Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Nottingham Business School?

Nottingham Business School (NBS) jest kwitnącą częścią Nottingham Trent University (NTU); jesteśmy znani na całym świecie jako jedna z najlepszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii, zapewniając doskonałe wykształcenie i badania, które mają ogromny, pozytywny wpływ na karierę, biznes i globalną społeczność. Mamy jedną z największych, najbardziej różnorodnych wydziałów każdej szkoły biznesu, dostarczającą ci teorie innowacji, ogromne doświadczenie biznesowe i inspirujące, wspierające nauczanie.

Akredytacje

Wiemy, że NTU to świetne miejsce, by zostać studentem, ale to fantastyczne, widzieć wszystkie zewnętrzne uznanie, które Uniwersytet celebruje w ostatnich latach. Oto lista niektórych naszych ostatnich akredytacji i rankingów:

 • NTU otrzymało tytuł "University of the Year" w konkursie 2017 Times Higher Education.
 • NTU zajmuje 16 miejsce w rankingu The Guardian University Guide 2019.
 • NTU zajmuje 37. miejsce w rankingu Good Times Guide 2019 The Times and Sunday Times.
 • NBS zostało zakwalifikowane do konkursu "Business School of the Year" w konkursie "Times Higher Education Awards" w 2018 roku.
 • NBS uzyskał akredytacje EQUIS i AACSB
 • NBS są w rankingu 95 najlepszych europejskich szkół biznesu w Financial Times
 • Kursy NBS "Masters in Management" znajdują się w pierwszej setce w rankingu Financial Times.

Nie ma lepszego czasu, aby dołączyć do nas na swój stopień!

Połączenia z przemysłem

Posiadamy 600 połączeń z biznesem i przemysłem na całym świecie, dostarczając szeroką międzynarodową sieć profesjonalistów.

 • Wszystkie nasze kursy są nadzorowane przez grupę doradców, która obejmuje międzynarodowych pracodawców i absolwentów, zapewniając, że treść kursu jest aktualna i dostosowana do potrzeb biznesowych.
 • Każdego roku organizujemy absolwentów targów rekrutacyjnych i innych branżowych imprez karier, dzięki czemu studenci mają szansę poznać absolwentów i dowiedzieć się o przyszłych możliwościach zatrudnienia i stażach.

Nasza seria wykładów liderów biznesowych pozwala uczniom uczyć się od starszych liderów dużych organizacji, takich jak IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota i Chartered Institute of Marketing.

Prawdziwie międzynarodowe doświadczenie

Zobowiązujemy się zapewnić każdemu z naszych studentów wykształcenie i doświadczenie z perspektywą międzynarodową, bez względu na to, który kierunek wybiorą Państwo na studia.

 • Współpracujemy z ponad 80 instytucjami partnerskimi z całego świata, które zapewniają naukę za granicą i możliwości szkół letnich.
 • Mamy wyjątkową międzynarodową reputację i przyciągamy globalną społeczność studentów i pracowników z ponad 80 krajów.
 • Uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w letnich szkołach organizowanych przez naszych partnerów na całym świecie.

Nasi studenci

Nie wierz nam na słowo - usłysz co

Ulepszenie kariery

W Nottingham Business School koncentrujemy się na zdolności do zatrudnienia od początku studiów podyplomowych. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które integruje teorię i praktykę. 98% naszych podyplomowych pracuje lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (ostatnie badanie Destination of Leavers from Higher Education 2016-17).

 • Nasi studenci studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin mogą wybrać roczne staż pracy . *
 • Współpracujemy z ponad 70 firmami każdego roku, aby zapewnić naszym uczniom możliwości konsultacji.
 • Nasi uczniowie mają wybór dużego projektu. Możliwości obejmują projekt doradztwa na żywo, trzymiesięczny staż, międzynarodową szkołę letnią lub projekt badań biznesowych.
 • Możesz wziąć udział w Global Responsibility Week i Global Business Week.

* bez mgr przedsiębiorczości, mgr International Business (Single Award) i mgr International Business (podwójna nagroda). Mamy również dedykowany zespół ds. Zatrudnienia , który oferuje dostosowane porady, które inspirują i usprawniają każdy etap planowania kariery.

Stypendia

Rozumiemy, że ubieganie się o przyjęcie na uniwersytet może być kosztowne, możesz uzyskać stypendium, które pomoże Ci w finansowaniu studiów. Przyznamy stypendia studentom, którzy mogą wykazać się doskonałymi osiągnięciami, pasją i poświęceniem na studiach.

Jeśli jesteś domem lub studentem UE, odwiedź naszą stronę poświęconą opłatom i finansowaniu, która zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych stypendiów i pożyczki podyplomowej od rządu Wielkiej Brytanii.

Jeśli jesteś studentem zagranicznym, który oferuje ofertę nauki u nas, możesz ubiegać się o jedno z naszych międzynarodowych stypendiów. Odwiedź naszą stronę międzynarodowych stypendiów, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kursy Pathway

Niektórzy studenci zagraniczni mogą potrzebować dodatkowego wykształcenia, aby uzyskać stopień naukowy. W połączeniu z jej organizacji partnerskich, Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University oferuje szereg opcji trasy wejście dla studentów, w tym licencjackich i podyplomowych Pathway kursów.

Kurs Pathway oferuje pełne przygotowanie do studiów uniwersyteckich i jest podejmowany w Nottingham Trent International College. Po pomyślnym ukończeniu kursu na wymaganym poziomie uczniowie planujący postępy mają zagwarantowane miejsce na wybranym przez nich poziomie.

Lokalizacje

Nottingham

Nottingham Business School

Address
Nottingham Business School
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 115 8484460

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited