Royal College of Art

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Royal College of Art

Szeregowy uniwersytet zajmujący się sztuką i projektowaniem na świecie przez sześć kolejnych lat (2015-2020) *

Royal College of Art położony w sercu Londynu, jest najbardziej wpływowym, całkowicie podyplomowym uniwersytetem sztuki i designu na świecie. RCA przez sześć kolejnych lat (2015–2020) w rankingach tematycznych QS World University zajmował czołową pozycję na światowej uczelni artystycznej i projektowej.

Programy studiów

RCA oferuje 40 programów studiów podyplomowych - w tym studia magisterskie, doktoranckie i magisterskie.

Ponadto College oferuje angielski dla celów akademickich (EAP), aby wspierać studentów w komunikacji w akademickim kontekście artystycznym i projektowym. Obejmuje to 8-tygodniowe i 4-tygodniowe kursy przedsesyjne, przed rozpoczęciem programów, i oferują wsparcie sesyjne w trakcie roku akademickiego.

Krótkie kursy

Royal College of Art oferuje coraz szersze portfolio krótkich kursów, które obejmują kursy dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, kursy letnie i niestandardowe programy edukacji dla kadry kierowniczej dla firm i organizacji.

Kursy dla kadry kierowniczej

Program kursów mistrzowskich dla kadry kierowniczej zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia profesjonalistom wyższego szczebla najważniejszych umiejętności biznesowych XXI wieku, takich jak kreatywność, krytyczne myślenie i empatia.

Odwiedź strony z kursami, aby poznać przyszłe daty i zarejestrować swoje zainteresowanie.

Letnia szkoła

Kursy letnie trwają od jednego dnia do trzech tygodni, zapewniając uczestnikom niezrównane możliwości dostępu do światowej klasy wiedzy, studiów i obiektów. Kursy te są doskonałymi degustatorami tytułów magisterskich RCA .

Zasilanie branż kreatywnych

RCA odgrywa szczególną rolę w przygotowaniu studentów studiów podyplomowych do kariery w sztuce, projektowaniu i sektorze kreatywnym - w rzeczywistości College jest powszechnie postrzegany jako tygiel sektorów kreatywnych. Kursy prowadzone są przez światowej sławy artystów, projektantów, architektów, pisarzy, badaczy i teoretyków, a studenci mają wyjątkową okazję studiowania sztuki w środowisku projektowym i projektowania w środowisku artystycznym. Skoncentrowane, zindywidualizowane formy nauczania i uczenia się oraz dedykowane zaplecze techniczne i ośrodki badawcze przyczyniają się do stworzenia wyjątkowo kreatywnego i intelektualnego środowiska.

Oprócz przyjmowania studentów z ponad 80 krajów globalny wymiar Kolegium jest wzmacniany poprzez partnerstwa z wiodącymi instytucjami artystycznymi i projektowymi, kulturowymi i edukacyjnymi oraz poprzez szerokie kontakty z biznesem, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zgodnie z najnowszymi danymi, 93% absolwentów Kolegium zdobyło zatrudnienie na odpowiednim poziomie zawodowym w wybranej dziedzinie specjalistycznej, w krótkim czasie od opuszczenia kolegium. Te liczby docelowe są znaczącym wskaźnikiem sukcesu RCA .

Uznany za wyjątkową jakość swoich absolwentów, College ma tak godnych uwagi absolwentów, jak Sir James Dyson, Thomas Heatherwick, David Hockney, Tracey Emin, Christopher Bailey, Len Deighton, Julien McDonald, Orla Kiely, Alison Jackson, Idris Khan, David Adjaye, AOC, Suzie Templeton, Sir Ridley Scott - lista jest długa. ”

Lokalizacje

Londyn

Address
Royal College of Art
Kensington Gore
London

SW7 2EU Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Programy