Przeczytaj oficjalny opis

Zwiększ swoją karierę w międzynarodowej szkole akredytowanej Top 10 w Wielkiej Brytanii, zaledwie 90 minut od Londynu i otoczonej piękną angielską przyrodą.

Doświadczenie Loughborough

Loughborough to fantastyczne miejsce do nauki. Nasz atrakcyjny kampus z jednym miejscem zapewnia środowisko, które jest stymulujące i wspierające, oferując pierwszorzędne udogodnienia dla studentów i pracowników. Na uniwersytecie jest prawdziwa duma, która dotyka wszystkich z nią związanych. Loughborough jest znany w Wielkiej Brytanii z oferowania fantastycznych doświadczeń studenckich i został uznany najlepszym studenckim doświadczeniem w Anglii przez nieprzewidziane sześć kolejnych lat.

Wiodąca szkoła biznesu

Konsekwentnie klasyfikowany jako 10 najlepszych brytyjskich szkół biznesu do zarządzania, księgowości i finansów oraz zarządzania informacjami według tabel krajowych. Szkoła Biznesu i Ekonomii jest potrójnie akredytowana: akredytacja AACSB, EQUIS i AMBA.

Jesteśmy zaangażowani w naszą misję "Transforming Practise, Inspiring Winners", etos, który napędza wszystko, co robimy, od doskonałości akademickiej po wsparcie studentów. To, wraz z naszymi międzynarodowymi akredytacjami i 400 globalnymi kontaktami korporacyjnymi zapewnia, że nasze kwalifikacje są szanowane przez pracodawców na całym świecie.

Nasze programy podyplomowe

Oferujemy szeroką gamę programów podyplomowych, od nauczanych mistrzów, programów MBA i studiów doktoranckich, po krótkie kursy i edukację dla kadry kierowniczej, obejmujące przedmioty z zakresu zarządzania, marketingu, finansów, bankowości, ekonomii i zarządzania informacją. Wszystko to przyczynia się do ożywionego i wspierającego środowiska uczenia się w szkole.

Wszystkie nasze programy nauczania mają międzynarodową orientację w świecie rzeczywistym, która odpowiada wyzwaniom globalizacji i współczesnym problemom, przed którymi stoją organizacje, decydenci i osoby prywatne. Wielu naszych pracowników akademickich ma doświadczenie z pierwszej ręki w biznesie, finansach i zarządzaniu lub rządowych rolach doradczych, pomagając kształtować politykę w sektorze prywatnym i publicznym. W związku z tym zapewnimy Ci dożywotnie umiejętności i wiedzę, które będą Ci dobrze służyły w twojej karierze lub umożliwiły Ci dalsze studia i badania.

Rozwijanie swojej kariery

Dzięki ponad 400 globalnym partnerstwom korporacyjnym, nasze nauczanie jest oparte na najnowszych sprawdzonych rozwiązaniach i badaniach, zapewniając, że jest ono zarówno ważne komercyjnie, jak i akademickie. Jako szkoła akredytowana na poziomie międzynarodowym, nasze podyplomowe programy podnoszące poziom kariery są szanowane przez pracodawców i pomogą Ci osiągnąć aspiracje zawodowe. Wszyscy nasi studenci studiów podyplomowych mają dostęp do naszej wielokrotnie nagradzanej usługi kariery zawodowej, ich globalnej bazy wakatów z wiodącymi rekruterami na świecie oraz jednego z największych w Wielkiej Brytanii targów kariery, którego siedziba znajduje się tutaj, na terenie kampusu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Loughborough University School of Business and Economics

Ten program jest idealny, jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności analityczne do uzyskiwania przydatnych informacji z dużej ilości danych. Dzięki wyposażeniu Cię w ry ... [+]

Ten program jest idealny, jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności analityczne do uzyskiwania przydatnych informacji z dużej ilości danych.

Dzięki wyposażeniu Cię w rygorystyczne umiejętności modelowania i konsultingu potrzebne do zrozumienia, zarządzania i przekazywania pożytecznych informacji z "dużych danych", przygotowuje Cię do informowania o decyzjach biznesowych lub zasadach rządowych. W związku z tym rozwiniesz umiejętności wysoko cenione przez pracodawców we współczesnej gospodarce opartej na wiedzy.

Program obejmuje element nauczania i projekt. Nauczane moduły są prowadzone i dostarczane przez naszą grupę uznanych na arenie międzynarodowej naukowców zajmujących się zarządzaniem, którzy aktywnie współpracują z biznesem, rządem i organizacjami non-profit w rozwiązywaniu rutynowych, strategicznych lub politycznych problemów w obszarach takich jak zdrowie, transport, telekomunikacja, energia, obrona, rząd i usługi publiczne.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Nasz program mgr Bankowości i Finansów dadzą Ci praktyczne umiejętności, aby zrozumieć i modelu bankowości i rynków finansowych, za pomocą zestawu narzędzi ekonomii. Jest ... [+]

Nasz program mgr Bankowości i Finansów dadzą Ci praktyczne umiejętności, aby zrozumieć i modelu bankowości i rynków finansowych, za pomocą zestawu narzędzi ekonomii. Dowiesz się, w jaki sposób działania rządów, firm, gospodarstw domowych i pośredników finansowych na krajowe i globalne rynki obligacji i walut zagranicznych finansowych.

Poza tym, będzie narażony na teorii i praktyce kredytów bankowych i pożyczek, a także zarządzania ryzykiem instytucji finansowej. Ten program jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży usług finansowych, międzynarodowego zarządzania finansami lub bankowości centralnej i regulacji finansowych.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli finansów korporacyjnych. Łączy rygorystyczne treść akademickiego z praktycznego zas ... [+]

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli finansów korporacyjnych. Łączy rygorystyczne treść akademickiego z praktycznego zastosowania.

Corporate finance obejmuje różnorodne tematy, takie jak fuzje i przejęcia, kapitał wydającego, zarządzania gotówką, polityki wypłat korporacyjnego, zarządzanie ekspozycji walutowych i odszkodowania wykonawczej.

Stopień ten jest skierowany do kandydatów, którzy chcą przygotować się do kariery w działu finansowego w dużej firmie lub dla zespołu corporate finance banku inwestycyjnego.

To także przygotowanie studentów do roli doradczej zarządzanie z uwzględnieniem finansów i rolę doradczą z firmy księgowej lub usług profesjonalnych.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

TOEFL z ogólnym wynikiem 92, a nie sub-test score poniżej 22 Dalsze Perspektywy kariery Absolwenci będą wyposażone do kariery w międzynarodowej działalności gospodarczej, ... [+]

TOEFL z ogólnym wynikiem 92, a nie sub-test score poniżej 22

Dalsze Perspektywy kariery

Absolwenci będą wyposażone do kariery w międzynarodowej działalności gospodarczej, zarządzania i strategii, doradztwa i przemysłu. Potencjalne miejsca docelowe kariery dla międzynarodowych ekonomistów obejmują zarządzanie w międzynarodowych korporacji, organizacji międzynarodowych, stowarzyszeń branżowych i biznesowych i zorientowanych międzynarodowo departamenty rządowe.

[-]
Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Nasz specjalista Magister Ekonomii i Finansów zapewnia wspaniałą okazją, aby uzyskać wgląd w palących kwestiach gospodarczych naszych czasów i nauczyć się oceniać, adapta ... [+]

Nasz specjalista Magister Ekonomii i Finansów zapewnia wspaniałą okazją, aby uzyskać wgląd w palących kwestiach gospodarczych naszych czasów i nauczyć się oceniać, adaptacji i zastosowania nowoczesnych modeli makroekonomicznych i mikroekonomicznych przekształcić politykę organizacyjną lub rządów.

W skrócie, to jest zaprojektowane tak, aby można wyposażyć w umiejętności profesjonalnego ekonomisty, do pracy w administracji, organizacji międzynarodowych, biznesu, lub jako przygotowanie do studiów doktoranckich.

W odróżnieniu od mistrzów w dziedzinie finansów, dowiesz się zrozumieć i problemy modelowe wpływu na rynki finansowe przez obiektyw z holistycznym ekonomista; oceny oddziaływania mikroekonomiczne zarówno dla firm, jak i konsekwencje makroekonomiczne dla gospodarki światowej. Będzie rozwijać zaawansowane umiejętności teoretyczne i ilościowych, bardzo poszukiwane przez pracodawców w sektorze usług finansowych, przemysłu i rządów, a także uniwersalne umiejętności, które będą wartości dla szeregu innych sektorów.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Nasz program mgr ekonomii i strategii biznesowej pozwoli na zastosowanie narzędzi ekonomii i strategii wywierania wpływu na wydajność firmy oraz rozwoju strategicznego my ... [+]

Nasz Mgr ekonomii i strategii biznesowej programu pozwoli na zastosowanie narzędzi ekonomii i strategii wywierania wpływu na wydajność firmy oraz opracowanie strategicznego myślenia i podejmowania decyzji w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Program będzie można wyposażyć w umiejętności profesjonalnego biznesu ekonomisty, do kariery w biznesie, administracji, regulacji, organizacji międzynarodowych oraz dla wyższych nagród przez badania.

Prowadzone przez doświadczonych naukowców i praktyków, studentów użyje spostrzeżenia teorii ekonomicznej do rozwiązania rzeczywistych problemów. Silny nacisk na zastosowanie teorii i ilościowych umiejętności w rzeczywistych sytuacjach świecie - a także nacisk na rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia - pozwoli Ci efektywnie pracować zarówno w przemyśle jak i rządu.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Jest to stosowane, oparte na szerokim Masters in Finance, który zapewnia programu studentom wiedzy i umiejętności do pracy w finansach. Nauka opiera się zarówno uznanych ... [+]

Jest to stosowane, oparte na szerokim Masters in Finance, który zapewnia programu studentom wiedzy i umiejętności do pracy w finansach.

Nauka opiera się zarówno uznanych międzynarodowo badań i szerokiego świata rzeczywistego praktycznego doświadczenia Loughborough wydziału.

Zyskasz zrozumienie obu finansów i inwestycji podmiotów korporacyjnych. Obejmuje tematy inwestycyjne, takie jak wyceny aktywów i doboru portfela, a także tematów finansów korporacyjnych, takich jak koszt kapitału i polityki dywidendowej.

Program ten najlepiej nadaje się do kandydatów, którzy chcą uzyskać dogłębne zrozumienie całego zakresu finansów przed wyborem preferowanego obszaru specjalizacji.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli inwestycyjnych. Studiowanie Inwestycje rodzi kilka interesujących zagadnień, takich ... [+]

Jest stosowany program, który zapewnia studentom wiedzy i umiejętności do pracy w roli inwestycyjnych.

Studiowanie Inwestycje rodzi kilka interesujących zagadnień, takich jak handel, dlaczego ludzie tak bardzo, czy to najlepsza strategia inwestycyjna jest po prostu śledzić indeksu giełdowego, jak ryzyko, powinny być mierzone i jak aktywa powinny zostać wycenione.

Stopień ten jest skierowany do kandydatów, którzy chcą pracować w zarządzaniu inwestycjami, bankowości inwestycyjnej i związanych kariery. Program skupia się na obu handlowych i zarządzania portfelem stronach finansów.

Ma znaczny nacisk na inwestycje w ramach podstawowych modułów, w tym zarządzanie portfelem, obrotu finansowego i globalnej analizy inwestycji. Działania te opierają się na wiedzy badawczej ostrza naszego wydziału.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Nasz Finansów i Zarządzania Program przeznaczony jest do szybkiej ścieżki kariery absolwentów niefinansowe środowisk, którzy chcą pracować w zarządzaniu finansami dla org ... [+]

Nasz Finansów i Zarządzania Program przeznaczony jest do szybkiej ścieżki kariery absolwentów niefinansowe środowisk, którzy chcą pracować w zarządzaniu finansami dla organizacji komercyjnych i niekomercyjnych.

Program korzysta z wiedzy naszych wybitnych naukowców badawczych czynne rozwijać swoją wiedzę i umiejętności analityczne w dziedzinach istotnych z punktu widzenia finansowego, a także zapewnienie, że będzie przejść z podstawowych umiejętności, aby zastosować w praktyce środowiskach pracy.

Będzie rozwijać zrozumienie biznesu i zarządzania poprzez studiowanie całej wielu dziedzinach, w tym marketingu, HR, księgowości, zarządzania strategicznego oraz w szczególności, finansów. Twoja wiedza i umiejętności finansowe będą dalej rozwijane w ramach modułów księgowych i finansowych.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w funkcji ról personelu, zarządzania zasobami ludzkimi lub jako konsultantów biznesowych ... [+]

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w funkcji ról personelu, zarządzania zasobami ludzkimi lub jako konsultantów biznesowych w takich dziedzinach, jak wybór i oceny, rozwoju organizacyjnego i zmiany i rozwoju pracowników.

Prowadzone przez doświadczonych naukowców i praktyków, studenci otrzymują szkolenie dogłębną wyposażyć je zastosować psychologiczne teorie i badania wpływania i informowania szereg ważnych decyzji biznesowych i skutecznie działają na wszystkich szczeblach organizacji.

Istnieje silny nacisk na rozwój krytycznego myślenia i umiejętności doradczych, jak również zdolność do efektywnej pracy z wieloma zainteresowanymi organizacyjnych. Studenci mogą wybrać się do rozszerzenia i scementować ich praktycznych umiejętności poprzez wypełnienie projekt badawczy, który pozwala im wykorzystać swoją wiedzę do kwestii organizacyjnych.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Program ten oferuje ekscytujące możliwości dla absolwentów posiadających interes w marketingu i zarządzania na rozwój głębokie zrozumienie teorii marketingu i praktyki. ... [+]

Program ten oferuje ekscytujące możliwości dla absolwentów posiadających interes w marketingu i zarządzania na rozwój głębokie zrozumienie teorii marketingu i praktyki.

W ciągu roku będzie można odkryć tajemnice za skutecznego zarządzania strategicznego marketingu w globalnym rynku, poznają techniki wykorzystywane w prowadzeniu badań i analizy rynku oraz zbadania marketingu mix w kontekście międzynarodowym.

Studenci programu skorzystają bezpośrednio z nauczaniem ekspertów z czołowych badaczy i naukowców, z których wiele jest znany na całym świecie w swoich dziedzinach.

Ogólnie rzecz biorąc, celem strategicznym tego programu jest szerzenie wiedzy marketingowej i umiejętności analityczne, które przygotuje Cię na dowolnej roli zarządzania marketingowego w ramach międzynarodowej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Ten BPS akredytowanych Program jest szczególnie przydatny dla studentów z licencjat z psychologii pragnących rozwijać karierę jako psycholog Pracy. ... [+]

Ten BPS akredytowanych Program jest szczególnie przydatny dla studentów z BPS akredytowanych licencjat z psychologii pragnących rozwijać karierę jako psycholog Pracy.

Nadaje się również dla tych, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę z zakresu psychologii w funkcji personalnych, ludzkich ról zarządzania zasobami lub jako konsultantów biznesowych w obszarach takich jak selekcji i oceny, rozwoju i zmian organizacyjnych i rozwoju pracowników.

Nasze Magister Psychologii Pracy jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS). Zakończenie programu spełnia wymagania etapu 1 kwalifikacji do tych, którzy chcą iść na końcu stać się HCPC zarejestrowanych zawodowa psychologa. ... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących uzyskać zrozumienie dogłębnej dziedzinie stosunków pracy jako przygotowanie do kariery w stosunkach zatrud ... [+]

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących uzyskać zrozumienie dogłębnej dziedzinie stosunków pracy jako przygotowanie do kariery w stosunkach zatrudnienia, stosunki pracy lub dziedzin pokrewnych.

Ponadto, aby zapewnić studentom gruntownych teorii i praktyce stosunków pracy przewiduje, że po zakończeniu programu studenci będą również spełniać wymogi wiedzy dla biegłego członkostwa Chartered Institute dla Kadr i Rozwoju (CIPD), profesjonalny ciała dla HR, stosunków pracowniczych i pokrewnych zawodów w Wielkiej Brytanii.

Prowadzone przez naukowców z silnym osiągnięciami w obu stosunków pracowniczych związanych badania i praktyczne doświadczenie stosunków pracy i zarządzania zasobami ludzkimi, program skupia się na rozwijaniu krytycznego myślenia i umiejętności analityczne u boku z bardziej praktycznych umiejętności niezbędnych do kariery w stosunków pracowniczych i HR.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Nasz program zarządzania jest to znakomita okazja dla absolwentów, którzy chcą rozwijać praktyczne, funkcjonalne wiedzy biznesowej i umiejętności w celu poprawy ich persp ... [+]

Nasz program zarządzania jest to znakomita okazja dla absolwentów, którzy chcą rozwijać praktyczne, funkcjonalne wiedzy biznesowej i umiejętności w celu poprawy ich perspektyw zatrudnienia.

Program ma na celu rozwijanie zrozumienia głównych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i zbudować od umiejętności i kompetencji dotyczących zarządzania średnim i wyższym ról. Jest to szczególnie korzystne dla studentów, którzy wzięli stopni non-biznesu lub którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę biznesową.

Nasze doświadczenia z pracy z szeroką gamą partnerów przemysłowych oraz zespołów kierowniczych są podawane bezpośrednio do projektowania naszego programu Zarządzania, który obejmuje podstawowe moduły mające na celu przekazanie Państwu podstawowych umiejętności biznesowych poszukiwanych przez współczesnych organizacjach. Ponadto szeroka gama opcjonalnych modułów daje elastyczność, aby dostosować program do indywidualnych aspiracji zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Opracowany z branży i istotne na rynku, program ten ma na celu stworzenie absolwentów, którzy nabyli wiedzę na temat profesjonalnych, menedżerskich i technicznych, wymiar ... [+]

Opracowany obok przemysłu za istotne na rynku, nasz program specjalisty jest przeznaczony do produkcji absolwentów, którzy rozumieją, zawodowych, technicznych i menedżerskich wymiary zarządzania informacją i technologii biznesowych.

Obecnie istnieje niedobór menedżerów hybrydowych w ramach branży i ten program został opracowany specjalnie w celu rozwiązania tej luki.

Jako student będziesz korzystać nie tylko z naszych wybitnych wykładowców akademickich i state-of-the-art udogodnienia, ale również z wielu dodatkowych możliwości w tym głośniki branżowych takich firm jak BT, IBM i SAP.

Absolwenci tego kursu są wyposażone w podstawowych umiejętności wymaganych do uzyskania pierwszego profesjonalnego stanowiska w branży, a także uczenia się i przywódczych umiejętności potrzebnych do rozwoju zawodowego poza tym.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loughborough University School of Business and Economics

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w HRM lub pokrewnych dziedzin zarządzania. ... [+]

Program ten jest szczególnie przydatny dla studentów pragnących rozwijać karierę w HRM lub pokrewnych dziedzin zarządzania.

Po zakończeniu programu, przewiduje się, że studenci będą spełniać wymogi wiedzy dla biegłego członkostwa Chartered Institute dla Kadr i Rozwoju (CIPD).

Prowadzone przez naukowców z obu duże doświadczenie w zakresie badań HRM związane i praktyczne doświadczenie jako menedżerów HR, program skupia się na rozwijaniu krytycznego myślenia i umiejętności analityczne u boku z bardziej praktycznych umiejętności niezbędnych do kariery w zarządzaniu ludźmi.

Uczenia się, nauczania i oceny

Nauczanie w programie HRM jest przez światowej sławy naszej kadry specjalistycznej przy użyciu wielu metod, w tym wykładów i praktycznych warsztatów, seminariów, pracy w grupach, indywidualne sesje informacji zwrotnych i tutoriale. Moduły są oceniane przez szereg metod, w tym obu egzaminów i oceny zajęć, które mają na celu rozwijanie umiejętności praktycznych i silne akademickich.... [-]

Wielka Brytania Loughborough
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Loughborough University - A Year in Review 2015/16

Nina Fozzard, MSc International Management at Loughborough University

Parmdeep Vadesha, The Loughborough MBA

Financial Trading Software at Loughborough University

Alastair Thornton, MSc Finance and Investment at Loughborough University

Zoe Anastasiou, MSc Business Analytics Consulting at Loughborough University

Erin Mcgarrachan, MSc Corporate Finance