Loughborough University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w School of Science Uniwersytetu Loughborough, gdzie znajdują się wydziały Chemii, Informatyki, Matematyki, Fizyki i Centrum Edukacji Matematyki.

Dzisiaj Loughborough University jest jednym z wiodących w Wielkiej Brytanii centrów doskonałości w nauczaniu i badaniach w dziedzinie STEM - z udokumentowanymi osiągnięciami w dostarczaniu przemysłowi wysoko wykwalifikowanych, wysoko zmotywowanych absolwentów i dynamicznej międzynarodowej kultury badawczej.

Łącząc wydziały Chemii, Informatyki, Matematyki, Fizyki i Centrum Edukacji Matematyki, Loughborough's School of Science oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, aktywną społeczność badawczą oraz szereg opcji studiów licencjackich, studiów podyplomowych i badania - wszystko w oparciu o rozległy zielony kampus Uniwersytetu.

Będąc studentem w Szkole Nauk, będziesz prowadzony przez uznanych na całym świecie naukowców, z których wielu jest aktywnych w interdyscyplinarnych badaniach i współpracy z przemysłem oraz w czołówce ich dziedzin.

Staniesz się także częścią intensywnie badanego uniwersytetu cieszącego się renomą w dziedzinie innowacji i starań w dziedzinie nauki i technologii.

W najnowszym badaniu badawczym (RAE) każdy z wydziałów akademickich ma co najmniej 85% swoich badań uznanych za "uznane na całym świecie". Oprócz prowadzenia badań w swoich dziedzinach, pracownicy Szkoły Nauki angażują się w multidyscyplinarne badania we współpracy z innymi szkołami akademickimi i wydziałami w całym kampusie - od inżynierii do sztuki, języka angielskiego i dramatu - tworząc ekscytujące i prawdziwie pobudzające badania środowisko.

Oprócz wysokiej jakości nauczania oferowanego przez każdy wydział, Szkoła jest także domem dla Centrum Wsparcia Nauczania Matematyki, które zapewnia uczniom szereg usług i udogodnień zaprojektowanych w celu wspierania uczniów w nauce matematyki i statystyki.

Szkoła jest zaangażowana w zasady Athena SWAN, aktywnie starając się przyciągać, wspierać i promować kobiety w STEM, niezależnie od stanowiska.

Lokalizacje

Loughborough

Address
Epinal Way, Loughborough
Leicestershire

LE11 3TU Loughborough, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium