London School of Business & Finance

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

London School of Business

Przez ponad 16 lat London School of Business121180_121140_lsbf-affiliate-masterstudies-campus.jpg

W ramach Global University Systems, sieci ponad 20 instytucji szkolnictwa wyższego, LSBF nadal się rozwija i dostosowuje do potrzeb naszych studentów. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę Queen's Award for Enterprise za nasze osiągnięcia w handlu międzynarodowym, dając nam prestiżowy zaszczyt bycia jedną z niewielu prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego, które otrzymały takie wyróżnienie.

Aby zapewnić 100% możliwości kursów online dla osób uczących się na odległość, nasze programy kampusowe są digitalizowane i projektowane we współpracy z Międzynarodowym Uniwersytetem Telematyki UNINETTUNO. Uczniowie LSBF nigdy nie uczą się sami - od pierwszego dnia uczniowie otrzymują spersonalizowane opinie od swoich wyznaczonych nauczycieli. Nasi doświadczeni opiekunowie są pasjonatami swojej dziedziny wiedzy, a połowa naszych opiekunów zdobyła własne doktoraty.

Dostępna edukacja

Cenimy elastyczność i równy dostęp do edukacji na całym świecie. Nasze programy są dostępne przez cztery nabytki każdego roku i mogą być ukończone w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin, w okresie studiów od 18 do 36 miesięcy.

Niezależnie od Twojego wieku lub wcześniejszego doświadczenia edukacyjnego, zachęcamy wszystkich entuzjastycznych uczniów do rozważenia przystąpienia do naszej globalnej społeczności. W przypadku nietradycyjnych kandydatów uwzględniamy wcześniejsze doświadczenie zawodowe w celu ewentualnego przystąpienia do naszych programów. Wnioskodawcy, którzy spełniają wymagania w zakresie znajomości języka angielskiego i minimalnego doświadczenia w zarządzaniu, mogą kwalifikować się do jednego z naszych programów online.

Korzyści ze studiowania online

Umiejętności, które rozwijasz, zdobywając stopień naukowy, mogą przygotować cię do większej odpowiedzialności w pracy lub dostarczyć referencji, których potrzebujesz na zupełnie nowej ścieżce kariery. W LSBF wierzymy, że tam, gdzie jesteś na świecie, nie należy dyktować, dokąd prowadzi twoja edukacja.

Nasze programy online są zaprojektowane z taką samą jakością treści, jakiej można się spodziewać w naszych kursach na terenie kampusu, ale oferują elastyczność w nauce z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, rodzicem pozostającym w domu, czy chcesz wejść w nową dziedzinę bez przerwy od aktualnej pozycji, możesz dopasować swoje studia do swojego napiętego harmonogramu.

Jak się dowiesz?

Dzięki naszej internetowej platformie edukacyjnej będziesz miał 24-godzinny dostęp do modułów programu i materiałów edukacyjnych, takich jak profesjonalnie przygotowane wykłady wideo stworzone przez czołowych praktyków biznesu, odpowiednie studia przypadków i pytania do dyskusji w celu głębszego zrozumienia treści kursu.

Od pierwszego dnia twój wyznaczony opiekun zapewni spersonalizowaną opinię i wsparcie, aby poprowadzić Cię przez twoje studia. Będziesz miał również możliwość interakcji z innymi studentami online z całego świata za pośrednictwem naszych forów internetowych.

Lokalizacje

UK Online

Address
Sceptre Court, 40 Tower Hill

EC3N 4DX UK Online, Wielka Brytania