London School of Theology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kościół potrzebuje chrześcijan, którzy przemyślane konsekwencje ich wiary i można odnieść go wnikliwie, trafnie i praktycznie do społeczeństwa. Program Teologia jest naukowo rygorystyczne, ale także odnosi się do zmieniającego się klimatu kulturowego i intelektualnego. Jest dynamiczny i innowacyjny program, który nie zaniedbuje podstawowe fundamentalne zasady działania wiary ewangelicznej.

Przegląd

London School of Theology to największy ewangelicki w Europie uczelnią teologiczną z silnym reputacji akademickiej. Jego tożsamość jest określona przez czterech podstawowych wartości - Ewangelii, Biblii, Kościoła i świata.

Jak Osób GospelChcemy nasze życie, myśli i działania, które należy kształtować miłości Boga do nas, jak ogłosił w Ewangelii;

Jak Biblia osóbWierzymy, że Biblia jest natchniona, dzienny, przekształcające i życiodajne Słowo Boże i oznajmił, osobiście, ludzkości, Jego Syna, Jezusa Chrystusa;

Jak Ludzie KościołaChcemy uczestniczyć w budowaniu kościołów, które są ukierunkowane na Ewangelii i Biblii w ich życie, kultu i misji, a napędzana przez moc Ducha Bożego; i

Jak Ludzi świata, Staramy się świadczyć o tym innych wyznań i żaden, jako naśladowcy Chrystusa, jak również stewardingu i odnawiające nasze środowisko, społeczeństwo i rzeczywistość geopolityczną w świetle Ewangelii. Chcemy być częścią dzieła Boga w odnowienie tego świata.

Te podstawowe wartości określają, kim jesteśmy, co pragną być jako instytucji i powyższe wartości są wzmocnione w naszych studentów do kursów, które oferujemy.

Test Program Teologia leży w centrum wszystkich naszych programów i nauczanych obejmuje szeroki zakres tematów. Jest dynamiczny, innowacyjny i stara się utrzymać kluczowe fundamentalnych zasad wiary ewangelickiej.

Dlaczego warto studiować teologię na LST?

Test Licencjat z teologii o LST jest przeznaczony dla osób, zwanych w celu obsługujących kościoły, misje, szkoły i społeczeństwa. Program jest naukowo rygorystyczne i pozwala na uzyskanie głębszego zrozumienia Pisma Świętego i jego znaczenie dla świata wokół siebie. Odnosi się on do naszego zmieniającego się klimatu kulturowego i intelektualnego i jak odnosi się wiara chrześcijańska wnikliwie, trafnie i praktycznie do społeczeństwa.

Tutaj na LST będziesz mieć przywilej studiowania obok i interakcji z studentów i pracowników odpowiednio z różnych środowisk i wyznań, które wzbogaca całe doświadczenie studiów. Ponadto, będzie doświadczenie osobistego rozwoju duchowego częściowo poprzez nauczanych programów i zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez studentów.

Ogólna struktura programu

Istnieją 4 główne obszary badań mianowicie Studiów Biblijnych, Studiów Historycznych i teologicznych, Studiów Missiological i Stosowanej teologii.

Moduły obowiązkowe tworzą serce programu, a zdecydowana większość poziomów 1 i 2 (100 obowiązkowych punktów na poziomie 1 i 90 na poziomie 2). Na poziomie 3, studenci mają większą swobodę specjalizacji, wybierając dwa moduły 20-kredytowych z różnych opcji w ofercie oprócz trzech modułów obowiązkowych, jak i projekt 40-kredytowej na temat ich własnego wyboru.

Każdy poziom posiada obowiązkowy moduł zawierający praktyczne doświadczenie i staże zarówno w trakcie i po czasie trwania semestru.

Kariera w teologii

Ponadto, Szkoleń oferuje wsparcie i doradztwo dla studentów, jak starają się odkryć i wziąć swoje kolejne kroki w kierunku opuszczenia szkoły, poprzez koordynację wszystkich informacji związanych z kariery, że szkoła otrzyma, w różnych ustawieniach i kościoła chrześcijańskiego. Urządzenie posiada także szereg pomocnych materiałów dotyczących kariery w jego pokoju zasobów, a także hosting różnych seminariach i szkoleniach dotyczących pisania CV, umiejętności rozmowy, dróg dojazdowych do posługi kapłańskiej itp

Ogólnie rzecz biorąc, program zapewnia doskonałą rezerwę na przyszłe postępu w wielu kontekstach wzajemnie powiązanych, takich jak przygotowanie do dalszych studiów akademickich w teologii, studia biblijne i dyscyplin pokrewnych, jak również wyposażenie w umiejętności stosowanych do lokalnej służby kościelnej, zarówno w Wielkiej Brytanii i za granicą ,

Teologia, Muzyka i Uwielbienie i teologia i kult

Te dwa połączone i zintegrowane programy wyróżnienia są jedynymi w swoim rodzaju w Europie i początkowo opracowany z Muzyka & Worship Fundacji (MWF). Jak również konkretny program podstawowy studiów teologicznych oferują szeroki wachlarz modułów muzycznych i kultu.

Nasz ustalone Teologia, Muzyka & Worship Studia oferowane na świadectwie, dyplom i poziom studiów jest przeznaczony dla uczniów uzdolnionych muzycznie zainteresowanych podjęciem połączony i zintegrowany program studiów w teologii, muzyki i uwielbienia, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności muzyczne i zrozumienie na wysokim poziomie, a co jednocześnie chcą być teologicznie wyposażone.

TEOLOGIA & PROGRAM Adoracja

Ta nowa teologia i kult połączeniu stopień programu, oferowane na poziomie Certificate, Dyplom studiów i, ma dwie drogi: - droga muzyka jest przeznaczony dla studentów, którzy mają oczywistych prezenty w muzyce, ale którzy przybyli z ograniczonym doświadczeniem w czytaniu muzyki i pewny chwyt Umiejętności ogólne muzykalność.

  • Droga bez muzyki jest przeznaczony dla studentów, którzy nie chcą mieć żadnych opcji muzycznych, ale chcą zwiększyć swoją wiedzę i praktykę czczenia korporacyjnego poprzez szereg dedykowanych i artystycznie twórczych modułów.

Studenci ukończeniu tego kursu są wyposażone służyć, na przykład, jako dyrektorów muzycznych kościół, pastorów kultu, pisarzy piosenek, kreatywnych kultu koordynatorów, niezależnych muzyków i artystów.

DISTANCE LEARNING

Chcesz rozwijać swoje osobiste znajomości Biblii, teologii i duchowości? Albo szukasz uznanych kwalifikacji, ale nie może studiować na miejscu w LST? Jesteśmy zachwyceni, że myślisz o dowiedzieć się więcej o Bogu i Biblii. Bez względu na rodzaj badań jesteś zainteresowany, Otwarta nauka ma doświadczenie i wiedzę, aby pomóc. Mamy długą historię szkoleniowych chrześcijan do służby w Kościele i świecie. I można wybrać rodzaj uczenia się i kwalifikacji, które odpowiada Twoim krótko- i długoterminowe potrzeby. Niektóre zakończeniu formalnych kwalifikacji, a wiele z nich studiował na własny rozwój osobisty.

Rozwój osobisty

Jesteśmy szczególnie dobrze wyposażone, aby pomóc ludziom, powracających do nauki, ale nie do końca pewien, czy to jest naprawdę "dla nich" i muszą rozwijać pewność siebie. Większość z tych ludzi chce się upewnić, mogą przenieść się do kwalifikacji później, jeśli miało to sens, ale teraz po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat Biblii i Boga poznajemy przez to. Nasze kursy są idealnie przygotowane do tego. Dostaniesz informacje, zachęty i otwartą strukturę uczenia ended, która pozwala podążać ścieżką, która jest najbardziej interesujące dla Ciebie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

MPhil - Magister Filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat August 2017 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Podobnie jak MTH, stopnia jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów. [+]

Ocena: Teza do 65000 słów (40000 słów dla studentów rozpoczynających się po styczniu 2014 roku) i egzaminu ustnego (viva) Kto to jest? Podobnie jak MTH, stopnia jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów. Streszczenie LST oferuje nadzór badawczy dla stopnia MPhil we współpracy z Middlesex University, która przyznaje stopień. Dla MPhil trzeba zaoferować dokładne i krytyczne badania i oceny zatwierdzonego tematu, i wykazać zrozumienie metod badawczych właściwych dla wybranej dziedzinie. Twoja praca nie musi nie być "oryginalna"; jednak musi on charakterystyczny niezależny wkład do wiedzy, w tym możliwość stronę krytyki pomysłów i poczucia proporcji w ocenie i interpretacji dowodów naukowych, które jest w końcu godne publikacji. Choć normalnie można się spodziewać, aby przeczytać język swoich pierwotnych źródeł dla MPhil, nie należy oczekiwać, że do współpracy z ulegającym translacji literatury wtórnym. Możliwe jest przeniesienie do rejestracji doktoranckich w porozumieniu z przełożonym (ów) i dyrektorem badań Ostatnie prace MPhil - Rosemary Ashley, Śledztwo Urzędu w Kościele z perspektywy biblijnej - Katarina Almonte, Związek między charyzmatycznych Doświadczenia i Objawienia w Ewangelii Jana - Berhane Asmelash, Historia Khatmiyyah tariqah Erytrei i skutków jego obrzędy i rytuały na wcześniej istniejących wierzeń i praktyk ludu Erytrei WYMAGANIA WSTĘPNE BADANIA Normalnie powinien mieć dobry dyplom z wyróżnieniem (2: 1 lub wyżej dla MTH, MPhil i PhD) w obiekcie teologicznej, biblijnej lub pokrewnej. Jeśli wziąć drugi stopień teologiczne (np Brytyjska Magister Studiów Teologii biblijnej lub) znajdą się znacznie lepiej wyposażone do stopnia badań. Jeśli Twój poziom jest w innej dyscypliny, może być uznane, jeżeli można pokazać dowód odpowiedniego formalnego wykształcenia teologicznego, takich jak British DipHE. Doświadczenie zawodowe może być uznane w miejsce kwalifikacji w pewnych okolicznościach. Na tytuł North American Mistrza, trzeba mieć co najmniej GPA 3.6 na mc i co najmniej 3,8 dla MPhil. Kandydaci zarejestrowani na MTH lub MPhil którego praca okazuje się być o odpowiednim standardzie może (w porozumieniu z przełożonym (ów) i Dyrektora Badań) przeniesienia rejestracji, do MPhil lub do doktora, odpowiednio. Rejestracja do programu studiów doktoranckich: jak to jest normalne w brytyjskich uniwersytetów, będzie początkowo zarejestrowany dla "MPhil z widokiem na doktora". Uroczyste przekazanie do rejestracji doktoranckich odbywa się zwykle, gdy jesteś około roku (studiów w pełnym wymiarze godzin) od jego zakończenia. Osób poszukujących rejestracja kwalifikacji innych niż wskazane powyżej należy napisać do Administratora Programów Badawczych (sandra.khalil@lst.ac.uk) w London School of Theology, zawierający wszelkie informacje o swoich kwalifikacji oraz (w stosownych przypadkach) zapewnienia kserokopie odpowiednich transkryptów , Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem będzie trzeba zorganizować podjąć próbę Rady British English. Nie możemy potwierdzić swoje miejsce, aż doprowadziły do ​​sprawozdania z badań IELTS i osiągnął wynik 7,0 (wszystkich poszczególnych elementów powinny być 6.5 lub wyższej) lub równoważny znajomości języka angielskiego raport. Istnieje wiele testów jak łatwo pozyskane w internecie. Twoja znajomość języka angielskiego będzie również brać pod uwagę w wywiadzie. [-]

Mth - Magister Teologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2017 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Stopień jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów. [+]

Ocena: Teza do 40.000 słów i egzaminu ustnego (viva) Kto to jest? Stopień jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy nie mogą zobowiązać się do regularnej struktury kursu nauczył Mistrza lub na czas niezbędny do doktora. Streszczenie LST oferuje nadzór badawczy dla stopnia MTH we współpracy z Middlesex University, która przyznaje stopień. MTH jest pierwszy stopień badania, łącząc szkolenia w badań i pisania. Kandydaci do tego stopnia, zgodnie z programem studiów zatwierdzony przez Dyrektora Badań i napisania pracy na temat zatwierdzonych w jednej z głównych dyscyplin teologicznych. Praca musi być niezależny wkład do wiedzy o odkryciu nowych faktów lub odrębnego krytycznego badania wiedzy. To musi być dobrze argumentował i odpowiednio przedstawiane z jasności i zwięzłości wypowiedzi. Możliwe jest przeniesienie do obu MPhil lub rejestracji doktoranckich w porozumieniu z przełożonym (ów) i dyrektorem badań. Dlaczego warto wybrać się na mc? Jest to idealne Oczywiście jeśli chcesz kopać głęboko w jednym obszarze, a nie zwiedzania szerszej gamy pytania postawione przez IZ. MTH może stanowić okazję do zastanowienia się bardziej szczegółowo na temat doświadczeń można mieć w swojej pracy lub służby; i duszpasterzy, aby rozwiązać swoje zbory z niezbędnej wiedzy fachowej i krytycznego osądu. MTH stanowi doskonałą praktykę w zakresie badań i pisania badań dla tych, którzy chcą, aby przejść do programu studiów doktoranckich. Jest to również idealne przygotowanie do przyszłości w nauczaniu, pisania i pracy duszpasterskiej. MOŻLIWE dziedzinach badań Poniższe listy daje wskazanie głównych obszarów zainteresowania wśród naszych przełożonych badawczych; się linki do profili poszczególnych nadzorców, aby dowiedzieć się więcej na szczególne interesy każdego z nich. Projekty, które nie mieszczą się tych obszarów będą również brane pod uwagę. - Stary Testament - Nowy Testament - językoznawstwo i studia biblijne - Historia Kościoła i historyczne teologii - teologii systematycznej i filozoficzne - Stosowane teologii i etyki - Muzyka i kult - kult chrześcijański i nauczanie - Misja teologii i historii - Judaizm - Islamics i stosunków chrześcijańsko-muzułmańskich - Płeć i seksualność - Badania i charyzmatycznej Zielonoświątkowy WYMAGANIA WSTĘPNE BADANIA Normalnie powinien mieć dobry dyplom z wyróżnieniem (2: 1 lub wyżej dla MTH, MPhil i PhD) w obiekcie teologicznej, biblijnej lub pokrewnej. Jeśli wziąć drugi stopień teologiczne (np Brytyjska Magister Studiów Teologii biblijnej lub) znajdą się znacznie lepiej wyposażone do stopnia badań. Jeśli Twój poziom jest w innej dyscypliny, może być uznane, jeżeli można pokazać dowód odpowiedniego formalnego wykształcenia teologicznego, takich jak British DipHE. Doświadczenie zawodowe może być uznane w miejsce kwalifikacji w pewnych okolicznościach. Na tytuł North American Mistrza, trzeba mieć co najmniej GPA 3.6 na mc i co najmniej 3,8 dla MPhil. Kandydaci zarejestrowani na MTH lub MPhil którego praca okazuje się być o odpowiednim standardzie może (w porozumieniu z przełożonym (ów) i Dyrektora Badań) przeniesienia rejestracji, do MPhil lub do doktora, odpowiednio. Rejestracja do programu studiów doktoranckich: jak to jest normalne w brytyjskich uniwersytetów, będzie początkowo zarejestrowany dla "MPhil z widokiem na doktora". Uroczyste przekazanie do rejestracji doktoranckich odbywa się zwykle, gdy jesteś około roku (studiów w pełnym wymiarze godzin) od jego zakończenia. Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem będzie trzeba zorganizować podjąć próbę Rady British English. Nie możemy potwierdzić swoje miejsce, aż doprowadziły do ​​sprawozdania z badań IELTS i osiągnął wynik 7,0 (wszystkich poszczególnych elementów powinny być 6.5 lub wyższej) lub równoważny znajomości języka angielskiego raport. Istnieje wiele testów jak łatwo pozyskane w internecie. Twoja znajomość języka angielskiego będzie również brać pod uwagę w wywiadzie. [-]

MA

Ma Integracyjne Teologia - Szlaki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat August 2017 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Chrześcijańscy Badania kultu. Jeśli jesteś muzykiem, liturgista, proboszcz, lider uwielbienia, lub chciałbyś poznać przecięcie kultu i teologii, to specjalizacja jest dla Ciebie. Specjalizacja jest zaprojektowany przez LST Muzyki i Departamentu kultu i oferuje dwie opcje: kultu chrześcijańskiego i problemów w Kultu Współczesnej chrześcijańskiej. [+]

Specjalistyczne przygotowujące dostępne w roku akademickim 2014-2015: Chrześcijańscy Badania kultu. Jeśli jesteś muzykiem, liturgista, proboszcz, lider uwielbienia, lub chciałbyś poznać przecięcie kultu i teologii, to specjalizacja jest dla Ciebie. Specjalizacja jest zaprojektowany przez LST Muzyki i Departamentu kultu i oferuje dwie opcje: kultu chrześcijańskiego i problemów w Kultu Współczesnej chrześcijańskiej. Teologia Muzyka i Sztuki. Ta specjalizacja posiada dwie opcje, w kierunku chrześcijańskiej Estetycznej i Muzyki i Sztuki jako Komunikatory wiary chrześcijańskiej, i stanowi bardzo potrzebne dyskurs na temat integracji sztuki i teologii. Sprawiedliwości Społecznej. Społeczeństwo obfituje w skomplikowanych zagadek ekonomicznych, etycznych i politycznych. Ewangeliczna wiara ma wiedzieć, jak zintegrować teologicznie tych problemów. Opcje tego specjalnością są, sprawiedliwości społecznej 1 - Motywy biblijne i Sprawiedliwości Społecznej 2 - Aktualne problemy. Stary Testament. Ta specjalizacja koncentruje się na stosowania zintegrowanej metody teologicznej interpretacji tekstów Starego Testamentu, jak również do ogólnego hermeneutycznych egzegetycznych i zagadnień. Czy masz stopień Teologia, czy nie, to specjalność zapewni solidną metodę z których do zaangażowania się w Starym Testamencie. Ta specjalizacja ma trzy opcje do wyboru, Psalmów i Treny, Starego Testamentu: interpretację i stosowanie oraz jesienią 2015 - Egzegeza hebrajskich tekstów (pośrednia możliwość Hebrajski jest warunkiem hebrajskich tekstach). Nowy Testament. Ta specjalizacja koncentruje się na zastosowanie zintegrowanego metodę teologiczną do tekstów Nowego Testamentu. Czy masz stopień Teologia, czy nie, to specjalność zapewni solidną metodę z którego do współpracy z Nowego Testamentu. Ta specjalizacja ma trzy opcje do wyboru, Ewangelia Marka, Ducha Świętego Łukasza i Pawła / Dz greckich tekstów i (wymaga pośredni greckiej zdolność jako warunek). Teologia Systematyczna. Niektóre tematy w zakresie teologii są niezwykle praktyczne w życiu osobistym i tożsamości, jak również za zrozumienie swojego miejsca w historii i społeczeństwa. Dwie opcje tej specjalizacji, eschatologia i trynitarna Osobowość, pokaże, jak zintegrowana metoda teologiczna może wydobyć bogactwo teologii systematycznej. Przywództwo publicznego. Dwie opcje tej specjalizacji, przywództwa Publicznego i wiary w życiu publicznym, starać się adres, w sposób zintegrowany, te koncepcje, paradygmaty i zachowania dla ewangelików, którzy są powołani do przywództwa publicznej i zaangażowania w sferze publicznej. Specjalizacja zapewnia nie tylko przestrzeń do refleksji i umiejętności nabycia, ale modele zintegrowane refleksję teologiczną w kwestiach wartości społecznych ogromne. Specjalistyczne przygotowujące dostępne w roku akademickim 2015-2016: Duszpasterstwo i Poradnictwo. Ta specjalizacja została zaprojektowana przez dział doradztwa LST dla tych, którzy chcą do refleksji teologicznej na doradztwie i zdobyć podstawowe umiejętności związane niekoniecznie do praktyki zawodowej. Dwie opcje dla tej specjalizacji są: Duszpasterstwo i Poradnictwo i Odnoszące się Systems. Misja i Badania dialogu między religiami. Posiada dwie opcje, badania międzykulturowe i islamu, to specjalizacja trwa nowy kąt, nie tylko oferując niezbędną wiedzę i zrozumienie życia w naszych wielowyznaniowe i wielokulturowych społeczeństwach ale proponuje również sposób, w którym możemy zaangażować teologicznie z zmieniających się problemów i scenariuszy. Globalny teologii. Ta specjalizacja koncentruje się na metody i treści do zrozumienia i zaangażowania w to, co dzieje się na całym świecie w dziedzinie teologii. Dwie opcje są ciekawe: Global dyskurs teologiczny i Globalizacja i teologiczna Expression. Eklezjologia. Zmiana Kościół jest głównym celem tej specjalizacji i miejsce zostanie podane zarówno nakreślić współczesne trendy w praktyce kościelnej i przywództwa i zastosować metodę teologiczną do współczesnych problemów. Dwie opcje dla tej specjalizacji są Współczesna eklezjologia i Współczesna kościelna Przywództwo. Charyzmatycznych i zielonoświątkowych Studia. Ta specjalizacja jest rozwijany z głębokiego uznania dla różnych zielonoświątkowych i charyzmatycznych ruchów chrześcijaństwa ewangelicznego, wraz z teologicznego strukturalnego podejścia do zbioru wspólnych zagadnień, postaw i doświadczeń. Thee opcje uzupełnić ten specjalizacje: Ruchy charyzmatyczne i Zielonoświątkowy, a ruch Słowo Wiary. Apologetyka i etyka. Mimo, że powodem jest od dawna sojusznikiem teologii i praktyki chrześcijańskiej istnieje coraz większe uznanie, że sam rozum nie może być wystarczające w obronie wiary chrześcijańskiej oraz w pracy z kategorii moralnych i zachowań oraz że inne narzędzia mogą być potrzebne. Kurs ten ma na celu undergirding zarówno apologetyki i etyki z metody teologicznej przez dwie opcje: Integracyjne Apologetyka i integracyjne Etyki. [-]

Ma W Teologii Integracyjnej (maith)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat August 2017 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Poza stosowanych teologii - Magister teologii Integracyjnej (maith) może albo być dostępne na całym świecie w trybie online i czy badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na terenie kampusu w Londynie - co zawsze pasuje do Twojego stylu życia i potrzebuje lepiej. [+]

Przedstawiamy niepowtarzalny nowy poziom kwalifikacji Masters-Jesień 2014, że rozpoczynający przynosi integracyjne teologicznej modelu twarzą w twarz z prawdziwym życiem. Poza stosowanych teologii - Magister teologii Integracyjnej (maith) może albo być dostępne na całym świecie w trybie online i czy badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na terenie kampusu w Londynie - co zawsze pasuje do Twojego stylu życia i potrzebuje lepiej. Zakres przełomowe tematów ze świata rzeczywistego mogą być badane przy użyciu unikalną metodę teologiczną integracyjną LST jest. Podsumowanie programu Różne wpływy w społeczeństwie ponowoczesnym spowodowały fragmentację głównych dyscyplin w obrębie i wokół teologii chrześcijańskiej. LST za maith podkreśla integrację tych dyscyplin poprzez jego przełomowy i unikalnej metody teologicznej integracyjnej ustanawia kompleksowe podejście do teologii chrześcijańskiej z praktycznych implikacji dla życia w społeczeństwie i naśladowania Chrystusa. Test Metoda integracyjne w teologiczno maith jest starannie i celowo ewangelicki jak integruje pięć podstawowych źródeł wiedzy. To priorytet Biblii (Pisma Świętego), ale również uznaje historyczne budowy chrześcijańskiej wiary (tradycji), znaczenie uznać, racjonalne i krytyczne myśli (przyczyny) rolę doświadczenia w życiu wierzących (doświadczenie) oraz świadectwo Kościół, jak to głosi Ewangelię i sprawia uczniom (kościół w społeczności). Metoda ta pozwala każdej z tych źródeł, aby wzbogacić i informować innych w różnych pomysłowych i kreatywnych sposobów. Naszym celem jest to, że absolwenci programu będzie ustawiony na drodze w kierunku holistycznego i zintegrowanego podejścia teologicznego, jak będą uprawnione do integracji metodę teologiczną z innych dyscyplin, w tym własne doświadczenia i profesji. To nie jest po prostu kolejnym MA! Podsumowując, integracyjną metodę teologiczną w maith za: - Integracja dyscyplin, które zostały rozdzielone; - Integracja pięć podstawowych źródeł wiedzy - Pisma, tradycję, rozum, doświadczenie i kościół w społeczności; - Zapewnia głęboki wpływ na świat idei, aw konsekwencji na globalny charakter naśladowaniu i chrześcijańskiej obecności w wszystkich aspektach życia społecznego. Ten program jest dla Ciebie, jeśli: - Jesteś absolwentem teologii poszukujących innowacyjnego i elastycznego mistrzowie poziomu kwalifikacji w teologii; - Jesteś zaangażowany w duszpasterstwo i szukasz ścieżki kształcenia ustawicznego, które zwiększą swoją usługę, pogłębić swoją wiedzę na temat metody teologicznej i poszerzyć swoje horyzonty; - Nigdy nie studiował teologię, ale chcą zintegrować swoje zawodowe i osobiste interesy ze zrozumieniem teologicznej. Struktura maith stopnia - co będzie studiować Test Maith składa się z dwóch podstawowych modułów, Zestaw opcjonalnych modułów i dyplomowej. Pierwszy moduł podstawowy będzie wprowadzenie do metody teologicznej, a drugi pokaże, jak metoda integracyjna teologiczne mogą być stosowane do dwóch wielkich koncepcji wiary chrześcijańskiej: Jezusa i Kościoła. Dwie opcje mogą zostać wybrane z poniższej listy dwudziestu ośmiu różnych modułów (patrz poniżej), które odpowiadają trzynastu specjalistycznych ścieżek. Twoja rozprawa będzie się także odbywać w wybranej specjalizacji. Jeśli nie chcesz, aby ukończyć całą maith, można zdecydować się na studia na Postgraduate Certificate (60 punktów) lub dyplom Podyplomowego Teologii (120 integracyjne kredytów). W zależności od trybu dostarczania (mieszkalnych, eLearning, na pół etatu lub w pełnym wymiarze czasu) w kolejności, w której można studiować mogą się różnić. Specjalistyczne przygotowujące i Opcje Maith oferuje bogaty wybór opcji z trzynastu specjalistycznych ścieżek, z których można wybierać. Szlaki obejmują szeroki zakres zagadnień, o zawartości każdego z nich został zaprojektowany, aby cohere z ogólnym zintegrowane podejście programu. Masz wybór, aby wyjść z imieniem stopnia w wybranej specjalizacji - np teologii (MA integracyjneChrześcijańscy Badania kultu) - Ale do osiągnięcia tego celu, obie opcje w tym szlaku (czyli chrześcijańskie studia kultu) muszą być razem, a rozprawa musi zwrócić się z tematu w tej dziedzinie też. Ważne jest, aby pamiętać, że specjalista kwalifikacje można uzyskać tylko wtedy, gdy studiuje Studia magisterskie (MA). Jeśli nie zdecydujesz się specjalizować, lub biorą Dyplom PG Certyfikat / PG, możesz wybrać opcje z wielu szlaków, które skutkowałyby można osiągnąć ogólne kwalifikacje z PG Cert. / PG Dip. / MA Integrative teologii. Wymagania kwalifikacyjne W normalnych warunkach będzie wymagane studenci mają co najmniej stopień BA wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii 2: 1 poziomie (lub odpowiednik), jak również niezbędne umiejętności z języka angielskiego. Kwalifikacje w teologii nie jest wymagana, choć ograniczenia dotyczą modułów z językami. [-]