MLA College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MLA College oferuje wykształcenie wyższe we współpracy z University of Plymouth.

Oprócz istniejących kursów Akademii Hydrograficznej nowe programy obejmują licencjackie i podyplomowe kwalifikacje w zakresie zrównoważonych operacji morskich dla marynarzy (pokładu i inżyniera) oraz programy magisterskie w dziedzinie hydrografii, meteorologii, oceanografii, nawigacji i inżynierii dla profesjonalistów morskich.

Studia licencjackie i magisterskie MLA College prowadzone są przez kształcenie na odległość, zarówno online, jak i offline, co pozwala studentom uzyskać odpowiedni stopień naukowy z przedmiotów morskich i morskich przy jednoczesnym zrównoważeniu kariery i innych zobowiązań życiowych. Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym dostawcą usług edukacyjnych, a wszystkie nasze programy studiów są w pełni akredytowane przez University of Plymouth.

Obecnie oferujemy w pełni wspierane przez korepetytora kursy kształcenia na odległość na studiach hydrograficznych za pośrednictwem naszej Akademii Hydrograficznej. Akademia Hydrograficzna zapewnia kwalifikacje edukacyjne zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb specjalistów z branży morskiej i pracodawców pracujących w dziedzinie badań hydrograficznych.

Dla osób zainteresowanych morskim i morskim biznesem i zarządzaniem oferujemy kształcenie na odległość, licencjackie i podyplomowe kwalifikacje w zakresie zrównoważonych operacji morskich, te e-learningowe stopnie są idealne dla wszystkich typów marynarzy. Zarówno MSc, jak i BSc w zakresie zrównoważonych operacji morskich (SMO) są zaprojektowane w celu zapewnienia światowej klasy kwalifikacji i zapewniają szeroki zakres zarówno specjalistycznych umiejętności morskich, jak i zbywalnych umiejętności biznesowych i menedżerskich. Programy SMO pozwolą Ci osiągnąć pożądane cele zawodowe i poprawić karierę w branży morskiej i morskiej.

Oprócz naszych programów edukacyjnych, oferujemy również edukację i szkolenia ulepszone technologicznie wielu dużym organizacjom zarówno w sektorze morskim, jak i poza nim.

Freight Containers on a ShipAndy Li / Unsplash

Business Innovator Awards 2017

131969_bus_award_2017.jpg

MLA College

Z przyjemnością ogłaszamy, że wygraliśmy nagrodę dla najlepszego dostawcy kursów morskich na odległość - UK & Innovation Award for Curriculum Development - UK.

Nagrody Business Innovator 2017 zostały zaprojektowane w celu uhonorowania pionierów w sferze korporacyjnej, dążąc przed swoimi konkurentami do osiągnięcia niezwykłych rezultatów. Nagrody te oddają hołd zaangażowaniu, determinacji i umiejętnościom, które zostały pokazane przez zmieniaczy gier z różnych branż.

Lokalizacje

Plymouth

Address
MLA College
The Merchant, St Andrew Street
Plymouth, UK

PL1 2AX Plymouth, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium