University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Każdego roku ponad 6000 zagranicznych studentów wybiera naukę z nami, dzięki czemu nasz kampus jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i wielokulturowych w Wielkiej Brytanii. Zapisz się z nami, a dołączysz do społeczności wybitnych naukowców. Należymy do 100 najlepszych uniwersytetów w rankingu QS World University 2019. Jesteśmy również częścią sieci Worldwide Universities Network, która obejmuje 16 instytucji intensywnie korzystających z badań i zajmuje się sprawami o znaczeniu globalnym.

Witamy na Wydziale Edukacji, Nauk Społecznych i Prawa.

Na tym wydziale spotykają się eksperci w dziedzinie edukacji, socjologii i polityki społecznej, polityki, stosunków międzynarodowych, rozwoju międzynarodowego, prawa i kryminologii w celu dostarczania nauczania i badań poprzez następujące szkoły.

Oferujemy wysokiej jakości studia licencjackie, magisterskie i badawcze, co znajduje odzwierciedlenie w Uniwersytecie otrzymującym złotą ocenę w TEaching Excellence Framework (TEF), najwyższą możliwą nagrodę.

Szkoła Edukacji

Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z najlepszych szkół w Wielkiej Brytanii w zakresie badań edukacyjnych i doskonałości w nauczaniu.

Jako student w School of Education staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Oferujemy ponad 30 specjalistycznych programów dla studiów licencjackich, szkolenia nauczycieli, podyplomowych studiów podyplomowych i studiów podyplomowych.

Szkoła Prawa

Szkoła Prawa na Uniwersytecie w Leeds jest wspólnotą, w której poprzez nasze nauczanie, badania i zaangażowanie publiczne staramy się zmienić świat.

Nasza szkoła jest domem dla wiodących światowych uczonych i inspirujących nauczycieli, którzy są zaangażowani w odkrywanie współczesnych problemów w swojej dziedzinie i wspieranie naszych studentów, aby stali się absolwentami o wysokim poziomie zatrudnienia. Takie zaangażowanie pozwoliło nam zbudować międzynarodową reputację wiodącej szkoły prawniczej.

Szkoła polityczna i studia międzynarodowe

Szkoła Polityki i Studiów Międzynarodowych (POLIS) to tętniąca życiem szkoła, w której badania naukowe informują i rozpalają nasze nauczanie. Zapewniamy naukę akademicką i szkolenia teoretyczne, aby zbadać aktualne wyzwania naszego globalnego społeczeństwa.

Szkoła Socjologii i Polityki Społecznej

Szkoła Socjologii i Polityki Społecznej (SSP) to społeczność, w której poprzez nasze nauczanie, badania i zaangażowanie społeczne staramy się zmienić społeczność.

Żyjemy w czasach dramatycznych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych, w skali krajowej, międzynarodowej i globalnej. Studiowanie stopnia z nauk społecznych nie może być bardziej ekscytujące ani na czas.

Lokalizacje

Leeds

Address
Beech Grove House
University of Leeds


LS2 9JT Leeds, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium