Przeczytaj oficjalny opis

O nas

W Newcastle University Business School kierujemy się doskonałością w nauczaniu i badaniach, aby stworzyć szansę dla naszych studentów, pracowników i partnerów.

Jesteśmy częścią elitarnej grupy szkół biznesu na całym świecie, które posiadają potrójną akredytację od trzech uznanych na arenie międzynarodowej jednostek akredytujących: AACSB, AMBA i EQUIS.

Nasze badania są wiodące na świecie i zajmujemy 14 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem siły badawczej (REF 2014). Naszym celem jest prowadzenie wyróżniających się interdyscyplinarnych badań i innowacji w Przyszłości Pracy i Wiodących w Przywództwie, z udowodnioną żywą współpracą dostarczającą nowe globalne perspektywy i rozwiązania.

Jesteśmy multidyscyplinarną Szkołą Biznesu, która rozwija studentów najwyższej klasy, przygotowując ich do zostania liderami biznesu jutra.

Wizja i misja

Nasza wizja, misja i wartości wspierają naszych światowej klasy pracowników i wysoko postawionych studentów, aby rozszerzyć dziedziny badań i doskonałości akademickiej oraz na nowo zdefiniować przyszłość społeczeństwa i biznesu.

Wizja

Naszą wizją jest być międzynarodową międzynarodową szkołą biznesu, która zapewnia doskonałość w przyszłej pracy i rozwija liderów na przyszłość, którą mogą kształtować.

Misja

Inspirujemy nowe globalne perspektywy w Przyszłości Pracy i Przywództwo poprzez intensywną współpracę i dążymy do doskonałości w zakresie badań, innowacji i edukacji, aby stworzyć naszym studentom, pracownikom i partnerom szansę na kształtowanie odpowiedzialnej przyszłości dla biznesu i społeczeństwa.

Wartości

Doskonałość

Nasze zobowiązanie do umożliwienia wszystkim pracownikom realizowania ich bliźniaczych ambicji, by prowadzić globalnie w swoich dziedzinach badań, praktyki i doświadczeń naukowych, a jednocześnie zapewniać naszym uczniom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Kreatywność

Jest kreatywny i innowacyjny, aby podnosić wiedzę i angażować się w sprawy społeczne, aby rozwiązywać globalne problemy.

Wpływ

Współpraca z rządami, biznesem, przemysłem, sektorem kreatywnym i kulturalnym oraz grupami społecznymi w celu zidentyfikowania obecnych i przyszłych wyzwań stojących przed społeczeństwem oraz dostarczenia innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, które będą miały znaczenie.

Nasze miasto

Newcastle jest kosmopolityczną stolicą północno-wschodniej Anglii. Nasze przyjazne studentom miasto oferuje światowej klasy sport, muzykę, zakupy i sztukę w samym centrum miasta. Newcastle to tętniące życiem miasto i miejsce docelowe dla studentów. Co roku przyciąga ponad 50 000 studentów z całego świata.

Dzięki przystępnemu mieszkaniu, kultowej architekturze i doskonałym połączeniom komunikacyjnym, nic dziwnego, że Newcastle zostało wybrane jako 100 najlepszych miast studenckich (* QS Best Student Cities 2018).

Newcastle University Business School

Szkoła Biznesu znajduje się w 50-milionowej inwestycji, oferując najnowocześniejsze udogodnienia, zaprojektowane z myślą o naszych studentach.

Jesteśmy ośrodkiem cennej sieci liderów myśli regionalnej, krajowej i międzynarodowej, absolwentów i czołowych specjalistów.

Szkoła znajduje się w odległości krótkiego spaceru od naszego kampusu w centrum miasta, czterech bibliotek uniwersyteckich i zakwaterowania dla studentów.

Wyposażony w:

  • elastyczny i dedykowany zestaw imprez z panoramicznym widokiem na miasto
  • cztery duże sale wykładowe i 27 sal seminaryjnych / dydaktycznych
  • zakres rezerwacji sal konferencyjnych dla pracowników i studentów
  • wielozadaniowa przestrzeń, w której uczniowie mogą połączyć naukę i socjalizację
  • przestrzeń dla studiów podyplomowych i studentów MBA, aby zrelaksować się i połączyć się z personelem
  • Wi-Fi w całym budynku plus trzy klastry komputerowe mieszczące około 120 komputerów i dedykowane terminale Bloomberg
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Newcastle University Business School

Nasz mgr bankowości i finansów zapewnia umiejętności i wiedzę fachową pozwalającą na karierę w branży bankowości i rynków finansowych. ... [+]

Profil

Nasz mgr bankowości i finansów zapewnia umiejętności i wiedzę fachową pozwalającą na karierę w branży bankowości i rynków finansowych.

Ogólnoświatowy wzrost w sektorze usług finansowych zwiększył zapotrzebowanie na specjalistów ze specjalistycznymi umiejętnościami i kompetencjami w bankowości i finansach. Ten kurs jest odpowiedzią na trendy i problemy w globalnych branżach usług finansowych.

Zawiera tematy, w tym:

bankowości detalicznejBankowość inwestycyjnazarządzanie inwestycjamibankowość centralnaCzego się nauczysz

Nauczymy Cię, jak działają banki detaliczne i inwestycyjne na rynkach finansowych. Zrozumiesz także rolę innych pośredników finansowych.... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz mgr e-biznes (systemy informacyjne) MSc łączy strategie biznesowe, wiodącą technologię, przedsiębiorczość i zachowania organizacyjne. Rozwiniesz zaawansowane umiejęt ... [+]

Profil

Nasz mgr e-biznes (systemy informacyjne) MSc łączy strategie biznesowe, wiodącą technologię, przedsiębiorczość i zachowania organizacyjne. Rozwiniesz zaawansowane umiejętności biznesowe i techniczne, aby wyróżnić swoją karierę w nowoczesnym świecie korporacyjnym. Obejmuje to strategiczne zastosowanie chmury obliczeniowej, bezpieczeństwa informacji i innych współczesnych technologii.

Na tym kursie będziesz uczyć się w dwóch światowej klasy szkołach na Uniwersytecie w Newcastle. Newcastle University Business School zapewnia kurs w połączeniu ze Szkołą Informatyki, która jest największą szkołą w Wielkiej Brytanii pod względem wpływu badań naukowych na społeczeństwo, tak jak to określił brytyjski rząd.... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz Mgr Finansów Zarządzania Ilościami i Zarządzania Ryzykiem rozwinie twoje zrozumienie problemów związanych z finansami ogólnymi. Będziesz także rozwijać specjalistycz ... [+]

Profil

Nasz Mgr Finansów Zarządzania Ilościami i Zarządzania Ryzykiem rozwinie twoje zrozumienie problemów związanych z finansami ogólnymi. Będziesz także rozwijać specjalistyczne umiejętności praktyczne w zakresie metodologii ilościowej i zarządzania ryzykiem.

Ogólnoświatowy wzrost sektora usług finansowych spowodował wzrost zapotrzebowania na absolwentów, którzy dobrze rozumieją zagadnienia związane z finansami ogólnymi, w połączeniu ze specjalistycznymi umiejętnościami w zakresie metodologii ilościowej i zarządzania ryzykiem. Ten kurs spełnia to żądanie. Opiera się na ugruntowanych mocnych stronach Business School w dziedzinie ekonomii i finansów.... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz Mgr Innowacyjności, Kreatywności i Przedsiębiorczości spełnia potrzeby gospodarki opartej na wiedzy, przedsiębiorczości i innowacji na całym świecie. ... [+]

Profil

Nasz Mgr Innowacyjności, Kreatywności i Przedsiębiorczości spełnia potrzeby gospodarki opartej na wiedzy, przedsiębiorczości i innowacji na całym świecie.

Kurs analizuje strategie i procesy biznesowe, które promują innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorczość w organizacjach.

Pracodawcy coraz częściej poszukują osób przedsiębiorczych i kreatywnych. Nasz kurs zakłada kształcenie absolwentów, którzy aspirują do strategicznych ról w sektorze prywatnym i publicznym. Nauczysz się kierować tymi organizacjami poprzez innowacyjne zmiany.

Jeśli masz zamiar poszukiwać innowacyjnych, kreatywnych i przedsiębiorczych ról, to ten kurs jest dla Ciebie. Obejmują one:... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz Mgr Międzynarodowej Analizy Finansowej rozwija dogłębne zrozumienie sprawozdawczości finansowej i zarządzania w kontekście międzynarodowego środowiska finansowego. ... [+]

Profil

Nasz Mgr Międzynarodowej Analizy Finansowej rozwija dogłębne zrozumienie sprawozdawczości finansowej i zarządzania w kontekście międzynarodowego środowiska finansowego.

Światowy kryzys gospodarczy, poważne awarie bankowe i wzmożony nadzór regulacyjny podkreśliły znaczenie należytego zarządzania finansami i rzetelnej sprawozdawczości. Ten kurs został opracowany specjalnie w celu zaspokojenia tej potrzeby.

Zapewnia ci ilościowe i jakościowe umiejętności analizy. Zrozumiesz również, w jaki sposób można połączyć wiedzę o rachunkowości i finansach w celu oceny wyników firmy i wyceny.

Kurs skierowany jest do absolwentów kierunków menedżerskich, biznesowych lub ekonomicznych, którzy chcieliby zdobyć większą wiedzę specjalistyczną w zakresie zagadnień związanych z analizą finansową. Jest również odpowiedni dla absolwentów niebędących przedsiębiorcami o dobrym poziomie liczebności, którzy chcą rozwijać umiejętności finansowe i zrozumienie.... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz kierownik ds. Operacji, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw zapewnia dogłębną wiedzę na temat głównych obszarów, które stanowią podstawę operacji i łańcucha dos ... [+]

Profil

Nasz kierownik ds. Operacji, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw zapewnia dogłębną wiedzę na temat głównych obszarów, które stanowią podstawę operacji i łańcucha dostaw. Dowiesz się, jak poprawić wydajność biznesową dzięki zintegrowanemu podejściu do operacji, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Organizacje stale poszukują sposobów na obniżenie kosztów, skrócenie czasu produkcji i dystrybucji oraz lepsze zarządzanie ryzykiem. To pozwala im rozwijać i utrzymywać przewagę konkurencyjną.

Kurs będzie odpowiedni dla osób, które chcą rozpocząć karierę w operacjach lub zarządzaniu ogólnym, w tym:

operacje, dystrybucja i zarządzanie łańcuchem dostawdoradztwologistyka i zarządzanie transporteminżynieria, zakupy lub zarządzanie jakościązarządzanie produkcjąrachunkowość zarządczaCzego się nauczysz... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz mgr rachunkowości, finansów i inwestycji strategicznych przygotowuje Cię do kariery w zakresie rachunkowości zarządczej, planowania finansowego lub inwestycji korpor ... [+]

Profil

Nasz mgr rachunkowości, finansów i inwestycji strategicznych przygotowuje Cię do kariery w zakresie rachunkowości zarządczej, planowania finansowego lub inwestycji korporacyjnych.

Planowanie strategiczne to proces organizacji określający jej strategię lub kierunek oraz podejmowanie właściwych decyzji dotyczących alokacji zasobów w celu jak najlepszego osiągnięcia jej celów.

Kurs zawiera istotne elementy finansów i rachunkowości zarządczej. Dostarcza niezbędnych narzędzi do ilościowej oceny wyników firmy i możliwości inwestycyjnych.

Kurs przeznaczony jest dla absolwentów, którzy chcą rozwijać karierę w:

zarządzanierachunkowośćPlanowanie finansoweinwestycje korporacyjneCzego się nauczysz... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasz innowacyjny kurs Advanced International Business Management Dual Award jest przeznaczony dla osób aspirujących do międzynarodowej kariery w zarządzaniu biznesem. ... [+]

Profil

Nasz innowacyjny kurs Advanced International Business Management Dual Award jest przeznaczony dla osób aspirujących do międzynarodowej kariery w zarządzaniu biznesem.

Po ukończeniu kursu otrzymasz:

Mgr Advanced International Business Management z Newcastle UniversityMgr International Business Management na Uniwersytecie w Groningen

Kurs obejmuje główne aspekty biznesu w kontekście międzynarodowym, w tym:

zarządzanie strategiczne i organizacjazarządzanie przez kulturyzarządzanie finansowe i ryzyko finansoweekonomia i marketingCzego się nauczysz

Skoncentrujesz się na porównawczych analizach krajów, instytucji i kultur. Dotyczy to strategicznego podejmowania decyzji przez firmy w środowisku międzynarodowym.... [-]

Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
17 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Newcastle University Business School

Nasze Operations Management Dual Award angażuje Cię w badanie zarządzania operacjami. Poznasz różne środowiska biznesowe i konteksty kulturowe. ... [+]

Profil

Nasze Operations Management Dual Award angażuje Cię w badanie zarządzania operacjami. Poznasz różne środowiska biznesowe i konteksty kulturowe.

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz:

Mgr Zarządzania Operacjami i Łańcuchem Dostaw z Uniwersytetu w NewcastleMgr zarządzania technologią na Uniwersytecie w Groningen

Kurs będzie odpowiedni dla osób pragnących rozwinąć niezbędną specjalistyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery:

zarządzanie operacyjnezarządzanie technologiązarządzanie łańcuchem dostawogólne zarządzanieordynacyjnyCzego się nauczysz

Dowiesz się, jak:

analizować funkcje operacyjne w różnych krajachzrozumieć różne środowiska instytucjonalneopracuj ostre oko do zarządzania operacjami w przedsiębiorstwach wielonarodowych... [-]
Wielka Brytania Newcastle upon Tyne
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
17 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Barrack Road,5
NE1 4SE Newcastle upon Tyne, England, Wielka Brytania