Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Dlaczego Nottingham Business School?

Nottingham Business School (NBS) jest kwitnącą częścią Nottingham Trent University (NTU); jesteśmy znani na całym świecie jako jedna z najlepszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii, zapewniając doskonałe wykształcenie i badania, które mają ogromny, pozytywny wpływ na karierę, biznes i globalną społeczność. Mamy jedną z największych, najbardziej różnorodnych wydziałów każdej szkoły biznesu, dostarczającą ci teorie innowacji, ogromne doświadczenie biznesowe i inspirujące, wspierające nauczanie.

Akredytacje

Wiemy, że NTU to świetne miejsce, by zostać studentem, ale to fantastyczne, widzieć wszystkie zewnętrzne uznanie, które Uniwersytet celebruje w ostatnich latach. Oto lista niektórych naszych ostatnich akredytacji i rankingów:

 • NTU otrzymało tytuł "University of the Year" w konkursie 2017 Times Higher Education.
 • NTU zajmuje 16 miejsce w rankingu The Guardian University Guide 2019.
 • NTU zajmuje 37. miejsce w rankingu Good Times Guide 2019 The Times and Sunday Times.
 • NBS zostało zakwalifikowane do konkursu "Business School of the Year" w konkursie "Times Higher Education Awards" w 2018 roku.
 • NBS uzyskał akredytacje EQUIS i AACSB
 • NBS są w rankingu 95 najlepszych europejskich szkół biznesu w Financial Times
 • Kursy NBS "Masters in Management" znajdują się w pierwszej setce w rankingu Financial Times.

Nie ma lepszego czasu, aby dołączyć do nas na swój stopień!

Połączenia z przemysłem

Posiadamy 600 połączeń z biznesem i przemysłem na całym świecie, dostarczając szeroką międzynarodową sieć profesjonalistów.

 • Wszystkie nasze kursy są nadzorowane przez grupę doradców, która obejmuje międzynarodowych pracodawców i absolwentów, zapewniając, że treść kursu jest aktualna i dostosowana do potrzeb biznesowych.
 • Każdego roku organizujemy absolwentów targów rekrutacyjnych i innych branżowych imprez karier, dzięki czemu studenci mają szansę poznać absolwentów i dowiedzieć się o przyszłych możliwościach zatrudnienia i stażach.

Nasza seria wykładów liderów biznesowych pozwala uczniom uczyć się od starszych liderów dużych organizacji, takich jak IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota i Chartered Institute of Marketing.

Prawdziwie międzynarodowe doświadczenie

Zobowiązujemy się zapewnić każdemu z naszych studentów wykształcenie i doświadczenie z perspektywą międzynarodową, bez względu na to, który kierunek wybiorą Państwo na studia.

 • Współpracujemy z ponad 80 instytucjami partnerskimi z całego świata, które zapewniają naukę za granicą i możliwości szkół letnich.
 • Mamy wyjątkową międzynarodową reputację i przyciągamy globalną społeczność studentów i pracowników z ponad 80 krajów.
 • Uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w letnich szkołach organizowanych przez naszych partnerów na całym świecie.

Nasi studenci

Nie wierz nam na słowo - usłysz co

Ulepszenie kariery

W Nottingham Business School koncentrujemy się na zdolności do zatrudnienia od początku studiów podyplomowych. Zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które integruje teorię i praktykę. 98% naszych podyplomowych pracuje lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (ostatnie badanie Destination of Leavers from Higher Education 2016-17).

 • Nasi studenci studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin mogą wybrać roczne staż pracy . *
 • Współpracujemy z ponad 70 firmami każdego roku, aby zapewnić naszym uczniom możliwości konsultacji.
 • Nasi uczniowie mają wybór dużego projektu. Możliwości obejmują projekt doradztwa na żywo, trzymiesięczny staż, międzynarodową szkołę letnią lub projekt badań biznesowych.
 • Możesz wziąć udział w Global Responsibility Week i Global Business Week.

* bez mgr przedsiębiorczości, mgr International Business (Single Award) i mgr International Business (podwójna nagroda). Mamy również dedykowany zespół ds. Zatrudnienia , który oferuje dostosowane porady, które inspirują i usprawniają każdy etap planowania kariery.

Stypendia

Rozumiemy, że ubieganie się o przyjęcie na uniwersytet może być kosztowne, możesz uzyskać stypendium, które pomoże Ci w finansowaniu studiów. Przyznamy stypendia studentom, którzy mogą wykazać się doskonałymi osiągnięciami, pasją i poświęceniem na studiach.

Jeśli jesteś domem lub studentem UE, odwiedź naszą stronę poświęconą opłatom i finansowaniu, która zawiera szczegółowe informacje na temat dostępnych stypendiów i pożyczki podyplomowej od rządu Wielkiej Brytanii.

Jeśli jesteś studentem zagranicznym, który oferuje ofertę nauki u nas, możesz ubiegać się o jedno z naszych międzynarodowych stypendiów. Odwiedź naszą stronę międzynarodowych stypendiów, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kursy Pathway

Niektórzy studenci zagraniczni mogą potrzebować dodatkowego wykształcenia, aby uzyskać stopień naukowy. W połączeniu z jej organizacji partnerskich, Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University oferuje szereg opcji trasy wejście dla studentów, w tym licencjackich i podyplomowych Pathway kursów.

Kurs Pathway oferuje pełne przygotowanie do studiów uniwersyteckich i jest podejmowany w Nottingham Trent International College. Po pomyślnym ukończeniu kursu na wymaganym poziomie uczniowie planujący postępy mają zagwarantowane miejsce na wybranym przez nich poziomie.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz innowacyjny i wyjątkowy stopień MSc Entrepreneurship jest skierowany do studentów z dowolnej dyscypliny akademickiej, którzy chcą zostać przyszłymi przedsiębiorcami ... [+]

Nasz innowacyjny i wyjątkowy stopień MSc Entrepreneurship jest skierowany do studentów z dowolnej dyscypliny akademickiej, którzy chcą zostać przyszłymi przedsiębiorcami lub którzy chcą przejąć rodzinną firmę. Kurs łączy w sobie rygorystyczną teorię akademicką z praktycznymi umiejętnościami, praktycznym doświadczeniem i cennymi sieciami, które są niezbędne, aby Twoja firma odniosła sukces.

Celem kursu jest wspieranie innowacji i tworzenia wartości, dostarczanie wiedzy, umiejętności i zdolności do tworzenia i prowadzenia udanych start-upów. Stworzysz silne podstawy do budowania i zarządzania kluczowymi funkcjami nowego przedsięwzięcia. Narazimy Cię na sieci i możliwości inwestycyjne, które będziesz potrzebował, aby uzyskać pomysły od podstaw, a nawet masz szansę uzyskać dostęp do funduszy początkowych bezpośrednio ze Szkoły Biznesu.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz stopień magistra ekonomii został zaprojektowany, aby dać ci dogłębne zrozumienie ekonomicznych koncepcji, zasad i technik, koncentrując się na zastosowaniu ekonomii ... [+]

Nasz stopień magistra ekonomii został zaprojektowany, aby dać ci dogłębne zrozumienie ekonomicznych koncepcji, zasad i technik, koncentrując się na zastosowaniu ekonomii do współczesnych problemów w świecie rzeczywistym.

Będziesz zachęcany do "myślenia jak ekonomista" poprzez zastosowanie ekonomicznych pomysłów i metod zaczerpniętych z szeregu alternatywnych perspektyw. Studiując tu ekonomię, nacisk kładziony jest na zastosowanie wszechstronnych narzędzi, technik i metod myślenia, które są wyraźnie kojarzone z profesjonalnymi ekonomistami.

Będziesz miał okazję pracować z narzędziami i technikami ekonomicznymi, w tym z wykorzystaniem naszego najnowocześniejszego pokoju handlowego. Nauczysz się, jak uzyskiwać dostęp do zjawisk ekonomicznych, wykorzystując teorię i dowody, aby uzyskać wgląd w przyczyny i, co ważne, ich wpływ na ludzi, firmy i całe społeczeństwo.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować dla dużej międzynarodowej marki, czy też innowacyjnej agencji kreatywnej, nasz popularny stopień magistra i marki pomoże Ci rozwi ... [+]

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować dla dużej międzynarodowej marki, czy też innowacyjnej agencji kreatywnej, nasz popularny stopień magistra i marki pomoże Ci rozwinąć się w skutecznego specjalistę od komunikacji marketingowej. Kurs skierowany jest do studentów z różnych środowisk, którzy chcą specjalizować się w brandingu i komunikacji marketingowej. Będziesz rozwijać umiejętności i uczyć się od wiodących teorii, narzędzi i technik, które będziesz potrzebować, aby działać na poziomie strategicznym i taktycznym w globalnym marketingu.

Ten kurs da ci ekscytującą i stymulującą okazję do refleksji nad tym, jak organizacje mogą sprostać wyzwaniom komunikacyjnym w XXI wieku.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz poziom magistra finansów zapewnia bardziej dogłębne zrozumienie podstawowych pojęć finansowych, teorii i narzędzi stosowanych w wielu różnych organizacjach na całym ... [+]

Nasz poziom magistra finansów zapewnia bardziej dogłębne zrozumienie podstawowych pojęć finansowych, teorii i narzędzi stosowanych w wielu różnych organizacjach na całym świecie. Obejmuje to matematykę finansową, budowanie modeli, zarządzanie ryzykiem oraz fuzje i przejęcia. Jest przeznaczony dla ambitnych osób o zdolnościach ilościowych, ale niekoniecznie związanych z finansami, którzy poszukują kariery w finansach.

Będziesz stosować wiedzę, narzędzia i techniki, aby rozwiązywać problemy w nowych i zróżnicowanych sytuacjach w dyscyplinach finansowych. Będziesz także ocenić rygor i ważność opublikowanych badań i ocenić ich znaczenie dla praktyki finansowej.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasze kursy zarządzania magisterską pomogą Ci kształtować umiejętności przywódcze i kierownicze, aby stać się skutecznym menedżerem XXI wieku, zdolnym do działania w dyna ... [+]

Nasze kursy zarządzania magisterską pomogą Ci kształtować umiejętności przywódcze i kierownicze, aby stać się skutecznym menedżerem XXI wieku, zdolnym do działania w dynamicznych i złożonych środowiskach organizacyjnych. Zyskasz doskonałe zrozumienie podstawowych przedmiotów, co pozwoli ci zastosować w praktyce teorię i współczesne myślenie.

Czysta droga zarządzania rozwija głębsze zrozumienie głównych zasad zarządzania. Będziesz angażować się w istotne i pojawiające się problemy dotyczące zarządzania, w tym zarządzanie w różnych kulturach. Będziesz także badać innowacje organizacyjne i myślenie przedsiębiorcze, a także doskonalić swoje krytyczne rozumienie teorii zarządzania.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz kurs MSc Management and International Business bada, jak skutecznie zarządzać w coraz bardziej globalnym środowisku pracy. Buduje potężne, praktyczne umiejętności po ... [+]

Nasz kurs MSc Management and International Business bada, jak skutecznie zarządzać w coraz bardziej globalnym środowisku pracy. Buduje potężne, praktyczne umiejętności potrzebne do radzenia sobie z problemami napotykanymi przez menedżerów pracujących na arenie międzynarodowej.

Kurs ten opisuje, jak skutecznie zarządzać w coraz bardziej globalnym środowisku pracy. Rozwiniesz silne zrozumienie globalnego łańcucha dostaw, a także to, jak organizacje w nim funkcjonują w stosunku do siebie nawzajem. Moduł oparty na doświadczeniu daje także możliwość pracy za granicą, rozwijania umiejętności i doświadczenia w pracy w kontekście zagranicznym.

Podczas studiów skoncentrujesz się na międzynarodowych łańcuchach wartości i kwestiach zarządzania międzykulturowego, zastanowisz się, w jaki sposób organizacje zdobywają wartość dzięki nowym produktom i usługom oraz zapewniają wartość poprzez operacje międzynarodowe i łańcuchy dostaw. Ponadto będziesz badać, w jaki sposób bariery kulturowe, językowe i fizyczne wpływają na organizacje oraz w jaki sposób organizacje reagują, aby dostosować się do tych barier. Będziesz wtedy miał możliwość wzięcia udziału w sprawie biznesowej dotyczącej "wejścia na rynek globalny" w okresie czterech tygodni, w tym spędzania jednego z tych tygodni za granicą.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz tytuł magistra marketingu jest skierowany do studentów ze wszystkich środowisk akademickich i pomoże Ci stać się gotowym do wprowadzenia na rynek profesjonalistą o g ... [+]

Nasz tytuł magistra marketingu pomoże ci stać się profesjonalistą gotowym do wprowadzenia na rynek z perspektywą globalną, wyposażonym w udaną międzynarodową karierę w marketingu, biznesie lub zarządzaniu. Stworzony w ścisłej konsultacji z przemysłem marketingowym i Chartered Institute of Marketing (CIM), rozwija mocne strony, umiejętności i zrozumienie dzisiejszych pracodawców marketingowych.

Poznasz podstawowe problemy i koncepcje praktyki marketingowej, zanim poznasz zachowania konsumentów i czynniki, które mają na nie wpływ. Podejmiesz holistyczną wizję organizacji i jej próby opracowania strategii marketingowej w trudnym, globalnym środowisku.

Jako student MSc Marketing automatycznie stajesz się członkiem studenckim CIM, umożliwiając ci dostęp do zasobów i wydarzeń edukacyjnych.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasze studia magisterskie z zakresu ekonomii i bankowości inwestycyjnej mają na celu zapewnienie solidnego zrozumienia ekonomii finansowej, zachowań na rynku finansowym i ... [+]

Nasze studia magisterskie z zakresu ekonomii i bankowości inwestycyjnej mają na celu zapewnienie solidnego zrozumienia ekonomii finansowej, zachowań na rynku finansowym i uczestników rynku finansowego, takich jak banki inwestycyjne. Zapoznasz się z szeregiem pomysłów dotyczących ekonomii, finansów i inwestycji, które wraz z rozwojem odpowiednich umiejętności i metod pozwolą Ci lepiej analizować i rozumieć kwestie ekonomiczne i finansowe.

Nacisk kładziony jest na zrozumienie czynników wpływających na konsumpcję i wybory produkcyjne, w tym dokonywane codziennie przez osoby pracujące w sektorze finansowym, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych wysoko finansowanych i globalnie współzależnych gospodarkach.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz kurs z zakresu finansów i bankowości inwestycyjnej nauczy Cię analizowania i wyceny produktów inwestycyjnych, krytycznej analizy informacji na rynkach instrumentów p ... [+]

Nasz kurs z zakresu finansów i bankowości inwestycyjnej nauczy Cię analizowania i wyceny produktów inwestycyjnych, krytycznej analizy informacji na rynkach instrumentów pochodnych oraz zarządzania portfelem i inwestycjami. Poznasz działanie rynków, ich głównych uczestników i otoczenia regulacyjnego, a także zbudujesz solidną wiedzę na temat finansów korporacyjnych, podstawowej rachunkowości i analizy finansowej.

Będziesz pracował z narzędziami i technikami w zastosowanym otoczeniu, korzystając z naszego najnowocześniejszego pokoju handlowego wyposażonego w najnowsze oprogramowanie Bloomberg, aby rozwinąć wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w tym sektorze.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz stopień mgr finansów i rachunkowości ma na celu umożliwienie ci stać się krytycznym członkiem podstawowego zespołu zarządzania w organizacji. Twój pierwszy semestr r ... [+]

Podstawowym wymogiem każdej udanej organizacji jest umiejętne i efektywne zarządzanie jej działaniami księgowymi i finansowymi. Wymóg ten stał się bardziej oczywisty w ostatnim czasie, gdy organizacje stanęły w obliczu niespokojnych warunków gospodarczych, trudności w udzielaniu pożyczek, problemów związanych z zarządzaniem ryzykiem i krytyką zarządzania.

Nasz stopień mgr finansów i rachunkowości ma na celu umożliwienie ci stać się krytycznym członkiem podstawowego zespołu zarządzania w organizacji. Twój pierwszy semestr rozwija silną podstawową znajomość ram modelowania instytucjonalnego, księgowego i finansowego. Poznasz działanie rynków, ich głównych uczestników i otoczenia regulacyjnego, a także zbudujesz solidną wiedzę na temat finansów korporacyjnych, podstawowej rachunkowości i analizy finansowej.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz kurs MSc Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HRM) jest idealny dla studentów z dowolnej dyscypliny akademickiej, którzy chcą zbudować udaną karierę w HR. Kurs ma na celu ... [+]

Nasz kurs MSc Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HRM) jest idealny dla studentów z dowolnej dyscypliny akademickiej, którzy chcą zbudować udaną karierę w HR. Kurs ma na celu umożliwienie osobom rozpoczynającym karierę zdobycie kwalifikacji magisterskich w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez ukończenie studiów zatwierdzonych przez organ zawodowy dla praktyków HRM, a mianowicie Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Podczas studiów poznasz pełny zakres metod, technik i metod HRM. Moduły zapewnią ci solidne podstawy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i jego praktyki we współczesnych organizacjach.

Zdobędziesz międzynarodowe umiejętności, które tworzą możliwości kariery w zakresie doradztwa, rekrutacji, szkoleń i innych ról HR, które ułatwiają globalny biznes. Nacisk kładzie się na stosowanie wiedzy, umiejętności i technik do analizy praktyk i strategii HRM.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz MSc International Business (single award) przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat międzynarodowego środowiska biznesowego, strat ... [+]

Nasz MSc International Business (single award) przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat międzynarodowego środowiska biznesowego, strategii globalnej i zarządzania międzykulturowego. Jest odpowiedni dla osób z różnych środowisk edukacyjnych i oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia międzynarodowego w ciągu zaledwie jednego roku.

Globalizacja stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy mogą zdobywać wiedzę i umiejętności, które sprzyjają międzynarodowej perspektywie, zdolności do interakcji z zainteresowanymi stronami z całego świata oraz zdolności do działania na rynku pracy, który przekracza granice państw.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Nasz unikalny tytuł MSc International Business (podwójna nagroda) daje wyjątkową możliwość uzyskania dwóch stopni magisterskich w ciągu zaledwie 15 miesięcy, zapewniając ... [+]

Nasz unikalny tytuł MSc International Business (podwójna nagroda) daje wyjątkową możliwość uzyskania dwóch stopni magisterskich w ciągu zaledwie 15 miesięcy, zapewniając wyraźną przewagę konkurencyjną. Oferując bardzo wartościowy międzynarodowy staż, a także możliwość studiowania w Wielkiej Brytanii i za granicą oraz dogłębny projekt akademicki, jest to stopień definiujący karierę, który zmieni sposób, w jaki postrzegasz świat!

Ten kurs ma na celu sprostanie konkurencyjności globalnego kontekstu, skracając czas potrzebny na rozwinięcie prawdziwie międzynarodowego doświadczenia. Zaczniesz od zbadania podstawowych obszarów International Business tutaj w Nottingham Business School. Opierasz się na tym, studiując w jednej z naszych uznanych instytucji partnerskich:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Business School
Address
Nottingham Business School Nottingham Trent University Burton Street
NG1 4BU Nottingham, England, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
+44 115 8484460