Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować w NCH?

Założona w 2011 roku, New College of the Humanities (NCH) z siedzibą w Bloomsbury w Londynie, zyskała reputację światowej klasy instytucji akademickiej, która jest liderem brytyjskiego szkolnictwa wyższego.

W 2015 r. The Times opisał, że NCH oferuje "szkolnictwo wyższe na zamówienie" i znajduje się "w czołówce nowej ery, akademickiego odpowiednika podróży kosmicznych", dzięki naszemu samouczkowemu systemowi dającym NCH przewagę nad nawet system samouczka Oxbridge "jeden do dwóch" w jeden kluczowy sposób ".

Studia licencjackie inspirowane sztuką liberalną

NCH ​​oferuje unikalny, inspirowany sztuką, program studiów licencjackich dla małych grup i indywidualny system samouczków, który jest złotym standardem edukacji humanistycznej.

Studenci wybierają łączny stopień wyróżnienia obejmujący "istotny" przedmiot i uzupełniający temat "pomniejszy", od dowolnych dwóch z historii sztuki, ekonomii, języka angielskiego, historii, prawa pojedynczego honoru LLB, prawa łączonego honoru LLB, filozofii i polityki

Wszyscy studenci NCH łączą studia z dyplomem wzbogacającym Kolegium, który ma zapewnić wiedzę niezbędną do prowadzenia satysfakcjonującego i satysfakcjonującego życia i oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego. Dyplom NCH jest przyznawany absolwentom oprócz ich dyplomu i odróżnia ich od rówieśników poprzez zaznaczenie większej głębi ich wykształcenia.

Wyjątkowe nauczanie

Studenci NCH korzystają z jednego z najlepszych wskaźników między pracownikami w szkolnictwie wyższym w Wielkiej Brytanii i doświadczają co najmniej 13 godzin kontaktowych w tygodniu z naszymi nauczycielami akademickimi. Dla porównania, studenci nauk humanistycznych i nauk społecznych na uniwersytetach Russell Group mają średnio 9,85 godzin tygodniowo kontaktu z HEPI, 2014).

Nauczanie w NCH odbywa się za pomocą indywidualnych samouczków, seminariów dla małych grup i interaktywnych wykładów od 10 do 60 uczniów, co oznacza, że ​​wszystkie głosy są słyszalne, a wszystkie pytania omawiane. Nasza kadra nauczycielska składa się z inspirujących i doświadczonych pracowników akademickich, którzy mają pasję do nauczania i są aktywni w badaniach.

NPC's światowej klasy profesorat obejmuje luminarzy takich jak Simon Blackburn, Sir Partha Dasgupta, Richard Dawkins, Daniel C Dennett, AC Grayling, Bettany Hughes, Lawrence Krauss, Steven Pinker, Sir Christopher Ricks i Adrian Zuckerman, z których wszyscy uczą i przyczyniają się do tworzenie i rozwój programu nauczania w Kolegium. Pomiędzy nimi wykładają około 100 wykładów w każdym roku akademickim w NCH, dając naszym studentom dostęp do jednych z największych na świecie myślicieli, które nie mają sobie równych na poziomie licencjackim.

Nasza pozycja

W 2015 roku wyniki naszych pierwszych absolwentów przekroczyły średnią krajową, z czego ponad 30 procent uzyskało dyplom z pierwszej klasy z przedmiotów humanistycznych, a ponad 83 procent uzyskało dyplom wyższej klasy wyższej lub wyższej. * Miejsca docelowe obejmowały Clifford Chance, Lambert Smith Hampton, Białoruś Free Theatre, Deloitte, Porsche, Diageo i British Council. Inni przechodzili na studia podyplomowe na najlepszych uniwersytetach, w tym na Uniwersytecie w Oksfordzie, UCL i LSE.

Od początku istnienia Kolegium, NCH zyskało reputację dzięki niezrównanemu doświadczeniu uniwersyteckiemu. W 2015 roku NCH otrzymał najlepszy "kurs"

* W 2014 r. 20 procent studentów w Wielkiej Brytanii uzyskało dyplom pierwszej klasy, z czego 72 procent uzyskało dyplom wyższej klasy wyższej lub wyższą (HESA).

Studia podyplomowe

NCH ​​zyskał reputację światowej klasy instytucji akademickiej, która jest liderem brytyjskiego szkolnictwa wyższego. Nasi studenci są jednymi z najbardziej dociekliwych umysłów na świecie i mają pasję do nauki. Studiowanie w NCH jest ubogacającym pogoń, zarówno osobistym, jak i zawodowym, i uważamy, że studenci studiów podyplomowych odgrywają integralną rolę w stałym rozwoju naszej tętniącej życiem społeczności kolegialnej.

Nasze programy magisterskie wspierają zaawansowane umiejętności krytycznego zadawania pytań, zbierania informacji, syntezy i analizy oraz komunikacji ustnej i pisemnej. Absolwenci będą prawdopodobnie kontynuować naukę i karierę akademicką lub szersze możliwości zatrudnienia w różnych branżach.

Nasi absolwenci

NCH ​​oferuje intensywne doświadczenie edukacyjne i ogromne możliwości indywidualnego rozwoju. Studenci, którzy zdecydują się studiować w Kolegium, rozwijają się w zapewnione, dobrze zaokrąglone, elokwentne osoby posiadające zdolność do niezależnej krytycznej myśli i debaty intelektualnej, imponujące umiejętności badawcze, szeroki zakres zainteresowań i pasji oraz zrozumienie, w jaki sposób zastosować swoje studia do cały świat.

Kaliber i różnorodność miejsc docelowych pierwszych absolwentów Kolegium pokazuje akademickie i rzeczywiste wartości wiodącego podejścia Kolegium do szerszego, głębszego, bardziej rygorystycznego szkolnictwa wyższego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


New College of the Humanities

Nasze badania historyczne ... [+]

Zarys programu

Od 2018 roku nasz

Każdy z siedmiu kursów programu został opracowany przez nagradzanego naukowca, historyka i nadawcę Dr Suzannah Lipscomb i zostanie dostarczony przez Wydział Historii w NCH.

Kurs 1: Rzemiosło historykaKurs 2: Studium głębokości I *Kurs 3: Historia publicznaKurs 4: Studium głębokości II *Kurs 5: Rozprawa IKurs 6: Stosowana historia publicznaKurs 7: Rozprawa II

* Głębokość Badania są wybierane spośród:

The Royal Court: Ritual, CultureSpotkania międzykulturowe we wczesnym okresie nowożytnymPóźniejszy wiek wiktoriański: społeczeństwoAfroamerykanie

Pobierz i obejrzyj MA Historical Research

Kto powinien złożyć wniosek:Studenci, którzy wcześniej studiowali historięStudenci ze sztuk wyzwolonych, absolwentów kierunków humanistycznych, którzy szukają kursu konwersji w historiiDojrzali studenci, którzy pasjonują się historiąTwoje kwalifikacje:... [-]
Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New College of the Humanities

Nasza filozofia MA MA Philosophy zapewnia rygorystyczny i szeroki program, który odnosi się zarówno do tych, którzy rozpoczynają formalne studia filozoficzne jako abso ... [+]

Nasza filozofia MA

MA Philosophy zapewnia rygorystyczny i szeroki program, który odnosi się zarówno do tych, którzy rozpoczynają formalne studia filozoficzne jako absolwenci innych dyscyplin, jak i do absolwentów filozofii, którzy dążą do konsolidacji i poszerzenia swoich studiów.

Ten program magistra może być ukończony w ciągu jednego roku (pełny etat) lub rozciągnięty na dwa lata (w niepełnym wymiarze godzin).

Informacje zwrotne na temat rozprawy o 10.000 - 15000 wyrazów zostaną dostarczone w ciągu sześciu tygodni od przesłania.

Twoje kwalifikacje ... [-]
Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New College of the Humanities

Pobierz i przejrzyj specyfikacje programu Oszacowanie Podsumowująca ocena mgr Global Polityka będzie głównie za pomocą esejów, które są rozmieszczone ... [+]

Pobierz i przejrzyj specyfikacje programu

Oszacowanie

Podsumowująca ocena mgr Global Polityka będzie głównie za pomocą esejów, które są rozmieszczone równomiernie w ciągu roku akademickiego, aby uniknąć okresów przeciążenia ucznia. Studenci będą również oceniani na podstawie jednej dłuższej propozycji badawczej i rozprawy zawierającej 15 000 słów. Pisemne zadania zostaną przesłane za pośrednictwem naszych VLE, ​​Moodle i Turnitin w celu zminimalizowania możliwości plagiatu.

Chociaż jest to przede wszystkim napisane, ten zakres stylów oceniania ma na celu maksymalizację integracji i podniesienie kluczowych umiejętności uczniów.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
New College of the Humanities

Czytałeś Freakonomics (Levitt ... [+]

Fascynująca mieszanka polityki gospodarczej i przekazywanie wiedzy ekonomicznej, to MA nauczy Cię, jak rozumieć, w jaki sposób wiedza ekonomiczna jest wykorzystywana we współczesnym świecie.

Absolwenci będą mieli umiejętność działania między ekonomistami a opinią publiczną.

The

Kto powinien się zgłosić

Ten program może być dla Ciebie odpowiedni, jeśli chcesz rozwijać karierę jako twórca polityki, dziennikarz, praca w organizacjach pozarządowych lub organizacjach międzynarodowych.

Struktura

MA Communicating Economic Policy składa się z dziesięciu kursów podstawowych studiowanych w pełnym wymiarze w ciągu jednego roku akademickiego lub w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat akademickich.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

An Open Day at New College of the Humanities

Professional development at NCH

Student Life at NCH - Your Accommodation Choices

2015 Graduation | NCH London

Why Study Philosophy?