London School of Theology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kościół potrzebuje chrześcijan, którzy przemyślane konsekwencje ich wiary i można odnieść go wnikliwie, trafnie i praktycznie do społeczeństwa. Program Teologia jest naukowo rygorystyczne, ale także odnosi się do zmieniającego się klimatu kulturowego i intelektualnego. Jest dynamiczny i innowacyjny program, który nie zaniedbuje podstawowe fundamentalne zasady działania wiary ewangelicznej.

Przegląd

London School of Theology to największy ewangelicki w Europie uczelnią teologiczną z silnym reputacji akademickiej. Jego tożsamość jest określona przez czterech podstawowych wartości - Ewangelii, Biblii, Kościoła i świata.

Jak Osób GospelChcemy nasze życie, myśli i działania, które należy kształtować miłości Boga do nas, jak ogłosił w Ewangelii;

Jak Biblia osóbWierzymy, że Biblia jest natchniona, dzienny, przekształcające i życiodajne Słowo Boże i oznajmił, osobiście, ludzkości, Jego Syna, Jezusa Chrystusa;

Jak Ludzie KościołaChcemy uczestniczyć w budowaniu kościołów, które są ukierunkowane na Ewangelii i Biblii w ich życie, kultu i misji, a napędzana przez moc Ducha Bożego; i

Jak Ludzi świata, Staramy się świadczyć o tym innych wyznań i żaden, jako naśladowcy Chrystusa, jak również stewardingu i odnawiające nasze środowisko, społeczeństwo i rzeczywistość geopolityczną w świetle Ewangelii. Chcemy być częścią dzieła Boga w odnowienie tego świata.

Te podstawowe wartości określają, kim jesteśmy, co pragną być jako instytucji i powyższe wartości są wzmocnione w naszych studentów do kursów, które oferujemy.

Test Program Teologia leży w centrum wszystkich naszych programów i nauczanych obejmuje szeroki zakres tematów. Jest dynamiczny, innowacyjny i stara się utrzymać kluczowe fundamentalnych zasad wiary ewangelickiej.

Dlaczego warto studiować teologię na LST?

Test Licencjat z teologii o LST jest przeznaczony dla osób, zwanych w celu obsługujących kościoły, misje, szkoły i społeczeństwa. Program jest naukowo rygorystyczne i pozwala na uzyskanie głębszego zrozumienia Pisma Świętego i jego znaczenie dla świata wokół siebie. Odnosi się on do naszego zmieniającego się klimatu kulturowego i intelektualnego i jak odnosi się wiara chrześcijańska wnikliwie, trafnie i praktycznie do społeczeństwa.

Tutaj na LST będziesz mieć przywilej studiowania obok i interakcji z studentów i pracowników odpowiednio z różnych środowisk i wyznań, które wzbogaca całe doświadczenie studiów. Ponadto, będzie doświadczenie osobistego rozwoju duchowego częściowo poprzez nauczanych programów i zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez studentów.

Ogólna struktura programu

Istnieją 4 główne obszary badań mianowicie Studiów Biblijnych, Studiów Historycznych i teologicznych, Studiów Missiological i Stosowanej teologii.

Moduły obowiązkowe tworzą serce programu, a zdecydowana większość poziomów 1 i 2 (100 obowiązkowych punktów na poziomie 1 i 90 na poziomie 2). Na poziomie 3, studenci mają większą swobodę specjalizacji, wybierając dwa moduły 20-kredytowych z różnych opcji w ofercie oprócz trzech modułów obowiązkowych, jak i projekt 40-kredytowej na temat ich własnego wyboru.

Każdy poziom posiada obowiązkowy moduł zawierający praktyczne doświadczenie i staże zarówno w trakcie i po czasie trwania semestru.

Kariera w teologii

Ponadto, Szkoleń oferuje wsparcie i doradztwo dla studentów, jak starają się odkryć i wziąć swoje kolejne kroki w kierunku opuszczenia szkoły, poprzez koordynację wszystkich informacji związanych z kariery, że szkoła otrzyma, w różnych ustawieniach i kościoła chrześcijańskiego. Urządzenie posiada także szereg pomocnych materiałów dotyczących kariery w jego pokoju zasobów, a także hosting różnych seminariach i szkoleniach dotyczących pisania CV, umiejętności rozmowy, dróg dojazdowych do posługi kapłańskiej itp

Ogólnie rzecz biorąc, program zapewnia doskonałą rezerwę na przyszłe postępu w wielu kontekstach wzajemnie powiązanych, takich jak przygotowanie do dalszych studiów akademickich w teologii, studia biblijne i dyscyplin pokrewnych, jak również wyposażenie w umiejętności stosowanych do lokalnej służby kościelnej, zarówno w Wielkiej Brytanii i za granicą ,

Teologia, Muzyka i Uwielbienie i teologia i kult

Te dwa połączone i zintegrowane programy wyróżnienia są jedynymi w swoim rodzaju w Europie i początkowo opracowany z Muzyka & Worship Fundacji (MWF). Jak również konkretny program podstawowy studiów teologicznych oferują szeroki wachlarz modułów muzycznych i kultu.

Nasz ustalone Teologia, Muzyka & Worship Studia oferowane na świadectwie, dyplom i poziom studiów jest przeznaczony dla uczniów uzdolnionych muzycznie zainteresowanych podjęciem połączony i zintegrowany program studiów w teologii, muzyki i uwielbienia, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności muzyczne i zrozumienie na wysokim poziomie, a co jednocześnie chcą być teologicznie wyposażone.

TEOLOGIA & PROGRAM Adoracja

Ta nowa teologia i kult połączeniu stopień programu, oferowane na poziomie Certificate, Dyplom studiów i, ma dwie drogi: - droga muzyka jest przeznaczony dla studentów, którzy mają oczywistych prezenty w muzyce, ale którzy przybyli z ograniczonym doświadczeniem w czytaniu muzyki i pewny chwyt Umiejętności ogólne muzykalność.

  • Droga bez muzyki jest przeznaczony dla studentów, którzy nie chcą mieć żadnych opcji muzycznych, ale chcą zwiększyć swoją wiedzę i praktykę czczenia korporacyjnego poprzez szereg dedykowanych i artystycznie twórczych modułów.

Studenci ukończeniu tego kursu są wyposażone służyć, na przykład, jako dyrektorów muzycznych kościół, pastorów kultu, pisarzy piosenek, kreatywnych kultu koordynatorów, niezależnych muzyków i artystów.

DISTANCE LEARNING

Chcesz rozwijać swoje osobiste znajomości Biblii, teologii i duchowości? Albo szukasz uznanych kwalifikacji, ale nie może studiować na miejscu w LST? Jesteśmy zachwyceni, że myślisz o dowiedzieć się więcej o Bogu i Biblii. Bez względu na rodzaj badań jesteś zainteresowany, Otwarta nauka ma doświadczenie i wiedzę, aby pomóc. Mamy długą historię szkoleniowych chrześcijan do służby w Kościele i świecie. I można wybrać rodzaj uczenia się i kwalifikacji, które odpowiada Twoim krótko- i długoterminowe potrzeby. Niektóre zakończeniu formalnych kwalifikacji, a wiele z nich studiował na własny rozwój osobisty.

Rozwój osobisty

Jesteśmy szczególnie dobrze wyposażone, aby pomóc ludziom, powracających do nauki, ale nie do końca pewien, czy to jest naprawdę "dla nich" i muszą rozwijać pewność siebie. Większość z tych ludzi chce się upewnić, mogą przenieść się do kwalifikacji później, jeśli miało to sens, ale teraz po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat Biblii i Boga poznajemy przez to. Nasze kursy są idealnie przygotowane do tego. Dostaniesz informacje, zachęty i otwartą strukturę uczenia ended, która pozwala podążać ścieżką, która jest najbardziej interesujące dla Ciebie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA - Magisterskie » Zobacz programy magisterskie » Widzieć BAs » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Diplomas » Widzieć MA - OnlineStudies » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Świadectwa studiów licencjackich » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Dyplomy » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Ma Integracyjne Teologia - Szlaki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat August 2018 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Chrześcijańscy Badania kultu. Jeśli jesteś muzykiem, liturgista, proboszcz, lider uwielbienia, lub chciałbyś poznać przecięcie kultu i teologii, to specjalizacja jest dla Ciebie. Specjalizacja jest zaprojektowany przez LST Muzyki i Departamentu kultu i oferuje dwie opcje: kultu chrześcijańskiego i problemów w Kultu Współczesnej chrześcijańskiej. [+]

Specjalistyczne przygotowujące dostępne w roku akademickim 2014-2015:

Chrześcijańscy Badania kultu. Jeśli jesteś muzykiem, liturgista, proboszcz, lider uwielbienia, lub chciałbyś poznać przecięcie kultu i teologii, to specjalizacja jest dla Ciebie. Specjalizacja jest zaprojektowany przez LST Muzyki i Departamentu kultu i oferuje dwie opcje: kultu chrześcijańskiego i problemów w Kultu Współczesnej chrześcijańskiej.

Teologia Muzyka i Sztuki. Ta specjalizacja posiada dwie opcje, w kierunku chrześcijańskiej Estetycznej i Muzyki i Sztuki jako Komunikatory wiary chrześcijańskiej, i stanowi bardzo potrzebne dyskurs na temat integracji sztuki i teologii.

Sprawiedliwości Społecznej. Społeczeństwo obfituje w skomplikowanych zagadek ekonomicznych, etycznych i politycznych. Ewangeliczna wiara ma wiedzieć, jak zintegrować teologicznie tych problemów. Opcje tego specjalnością są, sprawiedliwości społecznej 1 - Motywy biblijne i Sprawiedliwości Społecznej 2 - Aktualne problemy. ... [-]


Ma W Teologii Integracyjnej (maith)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat August 2018 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Poza stosowanych teologii - Magister teologii Integracyjnej (maith) może albo być dostępne na całym świecie w trybie online i czy badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na terenie kampusu w Londynie - co zawsze pasuje do Twojego stylu życia i potrzebuje lepiej. [+]

Przedstawiamy niepowtarzalny nowy poziom kwalifikacji Masters-Jesień 2014, że rozpoczynający przynosi integracyjne teologicznej modelu twarzą w twarz z prawdziwym życiem.

Poza stosowanych teologii - Magister teologii Integracyjnej (maith) może albo być dostępne na całym świecie w trybie online i czy badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na terenie kampusu w Londynie - co zawsze pasuje do Twojego stylu życia i potrzebuje lepiej.

Zakres przełomowe tematów ze świata rzeczywistego mogą być badane przy użyciu unikalną metodę teologiczną integracyjną LST jest.

Podsumowanie programu

Różne wpływy w społeczeństwie ponowoczesnym spowodowały fragmentację głównych dyscyplin w obrębie i wokół teologii chrześcijańskiej. LST za maith podkreśla integrację tych dyscyplin poprzez jego przełomowy i unikalnej metody teologicznej integracyjnej ustanawia kompleksowe podejście do teologii chrześcijańskiej z praktycznych implikacji dla życia w społeczeństwie i naśladowania Chrystusa. ... [-]


Magisterskie

MPhil - Magister Filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat August 2018 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Podobnie jak MTH, stopnia jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów. [+]

Ocena: Teza do 65000 słów (40000 słów dla studentów rozpoczynających się po styczniu 2014 roku) i egzaminu ustnego (viva)

Kto to jest?

Podobnie jak MTH, stopnia jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów.

Streszczenie

LST oferuje nadzór badawczy dla stopnia MPhil we współpracy z Middlesex University, która przyznaje stopień. Dla MPhil trzeba zaoferować dokładne i krytyczne badania i oceny zatwierdzonego tematu, i wykazać zrozumienie metod badawczych właściwych dla wybranej dziedzinie. Twoja praca nie musi nie być "oryginalna"; jednak musi on charakterystyczny niezależny wkład do wiedzy, w tym możliwość stronę krytyki pomysłów i poczucia proporcji w ocenie i interpretacji dowodów naukowych, które jest w końcu godne publikacji. Choć normalnie można się spodziewać, aby przeczytać język swoich pierwotnych źródeł dla MPhil, nie należy oczekiwać, że do współpracy z ulegającym translacji literatury wtórnym. Możliwe jest przeniesienie do rejestracji doktoranckich w porozumieniu z przełożonym (ów) i dyrektorem badań ... [-]


Mth - Magister Teologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2018 Wielka Brytania Greater London + 1 więcej

Stopień jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów. [+]

Ocena: Teza do 40.000 słów i egzaminu ustnego (viva)

Kto to jest?

Stopień jest skierowany do tych, którzy już zakończona formalnego wykształcenia teologicznego - może to być absolwenci teologii, ministrowie, misjonarze, nauczyciele wychowania religijnego, lub ludzi biznesu, jak również potencjalnych doktorantów.

Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy nie mogą zobowiązać się do regularnej struktury kursu nauczył Mistrza lub na czas niezbędny do doktora.

Streszczenie

LST oferuje nadzór badawczy dla stopnia MTH we współpracy z Middlesex University, która przyznaje stopień. MTH jest pierwszy stopień badania, łącząc szkolenia w badań i pisania. Kandydaci do tego stopnia, zgodnie z programem studiów zatwierdzony przez Dyrektora Badań i napisania pracy na temat zatwierdzonych w jednej z głównych dyscyplin teologicznych. Praca musi być niezależny wkład do wiedzy o odkryciu nowych faktów lub odrębnego krytycznego badania wiedzy. To musi być dobrze argumentował i odpowiednio przedstawiane z jasności i zwięzłości wypowiedzi. Możliwe jest przeniesienie do obu MPhil lub rejestracji doktoranckich w porozumieniu z przełożonym (ów) i dyrektorem badań. ... [-]