Przeczytaj oficjalny opis

O NUA

Norwich University of the Arts (NUA) ugruntowało swoją pozycję w dziedzinie sztuki, projektowania i edukacji medialnej od ponad 170 lat. Ale podczas gdy nasza historia sięga 1845 roku, nasze prognozy są przyszłościowe.

Z kampusu w centrum miasta, który oferuje najnowocześniejsze udogodnienia i podejście do nauczania, w którym przyznano nam wyróżnienie Gold w ramach programu Teaching Excellence Framework i 10. miejsce w Wielkiej Brytanii za jakość nauczania według The Times and The Sunday Times Good University Guide 2018, nasza reputacja doskonałość jest zasłużona.

NUA rozwija się jako uznany uniwersytet, rozwijając narodową reputację jako innowacyjna i twórcza społeczność akademicka, z silnym zaangażowaniem w oferowanie profesjonalnych kursów opartych na praktykach, które pozwalają uczniom rozwijać umiejętności i realizować swoją pasję.

W sercu tego wszystkiego, nasi uczniowie. Artyści, projektanci, twórcy. Wnosząc różnorodne zainteresowania i niepowtarzalne perspektywy, łączy ich pragnienie bycia wyzwaniem i inspiracją. Uczyć się z przeszłości i kształtować przyszłość.

Nasza misja

Misją NUA jest bycie najlepszym specjalistycznym uniwersytetem w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury i badań medialnych w Europie, produkowanie absolwentów o najwyższej jakości oraz inspirujących studentów i pracowników w celu osiągnięcia doskonałości w sferze twórczej i kulturalnej.

Historia Norwich University of the Arts

1845

Agencja Zapewnienia Jakości sprawdza, w jaki sposób brytyjskie uniwersytety i kolegia utrzymują standard swojej oferty szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet powstał jako niezależna instytucja szkolnictwa wyższego w ramach sekcji 121 Ustawy o reformie szkolnictwa z 1988 r. I jest uznanym organem z uprawnieniami do przyznawania tytułów naukowych. Uniwersytet jest regulowany przez Urząd Studentów (OfS). Informacje na temat statusu uniwersytetu można znaleźć w rejestrze OfS oraz na liście uznanych organów opublikowanych na stronie rządu brytyjskiego (GOV.UK). Ramy regulacyjne OFS wejdą w życie z dniem 1 sierpnia 2019 r. Od 1 kwietnia 2018 r. Do 31 lipca 2019 r. Uniwersytet będzie podlegał przejściowym porozumieniom OFS.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Norwich University of the Arts

Praktyczne doświadczenie kuratorskie i indywidualne, oparte na praktyce projekty stanowią podstawę naszego kursu MA Curation Masters. ... [+]

Przegląd

Odkrywając ideę "wystawy" w jej najszerszym zakresie na polu sztuki współczesnej, zaangażujesz się w galeryjną wystawę i projekt w nietypowych miejscach, interwencjach site-specific i publicznych projektach artystycznych.

Odpowiednie, aktualne i innowacyjne

Odzwierciedlając najnowsze myślenie w ramach studiów kuratorskich, ten praktyczny i odpowiedni kurs podyplomowy potwierdza pojawienie się artysty-kuratora, a także bardziej tradycyjne ścieżki do praktyki kuratorskiej.

Będziesz rozważał możliwości oferowane przez różne platformy, od tradycyjnych zbiorów muzealnych, muzeologii i archiwów po metody wirtualne i interaktywne.

Pomożesz w opracowywaniu samodzielnie zainicjowanych projektów kuratorskich, dzięki którym będziesz mógł wprowadzać innowacje i odkrywać sposoby na kultywowanie nowych odbiorców.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Innowacja twojej praktyki i rozwój krytycznie poinformowanych perspektyw to główne zasady naszego kursu magisterskiego MA Photography. ... [+]

Przegląd

Najnowocześniejsze studia i cyfrowe ciemne pomieszczenia pozwolą Ci rozwinąć charakterystyczny autorski głos dzięki zaawansowanym studiom fotograficznym.

Teoria i praktyka

Podczas gdy nasz kurs fotografii podyplomowej jest prowadzony przez praktykę, nauczane komponenty uwzględniają kontekstualne i teoretyczne aspekty fotografii. Od współpracy, przez estetykę / anty-estetykę i determinizm technologiczny, aż do wpływu pojawiających się technologii, zajmiesz się szeroką gamą tematów związanych z twoją praktyką.

Będziesz także zachęcany do rozwijania głębokiego zrozumienia profesjonalnych i komercyjnych kontekstów swojej pracy, a także odkrywania możliwości poruszania się obrazu we współczesnej fotografii.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Połącz kreatywny talent i umiejętności techniczne na kursie MA Games Masters w najlepszej instytucji edukacyjnej w Wielkiej Brytanii (2017 TIGA Games Industry Awards). ... [+]

Przegląd

Jako student studiów podyplomowych w NUA będziesz współpracować z podobnie myślącymi rówieśnikami i będziesz prowadzony przez wyspecjalizowany personel. Będziesz cieszyć się sesjami interdyscyplinarnymi ze studentami z całej naszej oferty kursów magisterskich, gdy będziesz pracować nad ambicjami związanymi z karierą w branży gier lub w szerszym sektorze kreatywnym.

Ulepsz swój zestaw umiejętności w branży

Zapewniając absolwentom możliwość sprostania wymaganiom szybko rozwijającej się branży, kurs ten przyspieszy rozwój umiejętności projektowania gier.

Oprócz szerszych badań nad kontekstem społecznym, technicznym, ekonomicznym i kulturowym, w którym produkowane są gry, możesz specjalizować się w jednym z trzech obszarów, kierując się jasno zdefiniowaną ścieżką nauki w Koncepcji (i Sekwencyjnej narracji), Produkcji zasobów lub Indie Rozwój.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Wspierające środowisko, które zachęca do artystycznych innowacji, eksploracji i debaty czeka na Ciebie na naszym kursie MA Fine Art Masters. ... [+]

Przegląd

Jako student Podyplomowych w NUA, przyspieszysz swoją praktykę artystyczną, badając rolę artysty w społeczeństwie i testując swoje pomysły na współczesne problemy i krytyczne debaty.

Opanuj swoje umiejętności w stymulującym środowisku

Możesz specjalizować się w - lub łączyć - obszary, w tym malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, praktyka przestrzenna i czasowa. Będziesz doskonalić umiejętności związane z Twoimi zainteresowaniami artystycznymi, a będziesz wspierany w rozwoju szerszej wiedzy, od wystawy i prezentacji po etykę i świadomość publiczności.

Współpracując z uczniami z innych studiów podyplomowych na NUA, będziesz częścią społeczności artystów, twórców i odwiedzających artystów, która tworzy stymulujące i aktywne środowisko badawcze.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Łącząc kreatywność, umiejętności rzemieślnicze i innowacje technologiczne, nasz kurs MA Textile Design Masters rozwinie i udoskonali Twoją wiedzę ekspercką na temat proje ... [+]

Przegląd

Będziesz pracować na czele tej dyscypliny, wykorzystując najnowsze osiągnięcia cyfrowe i technologiczne, jednocześnie rozwijając zrozumienie rynku i komercyjny potencjał swojej pracy.

Doskonal swoje umiejętności w zakresie projektowania tkanin

Będziesz zachęcany do popychania wyobraźni i rozciągania granic dyscypliny poprzez twórcze wykorzystanie materiałów, procesów i koncepcji.

Instruktorzy kursu i technicy warsztatowi uczący tego kursu podyplomowego są również praktykami, z rozległym i zróżnicowanym doświadczeniem w dziedzinach obejmujących produkcję cyfrowych wyrobów tekstylnych, CAD do powtórnego projektowania, cięcie laserowe, ilustracja, barwnik i splot. Szeroki zakres i wiedza na ich temat przyniosą korzyści podczas eksperymentów i rozwoju praktyki poprzez wystawy i konkursy krajowe.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Przenieś swoją praktykę na nowe szczyty, udoskonal swoje umiejętności techniczne i poznaj kulturowy i historyczny kontekst swojej pracy na akredytowanym przez Creative Sk ... [+]

Przegląd

Rzuć wyzwanie swojej praktyce audiowizualnej i dąż do oryginalności poprzez eksperymentowanie z koncepcjami, zagadnieniami i materiałami związanymi z ruchomym obrazem i / lub dźwiękiem.

Współpracować

Jako student studiów podyplomowych w NUA, dołączysz do społeczności praktyków i naukowców z różnorodnymi specjalnościami, dając ci cenne możliwości wspólnej pracy, a także indywidualnie.

Poprzez intensywne studia i kompleksowe warsztaty techniczne, będziesz rozwijać praktyczne i koncepcyjne umiejętności wymagane do tworzenia oryginalnych i innowacyjnych prac zgodnie z wymagającymi standardami zawodowymi.

Specjalizować

W zależności od specjalizacji, masz szansę zaangażować się w szeroką gamę metod audiowizualnych. Należą do nich: 2D Digital; CGI i animacja poklatkowa i produkcja ruchomego obrazu; animacji; skrypty i narracja; umiejętności i techniki poprzedzające produkcję i postprodukcję; projekt dźwięku.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Opracuj swój autorski styl i zapoznaj się z konceptualnymi kontekstami swojej pracy na kursie magisterskim MA Fashion. ... [+]

Przegląd

Jeśli jesteś gotów przetestować granice tego, co oznacza moda w XXI wieku i popchnąć swoją osobistą i zawodową filozofię do nowych granic, ten podyplomowy kurs mody zapewni idealną platformę.

Rozwiń swój niepowtarzalny głos

Twój atrakcyjny głos kreatywny pojawi się podczas pracy z różnymi materiałami i procesami.

Twoja praktyka obejmie cyfrowe, technologiczne i kulturalne innowacje, gdy będziesz rozwijać zrozumienie, jak korzystać z promocji i platform, aby zaprezentować swoją pracę.

Profesjonalni technicy pracowni będą wspierać twoją eksplorację szytego na miarę krawiectwa; eksperymentalne metody cięcia i drapowania; tradycje i rzemiosło haute couture; techniki wykańczania ręcznego i maszynowego; oraz wykorzystanie współczesnych technologii.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts

Przekonaj się, w jaki sposób projekt kształtuje nasze zrozumienie problemów, naszego środowiska i siebie nawzajem na naszym kursie MA Communication Design Masters. ... [+]

Przegląd

Rozwijając swoją wiedzę w kluczowych aspektach projektowania komunikacji, będziesz miał okazję zapoznać się z takimi dziedzinami, jak projektowanie graficzne, komunikacja graficzna, ilustracja, projektowanie informacji, komunikacja interaktywna, multimedia i typografia.

Ulepsz swoje umiejętności w zakresie projektowania komunikacji

Od ruchomego obrazu i dźwięku po kwestie związane z zarządzaniem marką i publikowaniem, rozszerzysz swoje umiejętności i ambicje na studia podyplomowe w NUA. Rozwijając własny głos i praktykę poprzez eksperymenty, będziesz mieć również okazję do krytycznego przeanalizowania kluczowych zagadnień związanych z projektowaniem i komunikacją, takich jak zrównoważony rozwój, nowe technologie, nowa publiczność i rynki, inkluzywność i etyka.... [-]

Wielka Brytania Norwich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Norwich University of the Arts
Witryna
Telefon
+44 (0)1603 610561