University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Każdego roku ponad 6000 zagranicznych studentów wybiera naukę z nami, dzięki czemu nasz kampus jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i wielokulturowych w Wielkiej Brytanii. Zapisz się z nami, a dołączysz do społeczności wybitnych naukowców. Należymy do 100 najlepszych uniwersytetów w rankingu QS World University 2019. Jesteśmy również częścią sieci Worldwide Universities Network, która obejmuje 16 instytucji intensywnie korzystających z badań i zajmuje się sprawami o znaczeniu globalnym.

Witamy na Wydziale Edukacji, Nauk Społecznych i Prawa.

Na tym wydziale spotykają się eksperci w dziedzinie edukacji, socjologii i polityki społecznej, polityki, stosunków międzynarodowych, rozwoju międzynarodowego, prawa i kryminologii w celu dostarczania nauczania i badań poprzez następujące szkoły.

Oferujemy wysokiej jakości studia licencjackie, magisterskie i badawcze, co znajduje odzwierciedlenie w Uniwersytecie otrzymującym złotą ocenę w TEaching Excellence Framework (TEF), najwyższą możliwą nagrodę.

Szkoła Edukacji

Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z najlepszych szkół w Wielkiej Brytanii w zakresie badań edukacyjnych i doskonałości w nauczaniu.

Jako student w School of Education staniesz się częścią naszej prężnie rozwijającej się społeczności akademickiej. Oferujemy ponad 30 specjalistycznych programów dla studiów licencjackich, szkolenia nauczycieli, podyplomowych studiów podyplomowych i studiów podyplomowych.

Szkoła Prawa

Szkoła Prawa na Uniwersytecie w Leeds jest wspólnotą, w której poprzez nasze nauczanie, badania i zaangażowanie publiczne staramy się zmienić świat.

Nasza szkoła jest domem dla wiodących światowych uczonych i inspirujących nauczycieli, którzy są zaangażowani w odkrywanie współczesnych problemów w swojej dziedzinie i wspieranie naszych studentów, aby stali się absolwentami o wysokim poziomie zatrudnienia. Takie zaangażowanie pozwoliło nam zbudować międzynarodową reputację wiodącej szkoły prawniczej.

Szkoła polityczna i studia międzynarodowe

Szkoła Polityki i Studiów Międzynarodowych (POLIS) to tętniąca życiem szkoła, w której badania naukowe informują i rozpalają nasze nauczanie. Zapewniamy naukę akademicką i szkolenia teoretyczne, aby zbadać aktualne wyzwania naszego globalnego społeczeństwa.

Szkoła Socjologii i Polityki Społecznej

Szkoła Socjologii i Polityki Społecznej (SSP) to społeczność, w której poprzez nasze nauczanie, badania i zaangażowanie społeczne staramy się zmienić społeczność.

Żyjemy w czasach dramatycznych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych, w skali krajowej, międzynarodowej i globalnej. Studiowanie stopnia z nauk społecznych nie może być bardziej ekscytujące ani na czas.

Lokalizacje

Leeds

Address
Beech Grove House
University of Leeds


LS2 9JT Leeds, Anglia, Wielka Brytania