Norwich University of the Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NUA

Norwich University of the Arts (NUA) ugruntowało swoją pozycję w dziedzinie sztuki, projektowania i edukacji medialnej od ponad 170 lat. Ale podczas gdy nasza historia sięga 1845 roku, nasze prognozy są przyszłościowe.

Od kampusu w centrum miasta, który oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, po podejście do nauczania, w którym przyznano nam złoto w ramach Teaching Excellence Framework i zajęliśmy pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zatrzymywania studentów przez The Times i The Sunday Times Good University Guide 2020, naszą reputację za doskonałość jest zasłużony.

NUA rozwija się jako uznany uniwersytet, rozwijając narodową reputację jako innowacyjna i twórcza społeczność akademicka, z silnym zaangażowaniem w oferowanie profesjonalnych kursów opartych na praktykach, które pozwalają uczniom rozwijać umiejętności i realizować swoją pasję.

W sercu tego wszystkiego, nasi uczniowie. Artyści, projektanci, twórcy. Wnosząc różnorodne zainteresowania i niepowtarzalne perspektywy, łączy ich pragnienie bycia wyzwaniem i inspiracją. Uczyć się z przeszłości i kształtować przyszłość.

Nasza misja

Misją NUA jest bycie najlepszym specjalistycznym uniwersytetem w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury i badań medialnych w Europie, produkowanie absolwentów o najwyższej jakości oraz inspirujących studentów i pracowników w celu osiągnięcia doskonałości w sferze twórczej i kulturalnej.

Historia Norwich University of the Arts

1845 Norwich School of Design została założona w 1845 roku przez artystów i zwolenników Norwich School of Painters, jedynej prowincjonalnej grupy brytyjskiej, która zdobyła międzynarodową reputację w dziedzinie malarstwa krajobrazowego.
1965 Zatwierdzony do oferowania poziomu wykształcenia poprzez dyplom w dziedzinie sztuki i projektowania.
Od 1965 r W grupie wyjątkowych praktyków i nauczycieli pojawiają się podwójne mocne strony w malarstwie i projektowaniu graficznym, które odcisnęły piętno na krajowej scenie artystycznej i projektowej.
1975 Pierwsze kursy licencjackie z wyróżnieniem oferowane przez Radę National Academic Awards (CNAA).
1989 Great Yarmouth College of Art włączony do szkoły.
1993 Pierwsze kursy magisterskie wprowadzono na podstawie umowy akademickiej z Anglia Polytechnic.
1994 Włączony jako instytucja szkolnictwa wyższego, przemianowany na Norwich School of Art and Design.
1995 Student pierwszego stopnia naukowego zarejestrowany na studia doktoranckie.
2008 Uzyskał uprawnienia do nadawania stopni naukowych do poziomu magistra i został przemianowany na Norwich University College of the Arts.
2012 Przyznany tytuł uniwersytetu przez Tajną Radę, stając się Norwich University of the Arts . Powołuje swojego pierwszego kanclerza - aktora Sir Johna Hurt.

Agencja Zapewnienia Jakości sprawdza, w jaki sposób brytyjskie uniwersytety i kolegia utrzymują standard swojej oferty szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet powstał jako niezależna instytucja szkolnictwa wyższego w ramach sekcji 121 Ustawy o reformie szkolnictwa z 1988 r. I jest uznanym organem z uprawnieniami do przyznawania tytułów naukowych. Uniwersytet jest regulowany przez Urząd Studentów (OfS). Informacje na temat statusu uniwersytetu można znaleźć w rejestrze OfS oraz na liście uznanych organów opublikowanych na stronie rządu brytyjskiego (GOV.UK). Ramy regulacyjne OFS wejdą w życie z dniem 1 sierpnia 2019 r. Od 1 kwietnia 2018 r. Do 31 lipca 2019 r. Uniwersytet będzie podlegał przejściowym porozumieniom OFS.

Lokalizacje

Norwich

Norwich University of the Arts

Telefon
+44 (0)1603 610561