Loughborough University School of Business and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zwiększ swoją karierę w międzynarodowej szkole akredytowanej Top 10 w Wielkiej Brytanii, zaledwie 90 minut od Londynu i otoczonej piękną angielską przyrodą.

Doświadczenie Loughborough

Loughborough to fantastyczne miejsce do nauki. Nasz atrakcyjny kampus z jednym miejscem zapewnia środowisko, które jest stymulujące i wspierające, oferując pierwszorzędne udogodnienia dla studentów i pracowników. Na uniwersytecie jest prawdziwa duma, która dotyka wszystkich z nią związanych. Loughborough jest znany w Wielkiej Brytanii z oferowania fantastycznych doświadczeń studenckich i został uznany najlepszym studenckim doświadczeniem w Anglii przez nieprzewidziane sześć kolejnych lat.

Wiodąca szkoła biznesu

Konsekwentnie klasyfikowany jako 10 najlepszych brytyjskich szkół biznesu do zarządzania, księgowości i finansów oraz zarządzania informacjami według tabel krajowych. Szkoła Biznesu i Ekonomii jest potrójnie akredytowana: akredytacja AACSB, EQUIS i AMBA.

Jesteśmy zaangażowani w naszą misję "Transforming Practise, Inspiring Winners", etos, który napędza wszystko, co robimy, od doskonałości akademickiej po wsparcie studentów. To, wraz z naszymi międzynarodowymi akredytacjami i 400 globalnymi kontaktami korporacyjnymi zapewnia, że nasze kwalifikacje są szanowane przez pracodawców na całym świecie.

Nasze programy podyplomowe

Oferujemy szeroką gamę programów podyplomowych, od nauczanych mistrzów, programów MBA i studiów doktoranckich, po krótkie kursy i edukację dla kadry kierowniczej, obejmujące przedmioty z zakresu zarządzania, marketingu, finansów, bankowości, ekonomii i zarządzania informacją. Wszystko to przyczynia się do ożywionego i wspierającego środowiska uczenia się w szkole.

Wszystkie nasze programy nauczania mają międzynarodową orientację w świecie rzeczywistym, która odpowiada wyzwaniom globalizacji i współczesnym problemom, przed którymi stoją organizacje, decydenci i osoby prywatne. Wielu naszych pracowników akademickich ma doświadczenie z pierwszej ręki w biznesie, finansach i zarządzaniu lub rządowych rolach doradczych, pomagając kształtować politykę w sektorze prywatnym i publicznym. W związku z tym zapewnimy Ci dożywotnie umiejętności i wiedzę, które będą Ci dobrze służyły w twojej karierze lub umożliwiły Ci dalsze studia i badania.

Rozwijanie swojej kariery

Dzięki ponad 400 globalnym partnerstwom korporacyjnym, nasze nauczanie jest oparte na najnowszych sprawdzonych rozwiązaniach i badaniach, zapewniając, że jest ono zarówno ważne komercyjnie, jak i akademickie. Jako szkoła akredytowana na poziomie międzynarodowym, nasze podyplomowe programy podnoszące poziom kariery są szanowane przez pracodawców i pomogą Ci osiągnąć aspiracje zawodowe. Wszyscy nasi studenci studiów podyplomowych mają dostęp do naszej wielokrotnie nagradzanej usługi kariery zawodowej, ich globalnej bazy wakatów z wiodącymi rekruterami na świecie oraz jednego z największych w Wielkiej Brytanii targów kariery, którego siedziba znajduje się tutaj, na terenie kampusu.

Lokalizacje

Loughborough

Loughborough University

Address
School of Business and Economics
Loughborough University
Loughborough
Leicestershire
LE11 3TU
United Kingdom

LE11 3TU Loughborough, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1509 223621

Akredytacje