MESGO

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Word

Przyszłość sportu wymaga, by liderzy i decydenci byli przesiąknięci zasadami dobrego zarządzania i przejrzystości.

Ale kim będą ci ludzie? Executive Master w Sport Governance ( MESGO ) już okazał się kluczowym katalizatorem dla kluczowych decydentów w sportowym świecie. Jest to źródło nauki, tak, ale także narzędzie do wymiany informacji, szkolenia i rozwoju osobistego. Dzięki połączeniu wiedzy fachowej i wymiany wiedzy oraz opartej na kluczowych zasadach, MESGO już odniosło sukces we wspieraniu dalszego rozwoju europejskich i światowych organizacji sportowych.

Czy chciałbyś być częścią programu, który był na czele, aby podnieść zarządzanie sportem, określając jego przyszłość w otwarty, ambitny i przejrzysty sposób? Który cieszy się dużym powodzeniem wśród czołowych menedżerów sportowych? Który spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania? MESGO oferuje nieoceniony krok, aby pomóc ci stawić czoła stale zmieniającym się wyzwaniom sportowym i zapewnić jego dobre zarządzanie.

MESGO zakres tematyczny MESGO jest całkowicie zgodny z obawami federacji sportowych i ich partnerów. MESGO również fakt, że MESGO jest dostarczany we współpracy z innymi sportami zespołowymi, ponieważ jest wiele rzeczy, których możemy się nauczyć od naszych kolegów.

W UEFA udzieliliśmy pełnego wsparcia programowi, wiedząc, że odnosi korzyści nie tylko w piłce nożnej, ale także w sporcie jako całości. Ponadto MESGO stanowi doskonały przykład współpracy między sportem a społecznością akademicką, z cenionymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi, MESGO oferują szeroką wiedzę ekspercką pomagającą w tworzeniu podstaw i treści programu.

Wpływ MESGO był ogromny. Ustalono nowe ważne poziomy odniesienia, przyspieszono karierę, a program nadal będzie odgrywał istotną rolę w zapewnianiu kierownictwu wyższego szczebla narzędzi i kompetencji do rozwijania i dalszego ulepszania zarządzania sportem - zwiększając ogólny dobrobyt, jedność i wiarygodność sportu w w tym samym czasie.

To Twoja szansa, aby być częścią tego!

Aleksander Čeferin

Prezydent UEFA

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

MESGO - Magister wykonawczy w zarządzaniu MESGO

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 19 miesięcy September 2019 Wielka Brytania London Szwajcaria Lausanne Niemcy Mainz Francja Limoges + 6 więcej

Executive Master w Sports Governance ( MESGO ) to unikalny program przeznaczony dla profesjonalistów sektora sportowego, którzy chcą opanować złożone wymiary i różnorodność międzynarodowych praktyk związanych ze sportem zawodowym na poziomie międzynarodowym. [+]

5 MESGO EDITION - ROZPOCZĘCIE WRZESIEŃ 2018TERMIN STOSOWANIA APLIKACJI: MARZEC 31Executive Master w Sports Governance ( MESGO ) to unikalny program przeznaczony dla profesjonalistów sektora sportowego, którzy chcą opanować złożone wymiary i różnorodność międzynarodowych praktyk związanych ze sportem zawodowym na poziomie międzynarodowym.

Ten mistrz wykonawczy ma na celu spełnienie 3 głównych celów:

Podkreśl międzynarodowy wymiar sportu;Przewiduj nadchodzące kluczowe wyzwania ipozytywnie wpływać na rozwój zarządzania sportem

MESGO - Prezentacja Executive Master in Sports Governance od MESGO na Vimeo.

MESGO V - Przegląd programu od MESGO na Vimeo.... [-]