Przeczytaj oficjalny opis

NASZ CEL

Zapewniają elastyczne nauki online, który pomaga w osiągnięciu kwalifikacji zawodowych biznesowych w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie i podjąć karierę na nowe wyżyny.

WHO powinna realizować nasze kursy?

Udane menedżerów, kadry kierowniczej i specjalistów, którzy chcą awansować w ich karierze. Ambitni ludzie, którzy chcą szybko śledzenie wybranej kariery tych, którzy chcą rozpocząć nowego przedsiębiorstwa lub wziąć obecną jedną z wyższego poziomu.

Rozwój kariery

Studia z LSIB daje możliwość rozwijania swojej wiedzy biznesowej i technologii informatycznej i pomóc w rozwoju Twojej kompetencji kluczowych ci - tak można zdobyć umiejętności na rzecz skuteczniejszego sprostania projektów pracy i sytuacji. Programy oferowane pomóc osiągnąć potencjał do promocji zarobić za pomocą naszego stanu platformy uczenia sztuki online i zarabiać licencjata lub magistra poziomu kwalifikacji.

Badanie zawsze i wszędzie

My w LSIB zaoferować elastyczne opcje studiów. Korzystanie nasz model internetowego masz przewagę nauki bez opuszczania kraju i nadal osiągają poziom od wygodnego domu lub w biurze.

Nasze programy są bardzo elastyczne i opcjonalnych lamp pozwalają na Specjalizujemy się w obszarach, które szczególnie Cię interesować. Możesz studiować modułów / jednostek w dowolnej kolejności.

wsparcie

Jako studenci LSIB masz dostęp do kompleksowego wsparcia w postaci materiałów internetowych. Nasi studenci interakcji za pośrednictwem forów internetowych, takich jak Facebook i Twitter.

JAKOŚĆ

Możecie być pewni, o kalibrze kwalifikacji otrzymasz, jak wszystkie kwalifikacje LSIB są z pełni uznawane i akredytowane przez odpowiednie organy zapewniające, że kwalifikacje osiągane są dobrze przyjmowane.

Ekonomiczne i High Value

Starania LSIB w celu zapewnienia, że ​​jej koszt programów zawsze są przystępne, jak to możliwe bez naruszania standardów swojej edukacji. Programy są w pełni akredytowane i akceptowane na całym świecie.

Aby dostarczyć nasze najwyższej jakości programy, których używamy naszej platformy e-learningowej zwany także Learning Management System w naszej wirtualnej platformy uczenia się. Nasza platforma Nauka ma wszystkie wymagane narzędzia do wydania edukację światowej klasy on-line. Oferujemy zakres kwalifikacji biznesowych, który spełnia potrzeby edukacyjne uczniów, takich jak Ty, na całym świecie. Te kwalifikacje zawodowe są zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom pracodawców.

Może być już w pracy i chęć dalszej kariery studiując kwalifikacje zawodowe możemy z pewnością pomogą Ci to osiągnąć. Bez względu na swoje cele, LSIB jest tutaj, aby Ci pomóc i pomóc im osiągnąć. Korzyści z naszych kursów są następujące: -

Profesjonalny

Nasze kwalifikacje daje umiejętności, aby odnieść sukces i dokonać zmian w miejscu pracy. Oferujemy programy, począwszy od zarządzania przedsiębiorstwem do Informatyki - wydana w 100 procentach w Internecie.

Przystępne

Nasze programy są bardzo przystępne w porównaniu do innych, a może pomóc zaoszczędzić tysiące funtów więc oferuje wyższy zwrot z inwestycji.

Uznany i wysoka jakość

Nasze kwalifikacje są uznawane i akredytowane przez kolegia, uniwersytety, pracodawców i rządów na całym świecie. Programy oferowane są wysokiej jakości w zakresie programu nauczania (który jest regularnie aktualizowany zgodnie z wymaganiami korporacji świata) oraz dostawy przez naszego systemu zarządzania nauką online.

Wygodny i elastyczny

Możesz uczyć nasze programy w trybie online lub poprzez kształcenie na odległość od wygodnego domu lub biurze. Możesz uzyskać dostęp do naszych programów każdej porze dnia czy jesteś w pracy lub na wakacjach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski