Przeczytaj oficjalny opis

Queen's University Belfast znajduje się na liście 200 najlepszych uniwersytetów na świecie(QS World University Rankings 2019)

Będąc uczniem królowej, wstąpisz na uniwersytet, który jest prawdziwie międzynarodowy. W rzeczywistości jesteśmy 24 najbardziej międzynarodowym uniwersytetem na świecie i mamy studentów z ponad 82 krajów, pomagając stworzyć wielokulturowy i tętniący życiem kampus.

Jesteśmy członkiem prestiżowej grupy Russell, łączącej doskonałość w badaniach i edukacji z etosem skoncentrowanym na uczniach.


Queen's University

150 000 ABSOLWENTÓW, KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE

Nasi inspirujący absolwenci to wybitni naukowcy, laureaci Nagrody Nobla - tacy jak Seamus Heaney i David Trimble - oraz wpływowi liderzy, którzy wywierają wpływ w Irlandii Północnej i na całym świecie.

Ponad 94% absolwentów Queen's pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów; nasi absolwenci dominują na wysokich stanowiskach kierowniczych w 80 spośród 100 najlepszych firm w Irlandii Północnej i robią różnicę w ponad 120 krajach.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

JESTEŚMY GLOBALNYM UNIWERSYTETEM

Ponad 23,000 studentów mieszka i studiuje w Queen's. Spośród nich ponad 1900 pochodzi z ponad 82 krajów; w tym Malezję, Chiny, Indię, Bliski Wschód i Stany Zjednoczone. Zatrudniamy również ponad 600 międzynarodowych pracowników, pochodzących z ponad 70 narodowości.

DOŚWIADCZENIE UNIWERSYTETU NADZWYCZAJNEGO

Oferujemy sieć usług wsparcia, które pomagają Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Queen's, dbając o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie, wykształcenie, potrzeby edukacyjne, bezpieczeństwo finansowe i perspektywy kariery.

KLASYFIKACJA WORLD CLASS

Uczniowie światowej klasy wymagają wiodących udogodnień. Zainwestowaliśmy 350 milionów funtów w ciągu ostatnich 10 lat, z nowymi dodatkami otwierającymi się przez cały czas.

Jedna z największych uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii i dziewiąta najstarsza, łączymy nasze dumne dziedzictwo z najnowocześniejszymi udogodnieniami, aby jak najlepiej wykorzystać życie uniwersyteckie.

Queens102

BELFAST - REGION NUMERU 1 W ŚWIECIE DO ODWIEDZENIA W 2018

(LONELY PLANET, 2017)

Kapitał z własną kulturą. Ciesz się codziennym życiem wśród najbardziej przyjaznych ludzi na świecie. Zanurz się w najlepszych współczesnych klubach, kuchni, kulturze i sztuce.

Queen's jest sercem kultury Belfastu, a także jej sztuki i scen społecznych. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

GWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE

Oferowanie stylu życia odzwierciedlającego przejście z domu do życia uniwersyteckiego. Nasze bezpieczne, nowoczesne zakwaterowanie oferuje również wsparcie, pomoc i wskazówki dotyczące osiedlania się w życiu studenckim w Belfaście, a także ważne miejsce do życia i pełnego korzystania z życia studenckiego.

Nasze zakwaterowanie dla studentów i związek studencki pomogą ci spotkać się i nawiązać przyjaźnie z innymi uczniami i poczuć się częścią życia w kampusie. Ponad 200 klubów i towarzystw to świetny sposób na poznanie przyjaciół, odkrycie nowych talentów i przerwę w nauce.

Queens103a

WYDZIAŁ MEDYCYNY, ZDROWIE

Q Wydział Medycyny, Zdrowia i Nauk o Życiu w Queen's zapewnia wysokiej jakości, najnowocześniejszą edukację, poprzez światowej klasy personel, koncentrujący się na potrzebach społeczeństwa. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które jest prowadzone przez naukowców i wzbogaca naszych uczniów intelektualnie, społecznie i kulturowo.

Mamy nadzieję, że studenci z całego świata dołączą do nas, aby uczyć się, a także wprowadzać nowe pomysły i podejścia, które pomogą nam realizować nasze ambicje, aby ulepszyć i rozwijać życie. To miejsce znajduje się w sercu kultury Belfastu, a także w jej sztuce i kulturze. sceny społeczne. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tętniącego życiem, kosmopolitycznego miasta, które tętni życiem towarzyskim i bogatym dziedzictwem kulturowym.

ADRESACJA GLOBALNYCH WYZWAŃ

Poprzez naszą edukację i badania, staramy się sprostać niektórym z największych wyzwań na świecie, nasi pracownicy akademiccy podejmują światowe badania poprzez nasze szkoły i globalne instytuty badawcze w dziedzinie nauk o zdrowiu i globalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Doprowadziło to do nowych metod leczenia pacjentów i większego poziomu ochrony żywności, którą jemy.

SZKOŁY WYŚCIGÓW

Szkoła nauk biologicznych

Szkoła Medycyny, Stomatologii i Nauk Biomedycznych

Szkoła Pielęgniarstwa i Położnictwa

Szkoła farmacji

RANKINGI WYNIKI

Przedmioty z 200 najlepszych na świecie (QS World Rankings według tematu 2017)

 • Farmacja i farmakologia (51-100)
 • Pielęgniarstwo (51-100)
 • Medycyna (151-200)
 • Rolnictwo i leśnictwo (151-200)

Przedmioty w Wielkiej Brytanii 20 najlepszych (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

 • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii na Farmakologię i Farmację
 • 2 miejsce w Wielkiej Brytanii dla stomatologii
 • 4. miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie nauki o żywności
 • 6 miejsce w Wielkiej Brytanii dla rolnictwa i leśnictwa
 • 10. w Wielkiej Brytanii w dziedzinie anatomii i fizjologii
 • 20 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Queen's University Belfast

Bioinformatyka opracowuje oprogramowanie i algorytmy do przesłuchiwania „Big Data”, obecnie w centrum badań medycznych, odkrywania i praktyki. W ciągu ostatniej dekady na ... [+]

Magister bioinformatyki i genomiki obliczeniowej

Bioinformatyka opracowuje oprogramowanie i algorytmy do przesłuchiwania „Big Data”, obecnie w centrum badań medycznych, odkrywania i praktyki.

W ciągu ostatniej dekady nastąpił ogromny postęp w technologii molekularnej i biomedycznej, co doprowadziło do rewolucji „omiki”.

CO ZAANGAŻUJE?

Będziesz patrzeć na duże dane, aby znaleźć wzorce, których inni nie widzą, uzyskując dostęp do zestawów danych, które nie zostały jeszcze przeanalizowane.

Odkryjesz wyniki, które przekładają się na rzeczywisty świat, poprzez komercjalizację lub próby kliniczne w celu zwalczania chorób.

Wykorzystasz swoją wizję, aby znaleźć unikalne rozwiązania problemów medycznych, a pod koniec stopnia będziesz gotowy do pracy w multidyscyplinarnym zespole z bioinformatykami, biologami i klinicystami.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Biotechnologia to wykorzystanie żywych systemów lub cząsteczek z nich w celach komercyjnych. Chociaż słowo „biotechnologia” ma zaledwie kilkadziesiąt lat, ludzkość używa ... [+]

Mgr Biologii Molekularnej

Biotechnologia to wykorzystanie żywych systemów lub cząsteczek z nich w celach komercyjnych. Chociaż słowo „biotechnologia” ma zaledwie kilkadziesiąt lat, ludzkość używa biotechnologii od tysiącleci, na przykład w piekarnictwie, warzeniu i oczyszczaniu ścieków.

Współczesne biotechnologie opierają się na naszej rosnącej zdolności do manipulowania organizmami na poziomie genetycznym i obejmują nowe metody przetwarzania odpadów i bioremediacje, nowe farmaceutyki, wykorzystanie enzymów w „zielonej katalizie”, ekscytujące nowe techniki diagnostyczne. W XX wieku nasze życie zmieniło się dzięki technologii informacyjnej; XXI wiek może przynieść równie wielką transformację, ale tym razem prowadzoną przez biotechnologię.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Zarządzanie zrównoważonym rozwojem jest jednym z najbardziej wymagających i szybko rozwijających się obszarów zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Wraz z rosną ... [+]

Mgr Leadership for Sustainable Development

Zarządzanie zrównoważonym rozwojem jest jednym z najbardziej wymagających i szybko rozwijających się obszarów zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Wraz z rosnącym uznaniem wpływu świata żyjącego poza jego środkami, zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, aby zaspokoić potrzeby obecnych pokoleń, nie zagrażając tym przyszłym, nigdy nie było bardziej widoczne.

Ten innowacyjny program konwersji Masters jest otwarty dla kandydatów ze wszystkich środowisk dyscyplinarnych i promuje przywództwo i obejmuje oparte na działaniu, eksperymentalne uczenie się, ułatwione poprzez serię wykładów, staży i projektów grupowych. Program sprzyja krytycznemu myśleniu i promuje wykorzystanie inicjatywy do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w zakresie zrównoważonego rozwoju.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Program magisterski z biologii parazytologii i patogenów jest przeznaczony dla studentów poszukujących szkolenia w zakresie chorób zakaźnych przenoszonych przez pasożyty, ... [+]

Mgr Parazytologii

Program magisterski z biologii parazytologii i patogenów jest przeznaczony dla studentów poszukujących szkolenia w zakresie chorób zakaźnych przenoszonych przez pasożyty, które poważnie podważają: zdrowie ludzkie w krajach rozwijających się i tropikach; systemy produkcji rolno-spożywczej na całym świecie (w tym zdrowie roślin oraz zdrowie i dobrostan zwierząt).

Studenci biorący udział w kursie będą rozwijać wiedzę specjalistyczną bezpośrednio dotyczącą zdrowia i dobrostanu ludzi, roślin i zwierząt, bezpieczeństwa żywności oraz przyszłej zrównoważonej produkcji żywności, w szczególności w systemach hodowli zwierząt i roślin / upraw.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Nie ma bezprecedensowej presji na środowisko ze względu na eksploatację, degradację i utratę siedlisk, zmiany klimatyczne, gatunki inwazyjne, zanieczyszczenia i pojawiają ... [+]

Mgr Zarządzania Ekologicznego i Biologii Ochrony

Jesteśmy w trakcie kryzysu różnorodności biologicznej; szóste masowe wymieranie na Ziemi. Ponad połowa światowej przyrody zniknęła w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat.

Nie ma bezprecedensowej presji na środowisko ze względu na eksploatację, degradację i utratę siedlisk, zmiany klimatyczne, gatunki inwazyjne, zanieczyszczenia i pojawiające się choroby. Możesz być częścią czegoś, co pomoże rozwiązać ten problem.

SZCZEGÓŁY KURSU

Program ma podstawę wykładów akademickich obejmujących pełne spektrum przedmiotów zawartych w biologii ochrony, w tym:

Zachowanie zwierzątRóżnorodność biologicznaGenetyka ochronyPowstające patogeny roślinneEkonomia środowiskowaOcena oddziaływania na środowiskoZarządzanie użytkami zielonymiBiologia inwazjiOchrona środowiska morskiegoBiologia glebyEkologia WildfireCO JESZCZE ZROBISZ?... [-]
Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Magister zaawansowanego bezpieczeństwa żywności jest dostosowany do studentów, którzy dążą do lub obecnie pracują w przemyśle rolno-spożywczym i sektorach pokrewnych, ofe ... [+]

MSc Advanced Food Safety

Magister zaawansowanego bezpieczeństwa żywności jest dostosowany do studentów, którzy dążą do lub obecnie pracują w przemyśle rolno-spożywczym i sektorach pokrewnych, oferując unikalne kwalifikacje w dziedzinie bezpieczeństwa żywności.

Instytut Globalnego Bezpieczeństwa Żywności (IGFS) jest jednym z czterech globalnych instytutów badawczych Uniwersytetu, który jest światowym liderem w rozwiązywaniu jednego z największych wyzwań - jak zapewnić bezpieczeństwo naszej żywności.

Światowa podaż żywności zmniejsza się. Jego produkcja znajduje się pod rosnącą presją, a zatem istnieje większe prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z bezpieczeństwem.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Queen's University Belfast

Zaprojektowany z myślą o studentach, którzy chcą pracować w dziedzinie badań naukowych, edukacji i przemysłu w sektorze nauk przyrodniczych, ten magisterium zapewni Ci za ... [+]

MSc Zachowanie i dobrostan zwierząt

Zaprojektowany z myślą o studentach, którzy chcą pracować w dziedzinie badań naukowych, edukacji i przemysłu w sektorze nauk przyrodniczych, ten magisterium zapewni Ci zaawansowaną wiedzę na temat aktualnych i pojawiających się problemów zarówno w zakresie zachowania zwierząt, jak i dobrostanu zwierząt, a także zapewni szeroką gamę wykładów w różnych tematach.

DLACZEGO KRÓLOWA?

Kurs ten stanowi wyjątkową okazję do uzyskania kwalifikacji w dziedzinie zachowań zwierząt i dobrostanu zwierząt dostarczanych przez światowej klasy naukowców. W przeciwieństwie do większości programów magisterskich na innych brytyjskich uniwersytetach, zapewnimy uczniom szeroki zakres wykładów na różne tematy (szczegóły - patrz Treść programu). Wielu naszych absolwentów zapewnia wymarzoną pracę na całym świecie.... [-]

Wielka Brytania Belfast
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Irlandia Północna, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 785 1880522