyskusji wokół kluczowych zagadnień w dziedzinie, studiów przypadków i innych działań. Stosujemy szereg metod oceny na temat programu, które obejmują, ale nie ograniczają się do, esejów, egzaminów, planów biznesowych, raportów, prezentacji, pracy przypadku, refleksyjne worklogs i testy w klasie. Na przykład, w jednym z naszych podstawowych kursów - Business Opportunities pomysłów i planowanie - studentów, praca w zespołach, stworzy nowy produkt lub usługę przez laboratorium idei w swojej klasie, a opracowanie biznes planu, skierowanej do potencjalnych inwestorów. Plan będzie uchwycić jak obiekt zostanie wdrożony w czasie, z naciskiem na kwestie finansowe, marketingowe, operacyjnych i logistycznych, między innymi. Mamy uruchomienie programu silny zespół pracowników naukowych z wieloletnim doświadczeniem zarówno nauczania i prowadzenia badań w zakresie przedsiębiorczości i bardzo zaangażowany zespół osób z zapewnianiem wsparcia administracyjnego. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do wspólnej pracy z uczniami, aby stworzyć stymulujące i wyzwań środowisko akademickie. Program korzysta również z wielu odwiedzających głośników, w tym przedsiębiorców i osób zaangażowanych w obszarach wsparcia biznesu [-]

Magister Zarządzania Międzynarodowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Egham

Ten mgr jest szczególnie istotne, jeśli masz mniej niż dwa lata w pełnym wymiarze czasu pracy doświadczenia i jest odpowiedni, jeśli nie studiować zarządzanie w ramach swojej licencjat. [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla ambitnych i zmotywowany jednostek na początku ich zawodowej okres użytkowania. Obejmuje ona wszystkie główne funkcje zarządzania i pozwoli budować umiejętności skutecznego zarządzania, rozumienia zarządzania w kontekście globalnym i rozwijać szeroką międzynarodową sieć współpracowników. Kurs jest wymagający: dostawa nauczanie jest zazwyczaj pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w sumie 15 godzin tygodniowo, zarówno w warunkach jesiennych i wiosennych, w sumie ponad 300 godzin. Jest to jeden z zaledwie 11 kursów magisterskich w Wielkiej Brytanii, aby być akredytację AMBA (Association of MBA). Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą rozpocząć studia podyplomowe w ogólnego zarządu o orientacji międzynarodowej i przygotować się, aby przejść do zglobalizowanego świata pracy na konkurencyjnych zasadach, maksymalizacji potencjału i poszerzenie swoich wyborów. Absolwentów zainteresowanych w specjalizacji funkcjonalnej, takich jak zarządzanie zasobami ludzkimi i marketingu, może kontynuować karierę w międzynarodowym przedsiębiorstwie, a także ważne umiejętności zdobyte na tych wprowadzanych dziedzinach, takich jak finanse i księgowość, z zawodowych, organów regulacyjnych. Ponadto, uznajemy rolę rodzinnych i ściśle posiadanych przedsiębiorstw do niektórych absolwentów. Ten mgr jest szczególnie istotne, jeśli masz mniej niż dwa lata w pełnym wymiarze czasu pracy doświadczenia i jest odpowiedni, jeśli nie studiować zarządzanie w ramach swojej licencjat. Zdolności do zatrudnienia i możliwości rozwoju kariery Nasi absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy, a w ostatnich latach wprowadzono wiele różnych międzynarodowych obszarów związanych z zarządzaniem, w tym: - Senior Associate w Bank of China International - Reporter w Xinhua News Agency - Senior Associate w PricewaterhouseCoopers - Finance Officer w Ealing Borough Council - Doradca (Inwestycje) w Barclays Bank [-]

MA

Magister Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Egham

Różne, oczywiście prowadzone badania oparte na współczesnej teorii i materiałów sprawy, która jest wyzwaniem i innowacyjne. [+]

Różne, oczywiście prowadzone badania oparte na współczesnej teorii i materiałów sprawy, która jest wyzwaniem i innowacyjne. Nasi akademicy mają doświadczenie w krawędź cięcia konsumenta kultury i badań przemysłowych i najlepiej nadaje się do studentów, którzy mają żywe zainteresowanie w rozwoju intelektualnego zrozumienia teorii leżących u podstaw koncepcji i procesów marketingowych. Kurs ten będzie: - Dostarczy Ci dogłębnej i krytycznego rozumienia świata coraz bardziej określonym przez kulturę konsumpcji i roli odgrywanej przez działania marketingowe w budowaniu silnych relacji z klientami i możliwości biznesowych. - Opracowanie rzetelnej wiedzy i zrozumienia współczesnych zagadnień odnoszących się do marketingu, konsumentów i kultury Dlaczego warto wybrać ten kurs? - Oczywiście, jest w czołówce współczesnego marketingu i ma charakterystyczny jakość w sprawach dotyczących kultury konsumpcyjnej i krytycznych punktów widzenia. - Z możliwością podjęcia jednostek do wyboru w takich dziedzinach, jak sztuka i marketingu sportowego, Digital Media Marketing i Etyki Marketingowej, kurs oferuje możliwość dowiedzieć się więcej na temat specjalistycznych zagadnień. - Marketing Group ma międzynarodowy charakter i regularnie odbywają wizyt wiodących międzynarodowych naukowców marketingowych. - Oczywiście gospodarze "Obóz Marketing ', gdzie czołowi uczeni międzynarodowe zaprezentować swoje badania do wykładowców i studentów. - Nasz akademicki kohorta obrotu jest największy w University of London, z 10 członków. Zdolności do zatrudnienia i możliwości rozwoju kariery Nasi absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy, a w ostatnich latach wprowadzono wiele różnych dziedzin związanych z marketingowym, w tym: - Sprzedaży w Standard Chartered - Kategoria analityk Kantar światowej Panelu UK - asystent na Maritz Badawczego Europy - Prywatna Bankier w ICICI Bank - Marketing Consultant w TV Viewpress [-]

Magister W Konsumpcji, Kultury I Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Wielka Brytania Egham

Nowo uruchomiony MA konsumpcji, Kultura & Marketing jest interdyscyplinarny program, który gromadzi mistrzów i nauczania treści z zastrzeżeniem obszarach marketingu i socjologii. [+]

Nowo uruchomiony MA w konsumpcji, Kultury i Marketingu jest interdyscyplinarny program, który gromadzi mistrzów i nauczania treści z dziedzin marketingu i socjologii. Program bada twierdzi, że nasz współczesny świat można najlepiej zrozumieć jako społeczeństwo konsumentów i kultury marki i bada, jak marketing i konsumpcjonizm coraz zdefiniować nasze doświadczenia, relacji społecznych i infrastruktury obywatelskiej. Jako takie dążymy do analizy zachowań marketingowych w celu lepszego zrozumienia, jak funkcjonuje ona jako sposób decyduje o produkcji i mediacji, którego oddziaływanie sięga daleko poza sfery zachowań konsumentów oraz marketingu i zarządzania w sferze polityki, kultury i środowiska. Dlaczego warto wybrać ten kurs? Żyjemy w epoce, która jest często określana jako kultura konsumpcyjna, jakby podstawowym sposobem, w jaki odnosimy się do siebie i zrozumieć samych siebie jest przez nasze własne zachowania konsumentów. W takim świecie wszystko zostanie skonfigurowane zgodnie z logiką marketingu i brandingu. Kurs wygląda pogłębione w zastrzeżeniach kultury Konsumentów i stara się je zrozumieć i będzie angażować się w wielu dziedzinach teoretycznych: branding, marketing, bio-energii i neoliberalizmu. W skrócie, jest to program, który ma na celu rozwój rozumienia świata, w którym żyjemy. Zdolności do zatrudnienia i możliwości rozwoju kariery Nasi absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy, a w ostatnich latach wprowadzono wiele różnych obszarów, w tym: - Senior Associate w Bank of China International - Reporter w Xinhua News Agency - Senior Associate w PricewaterhouseCoopers - Finance Officer w Ealing Borough Council - Doradcą (inwestycje ) w Barclays Bank Kurs ten uczy wyposaża podyplomowe magisterskie studentów z wiedzy przedmiotowej i wiedzy niezbędnej do prowadzenia karierę, lub zapewnia solidną podstawę do kontynuacji studiów doktoranckich. [-]