Przeczytaj oficjalny opis

Queen's University Belfast znajduje się na liście 200 najlepszych uniwersytetów na świecie(QS World University Rankings 2019)

Będąc uczniem królowej, wstąpisz na uniwersytet, który jest prawdziwie międzynarodowy. W rzeczywistości jesteśmy 24 najbardziej międzynarodowym uniwersytetem na świecie i mamy studentów z ponad 82 krajów, pomagając stworzyć wielokulturowy i tętniący życiem kampus.

Jesteśmy członkiem prestiżowej grupy Russell, łączącej doskonałość w badaniach i edukacji z etosem skoncentrowanym na uczniach.


Queen's University

150 000 ABSOLWENTÓW, KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE

Nasi inspirujący absolwenci to wybitni naukowcy, laureaci Nagrody Nobla - tacy jak Seamus Heaney i David Trimble - oraz wpływowi liderzy, którzy wywierają wpływ w Irlandii Północnej i na całym świecie.

Ponad 94% absolwentów Queen's pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów; nasi absolwenci dominują na wysokich stanowiskach kierowniczych w 80 spośród 100 najlepszych firm w Irlandii Północnej i robią różnicę w ponad 120 krajach.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

JESTEŚMY GLOBALNYM UNIWERSYTETEM

Ponad 23,000 studentów mieszka i studiuje w Queen's. Spośród nich ponad 1900 pochodzi z ponad 82 krajów; w tym Malezję, Chiny, Indię, Bliski Wschód i Stany Zjednoczone. Zatrudniamy również ponad 600 międzynarodowych pracowników, pochodzących z ponad 70 narodowości.

DOŚWIADCZENIE UNIWERSYTETU NADZWYCZAJNEGO

Oferujemy sieć usług wsparcia, które pomagają Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Queen's, dbając o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie, wykształcenie, potrzeby edukacyjne, bezpieczeństwo finansowe i perspektywy kariery.

KLASYFIKACJA WORLD CLASS

Uczniowie światowej klasy wymagają wiodących udogodnień. Zainwestowaliśmy 350 milionów funtów w ciągu ostatnich 10 lat, z nowymi dodatkami otwierającymi się przez cały czas.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

Queens102

BELFAST - REGION NUMERU 1 W ŚWIECIE DO ODWIEDZENIA W 2018

(LONELY PLANET, 2017)

Kapitał z własną kulturą. Ciesz się codziennym życiem wśród najbardziej przyjaznych ludzi na świecie. Zanurz się w najlepszych współczesnych klubach, kuchni, kulturze i sztuce.

Queen's jest sercem kultury Belfastu, a także jej sztuki i scen społecznych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

GWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE

Oferowanie stylu życia odzwierciedlającego przejście z domu do życia uniwersyteckiego. Nasze bezpieczne, nowoczesne zakwaterowanie oferuje również wsparcie, pomoc i wskazówki dotyczące osiedlania się w życiu studenckim w Belfaście, a także ważne miejsce do życia i pełnego korzystania z życia studenckiego.

Nasze zakwaterowanie dla studentów i związek studencki pomogą ci spotkać się i nawiązać przyjaźnie z innymi uczniami i poczuć się częścią życia w kampusie. Ponad 200 klubów i towarzystw to świetny sposób na poznanie przyjaciół, odkrycie nowych talentów i przerwę w nauce.

Queens103a

WYDZIAŁ MEDYCYNY, ZDROWIE

Q Wydział Medycyny, Zdrowia i Nauk o Życiu w Queen's zapewnia wysokiej jakości, najnowocześniejszą edukację, poprzez światowej klasy personel, koncentrujący się na potrzebach społeczeństwa. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które jest prowadzone przez naukowców i wzbogaca naszych uczniów intelektualnie, społecznie i kulturowo.

Mamy nadzieję, że studenci z całego świata dołączą do nas, aby uczyć się, a także wprowadzać nowe pomysły i podejścia, które pomogą nam realizować nasze ambicje, aby ulepszyć i rozwijać życie. To miejsce znajduje się w sercu kultury Belfastu, a także w jej sztuce i kulturze. sceny społeczne. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

ADRESACJA GLOBALNYCH WYZWAŃ

Poprzez naszą edukację i badania, staramy się sprostać niektórym z największych wyzwań na świecie, nasi pracownicy akademiccy podejmują światowe badania poprzez nasze szkoły i globalne instytuty badawcze w dziedzinie nauk o zdrowiu i globalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Doprowadziło to do nowych metod leczenia pacjentów i większego poziomu ochrony żywności, którą jemy.

SZKOŁY WYŚCIGÓW

Szkoła nauk biologicznych

Szkoła Medycyny, Stomatologii i Nauk Biomedycznych

Szkoła Pielęgniarstwa i Położnictwa

Szkoła farmacji

RANKINGI WYNIKI

Przedmioty z 200 najlepszych na świecie (QS World Rankings według tematu 2017)

  • Farmacja i farmakologia (51-100)
  • Pielęgniarstwo (51-100)
  • Medycyna (151-200)
  • Rolnictwo i leśnictwo (151-200)

Przedmioty w Wielkiej Brytanii 20 najlepszych (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

  • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii na Farmakologię i Farmację
  • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii dla stomatologii
  • 4. miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie nauki o żywności
  • 6 miejsce w Wielkiej Brytanii dla rolnictwa i leśnictwa
  • 10. w Wielkiej Brytanii w dziedzinie anatomii i fizjologii
  • 20 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Queen's University Belfast

msc rozszerzone bezpieczeństwo żywności Fundamenty na badania w Biosciences Projekt Badawczy (moduł potrójne) Należą do nich: Platformy separacji GC, HPLC i UPLC ICP, I ... [+]

msc rozszerzone bezpieczeństwo żywności

Fundamenty na badania w Biosciences

Projekt Badawczy (moduł potrójne)

Należą do nich:

Platformy separacji GC, HPLC i UPLC ICP, IR, QTOF i qqq spektrometry masowe Mikrobiologiczne ośrodki badawcze Przeciwciało produkcja i rozwój spoiwo biomolekuł NMR, NIR i Ramana spektrometry

Zagraniczni studenci chcący ubiegać się Queen University Belfast (i dla których angielski nie jest językiem ojczystym), muszą być w stanie wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, aby w pełni korzystać ze swoich studiów lub badań. Obywatele spoza EOG muszą również spełniać UK wiz i imigracji (UKVI) wymogów imigracyjnych dla języka angielskiego dla celów wizowych.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Zoo Belfast Obiekty badań dla zwierząt gospodarskich Queen's University Marine Laboratory Kolekcje w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii SZCZEGÓŁY KURSU Animal Behavio ... [+]

Zoo Belfast Obiekty badań dla zwierząt gospodarskich Queen's University Marine Laboratory Kolekcje w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii SZCZEGÓŁY KURSU

Animal Behavior to naukowe badanie tego, co robią zwierzęta, od jednokomórkowych organizmów, bezkręgowców do kręgowców. Jest to jedna z najbardziej ekscytujących i interesujących dyscyplin naukowych, rozwijająca się gwałtownie w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Zachowanie zwierząt jest kluczem do zrozumienia procesów ewolucyjnych i istnieje rosnąca potrzeba zrozumienia zachowania z powodu wpływu rosnącej populacji ludzkiej.

Ponadto zrozumienie zachowania zwierząt ma fundamentalne znaczenie dla ochrony dobrostanu zwierząt. W związku z tym badanie zachowania zwierząt stanowi podstawę skutecznej ochrony, a także zwiększa i reguluje dobrostan zarówno zwierząt domowych, jak i dzikich. Kurs obejmuje szeroką gamę zwierząt, od owadów po naczelne, przyjmowanie zwierząt towarzyszących i zwierząt gospodarskich. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

... [+]

Ocena modułów będzie oparta na 100% zajęciach / testach w klasie / rozprawie. Studenci, którzy zdadzą wszystkie nauczane moduły, ale nie osiągną znaku co najmniej 50 procent w rozprawie, kwalifikują się do otrzymania dyplomu PG.

NAUKA I NAUCZANIE

Zapewniamy szereg doświadczeń edukacyjnych, które umożliwiają naszym uczniom angażowanie się w tematykę ekspertów, rozwijanie atrybutów i perspektyw, które zapewnią im życie i pracę w zaawansowanym społeczeństwie wykorzystującym innowacyjne technologie.

W połączeniu z porannymi i popołudniowymi zajęciami, przykładami możliwości, jakie daje nauczanie na tym kursie, są wykłady, praktyczne doświadczenia, technologie e-learningowe, samodzielna nauka i kwalifikacje wartości dodanej w celu zwiększenia szans na zatrudnienie.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Występuje bezprecedensowa presja na środowisko ze względu na eksploatację, degradację i degradację siedlisk, zmiany klimatyczne, gatunki inwazyjne, zanieczyszczenia i poj ... [+]

Bioróżnorodność Genetyka zachowania Pojawiające się patogeny roślin Biologia inwazji ochrona mórz

Odwiedzicie hodowle w niewoli dla zagrożonych gatunków, przybrzeżne kolonie ptaków na wyspach, korytarze rzeczne, którymi zarządza się gatunki inwazyjne, programy ochrony ptactwa zagnieżdżającego, krajowe rezerwaty przyrody, w tym wydmy, torfowiska i bogate gatunkowo murawy, przemysł komercyjny, Belfast Zoo i Góry Mourne.

Chociaż będziesz miał siedzibę w Centrum Biologii Medycznej (MBC), będziesz bardzo często opuszczony z kampusu, w tym do Queen's Marine Laboratory (QML) położonego godzinę na południe od Belfastu w Portaferry.

... [-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

... [+]

Istnieje szereg możliwości finansowania i stypendiów dla osób rozważających naukę w Queen's.

Od roku akademickiego 2017/18 Departament Gospodarki zapewni pożyczkę czesnego w wysokości do 5 500 £ na studenta / studenta / studenta / studenta / studenta / studenta / studenta / studenta. Informacje o opłacie za naukę.

System pożyczek podyplomowych w Wielkiej Brytanii oferuje rządowe pożyczki studenckie w wysokości do 10,280 GBP na kursy dla nauczycieli przedmiotów ścisłych i badawczych we wszystkich dziedzinach. Kryteria, uprawnienia, spłaty i informacje o aplikacji są dostępne na stronie internetowej rządu brytyjskiego.

... [-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

... [+]

Na królowej, dążymy do dostarczania wysokiej jakości środowisko uczenia się, który osadza ciekawości intelektualnej, innowacji i najlepszych praktyk w zakresie uczenia się, nauczania i wsparcia dla studentów, aby umożliwić studentowi osiągnąć swój pełny potencjał naukowy.

Na Magister Biologii Molekularnej i Biotechnologii robimy to poprzez dostarczanie szeregu doświadczeń edukacyjnych, które pozwalają naszym studentom do współpracy z ekspertami z zastrzeżeniem, rozwijać atrybuty i perspektywy, które dadzą im do życia i pracy w społeczeństwie globalnym i wykorzystania innowacyjnych technologii i światowej klasy biblioteka, która poprawia ich rozwój jako niezależne, kształcenia uczniów. ... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Kurs będzie prowadzony w całości przez badania aktywnego i oferują studentom możliwość zdobycia doświadczenia w laboratoriach konkurencyjne w skali międzynarodowej. Prog ... [+]

Kurs będzie prowadzony w całości przez badania aktywnego i oferują studentom możliwość zdobycia doświadczenia w laboratoriach konkurencyjne w skali międzynarodowej.

Program mgr obejmuje jedno podejście do tych chorób zakaźnych, z silnym uznaniu powiązań między zdrowiem a chorobą na dynamiczny interfejs między ludzi, zwierząt i środowiska.

Niezbywalne zestaw umiejętności i wiedzy bazowej pozyskane z programu dadzą studentom wysoce pożądane kwalifikacje, które jest dostosowane do tych, którzy chcą kontynuować karierę w dziedzinie zdrowia ludzkiego / choroby zakaźnej, zdrowia zwierząt, weterynaria, zwierzę / biologii roślin, nauk farmaceutycznych i żywności bezpieczeństwo. ... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 785 1880522