London School Of International Business - LSIB

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasz cel

Zapewnij elastyczne uczenie się online, które pomaga w zdobyciu profesjonalnych kwalifikacji biznesowych w dowolnym miejscu i czasie oraz wznieś karierę na nowy poziom.

Kto powinien realizować nasze kursy?

Odnoszący sukcesy menedżerowie, kadra kierownicza i profesjonaliści, którzy chcą rozwijać swoją karierę. Ambitni ludzie, którzy chcą szybko śledzić wybraną karierę Ci, którzy chcą założyć nowe przedsiębiorstwo lub przenieść go na wyższy poziom.

Rozwój kariery

Studiowanie w LSIB daje możliwość pogłębienia wiedzy na temat biznesu i technologii informatycznych oraz pomaga w rozwijaniu kluczowych kompetencji - dzięki czemu zdobywasz umiejętności skutecznego radzenia sobie z projektami i sytuacjami zawodowymi. Oferowane programy pomagają w osiągnięciu potencjału do zdobycia promocji dzięki naszej najnowocześniejszej internetowej platformie edukacyjnej i zdobyciu kwalifikacji licencjackich lub magisterskich.

Ucz się w dowolnym miejscu i czasie

My w LSIB oferujemy elastyczne opcje nauki. Korzystając z naszego modelu online, masz przewagę, aby uczyć się bez opuszczania swojego kraju i nadal uzyskać stopień komfortu w domu lub biurze.

Nasze programy są bardzo elastyczne, a opcjonalne jednostki umożliwiają specjalizację w obszarach, które szczególnie Cię interesują. Możesz uczyć się modułów / jednostek w dowolnej kolejności.

Wsparcie

Jako studenci LSIB masz dostęp do kompleksowego wsparcia w postaci materiałów online. Nasi uczniowie wchodzą w interakcje za pośrednictwem forów internetowych, takich jak Facebook i Twitter.

Jakość

Możesz być bardzo pewny co do stopnia kwalifikacji, którą otrzymasz, ponieważ wszystkie kwalifikacje LSIB pochodzą od w pełni uznanych i akredytowanych przez odpowiednie organy, zapewniając, że uzyskane kwalifikacje są dobrze akceptowane.

Opłacalność i wysoka wartość

LSIB stara się zapewnić, aby koszt jego programów był zawsze tak przystępny, jak to możliwe, bez uszczerbku dla standardów edukacji. Programy są w pełni akredytowane i akceptowane na całym świecie.

Aby dostarczać nasze najwyższej jakości programy, korzystamy z naszej platformy e-learningowej zwanej również Systemem Zarządzania Nauczaniem jako naszej wirtualnej platformy edukacyjnej. Nasza platforma edukacyjna zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do zapewnienia światowej klasy edukacji online. Oferujemy szereg kwalifikacji biznesowych, które spełniają potrzeby edukacyjne studentów takich jak Ty na całym świecie. Te kwalifikacje zawodowe mają na celu spełnienie wymagań pracodawców.

Być może jesteś już zatrudniony i chcesz kontynuować karierę, studiując kwalifikacje zawodowe, z pewnością możemy Ci pomóc w osiągnięciu tego celu. Bez względu na to, jakie są Twoje cele, LSIB jest tutaj, aby cię wspierać i pomagać w ich osiągnięciu. Korzyści z naszych kursów są następujące:

Profesjonalny

Nasze kwalifikacje dają ci umiejętności do odniesienia sukcesu i zmiany w miejscu pracy. Oferujemy programy od zarządzania przedsiębiorstwem po technologie informacyjne - dostarczane w 100 procentach online.

Niedrogie

Nasze programy są bardzo przystępne cenowo w porównaniu do innych i mogą pomóc Ci zaoszczędzić tysiące funtów, oferując tym samym wyższy zwrot z inwestycji.

Uznany

Nasze kwalifikacje są uznawane i akredytowane przez szkoły wyższe, uniwersytety, pracodawców i rządy na całym świecie. Oferowane programy są wysokiej jakości pod względem programu nauczania (który jest regularnie aktualizowany zgodnie z wymogami świata korporacyjnego) i dostarczania za pośrednictwem naszego internetowego systemu zarządzania nauczaniem.

Wygodny i elastyczny

Możesz uczyć się naszych programów online lub poprzez kształcenie na odległość w zaciszu domu lub biura. Możesz uzyskać dostęp do programów o każdej porze dnia, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy czy na wakacjach.

Lokalizacje

Londyn

Address
Crown House, 616 N Circular Rd, London NW10 7PN, UK
EC1V 4PW Londyn, Anglia, Wielka Brytania