University Centre Myerscough

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Myerscough jest jedną z największych brytyjskich szkół lądowych i sportowych, oferującą stopnie naukowe w ponad 20 ekscytujących tematach. Współpracujemy z University of Central Lancashire i jesteśmy jednym z najlepszych brytyjskich instytucji w sektorze dla satysfakcji studentów - wspartym wyjątkowymi zasobami i wyjątkową lokalizacją na wsi. Nasz Przegląd Szkolnictwa Wyższego QAA stawia nas wśród czołowych instytucji w kraju w zakresie wysokiej jakości możliwości uczenia się i nauczania dobrych praktyk. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że 97% studentów z Myerscough przechodzi na dalsze studia lub pracę.

138574_138561_HE_Lanyard.jpg© University Centre Myerscough

Wspaniały kampus, wspaniałe udogodnienia i świetna lokalizacja!

Kampus w głównym centrum Myerscough w Preston jest po prostu niesamowity. Położona na 600 hektarach otwartej, zielonej okolicy Myerscough College oferuje wszystkie udogodnienia, których możesz potrzebować, aby Myerscough miło czas - wspaniałe życie towarzyskie, najnowocześniejsze akademie sportowe i wygodne, wygodne zakwaterowanie. Niedawno zainwestowaliśmy ponad 20 milionów funtów w rozwój na terenie kampusu, zapewniając nowe obiekty sportowe i przebieralnie, nowe obiekty gastronomiczne, rozbudowę naszego centrum nauczania w szkolnictwie wyższym oraz dedykowane centra pielęgniarstwa weterynaryjnego, badań nad zwierzętami, umiejętności wiejskich i inżynierii. Co więcej, jesteś w pobliżu wszystkich sklepów i klubów nocnych, które mają do zaoferowania pobliskie Preston, Lancaster i Blackpool.

University of Central Lancashire Myerscough College jest szkołą stowarzyszoną University of Central Lancashire (UCLan), dynamicznym, tętniącym życiem i współczesnym uniwersytetem położonym w centrum miasta Preston. Ponieważ Myerscough są zapisani zarówno na College, jak i na uniwersytet, masz dostęp do szerokiej gamy udogodnień i usług na kampusie UCLan w Preston.

Korzyści dla studentów

  • Dostęp i członkostwo w bibliotece UCLan
  • Pełne członkostwo w Unii Studentów
  • Doskonałe możliwości sportowe, z pięciogwiazdkowymi udogodnieniami w centrum sportowym o wartości 17 milionów funtów
  • Doskonała biblioteka

Jeśli chcesz odpocząć po pracy w College'u, znajdziesz wszystkie rodzaje, które Cię interesują w kampusie. Istnieje wiele miejsc, w których można spotkać się z przyjaciółmi w przyjaznej atmosferze towarzyskiej. Istnieją również setki różnych zorganizowanych imprez, przyjęć i wieczorów tematycznych, a także nasze legendarne atrakcje - Myerscough Christmas and Summer Balls

W Myerscough College życie na kampusie jest niezwykle aktywne - zwłaszcza poza godzinami pracy - więc najlepszą rzeczą w mieszkaniu na miejscu z innymi studentami jest przebywanie blisko miejsca, w którym odbywa się akcja! Dlatego, jeśli mieszkasz w pewnej odległości od uczelni, doświadczanie życia w naszych akademikach jest świetną zabawą, zwłaszcza w pierwszym roku. To łatwy i bezproblemowy sposób na poznawanie ludzi, nawiązywanie nowych znajomości i pozostawanie w kontakcie z tym, co dzieje się w całej uczelni.

Przez wiele lat wielu studentów Myerscough uczestniczyło w programie wymiany Ohio State University. Zapewnia to 12-miesięczne płatne praktyki w jednym z wielu prestiżowych pracodawców w Stanach Zjednoczonych. Studenci, którzy zdecydują się wziąć udział w programie zazwyczaj biorą roczną przerwę w trakcie lub po zakończeniu studiów - podobnie jak w przypadku "roku przerwy" - ale z korzyścią dla nadzoru, wsparcia i wskazówek ze strony zespołu pracowników Ohio. To fantastyczny sposób na "dodanie wartości" do swojego CV

Stypendia Myerscough College Wnioskodawcy Myerscough którzy wykazują doświadczenie i mogą promować doskonałość w swoim przedmiocie, mogą kwalifikować się do wsparcia finansowego w Myerscough stypendium Myerscough College.

Studenci zagraniczni

W Myerscough mamy długą tradycję przyjmowania międzynarodowych studentów - z Afryki, Azji, Australii, Europy i Ameryki Północnej. Przede wszystkim naprawdę doceniamy wkład, jaki uczniowie innych narodów i kultur podejmują w życie kolegium. W ostatnich latach nasze kursy online w niepełnym wymiarze godzin okazały się szczególnie popularne wśród studentów zagranicznych.

138575_138562_Screenshot_3.png© University Centre Myerscough

Lokalizacje

Lancashire

Address
Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston,
PR3 0RY Lancashire, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium