Nottingham Trent University School of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej promuje w dziedzinie edukacji, badań i doradztwa wyższej. Oferujemy szeroką gamę kursów na poziomie studiów licencjackich, podyplomowych i zawodowym.

Studenci mogą wybrać kursy, które zostały zaprojektowane we współpracy z organizacjami zawodowymi i organizacjami zewnętrznymi w sektorze publicznym i prywatnym.

Tutaj w Szkoła Wyższa Psychologii SpołecznejStaramy się mieć znaczenie dla społeczeństwa i życia osób w nim.

Naszą misją jest:

Być Szkoła Nauk Społecznych, której pracownicy, studenci i absolwenci wzbogacić i wpływ na życie jednostek, społeczności i społeczeństwa

Nasza wizja:

  • Aby promować kulturę, która ceni różnorodność wszystkich naszych wspólnotach i nagłaśnia i obchodzi doskonałości we wszystkim co robimy.
  • Aby utworzyć środowisko nauczania i uczenia się żywe i integracyjnego uziemiony w stypendialnego, badań i praktyki zawodowej.
  • Aby zostać uznany w kraju i zagranicą dla naszego teoretycznie świadomej i badań stosowanych.
  • Do opracowania lokalnych, krajowych i międzynarodowych partnerstw, które kształtują wiedzę, polityka i praktyka.
  • Aby zmaksymalizować szanse zatrudnienia naszych studentów za pośrednictwem naszego programu nauczania i zaangażowania z partnerami zewnętrznymi.

Działy naukowe

Polityka i stosunki międzynarodowe

Departament Polityki i Stosunków Międzynarodowych otrzymał doskonałe oceny i ma aktywne i prężne kultury badań, zapewnienie wysokiej jakości modułów badawczych poinformowani i kursy.

psychologia

Psychologia został uznany za jego doskonałości nauczania, a także o silnej narodowej i rosnące międzynarodowe profil badawczy.

Nasze kursy licencjackie, podyplomowe programy konwersji mgr psychologii i nasz Psychologii Sądowej są akredytowane przez British Psychological Society.

Pracuj Społecznej i Zdrowia

Departament Pracy Społecznej i Zdrowia skupia zespół pracowników z różnych środowisk akademickich i zawodowych w zakresie pracy socjalnej, zdrowia publicznego i opieki społecznej.

Zespół dąży do doskonałości zarówno w nauczaniu i badaniach naukowych, zachowując ścisłą współpracę z organizacjami.

socjologia

Zakład Socjologii oferuje kursy w zakresie socjologii, kryminologii, młodzieży i poradnictwa zawodowego.

Tych dziedzinach są zainteresowani myślenia krytycznie o świecie społecznym, w którym żyjemy oraz wspieranie i ochronę ludzi i środowiska w Unii oraz w złożonych i zróżnicowanych kontekstach.

etyka

w Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej jesteśmy zobowiązani do etycznego nad badaniami. Wszystkie projekty badawcze, które dotyczą pracowników muszą mieć prześwitem od Kolegium Badania Etyki (CREC) zanim jakiekolwiek dane mogą być gromadzone i / lub analizy. Ponadto wszyscy uczniowie badawcze muszą złożyć wniosek do CREC zabezpieczyć luz etyczny dla badań zaangażowanych w swoich badaniach.

Na prowadzonych kursach klirens etyczna jest wymagana dla tych elementów programów, które obejmują planowanie i realizację badań przez studentów. Zarządzanie etyki może przyjść w postaci wyraźnych protokołów, że studenci są zobowiązani do naśladowania, gdy zajmuje się zbieraniem danych, lub może wymagać pełnego złożenia przez studenta do Komisji Etyki Badań Szkoły. Ten ostatni przypadek jest zwykle na ostatnim roku projekty badawcze. Gdzie uczniowie są zaangażowani w naukę o metodach badawczych są również obsługiwane w uczeniu się, jak radzić sobie kwestie etyczne, które mogą się pojawić. Ten nacisk na etykę badań odzwierciedla nasze zaangażowanie w promowanie społecznej odpowiedzialności w naukach społecznych.

Stypendia

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych przyjemność zaoferować szereg hojnych stypendiów i programów lojalnościowych. Odwiedzić http://www.ntu.ac.uk/s3scholarships aby uzyskać więcej informacji.

otwarte imprezy

Przyjść do jednego z naszych imprezach otwartych do zapoznania się z naszą szeroką gamę kursów podyplomowych i zawodowych, poznać naszą kadrę akademicką i dowiedzieć się więcej na temat opłat i możliwości finansowania. Odwiedzić http://www.ntu.ac.uk/s3openevent Aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA - Magisterskie » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć MA - HealthcareStudies » Widzieć MSc - HealthcareStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Socjologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Socjologia MA w NTU ma charakterystyczny i skupić się na specjalistycznej Public Socjologii. Jest to kurs, który umożliwia powiązanie teorii, badań i praktyki, rozwijanie wiedzy i spostrzeżeń dogłębne, jak również zdobyć praktyczne doświadczenie potrzebne do budowy swoich umiejętności jako socjolog Publicznej. [+]

Kurs oferuje ekscytującą możliwość studiowania socjologii na zaawansowanym i specjalistycznej poziomie z charakterystycznym uwzględnieniem tradycji i współczesnych form socjologii publicznej ci. MA Socjologii NTU ma charakterystyczny i skupić się na specjalistycznej Public Socjologii. Jest to kurs, który umożliwia powiązanie teorii, badań i praktyki, rozwijanie wiedzy i spostrzeżeń dogłębne, jak również zdobyć praktyczne doświadczenie potrzebne do budowy swoich umiejętności jako socjolog Publicznej.

Publiczny Socjologia budzi i wzmacnia swoją socjologiczną wyobraźnię, łącząc to, co uczysz się sprawami społecznymi i wyzwań stojących przed współczesnym społeczeństwem obywatelskim. To nie tylko daje możliwość rozwoju zaawansowanych i specjalistyczną wiedzę z zakresu teorii i badań socjologicznych: wspiera i wyzwania, aby wykorzystać tę wiedzę w sposób bezpośrednie korzyści innym. Kurs został zaprojektowany i dostarczony przez specjalistów akademickich z doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych dla iz wielu różnych klientów, grup i społeczności.... [-]


MA W Kryminologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Ten stopień magistra czerpie z wiedzy pracowników z ustalonymi reputację w tej dziedzinie. Opiekunowie mają szeroki zakres zainteresowań badawczych i są aktywnie zaangażowane w Nottingham Crime Unit Badań i Centrum Badań i ograniczenia przestępstw z nienawiści. [+]

Stopień tego Mistrza czerpie z wiedzy pracowników z ustalonymi reputację w tej dziedzinie. Opiekunowie mają szeroki zakres zainteresowań badawczych i są aktywnie zaangażowane w Nottingham Crime Unit Badań i Centrum Badań i ograniczenia przestępstw z nienawiści. Te specjalistyczne jednostki znajdują się w dziale oraz prowadzenie wysokiej jakości stosowane kryminologicznych i karnej badania sprawiedliwości.

Kurs oferuje charakterystyczny teoretyczne i polityczne ukierunkowania kryminologii. Nacisk na politykę jest specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować bardziej zawodowo odpowiedni program studiów na poziomie magisterskim, że będzie bardziej istotne dla studentów poszukujących kariery polityki zorientowanej w Home Office, biuro rządowe regionów, lokalny rząd i przestępczości oraz zaburzenia partnerstwa redukcji ,... [-]


MA W Polityce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ten oferuje możliwość studiowania Polityka na poziomie zaawansowanym i specjalistycznej, podkreślając wzajemne między krajowymi, regionalnymi i globalnymi aren ci. Podstawa dla tematem MA polityka jest uczestnictwo - problem, który ma, a wygląda na to, aby nadal być kluczowym debata w ramach dyskursu politycznego. [+]

Kurs ten oferuje możliwość studiowania Polityka na poziomie zaawansowanym i specjalistycznej, podkreślając wzajemne między krajowymi, regionalnymi i globalnymi aren ci. Tematem stanowiącymi podstawę z MA Polityka jest udział - problem, który ma, a wygląda na to, aby nadal być kluczowym debata w ramach dyskursu politycznego.

W trakcie kursu będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję do zbadania tego tematu poprzez połączenie akademickich umiejętności badawczych z okresem uczenia się w miejscu pracy - albo za pośrednictwem istniejących łączy mogłeś z organizacji / instytucji, lub poprzez linki ustalonych w trakcie kursu.

Zapraszamy aplikacje z Wielkiej Brytanii, UE i studentów.... [-]


MA W Pracy Socjalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2018 Wielka Brytania Nottingham

MA Praca socjalna to dwuletni kurs w pełnym wymiarze godzin, który rozpocznie się w styczniu 2018 r. Został on zaprojektowany dla tych, którzy mają stopień i doświadczenie w opiece zdrowotnej i społecznej dziedzinie prac i chcesz stać się wykwalifikowanym pracownikiem socjalnym i daje możliwość zarówno nauki i pracy dzieci i rodzin pracy socjalnej i dorosłych pracy socjalnej. [+]

Test MA Praca socjalna Jest to dwuletni kurs w pełnym wymiarze godzin, który rozpocznie się w styczniu 2018 r. Został on zaprojektowany dla tych, którzy mają stopień i doświadczenie w opiece zdrowotnej i społecznej dziedzinie prac i chcesz stać się wykwalifikowanym pracownikiem socjalnym i daje możliwość zarówno nauki i pracy dzieci i rodzin pracy socjalnej i dorosłych pracy socjalnej.

Test MA Praca socjalna Jest to dwuletni kurs w pełnym wymiarze czasu, zaprojektowany dla tych, którzy mają wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie prac Zdrowia i Opieki Społecznej i życzymy, aby stać się wykwalifikowanym pracownikiem socjalnym. To daje możliwość zarówno nauki i pracy dzieci i rodzin pracy socjalnej i dorosłych Praca Socjalna daje Ci wolność, aby poprowadzić swoją karierę tak, jak chcesz.... [-]


MA W Stosunków Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

MA w Stosunków Międzynarodowych ma na celu opracowanie globalnej świadomości, zrozumienia złożoności współczesnych arenach międzynarodowych, i poczucie, że polityka może zająć szybki, zaawansowany zmiany. [+]

Test MA w Stosunków Międzynarodowych ma na celu opracowanie globalnej świadomości, zrozumienia złożoności współczesnych arenach międzynarodowych, i poczucie, że polityka może zająć szybki, zaawansowany zmiany.

Nauczania na kursie jest z prawdziwie międzynarodowym zespole i przyciąga kohortę z całego świata. W ten sposób można wziąć pod uwagę wiele różnych punktów widzenia międzynarodowych i oferuje całkowicie całościowe doświadczenie uczenia się. Zyskasz zaawansowanego i krytyczne rozumienie teorii stosunków międzynarodowych, polityk i praktyk.

Studenci na tym oczywiście wszystkie mają możliwość uczestniczenia w seminariach, warsztatach i wspólnej pracy z uczniami z innych studiów podyplomowych. To stwarza możliwości, aby spotkać się i współdziałać z naszej kwitnącej społeczności badawczej.... [-]


Ma Zaawansowaną Praktyką Pracy Socjalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2018 Wielka Brytania Nottingham

MA zaawansowane Praktyka Praca socjalna jest to elastyczny kurs, który oferuje, jako zarejestrowanego pracownika socjalnego, zintegrowany kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie opieki nad dziećmi i dorosłych pracy socjalnej. [+]

Test ma zaawansowane praktyki pracy socjalnej Jest to elastyczny kurs, który oferuje, jako zarejestrowanego pracownika socjalnego, zintegrowany kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie opieki nad dziećmi i dorosłych pracy socjalnej.

Jako pracownik socjalny, masz za zadanie interweniować w życiu tych, którzy są narażeni. Jesteś zobowiązany do podejmowania decyzji, które mogą mieć wpływ na zarówno dla jednostki i całego społeczeństwa. Kurs ten oferuje elastyczny dostęp do różnych modułów - odpowiednie na każdym etapie swojej kariery jesteś na - i dadzą Ci podstawowych umiejętności potrzebnych do obecnej praktyki.

Dlaczego warto wybrać MA Zaawansowane praktyki pracy socjalnej? Jest to idealna okazja do ciągłego rozwoju zawodowego, który będzie wspierał swoją dalszą rejestrację w zawodach Zdrowia i Opieki Rady jako wykwalifikowany lekarz, który wykazał zaangażowanie i udział w CPD. Kurs został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalne możliwości Framework oraz Zdrowia i Opieki zawodów Standardami Rady of Proficiency. Modułowa dostawy kursu pozwala spełniać swoją naukę w czasie i tempie, które ma sens dla Ciebie i będzie wspierać swój rozwój zawodowy w całej swojej karierze. Aktualne praktycy mogą zdobyć magistra kwalifikacje jednocześnie oryginalny wkład do wiedzy i zrozumienia w wybranej dziedzinie praktyki zawodowej. Będziesz uczył przez entuzjastyczny i kompetentny personel, który czerpać ustalonej wiedzy, zainteresowań badawczych i doświadczenia zawodowego. Każdy moduł zachęci Państwa do zbadania konkretnych tematów, w oparciu o doświadczenia w praktyce. W ten sposób będziesz w stanie zintegrować nauki całej teorii i praktyki podziału. Kurs ... [-]

Rozwój Kariery / MA Pg Cert

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 - 18 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ten ma na celu wyposażyć w umiejętności, cechy i umiejętności wymaganych od profesjonalnego lekarza pracującego w sektorze rozwoju kariery zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia. [+]

Kurs MA / PG Cert Career Development został zaprojektowany tak, aby można wyposażyć w umiejętności, cechy i umiejętności wymaganych od profesjonalnego lekarza pracującego w sektorze rozwoju kariery, umożliwiając zaspokojenie potrzeb klientów w różnych ustawieniach.

Kurs jest dostosowany do potrzeb studentów pragnących podjąć pracę w tym sektorze, jak również tych już zatrudnionych w rozwoju kariery lub pokrewnych ról.

Zamiast zobowiązać się do pełnego MA, można zdecydować się na studia podyplomowe certyfikat (PG Cert) w rozwoju kariery. Studiujących w pełnym wymiarze czasu MA będą mieli możliwość ukończenia kwalifikacji w rozwoju kariery (QCD) udzielenia akredytowanych przez Instytut Rozwoju Kariery (CDI), organizacji zawodowej. ... [-]


MSc

Magister Cyberpsychology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Nasz stopień magistra Cyberpsychologii zapewni Ci możliwość rozwijania odpowiednich umiejętności akademickich i zawodowych, aby rozpocząć karierę w dziedzinie cyberpsychologii, psychologicznego badania Internetu i technologii cyfrowych. Kurs przeznaczony jest dla absolwentów psychologii i absolwentów innych pokrewnych dyscyplin, na przykład mediów czy informatyki. Może być interesujące, jeśli chcesz kontynuować karierę w cyberpsychologii, w jakiejkolwiek organizacji wykorzystującej dowolną formę cyberpsychologii (tj. Obecności w internecie) lub w badaniach naukowych lub w środowisku akademickim. [+]

Nasz stopień magistra Cyberpsychologii umożliwi Ci rozwinięcie odpowiednich umiejętności akademickich i zawodowych, aby rozpocząć karierę w dziedzinie cyberpsychologii, psychologicznego badania Internetu i technologii cyfrowych. Eksperci z dziedziny cyberpsychologii, Internetu i technologii zapewnią kurs.

Kurs przeznaczony jest dla absolwentów psychologii i absolwentów innych pokrewnych dyscyplin, na przykład mediów czy informatyki. Może być interesujące, jeśli chcesz kontynuować karierę w cyberpsychologii, w jakiejkolwiek organizacji wykorzystującej dowolną formę cyberpsychologii (tj. Obecności w internecie) lub w badaniach naukowych lub w środowisku akademickim.... [-]


Magister Psychologii Stosowanej Dzieci

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Magister Psychologii Stosowanej Dziecko patrzy na zaawansowanym studium rozwoju psychicznego w odniesieniu do dzieci i młodzieży. Koncentruje się na konsekwencjach psychologicznych teorii i badań w zakresie polityki i praktyk w zakresie stosowanych ustawień, na przykład, edukacja, klinicznych i społecznych kontekstach. [+]

Test Magister Psychologii Stosowanej Child Wygląda na zaawansowanym studium rozwoju psychicznego w odniesieniu do dzieci i młodzieży. Koncentruje się na konsekwencjach psychologicznych teorii i badań w zakresie polityki i praktyk w zakresie stosowanych ustawień, na przykład, edukacja, klinicznych i społecznych kontekstach.

O przebiegu Child Psychology Magister Applied

Magister Psychologii Stosowanej Dziecko łączy krytyczną ocenę dogłębnej obecnej teorii dotyczącą rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży z zaawansowanych szkoleń w odpowiednich metod badawczych.

Implikacje teorii psychologicznej dla polityki i praktyki w różnych dziedzinach, w tym edukacji, klinicznej i kontekstach społecznych uważane są również. To idealny kurs dla wszystkich, którzy chcą karierę, która obejmuje pracę z dziećmi lub dla osób zainteresowanych zabezpieczenia doktorską miejsce szkolenia z psychologii wychowawczej. ... [-]


Magister Psychologii Sądowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne akredytowany Psychologii Sądowej Masters ma na celu przygotowanie absolwentów psychologii z wiedzy akademickiej i umiejętności praktycznych [+]

To Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne Akredytowane Mistrzowie Forensic Psychology ma na celu przygotowanie absolwentów psychologii z wiedzy akademickiej i umiejętności praktycznych niezbędnych do przeprowadzenia praktycznej pracy i badań kryminalistycznych w kontekście.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Jest akredytowany przez British Psychological Society. Oznacza to, że poprzez uzyskanie Magister Psychologii Sądowej również być zakończeniu pierwszego etapu szkolenia zawodowego wymaganego przez BPS, aby stać się wykwalifikowanym praktykiem w dziedzinie psychologii sądowej (Chartered Forensic Psycholog).

Nacisk na mieszanie badań i praktycznego doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w Zespole Programu, który składa się z lekarzy medycyny sądowej lub akademików, którzy mają duże doświadczenie każdej pracy z przestępców i ofiar w różnych kontekstach kryminalistycznych w Wielkiej Brytanii. Dołączone do Magister Psychologii Sądowej jest seksualne Zbrodni i wykroczeń Research Unit (SOCAMRU), który zawiera grupę aktywnych badaczy obecnie zaangażowany w pracy grupowej z: - HM Prison Service - usługa Policja - National Health Service (NHS) - Wysokie Bezpieczne szpitale.... [-]


MSc / PgDip W Psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Nasze British Psychological Society (BPS) Kursy przeliczeniowe są przeznaczone dla absolwentów innych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę [+]

Nasze Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS) Kursy przeliczeniowe są przeznaczone dla absolwentów innych dyscyplin, którzy chcą rozpocząć karierę w psychologii, ale których pierwszy stopień nie jest rozpoznawany przez BPS. Wejście do mgr Psychologia nie wymagają żadnej psychologii badali wcześniej.

Psychologia mgr i PgDip Psychologia są Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS) zatwierdzone kursy przeliczeniowe. Są one przeznaczone dla absolwentów każdej dyscyplinie, której pierwsza (tj licencjackich) stopień nie jest rozpoznawany przez BPS. Ukończenie obu kwalifikacji przyznaje podstawie Graduate dla Chartered Członkostwa (GBC) z BPS. Mgr psychologii jest kwalifikacja 180-kredytowej, która nie wymaga wcześniejszego doświadczenia lub badania z zakresu psychologii. PgDip jest kwalifikacja 120-kredytowej, która wymaga, że ​​masz ukończone 60 punktów badań w psychologii.... [-]


Msc I MRes Psychologicznych Metod Badawczych W

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Nasze MSc / MRes Psychologiczne metody badawcze zapewnia intensywne szkolenia dla tych, którzy chcą rozwijać szeroką gamę [+]

Nasze MSc / MRES psychologiczne Metody badawcze zapewnia intensywne szkolenia dla tych, którzy chcą się rozwijać szeroką gamę uniwersalnych umiejętności właściwych dla niezależnych badań i poza nią.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

MSC i MRes Psychologiczne metody badawcze zostały zaprojektowane specjalnie w celu przygotowania absolwentów psychologii lub pokrewnych dyscyplin dla; - Stopień doktora; - Badania związane z kariery w dyscyplinach naukowych i stosowanych psychologicznych; i - kariery, w którym przetwarzanie danych i umiejętności analityczne są istotne.

Studenci również ukończyć kurs jako sposób poprawy ich umiejętności badawcze w ramach przygotowań do dalszego szkolenia jako profesjonalnego psychologa (często jako psycholog kliniczny lub edukacyjnej).... [-]


MSc Psychology in Clinical Practice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 1 rok September 2018 Wielka Brytania Nottingham

[+]

Kurs ten ma na celu zapewnienie Państwu krytyczne rozumienie teorii i praktyki psychologii klinicznej i kontekstu organizacyjnego i społecznego klinicznych usług psychologicznych.

Magister Psychologia w praktyce klinicznej składa się z 180 punktów ukończonych w ciągu jednego roku akademickiego, a każdy moduł w kursie jest obowiązkowe. Będziesz przeprowadzenie badań klinicznych i praktyki umieszczania obok szeregu modułów nauczania.

Moduły mogą obejmować:

Praktyka kliniczna i Umieszczenie Projekt badawczy Profesjonalne Praktyki Klinicznej Zaawansowane Eksperymenty i statystyki Badania jakościowe Projektowanie i analiza [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
School of Social Sciences
Nottingham Trent University
Burton Street

Nottingham, Anglia, NG1 4BU GB