London Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

London Business School cieszy się reputacją jednego z wiodących na świecie szkół biznesu z nauczania i badań, który jest jednocześnie rygorystyczny i wymagający.

Jesteśmy szkołą prawdziwie globalny

Zapewniamy naszym uczniom i wykonawczych uczestników programu z globalnych możliwości biznesowych niezbędnych do sukcesu.

Konsekwentnie uznana za jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie, i są zobowiązane do coraz górujący światowym szkoły biznesu.

Oferujemy najlepszych nauczania

Nasze światowej klasy wykładowców prowadzić i udostępniać rygorystyczne, wpływowego badań. Staramy się działać zgodnie z najwyższymi standardami w ogóle robimy. Wymagania dwa, w szczególności, wyróżniają się, jeśli mamy do realizacji naszej misji. Rygorystyczne, istotne, innowacyjne i wnikliwe badania jest koniecznością. Rygorystyczne, istotne, innowacyjne i inspirujące nauczanie musi być w centrum wszystkich naszych programów.

Znajdujemy się w świecie najbardziej tętniącego życiem miasta

Londyn jest najlepsze na świecie miasto połączone z językami 300-Plus używany codziennie. Wziął najlepsze miasto dla biznesu w Europie przez 16 kolejnych lat, Londyn ma więcej międzynarodowych banków, niż w jakimkolwiek innym mieście, a dwadzieścia procent na świecie krzyż bankowości granicznego.

Rachunki Londyn za czterdzieści trzy procent światowego rynku kapitału zagranicznego, prowadzi ponad połowa wszystkich usług Unii Europejskiej w bankowości inwestycyjnej i jest jedynym centrum ubezpieczeń, gdzie wszystkie 20 z 20 największych firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych na świecie ma swoje biura.

Siedemdziesiąt pięć procent firm z listy Fortune 500 firm znajdują się tutaj.

Świętujemy najbardziej różnorodną społeczność

1.400-Plus studenci London Business School w 5000-plus i Executive Education, uczestnicy pochodzą z krajów, 130-plus. Nasz 92 światowej sławy wykładowców pochodzą z ponad 20 krajów i produkcji światowej wpływu badań w tym rocznego Monitora Przedsiębiorczości i Global Investment Returns Yearbook globalnego.

Mamy ponad 40 partnerów korporacyjnych, a nasi uczniowie są zatrudnieni przez ponad 200 różnych firm rocznie.

Nasze 27.000 absolwentów prowadzić duże międzynarodowe przedsiębiorstwa, działają rządy, przekształcać społeczności i rozpocząć nową działalność w ponad 120 krajach na całym świecie. Zakres London Business School programów może przekształcić swoją przyszłość.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magisterów W Dziedzinie Finansów (pełny Etat)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Londyn

Masters in Finance (MIF) jest powszechnie uważany za najważniejszą troską, studia podyplomowe dla pracowników finansów. [+]

Masters in Finance (MIF) jest powszechnie uważany za najważniejszą troską, studia podyplomowe dla pracowników finansów.

Program, które mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, jest prowadzone przez London Business School jest światowej sławy kierunku Finanse i rachunkowość i stanowi okazję do studiowania w stymulowanie, doświadczenie i różnorodne peer międzynarodowej grupy. Program jest częścią szeregu programów finansów w London Business School.

Dlaczego Masters London Business School w finansach?

Top Finanse popyt ostry decydenta, ktoś w stanie ogarnąć drobniejszych szczegółów, jak również ich znaczenie w większy obraz. W London Business School, nasze Masters in Finance (MIF) program koncentruje się na wykształcenia akademickiego w połączeniu z ram znaczenie w świecie rzeczywistym i stosowania w praktyce, tak aby można excel w miejscu pracy. ... [-]


Magisterów W Dziedzinie Finansów (w Niepełnym Wymiarze Godzin)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Masters in Finance (MIF) jest powszechnie uważany za najznakomitszy kwalifikacji podyplomowych dla branży finansowej [+]

Masters in Finance (MIF) jest powszechnie uważany za najznakomitszy kwalifikacji podyplomowych dla branży finansowej.

Program, które mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, jest prowadzone przez London Business School jest znany na całym świecie finansów i wydziału rachunkowości i stanowi okazję studiować na stymulowanie, doświadczonych i zróżnicowaną grupę międzynarodowych peer. Program jest częścią szeregu programów finansów w London Business School.

Dlaczego Masters London Business School w finansach?

Top finansach popytu ostry decydenta, ktoś w stanie ogarnąć drobniejszych szczegółów, jak również ich znaczenie w większy obraz. W London Business School, nasza Masters in Finance (MIF) program koncentruje się na wykształcenia akademickiego ram w połączeniu z rzeczywistych znaczenie i zastosowanie w praktyce, dzięki czemu można celować w miejscu pracy. ... [-]


Senior Executive Program

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 tygodnie September 2017 Wielka Brytania Londyn

Program wykonawczy Starszy wyposaża starszych przywódców z intelektualną zwinność, narzędzi i spostrzeżeń niezbędnych do dzisiaj zarządzania całej organizacji i jutro. [+]

Przegląd programu

"Trudne przywódcy tworzyć przyszłość"

 

Program wykonawczy Starszy wyposaża starszych przywódców z intelektualną zwinność, narzędzi i spostrzeżeń niezbędnych do dzisiaj zarządzania całej organizacji i jutro. Jest to zorientowanego na wyniki, badanie z trzech głównych tematów wymagających menedżerów na całym świecie: strategia, przywództwo i transformacji.

 

Ten program pozwala krytycznie ocenić bieżące nastawienie, i uprzedzenia, przekształcając swój pogląd na siebie jako lidera. Dowiesz się więcej o elementach stylu przywództwa, ich wpływu na zdolność do kierowania organizacji poprzez burzliwe czasy i daje świadomość, czego potrzebujesz, gdy jej potrzebujesz najbardziej.... [-]


MSc

Sloan Stypendium Msc

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Londyn

Sloan Drużyna dostarcza precyzyjnego i ukierunkowanego podejścia do rozwoju osobistego i zawodowego, [+]

Dlaczego warto wybrać London Business School Sloan stypendium?

Sloan stypendium w London Business School wyjątkowa okazja.

Sloan stypendium w London Business School przewiduje rygorystyczne i spójnym podejściem do rozwoju osobistego i zawodowego, a jednocześnie rozszerza swoje horyzonty kariery. To 11-miesięcy w pełnym wymiarze czasu program oferuje szeroki wachlarz możliwości, aby rozwijać swoje umiejętności przywódcze, dostarczając wiedzy niezbędnej do przejścia z funkcjonalny ogólnych i strategicznych ról w zarządzaniu i przygotowuje do najwyższych rangą i międzynarodowej pozycji w biznesie i przemyśle na całym świecie.

Będziesz: ... [-]