Northumbria University London Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northumbria jest bogate w badania, biznes-skoncentrowane, profesjonalna uczelnia z globalną reputację doskonałości akademickiej. Opiera się ona w samym sercu Newcastle upon Tyne, który jest regularnie głosowali najlepsze miejsce w Wielkiej Brytanii dla studentów.

Uniwersytet ma swoje początki w Rutherford College, założone w 1880 roku. Dziś, poprzez umieszczenie uczniów w sercu wybitnego doświadczenia i ze świata prowadzącej badania i nagrodzonych partnerstw, Northumbria jest nowy rodzaj doskonałej uczelni.

Northumbria jest w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii pod względem liczby absolwentów wchodzących zawodowej i dziewięciu na dziesięciu naszych absolwentów pracuje lub studiuje na sześć miesięcy po ukończeniu studiów. Jesteśmy na 21 miejscu na 111 uczelniach w Times Higher Education Student Survey 2014 zadowolenia.

Northumbria współpracuje z głównych pracodawców, w tym Nike, IBM, Nissan, Procter & Gamble, BBC i NHS, a ponad 60 560 pracodawców i organizacje zawodowe sponsoruje, akredytację programów Uczelni. Innowacyjne i przedsiębiorcze, jesteśmy również na czwartym miejscu w Wielkiej Brytanii przez Graduate Business start-upów.

Mamy kampus w Londynie oraz Newcastle, oraz współpracy z innymi instytucjami szkolnictwa wyższego na całym świecie przyciąga studentów z 136 krajów ...

Lokalizacje

Londyn

Northumbria University, London Campus

Address
110-114 Middlesex Street
Spitalfields, London E1 7EZ

Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 191 204 8890

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium