Leeds College of Art

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Leeds College of Art Leeds College of Art został dostarczanie wysokiej jakości sztuki i edukacja projekt ponad 160 lat i przyczynił znacząco do rozwoju edukacji artystycznej w Wielkiej Brytanii i poza nią, że jest pionierem nowych sposobów, aby nauczać i Strukturą Kwalifikacji. Nasi studenci wystąpić intensywne i ekscytujące atmosferę, gdzie nauczyciele czują się namiętnie, że każdy powinien odkryć ich potencjał twórczy i indywidualny, gdzie ciężka praca się opłaca off. Mamy ponad 1000 BA (z wyróżnieniem) stopień studentów i Dalsze 900 którzy studiując kursów dokształcających, którzy wszystkie znaleźć się zanurzyć się w prawdziwie twórczym środowisku.

Stworzyliśmy wyjątkową reputację jako ekscytujący alternatywą dla tradycyjnych uniwersytetów, konsekwentnie produkcji artyści i projektanci renomie krajowej i międzynarodowej. W dużej mierze, nasza reputacja idzie przed nami: Henry Moore i Barbara Hepworth studiował tutaj, tak jak ostatnio, Marcus Harvey, Damien Hirst, Danny Sangra i Omar Kashoura. W Leeds College of Art, gdzie można być zanurzone w Atmosfera, które pomogą Ci odkryć własne indywidualne talenty i możliwości, których ciężka praca naprawdę opłaca się, a gdzie masz wszystkie zasoby potrzebne do pomysły nabierać kształtu. Oznaczają wskaźniki studenckie: Nasze doskonały personel będziesz korzystać z tak bardzo osobiste uwagi i ekspert porady, jak trzeba. Będzie oferowane wsparcie języka angielskiego w ramach czesne. Wykwalifikowany opiekun będzie wspierać cię napisane zadania, nauka w języku angielskim, oraz przygotowanie do egzaminu IELTS, (jeśli studiuje na poziomie FE)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister praktyki twórczej (ma)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2019 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

Nasze Master of Arts w praktyki twórczej został opracowany dla kreatywnych praktyków; absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zbadać, wzmocnić i pogłębić swoją praktykę w ich własnym kontekście. Ten kurs jest o jednostki. [+]

Nasz Master of Arts w programie Creative Praktyki został opracowany dla kreatywnych praktyków; absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zbadać, wzmocnić i pogłębić swoją praktykę w ich własnym kontekście. Ten kurs jest o jednostki.

Unikalny program zachęca do prowadzenia indywidualnej projekt badań w czasie trwania programu, który pozwoli Ci przeanalizować i wzmocnić swoją praktykę i umieścić go w centrum swoich badań. Odnosi się on do potrzeb absolwentów sztuki i designu, którzy chcą nadal rozwijać swoją praktykę; rozwoju ich tożsamości w kontekście przemysłów kreatywnych i kulturalnych; utrzymywać kontakt z innymi praktykującymi twórczych; opracowanie zewnętrznych lub inne ścieżki kariery w ramach portfolio. ... [-]


Filmy

Welcome to Leeds College of Art