Loughborough University School of Business and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Zwiększ swoją karierę w akredytowanym międzynarodowym Top-10 brytyjskiej szkoły biznesu tylko 90mins z Londynu, w otoczeniu pięknej angielskiej wsi.

Loughborough Doświadczenie

Loughborough jest fantastycznym miejscem do nauki. Nasz atrakcyjny campus single-site zapewnia środowisko, które jest stymulowanie i wspierającą, oferując pierwszorzędne udogodnienia zarówno dla studentów i pracowników. Jest to prawdziwa duma z Uniwersytetu, który dotyka każdego z nim związane. Loughborough jest znany w Wielkiej Brytanii oferuje fantastyczne doświadczenie studentów i został nazwany najlepszym doświadczeniem Student Anglii dla nieprzewidzianych sześć kolejnych lat.

Wiodącym Business School

Konsekwentnie w rankingu top-10 brytyjskiej szkole biznesu do zarządzania, rachunkowości i finansów oraz zarządzania informacjami przez krajowe tabel ligowych, Loughborough jest jednym tylko 1% szkół biznesu na świecie trzymać AACSB, EQUIS i AMBA akredytację.

Jesteśmy zobowiązani do naszej misji "Transforming Praktyki, inspirując Zdobywców, etos, który napędza wszystko, co robimy, od doskonałości akademickiej wsparciu studentów. To, wraz z naszymi międzynarodowymi akredytacji i ponad 400 globalnych kontaktów korporacyjnych gwarantuje nasze kwalifikacje są przestrzegane przez pracodawców na całym świecie.

Nasze programy podyplomowe

Oferujemy bogaty wybór programów podyplomowych prowadzonych od mistrzów, programów MBA i doktoranckich, do krótkich kursów i edukacji wykonawczej z przedmiotów obejmujących zarządzania, marketingu, finansów, bankowości, ekonomii i zarządzania informacją. Wszystko to przyczynia się do żywej i sprzyjające środowisko uczenia się w szkole.

Nasze nauczane programy posiadają międzynarodowy "rzeczywistym świecie" ostrość, które odnosi się do wyzwań globalizacji i współczesne problemy stojące podobne organizacje, decydentów i osób fizycznych. Wielu naszych naukowców, mają doświadczenie z pierwszej ręki w działalności gospodarczej, finansów i zarządzania lub doradczych rządu ról, przyczyniając się do kształtowania polityki w sektorach prywatnym i publicznym. Jako taki, będziemy wyposażyć się przez całe życie umiejętności i wiedzy, które będą dobrze służyć w swojej karierze i pozwalają na prowadzenie dalszych analiz i badań.

Rozwijanie swojej kariery

Z ponad 400 globalnych partnerstw korporacyjnych, nasze nauczanie jest informowany przez najnowszą najlepszej praktyki i badań, zapewniając, że jest zarówno komercyjnie istotne i naukowo rygorystyczne. Jako międzynarodowo akredytowanej szkoły, nasze programy podyplomowe kariera wzmacniające są przestrzegane przez pracodawców i pomoże Ci osiągnąć swoje aspiracje zawodowe. Wszyscy nasi doktoranci mają dostęp do naszej wielokrotnie nagradzanej Karier, ich globalnej bazy danych o wakacie z wiodących na świecie rekruterów i jednym z największych brytyjskich targach kariery, opartego właśnie tutaj na kampusie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Bankowość I Finanse

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Nasz program mgr Bankowości i Finansów dadzą Ci praktyczne umiejętności, aby zrozumieć i modelu bankowości i rynków finansowych, za pomocą zestawu narzędzi ekonomii. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży usług finansowych, międzynarodowego zarządzania finansami lub bankowości centralnej i regulacji finansowych. [+]

Nasz program mgr Bankowości i Finansów dadzą Ci praktyczne umiejętności, aby zrozumieć i modelu bankowości i rynków finansowych, za pomocą zestawu narzędzi ekonomii. Dowiesz się, w jaki sposób działania rządów, firm, gospodarstw domowych i pośredników finansowych na krajowe i globalne rynki obligacji i walut zagranicznych finansowych.

Poza tym, będzie narażony na teorii i praktyce kredytów bankowych i pożyczek, a także zarządzania ryzykiem instytucji finansowej. Ten program jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży usług finansowych, międzynarodowego zarządzania finansami lub bankowości centralnej i regulacji finansowych.... [-]


Corporate Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli finansów korporacyjnych. Łączy rygorystyczne treść akademickiego z praktycznego zastosowania. [+]

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli finansów korporacyjnych. Łączy rygorystyczne treść akademickiego z praktycznego zastosowania.

Corporate finance obejmuje różnorodne tematy, takie jak fuzje i przejęcia, kapitał wydającego, zarządzania gotówką, polityki wypłat korporacyjnego, zarządzanie ekspozycji walutowych i odszkodowania wykonawczej.

Stopień ten jest skierowany do kandydatów, którzy chcą przygotować się do kariery w działu finansowego w dużej firmie lub dla zespołu corporate finance banku inwestycyjnego.

To także przygotowanie studentów do roli doradczej zarządzanie z uwzględnieniem finansów i rolę doradczą z firmy księgowej lub usług profesjonalnych.... [-]


Doradztwo Analityki Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Ten program jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności analityczne w celu uzyskania i uzyskać użyteczne informacje z dużych ilości danych. Poprzez wyposażenie Ci rygorystycznej modelowaniu i konsultacji umiejętności potrzebne do zrozumienia, zarządzania i komunikowania się użyteczne informacje z "Big Data", że przygotowuje się do poinformowania decyzji biznesowych lub polityki rządu. [+]

Ten program jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności analityczne w celu uzyskania i uzyskać użyteczne informacje z dużych ilości danych.

Poprzez wyposażenie Ci rygorystycznej modelowaniu i konsultacji umiejętności potrzebne do zrozumienia, zarządzania i komunikowania się użyteczne informacje z "Big Data", że przygotowuje się do poinformowania decyzji biznesowych lub polityki rządu. Jako takie, będzie rozwijać umiejętności wysoko cenione przez pracodawców w dzisiejszej gospodarce opartej na wiedzy.

Program obejmuje nauczył i komponent projektu. Nauczycielka moduły są prowadzone i dostarczane przez naszą grupę z międzynarodowo uznanymi naukowcami zarządzania, którzy aktywnie pracujących z biznesu, rządu i organizacji non-profit, aby zająć rutynowe, strategicznych i politycznych problemów w obszarach takich jak: zdrowie, transportu, telekomunikacji, energetyki, obrony , rząd i służby publiczne.... [-]


Economics and International Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2018 Wielka Brytania Loughborough

[+]

TOEFL z ogólnym wynikiem 92, a nie sub-test score poniżej 22

Dalsze Perspektywy kariery

Absolwenci będą wyposażone do kariery w międzynarodowej działalności gospodarczej, zarządzania i strategii, doradztwa i przemysłu. Potencjalne miejsca docelowe kariery dla międzynarodowych ekonomistów obejmują zarządzanie w międzynarodowych korporacji, organizacji międzynarodowych, stowarzyszeń branżowych i biznesowych i zorientowanych międzynarodowo departamenty rządowe.

[-]

Ekonomia I Finanse

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Nasz specjalista Magister Ekonomii i Finansów zapewnia wspaniałą okazją, aby uzyskać wgląd w palących kwestiach gospodarczych naszych czasów i nauczyć się oceniać, adaptacji i zastosowania nowoczesnych modeli makroekonomicznych i mikroekonomicznych przekształcić politykę organizacyjną lub rządów. [+]

Nasz specjalista Magister Ekonomii i Finansów zapewnia wspaniałą okazją, aby uzyskać wgląd w palących kwestiach gospodarczych naszych czasów i nauczyć się oceniać, adaptacji i zastosowania nowoczesnych modeli makroekonomicznych i mikroekonomicznych przekształcić politykę organizacyjną lub rządów.

W skrócie, to jest zaprojektowane tak, aby można wyposażyć w umiejętności profesjonalnego ekonomisty, do pracy w administracji, organizacji międzynarodowych, biznesu, lub jako przygotowanie do studiów doktoranckich.

W odróżnieniu od mistrzów w dziedzinie finansów, dowiesz się zrozumieć i problemy modelowe wpływu na rynki finansowe przez obiektyw z holistycznym ekonomista; oceny oddziaływania mikroekonomiczne zarówno dla firm, jak i konsekwencje makroekonomiczne dla gospodarki światowej. Będzie rozwijać zaawansowane umiejętności teoretyczne i ilościowych, bardzo poszukiwane przez pracodawców w sektorze usług finansowych, przemysłu i rządów, a także uniwersalne umiejętności, które będą wartości dla szeregu innych sektorów.... [-]


Ekonomii I Strategii Biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2018 Wielka Brytania Loughborough

Nasz program mgr ekonomii i strategii biznesowej pozwoli na zastosowanie narzędzi ekonomii i strategii wywierania wpływu na wydajność firmy oraz rozwoju strategicznego myślenia i podejmowania decyzji w konkurencyjnym środowisku biznesowym. [+]

Nasz Mgr ekonomii i strategii biznesowej programu pozwoli na zastosowanie narzędzi ekonomii i strategii wywierania wpływu na wydajność firmy oraz opracowanie strategicznego myślenia i podejmowania decyzji w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Program będzie można wyposażyć w umiejętności profesjonalnego biznesu ekonomisty, do kariery w biznesie, administracji, regulacji, organizacji międzynarodowych oraz dla wyższych nagród przez badania.

Prowadzone przez doświadczonych naukowców i praktyków, studentów użyje spostrzeżenia teorii ekonomicznej do rozwiązania rzeczywistych problemów. Silny nacisk na zastosowanie teorii i ilościowych umiejętności w rzeczywistych sytuacjach świecie - a także nacisk na rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia - pozwoli Ci efektywnie pracować zarówno w przemyśle jak i rządu.... [-]


Finanse

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Jest to stosowane, oparte na szerokim Masters in Finance, który zapewnia programu studentom wiedzy i umiejętności do pracy w finansach. Nauka opiera się zarówno uznanych międzynarodowo badań i szerokiego świata rzeczywistego praktycznego doświadczenia Loughborough wydziału. [+]

Jest to stosowane, oparte na szerokim Masters in Finance, który zapewnia programu studentom wiedzy i umiejętności do pracy w finansach.

Nauka opiera się zarówno uznanych międzynarodowo badań i szerokiego świata rzeczywistego praktycznego doświadczenia Loughborough wydziału.

Zyskasz zrozumienie obu finansów i inwestycji podmiotów korporacyjnych. Obejmuje tematy inwestycyjne, takie jak wyceny aktywów i doboru portfela, a także tematów finansów korporacyjnych, takich jak koszt kapitału i polityki dywidendowej.

Program ten najlepiej nadaje się do kandydatów, którzy chcą uzyskać dogłębne zrozumienie całego zakresu finansów przed wyborem preferowanego obszaru specjalizacji.... [-]


Finanse I Inwestycje

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli inwestycyjnych. Studiowanie Inwestycje rodzi kilka interesujących zagadnień, takich jak handel, dlaczego ludzie tak bardzo, czy to najlepsza strategia inwestycyjna jest po prostu śledzić indeksu giełdowego, jak ryzyko, powinny być mierzone i jak aktywa powinny zostać wycenione. [+]

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli inwestycyjnych.

Studiowanie Inwestycje rodzi kilka interesujących zagadnień, takich jak handel, dlaczego ludzie tak bardzo, czy to najlepsza strategia inwestycyjna jest po prostu śledzić indeksu giełdowego, jak ryzyko, powinny być mierzone i jak aktywa powinny zostać wycenione.

Stopień ten jest skierowany do kandydatów, którzy chcą pracować w zarządzaniu inwestycjami, bankowości inwestycyjnej i związanych kariery. Program skupia się na obu handlowych i zarządzania portfelem stronach finansów.

Ma znaczny nacisk na inwestycje w ramach podstawowych modułów, w tym zarządzanie portfelem, obrotu finansowego i globalnej analizy inwestycji. Działania te opierają się na wiedzy badawczej ostrza naszego wydziału.... [-]


Finanse I Zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Nasz Finansów i Zarządzania Program przeznaczony jest do szybkiej ścieżki kariery absolwentów niefinansowe środowisk, którzy chcą pracować w zarządzaniu finansami dla organizacji komercyjnych i niekomercyjnych. [+]

Nasz Finansów i Zarządzania Program przeznaczony jest do szybkiej ścieżki kariery absolwentów niefinansowe środowisk, którzy chcą pracować w zarządzaniu finansami dla organizacji komercyjnych i niekomercyjnych.

Program korzysta z wiedzy naszych wybitnych naukowców badawczych czynne rozwijać swoją wiedzę i umiejętności analityczne w dziedzinach istotnych z punktu widzenia finansowego, a także zapewnienie, że będzie przejść z podstawowych umiejętności, aby zastosować w praktyce środowiskach pracy.

Będzie rozwijać zrozumienie biznesu i zarządzania poprzez studiowanie całej wielu dziedzinach, w tym marketingu, HR, księgowości, zarządzania strategicznego oraz w szczególności, finansów. Twoja wiedza i umiejętności finansowe będą dalej rozwijane w ramach modułów księgowych i finansowych.... [-]


Magister Psychologii Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat October 2018 Wielka Brytania Loughborough + 1 więcej

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w funkcji ról personelu, zarządzania zasobami ludzkimi lub jako konsultantów biznesowych w takich dziedzinach, jak wybór i oceny, rozwoju organizacyjnego i zmiany i rozwoju pracowników. [+]

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w funkcji ról personelu, zarządzania zasobami ludzkimi lub jako konsultantów biznesowych w takich dziedzinach, jak wybór i oceny, rozwoju organizacyjnego i zmiany i rozwoju pracowników.

Prowadzone przez doświadczonych naukowców i praktyków, studenci otrzymują szkolenie dogłębną wyposażyć je zastosować psychologiczne teorie i badania wpływania i informowania szereg ważnych decyzji biznesowych i skutecznie działają na wszystkich szczeblach organizacji.

Istnieje silny nacisk na rozwój krytycznego myślenia i umiejętności doradczych, jak również zdolność do efektywnej pracy z wieloma zainteresowanymi organizacyjnych. Studenci mogą wybrać się do rozszerzenia i scementować ich praktycznych umiejętności poprzez wypełnienie projekt badawczy, który pozwala im wykorzystać swoją wiedzę do kwestii organizacyjnych.... [-]


Marketing

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Program ten oferuje ekscytujące możliwości dla absolwentów posiadających interes w marketingu i zarządzania na rozwój głębokie zrozumienie teorii marketingu i praktyki. [+]

Program ten oferuje ekscytujące możliwości dla absolwentów posiadających interes w marketingu i zarządzania na rozwój głębokie zrozumienie teorii marketingu i praktyki.

W ciągu roku będzie można odkryć tajemnice za skutecznego zarządzania strategicznego marketingu w globalnym rynku, poznają techniki wykorzystywane w prowadzeniu badań i analizy rynku oraz zbadania marketingu mix w kontekście międzynarodowym.

Studenci programu skorzystają bezpośrednio z nauczaniem ekspertów z czołowych badaczy i naukowców, z których wiele jest znany na całym świecie w swoich dziedzinach.

Ogólnie rzecz biorąc, celem strategicznym tego programu jest szerzenie wiedzy marketingowej i umiejętności analityczne, które przygotuje Cię na dowolnej roli zarządzania marketingowego w ramach międzynarodowej organizacji.... [-]


Psychologia Pracy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat October 2018 Wielka Brytania Loughborough + 1 więcej

Ten BPS akredytowanych Program jest szczególnie przydatny dla studentów z licencjat z psychologii pragnących rozwijać karierę jako psycholog Pracy. [+]

Ten BPS akredytowanych Program jest szczególnie przydatny dla studentów z BPS akredytowanych licencjat z psychologii pragnących rozwijać karierę jako psycholog Pracy.

Nadaje się również dla tych, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę z zakresu psychologii w funkcji personalnych, ludzkich ról zarządzania zasobami lub jako konsultantów biznesowych w obszarach takich jak selekcji i oceny, rozwoju i zmian organizacyjnych i rozwoju pracowników.

Nasze Magister Psychologii Pracy jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS). Zakończenie programu spełnia wymagania etapu 1 kwalifikacji do tych, którzy chcą iść na końcu stać się HCPC zarejestrowanych zawodowa psychologa. ... [-]


Stosunki Pracy I HRM

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących uzyskać zrozumienie dogłębnej dziedzinie stosunków pracy jako przygotowanie do kariery w stosunkach zatrudnienia, stosunki pracy lub dziedzin pokrewnych. [+]

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących uzyskać zrozumienie dogłębnej dziedzinie stosunków pracy jako przygotowanie do kariery w stosunkach zatrudnienia, stosunki pracy lub dziedzin pokrewnych.

Ponadto, aby zapewnić studentom gruntownych teorii i praktyce stosunków pracy przewiduje, że po zakończeniu programu studenci będą również spełniać wymogi wiedzy dla biegłego członkostwa Chartered Institute dla Kadr i Rozwoju (CIPD), profesjonalny ciała dla HR, stosunków pracowniczych i pokrewnych zawodów w Wielkiej Brytanii.

Prowadzone przez naukowców z silnym osiągnięciami w obu stosunków pracowniczych związanych badania i praktyczne doświadczenie stosunków pracy i zarządzania zasobami ludzkimi, program skupia się na rozwijaniu krytycznego myślenia i umiejętności analityczne u boku z bardziej praktycznych umiejętności niezbędnych do kariery w stosunków pracowniczych i HR.... [-]


Zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Nasz program zarządzania jest to znakomita okazja dla absolwentów, którzy chcą rozwijać praktyczne, funkcjonalne wiedzy biznesowej i umiejętności w celu poprawy ich perspektyw zatrudnienia. [+]

Nasz program zarządzania jest to znakomita okazja dla absolwentów, którzy chcą rozwijać praktyczne, funkcjonalne wiedzy biznesowej i umiejętności w celu poprawy ich perspektyw zatrudnienia.

Program ma na celu rozwijanie zrozumienia głównych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i zbudować od umiejętności i kompetencji dotyczących zarządzania średnim i wyższym ról. Jest to szczególnie korzystne dla studentów, którzy wzięli stopni non-biznesu lub którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę biznesową.

Nasze doświadczenia z pracy z szeroką gamą partnerów przemysłowych oraz zespołów kierowniczych są podawane bezpośrednio do projektowania naszego programu Zarządzania, który obejmuje podstawowe moduły mające na celu przekazanie Państwu podstawowych umiejętności biznesowych poszukiwanych przez współczesnych organizacjach. Ponadto szeroka gama opcjonalnych modułów daje elastyczność, aby dostosować program do indywidualnych aspiracji zawodowych.... [-]


Zarządzanie Informacją I Technologii Firmy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat October 2018 Wielka Brytania Loughborough + 1 więcej

Opracowany z branży i istotne na rynku, program ten ma na celu stworzenie absolwentów, którzy nabyli wiedzę na temat profesjonalnych, menedżerskich i technicznych, wymiarów zarządzania informacją i technologii biznesowych. [+]

Opracowany obok przemysłu za istotne na rynku, nasz program specjalisty jest przeznaczony do produkcji absolwentów, którzy rozumieją, zawodowych, technicznych i menedżerskich wymiary zarządzania informacją i technologii biznesowych.

Obecnie istnieje niedobór menedżerów hybrydowych w ramach branży i ten program został opracowany specjalnie w celu rozwiązania tej luki.

Jako student będziesz korzystać nie tylko z naszych wybitnych wykładowców akademickich i state-of-the-art udogodnienia, ale również z wielu dodatkowych możliwości w tym głośniki branżowych takich firm jak BT, IBM i SAP.

Absolwenci tego kursu są wyposażone w podstawowych umiejętności wymaganych do uzyskania pierwszego profesjonalnego stanowiska w branży, a także uczenia się i przywódczych umiejętności potrzebnych do rozwoju zawodowego poza tym.... [-]


Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Wielka Brytania Loughborough

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w HRM lub pokrewnych dziedzin zarządzania. [+]

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w HRM lub pokrewnych dziedzin zarządzania.

Po zakończeniu programu, przewiduje się, że studenci będą spełniać wymogi wiedzy dla biegłego członkostwa Chartered Institute dla Kadr i Rozwoju (CIPD).

Prowadzone przez naukowców z obu duże doświadczenie w zakresie badań HRM związane i praktyczne doświadczenie jako menedżerów HR, program skupia się na rozwijaniu krytycznego myślenia i umiejętności analityczne u boku z bardziej praktycznych umiejętności niezbędnych do kariery w zarządzaniu ludźmi.

Uczenia się, nauczania i oceny

Nauczanie w programie HRM jest przez światowej sławy naszej kadry specjalistycznej przy użyciu wielu metod, w tym wykładów i praktycznych warsztatów, seminariów, pracy w grupach, indywidualne sesje informacji zwrotnych i tutoriale. Moduły są oceniane przez szereg metod, w tym obu egzaminów i oceny zajęć, które mają na celu rozwijanie umiejętności praktycznych i silne akademickich.... [-]


Filmy

Loughborough University - A Year in Review 2015/16

Nina Fozzard, MSc International Management at Loughborough University

Parmdeep Vadesha, The Loughborough MBA

Financial Trading Software at Loughborough University

Alastair Thornton, MSc Finance and Investment at Loughborough University

Zoe Anastasiou, MSc Business Analytics Consulting at Loughborough University

Erin Mcgarrachan, MSc Corporate Finance

Kontakt

Loughborough University

Adres School of Business and Economics Loughborough University Loughborough Leicestershire LE11 3TU United Kingdom
LE11 3TU Loughborough, Anglia, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.lboro.ac.uk/departments/sbe/pg/
Telefon +44 1509 223621